صفحه 563 از 1402 نخستنخست ... 634635135535545555565575585595605615625635645655665675685695705715725736136631063 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,621 تا 5,630 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

با سلام
    من دانشجوی ترم دوم دکتری هستم و در سامانه ثریا با استفاده از شرایط مقصع ارشد تشکیل پرونده داده ام. سوال من این است که اگر پس از تایید مدارک از جانب بنیاد نخبگان یا در حین انجام پروزه سربازی به جای خدمت، از تحصیل انصراف دهم، می توانم همچنان پروژه سربازی را انجام داده و از تسهیلات نظام وظیفه بنیاد نخبگان استفاده کنم؟ شرایط پس از انصراف از تحصیل همچنان برقرار است (در صورت تکمیل فرم موافقت استاد راهنما برای انجام پروژه در حین تحصیل)؟ اگه تجربه ای در این زمینه دارید لطفا نظر بدید.
    ممنون

Junior Member Hamidvet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medical Parasitology - TMU

نقل قول نوشته اصلی توسط Babakc نمایش پست ها
    با سلام
    من دانشجوی ترم دوم دکتری هستم و در سامانه ثریا با استفاده از شرایط مقصع ارشد تشکیل پرونده داده ام. سوال من این است که اگر پس از تایید مدارک از جانب بنیاد نخبگان یا در حین انجام پروزه سربازی به جای خدمت، از تحصیل انصراف دهم، می توانم همچنان پروژه سربازی را انجام داده و از تسهیلات نظام وظیفه بنیاد نخبگان استفاده کنم؟ شرایط پس از انصراف از تحصیل همچنان برقرار است (در صورت تکمیل فرم موافقت استاد راهنما برای انجام پروژه در حین تحصیل)؟ اگه تجربه ای در این زمینه دارید لطفا نظر بدید.
    ممنون
    شما در حال حاضر دارین از شرایط مقطع ارشدتون استفاده میکنید و فکر نمیکنم تحصیل یا عدم تحصیل شما در مقطع دکترا فرقی به حالتون بکنه؛ نظر من اینه ...

بچه ها اگر در حال انجام پروژه باشین، ایا میتونید برای خوندن مثلا دوره پسا دکتری از ایران خارج بشید؟ باید وثیقه بذاری؟ یا بنیاد خودش وثیقه رو میده؟

Junior Member

سلام. ایا نخبه وظیفه ها می تونن بدون گذاشتن ۱۵ میلیون وثیقه خارج شوند برای اخذ ویزا. اصلا اجازه خروج دارن.

نقل قول نوشته اصلی توسط yousefoil نمایش پست ها
    سلام
    دوستان بعد از تصویب پروپزال توی شرکت معرفی شده چه مراحلی رو باید طی کرد؟ حدود چقدر طول میکشه تا تاریخ شروع زده بشه؟ آیا این نامه استخدام بلامانع هست رو از اول میدن؟
    ممنون
    سلام
    باید یه نامه بزنن ب ن ن م همراه با پروپوزال تایید شده ببری اونجا و اونا نامه شروع بکار رو میزن نبرای سازمان بکار گیرنده و شروع بکارت توب ن ن م هم میزنن.بعد اون نامه ب ن ن م رومیبری سازمانت و اونها هم شروع بکار میزنن برات. بستگی داره چقدر سریع عمل کنید و لی میشه سریع انجام داد. فکر کنم بعد نامه شروع بکار بهت بدن(همون وقت که ب ن ن م شروع زدن فکر کنم بهتون بدن).

Junior Member

سلام.
    من مدارکو فرستادم برای بنیاد برای پروژه 10+2. صحبتارو خودندم. انگار خیلی از شرایط در آینده بستگی به سازمانی داره که ازش پرژوه گرفته شده. این سازمانو خود بنیاد انتخاب می کنه پس از پذیرش یا ما هم می تونیم پیشنهاد بدیم؟ با توجه به تجربه دوستان کدوم سازمان ها بهتر هستند؟ (با توجه به اینکه کمتر نیاز باشه حضور داشته باشیم و فقط گذارش کارو بدیم و زیاد اذیت نکنن). ممنون می شم اگر لطف کنید تجربیات خودتونو بگین.

با تشکر

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

نقل قول نوشته اصلی توسط rahimikia نمایش پست ها
    سلام.
    من مدارکو فرستادم برای بنیاد برای پروژه 10+2. صحبتارو خودندم. انگار خیلی از شرایط در آینده بستگی به سازمانی داره که ازش پرژوه گرفته شده. این سازمانو خود بنیاد انتخاب می کنه پس از پذیرش یا ما هم می تونیم پیشنهاد بدیم؟ با توجه به تجربه دوستان کدوم سازمان ها بهتر هستند؟ (با توجه به اینکه کمتر نیاز باشه حضور داشته باشیم و فقط گذارش کارو بدیم و زیاد اذیت نکنن). ممنون می شم اگر لطف کنید تجربیات خودتونو بگین.

با تشکر
    سلام. بله تمام و کمال همه چی بستگی به سازمانت داره. سازمانهایی هستند که تمام هفته به صورت تمام وقت نخبه رو ملزم میکنن که حضور داشته باشه و سازمانهایی هم هستند (مثل جایی که من بودم) که اصلا کاری ندارن. من شاید کلا 6، 7 بار اونم در حد نیم ساعت هر دفعه رفتم. به نظر من بهتره خودت سازمانت رو انتخب کنی و پیشنهاد بدی. آره قبول میکنن. اگر سازمانت تو لیست سازمانهای ستاد باشه که همون موقع بگی فلان سازمان میخوام برم نامه ات رو میزنن ولی اگر نباشه باید اول با ستاد چک کنی و بعدش فکر کنم باید یه نامه اعلام نیاز از سازمان ببری. انتخاب سازمان مورد نظر کاملا ارتباط با رشته ات داره

Junior Member

با سلام
    من دانشجوی ارشد هستم
    با توجه به اینکه عضویت بنیاد رو میتونم بگیرم آیا باید انصراف بدم ازدانشگاه برای گرفتن پروژه و معافی خدمتم یا حین تحصیل هم میتونم این کار رو کنم؟
    سردار کمالی این رو گفته:
    وی همچنین با اشاره به آنچه که در خبرها درباره شرایط بهره‌مندی از تسهیلات سربازی برای نخبگان آمده بود گفت: در یکی از موارد اشاره شده بود که این افراد می‌توانند در دوران دانشجویی خود چنین پروژه‌هایی را انجام دهند اما این طور نیست و آنان حتما باید پس از فراغت از تحصیل نسبت به انجام پروژه اقدام کنند.

ولی جای دیگه نوشته شده که :
    • دانشجويان مقاطع تحصيلات تكميلي و دكتري حرفه‌اي در صورت موافقت اساتيد راهنما، مي‌توانند در حين تحصيل از تسهيلات انجام پروژه تحقيقاتي به جاي خدمت سربازي استفاده نمايند.

حالا میخوام ببینم من باید انصراف بدم تا پیگیر معافی باشم یا نه حین تحصیل میتونم معافی رو بگیرم؟

Junior Member Donnie آواتار ها

سلام دوستان.
    من تمام صفحات رو خوندم. یک چیزایی فهمیدم مبنی بر این که اگه قبل از نخبه شدن کسری داشته باشی و پس از اون اگه نخبه بشی میتونی این کسری ها رو جایگزین پروژه ای کنی که بهت میدن. خواستم بگم کسی هست که خودش درگیر این موضوع شده باشه؟ جند درصد این کار شدنی هست؟

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

نقل قول نوشته اصلی توسط Donnie نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من تمام صفحات رو خوندم. یک چیزایی فهمیدم مبنی بر این که اگه قبل از نخبه شدن کسری داشته باشی و پس از اون اگه نخبه بشی میتونی این کسری ها رو جایگزین پروژه ای کنی که بهت میدن. خواستم بگم کسی هست که خودش درگیر این موضوع شده باشه؟ جند درصد این کار شدنی هست؟
    سلام
    صد در صد. شما اول میری پروژه یا پروژه های کسری رو دفاع میکنی اگر مجموع کسری به 10 ماه رسید که فقط یه آموزشی میری و کارت و میگیری. اگر نه مثلا شد 4 ماه باید 6 ماه پروژه جایگزین انجام بدی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)