صفحه 58 از 1402 نخستنخست ... 84849505152535455565758596061626364656667681081585581058 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir87 نمایش پست ها
    يه خبر خيلي خيلي خيلي مهم!
    من امروز رفتم نظام وظيفه قسمت قوانين و مقررات سالن ٦ دفتر سرهنگ واعظي ؛ خود سرهنگ نبود اما از يه سرهنگ ديگه پرسيدم گفتم سال ٨٧با ليسانس رفتم خدمت اج، اون زمان خدمت ٤ ماه بود، من مشمول اون قانون ميشم. گفتم اين بي عدالتيه كه من مشمول قانون ٩١ بشم ؛ تو اطلاعيه تون هم اومده كسايي كه قبل سال ٩١ اعزام شدن شامل اين قانون نميشن. اونم استدلال هاي خودشو كرد ، گفت اين دست ما نيست ، ما اين قضيه رو ت جلساتمون با ستاد كل مطرح ميكنيم ، شايد! براي كسايي كه شرايط مثل شما رو دارن تخفيفاتي قائل بشيم . از اتاق كه داشتم مي اومدم بيرون سردار صدرالسادات ديدم اين قضيه رو بهش گفتم اونم همون جوابي رو داد كه تو مصاحبه با خبر انلاين داده بود ، گفتم سردار اين ظلمه در حقه امثال من .

اين طوري فايده نداره بايد كسايي كه شرايطشون مثل منه يعني خدمت قبلي داشتن وبعدش دانشگاه قبول شدن حالا امسال ميخوان بقيه خدمتشون برن باهم يه جا جمع شيم بريم يا يه نامه بنويسيم يه دست صدا نداره .
    باورتون نميشه با كلي اصرار رفتم داخل ، چون ميگفتن جوابت معلومه يعني بايد ٢١ ماه خدمت كني!!!!!!!!
    متاسفم از جوابی که بهتون دادن. و خوشحالم از اینکه انگیزه پیگیری دارید. من هستم.

Junior Member

مشابه همچين قضيه اي تو دانشگاهمونم بود؛ سر واحدهاي پايان نامه آخه من زماني كه قبول شدم سال ٨٧ پايان نامه ٤ واحد بود
    سال ٨٩ يه بخشنامه دادن گفتن پيان نامه شده ٦ واحد وبه شما هم تسري پيدا ميكنه ! اخه مشكل سر ٢ واحد اضافي نبود؛ سر اين بود ك مابايد برا اين ٢ واحد حدود ٥٠٠٠٠٠تومن شهريه اضافي ميداديم ! خلاصه انقدر من پيگيري كردم تا به حقم رسيدم.

Junior Member

اينم متن خبر كه آخر گفته اگه قبلن اعزام شده باشين مشمول قانون ٩٠ ميشين(خبرگزاري فارس)

خبرگزاری فارس: مدت خدمت دوره ضرورت برای مشمولانی که از فروردین سال 1391 به خدمت اعزام می‌شوند 21 ماه شد. سازمان وظیفه عمـومی نـاجـا در خصوص مدت خدمت دوره ضرورت در سال 1391 اعلام کرد: برابر ابلاغ ستاد کل نیروهای مسلح مدت خدمت دوره ضرورت برای مشمولانی که از فروردین سال 1391 به خدمت اعزام می‌شوند به نسبت مدت قانونی آن که 24 ماه بوده حسب مورد کاهش یافته است. در این اطلاعیه آمده است: طبق آخرین ابلاغیه ستاد کل نیروهای مسلح مدت خدمت دوره ضرورت برای کارکنان وظیفه در نیروهای مسلح و یگان‌های حفاظت 21 ماه و این مدت برای کارکنان وظیفه مأمور به دستگاه‌های غیرنظامی به جزء یگان حفاظت 24 ماه است و همچنین مدت خدمت کارکنان وظیفه در مناطق جنگی و امنیتی درگیر 18 ماه و برای کارکنان وظیفه غیربومی در مناطق امنیتی غیردرگیر ومناطق عملیاتی و همچنین مناطق محروم و بد آب و هوا 19 ماه است. این سازمان یادآورشد: سربازانی که در سال 90 و قبل ازآن به خدمت اعزام شده‌اند مدت خدمت انان برابر مقررات سابق (مناطق عادی 18ماه ، مناطق جنگی و عملیاتی 16 ماه ، مناطق محروم وبدآب وهوا 17 ماه ) خواهد بود.

Junior Member

يه سر به لينك زير بزنيد ببينيد خودشون زير حرف خودشون زدن (سوال آخر)
    http://www.hamshahrionline.ir/news-156536.aspx

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohakbari نمایش پست ها
    سلام. من خیلی سریع یه متنی رو آماده کردم که البته نیاز به ویرایش داره. میذارمش اینجا دوستان لطف کنند جاهایی که مشکل داره رو اصلاح کنن تا یه فکری برای ادامه راه بکنیم.... با تشکر
    به نظر من همين نامه خوبه. البته اگر ميشد كه در جمله آخر اينگونه گفته ميشد كه ما ميخاهيم تحت شمول قانون 90 قرار بگيريم بهتر بود
    نكته دوم اينكه همراه با نامه خودمون هم بايد بريم مذاكره كنيم، البته نه به صورتي كه اين تلقي در ايشان ايجاد بشه كه داره يه مقابله جدي باهاشون صورت ميگيره كه در اون صورت ممكنه حالت دفاعي به خودشون بگيرن و كلا همه چي بره روي هوا
    نكته سوم اينه كه ظاهرا توي نظام وظيفه اين ايده نگاه سهل گيرانه به قانون جديد وجود داره. چون توي سايت نظام وظيفه امروز اومده كه كسايي كه به موجب قانون 90 ميتونستن معاف بشن تا 31/6 ميتونن تقاضاي معافيتشون رو ثبت كنن ما هم ميتونيم از اين ديدي كه هست استفاده كنيم تا به هدفمون برسيم
    نهايت اينكه بايد يه قرار بذاريم براي جمع كردن امضا...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mirtoroghi نمایش پست ها
    به نظر من همين نامه خوبه. البته اگر ميشد كه در جمله آخر اينگونه گفته ميشد كه ما ميخاهيم تحت شمول قانون 90 قرار بگيريم بهتر بود
    نكته دوم اينكه همراه با نامه خودمون هم بايد بريم مذاكره كنيم، البته نه به صورتي كه اين تلقي در ايشان ايجاد بشه كه داره يه مقابله جدي باهاشون صورت ميگيره كه در اون صورت ممكنه حالت دفاعي به خودشون بگيرن و كلا همه چي بره روي هوا
    نكته سوم اينه كه ظاهرا توي نظام وظيفه اين ايده نگاه سهل گيرانه به قانون جديد وجود داره. چون توي سايت نظام وظيفه امروز اومده كه كسايي كه به موجب قانون 90 ميتونستن معاف بشن تا 31/6 ميتونن تقاضاي معافيتشون رو ثبت كنن ما هم ميتونيم از اين ديدي كه هست استفاده كنيم تا به هدفمون برسيم
    نهايت اينكه بايد يه قرار بذاريم براي جمع كردن امضا...
    این دید سهل گیرانه رو من تایید می کنم

Junior Member

من امروز رفتم بنياد نخبگان نيروهاي مسلح منو معرفي كردن به دانشگاه مالك اشتر ؛ كسي تا حالا اونجا پروژه انجام داده ؟ آخه شنيدم دانشگاه مالك اشتر براي رشته هاي فني هستش ولي رشته من حقوقه ؛ نمي دونم چرا من اونجا فرستادن

Junior Member

سلام دوستان. کسی میدونه اگه در حین انجام پروژه کسی بخواد بره حج دانشجویی واسش مشکلی پیش میاد یا نه؟
    یعنی بنیاد اجازه میده یریم یا باید انصراف بدیم و بریم
    ممنون میشم جواب بدین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi1365 نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی میدونه اگه در حین انجام پروژه کسی بخواد بره حج دانشجویی واسش مشکلی پیش میاد یا نه؟
    یعنی بنیاد اجازه میده یریم یا باید انصراف بدیم و بریم
    ممنون میشم جواب بدین
    فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه. من خودم رفتم و همه کارای گرفتن خروجی و ویزا رو خود سازمان حج و زیارت انجام میده. حج دانشجویی در حجم بالایی هر سال انجام میشه و بسیار روتینه و هیچ ارتباطی هم به بنیاد نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir87 نمایش پست ها
    من امروز رفتم بنياد نخبگان نيروهاي مسلح منو معرفي كردن به دانشگاه مالك اشتر ؛ كسي تا حالا اونجا پروژه انجام داده ؟ آخه شنيدم دانشگاه مالك اشتر براي رشته هاي فني هستش ولي رشته من حقوقه ؛ نمي دونم چرا من اونجا فرستادن
    یه سر حتما برو مالک باهاشون صحبت کن. تا اونجایی که من از دوستام پرسیدم معمولا اونا از مالک راضی بودن. انیم میدونم که فرآیند نامه نگاریشونو کارای اداریش از خیلی دیگه از جاهای نظامی سریعتر انجام میشه. راستی پایان نامتم حتما دستی با خودت ببر که اگه به دردشون خورد همونجا ازت بگیرن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)