صفحه 57 از 1402 نخستنخست ... 74748495051525354555657585960616263646566671071575571057 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

من آبان 90 اعزام شدم و حدود 5 ماه خدمت کردم.

شما كي اعزام شدي ؟چند ماه خدمت كردي ؟
    ویرایش توسط mohakbari : May 19th, 2012 در ساعت 04:26 PM

Junior Member

ببين خيالت راحت باشه آخه اگه شما مشمول اين قانون جديد بشي با هيچ منطقي سازگار نيست

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir87 نمایش پست ها
    ببين خيالت راحت باشه آخه اگه شما مشمول اين قانون جديد بشي با هيچ منطقي سازگار نيست
    میدونی اونا چی میگفتن؟ میگفتن شما دانشگاه قبول شدی اومدی از خدمت بیرون بعدن که بخوای "اعزام مجدد" بشی مشمول قانون جدید میشی!

Junior Member

يعني چي ؟؟؟!!! اگه خدمت كم مي شد حرفشون درست بود ولي حالا كه اضافه شده بايد مطابق قانون قبلي باشه . الان داشتم خبر مربوط به افزايش خدمت مي خوندم ، نوشته بود لغو كسري تحصيلي شامله كسايي كه سال ٩٠ وقبل اون اعزام شدن نيست .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خبر خیلی خیلی مهم برای دوستانی که برای بهره مندی از کسری خدمت پروژه انجام می

نقل قول نوشته اصلی توسط mohakbari نمایش پست ها
    من خودم و چندتا از دوستام پیگیر این قضیه هستیم. لطفا اطلاع رسانی کنید تا حق کسی ضایع نشه.
    سلام
    من پيشنهادم اينه كه يه نامه تنظيم كنيم و زيرش امضا كنيم ببريم پيش رياست نظام و رونوشتشو هم بديم دفتر رهبري.
    توش تمام مفادي كه قانون جديد داره باعث تضييع حق ميشه رو بگيم. مفادشم توي همين فروم تعيين ميكنيم. يه روزم قرار ميذاريم نظام وظيفه تا اينكه امضاها رو جمع كنيم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خبر خیلی خیلی مهم برای دوستانی که برای بهره مندی از کسری خدمت پروژه انجام می

نقل قول نوشته اصلی توسط mirtoroghi نمایش پست ها
    سلام
    من پيشنهادم اينه كه يه نامه تنظيم كنيم و زيرش امضا كنيم ببريم پيش رياست نظام و رونوشتشو هم بديم دفتر رهبري.
    توش تمام مفادي كه قانون جديد داره باعث تضييع حق ميشه رو بگيم. مفادشم توي همين فروم تعيين ميكنيم. يه روزم قرار ميذاريم نظام وظيفه تا اينكه امضاها رو جمع كنيم.
    من با خیلی از روسا و مسئول های نظام وظیفه برخورد داشتم و سر قانون جدید باهاشون بحث کردم.پیشنهاد می کنم اگر نامه ای می خواید بنویسید و یا اعتراضی کنید برید پیش سردار کمالی (تو ستاد کل نیروهای مسلح تو میدان سبلان بالاتر از همین میدان سپاه) به چند دلیل:
    1. اینکه سردار کمالی پست مهمی داره و اگر دقت کرده باشید قوانین نظام وظیفه رو این میاد و تو مطبوعات اعلام می کنه و در مورد خود من، رییس بخش قوانین نظام وظیفه منو فرستاد پیش سردار کمالی برای اعلام نظر و نه رییس نظام وظیفه
    2. خود سردار کمالی هم موافق قانون جدید نیست و به من گفت که این قانون کارشناسی نیست ولی متاسفانه تصمیمی که گرفته شده و خود ما هم در تلاشیم تعدیلش کنیم (مثلا شاید کسری تحصیلی اینا رو بتونن برگردونن). بنابراین از این اعتراضات استقبال می کنه و اصلا خودش پیشنهاد کرد که بچه ها نامه بنویسند به ستاد کل و دفتر رهبری و درخواستاشون مطرح کنن.
    3. اینکه سردار کمالی فرد بسیار خوش اخلاق (برخلاف تصور قبلی خود من!) و با دید بازیه. جالب اینکه به من گفت که ما طرحی داشتیم که در عرض چند سال سربازی تحصیل کرده ها رو به 1 سال به رسونیم و از قانون جدید گله مند بود. در حالی که در برابر افرادی هستند که اون ها هم تصمیم گیرنده هستند معتقدند تحصیل کرده ها باید بیشتر برن سربازی چون از پول بیت المال واسشون هزینه شده!!!!! اگر پیش اینا برید برخوردی خیلی بدی باهاتون می کنن

نکته اخر اینکه اگر رفتید برید پیش سردار کمالی، رئیس دفترش جز همون ادمایی که میگه تحصیل کرده ها باید بیشتر برن خدمت و اینکه بیخود می کنید می رید خارج و .... و احتمالا میگه نمیشه رفت پیش سردار. اصلا باهاش بحث نکنید و به حرفش هم توجهی نکنید. منتظر باشد سردار که اومد بیرون بهش بگین و خودش می گه بیاید تو اتاق و یک ساعت هم می تونید با هاش صحبت کنید. ادم بسیار منطقی و خوبیه.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mirtoroghi نمایش پست ها
    سلام
    من کاملا موافقم. پیشنهاد دوستمون amirap هم قشنگه که میگه بریم پیش سردار کمالی. من غیر از خودم حداقل 4 نفر از دوستام هستن که همچین مشکلی دارن. به نظر شما واسه نوشتن نامه و امضا جمع کردن چطور میشه خیلی قوی عمل کرد؟ امکان آن لاینش وجود داره؟

چیزی که الان به ذهنم میرسه امضا جمع کردن از خود بچه های بنیاده. مثلا یه روز بریم بنیاد

سلام. من خیلی سریع یه متنی رو آماده کردم که البته نیاز به ویرایش داره. میذارمش اینجا دوستان لطف کنند جاهایی که مشکل داره رو اصلاح کنن تا یه فکری برای ادامه راه بکنیم.... با تشکر
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

يه خبر خيلي خيلي خيلي مهم!
    من امروز رفتم نظام وظيفه قسمت قوانين و مقررات سالن ٦ دفتر سرهنگ واعظي ؛ خود سرهنگ نبود اما از يه سرهنگ ديگه پرسيدم گفتم سال ٨٧با ليسانس رفتم خدمت اج، اون زمان خدمت ٤ ماه بود، من مشمول اون قانون ميشم. گفتم اين بي عدالتيه كه من مشمول قانون ٩١ بشم ؛ تو اطلاعيه تون هم اومده كسايي كه قبل سال ٩١ اعزام شدن شامل اين قانون نميشن. اونم استدلال هاي خودشو كرد ، گفت اين دست ما نيست ، ما اين قضيه رو ت جلساتمون با ستاد كل مطرح ميكنيم ، شايد! براي كسايي كه شرايط مثل شما رو دارن تخفيفاتي قائل بشيم . از اتاق كه داشتم مي اومدم بيرون سردار صدرالسادات ديدم اين قضيه رو بهش گفتم اونم همون جوابي رو داد كه تو مصاحبه با خبر انلاين داده بود ، گفتم سردار اين ظلمه در حقه امثال من .

اين طوري فايده نداره بايد كسايي كه شرايطشون مثل منه يعني خدمت قبلي داشتن وبعدش دانشگاه قبول شدن حالا امسال ميخوان بقيه خدمتشون برن باهم يه جا جمع شيم بريم يا يه نامه بنويسيم يه دست صدا نداره .
    باورتون نميشه با كلي اصرار رفتم داخل ، چون ميگفتن جوابت معلومه يعني بايد ٢١ ماه خدمت كني!!!!!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)