صفحه 59 از 1402 نخستنخست ... 94950515253545556575859606162636465666768691091595591059 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

من امروز رفتم مركز تحقيقات ناجا گفتن براي ٤/١ بيا پذيرش داريم ، كسي مي دونه مركز تحقيقات ناجا چه طوريه ؟ از لحاظ راه اومدن و كسري بيشتر دادن ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir87 نمایش پست ها
    من امروز رفتم مركز تحقيقات ناجا گفتن براي ٤/١ بيا پذيرش داريم ، كسي مي دونه مركز تحقيقات ناجا چه طوريه ؟ از لحاظ راه اومدن و كسري بيشتر دادن ؟
    منظور از پذیرش که گفتید یعنی همون شروع پروژه کسری؟آخه من فکر میکردم به امریه ها پذیرش میدن. راستی شما بودی میگفتی زمینه تحقیقت در مورد جرم و... بوده؟ اگه این بوده به نظرم بهترین جا رفتی چون اونا خیلی تو این زمینه ها کار میکنند. آگاهی های بزرگ تهرانم که کار تشخیص هویت و اینارو انجام میدن همه احتمالا با این مرکز در ارتباطند.

Junior Member

اره ، دو روز قبل كه رفتم بنياد نخبگان گفتن كه مركز تحقيقات ناجا گفته فعلا كسي رو نفرستيد، نامه منو زد برا مالك اشتر، تا اونجا كه من مي دونم مالك اشتر دانشگاه فني هستش ، نميودنم شايد منظورشون مركز تحقيقات سپند باشه، به هر حال من موندم برم مركز تحقيقات ناجا يا مالك اشتر (سپند) فكر ميكنم شايد تو مالك اشتر زياد باهام راه نيان ولي مركز تحقيقات ناجا چون رشته دانشگاهيم بيشتر به اونا مربوطه برام بهتر باشه . يه سوال ديگه اينكه اونا مشخص ميكنن بايد چند ماه روي يه پروژه كار كنيم ؟ حداقل وحداكثر زمان نداره واسه انجام پروژه ؟ اين چند روز خيلي فكرم در گير اين چيزا شده ، بايد هر طور شده باقي خدمتمو با اين كارا تموم بشه تا به كاراي ديگ زندگيم برسم

اره ، دو روز قبل كه رفتم بنياد نخبگان گفتن كه مركز تحقيقات ناجا گفته فعلا كسي رو نفرستيد، نامه منو زد برا مالك اشتر، تا اونجا كه من مي دونم مالك اشتر دانشگاه فني هستش ، نميودنم شايد منظورشون مركز تحقيقات سپند باشه، به هر حال من موندم برم مركز تحقيقات ناجا يا مالك اشتر (سپند) فكر ميكنم شايد تو مالك اشتر زياد باهام راه نيان ولي مركز تحقيقات ناجا چون رشته دانشگاهيم بيشتر به اونا مربوطه برام بهتر باشه . يه سوال ديگه اينكه اونا مشخص ميكنن بايد چند ماه روي يه پروژه كار كنيم ؟ حداقل وحداكثر زمان نداره واسه انجام پروژه ؟ اين چند روز خيلي فكرم در گير اين چيزا شده ، بايد هر طور شده باقي خدمتمو با اين كارا تموم بشه تا به كاراي ديگ زندگيم برسم
    ببینید فرقی نمیکنه که شما خودت بری یه جا یا بنیاد معرفیت کنه. مالک اشتر غیر از رشته های فنی هم فکر میکنم میگیره. من دوستم صنایع و مدیریت خونده بود الان پروژش اونجاست حالا شما هم یه سر بری ضرر نداره. ولی به نظرم همون ناجا خیلی بهتره واسه شما.
    با هرکسی که برای انجام پروژه صحبت میکنی باید همه چیو باهاش توافق کنی. مدت زمان انجامو تعداد فازهای پروژه و مدت کسری و.... معمولا با توجه به روند کند نامه نگاری و ... زودتر از 2 یا سه ماه نمیتونی پایان کارت رو به اونا ارائه بدی.نگران نباش. شما برو جلو ایشالا کارت زود راه میفته.

Junior Member

مرسي از راهنمايي هاتون اگه هر كار ٢ . ٣ ماه باشه كه خيلي خوبه تويه سال ٣ تا كارم انجام بديم با پايان نامه فكر كنم كل خدمتم كسر بشه . من كار وكالت هم ميكنم اگه نرم خدمت كه عالي ميشه ؛ اين پروژه ها واسه رزومه كاري هم خيلي بدرد مي خوره .

Junior Member

سلام. یه خبر دارم براتون
    من قبلا بعد از لیسانس چند ماه توی نیروی انتظامی خدمت کردم. بعدش ارشد قبول شدم . الانم ارشد داره تموم میشه.
    یکی از آشنایان زنگ زده بود و با ستاد کل نیروهای مسلح صحبت کرده بود(ظاهرا با یه سرتیپی چیزی). گفته بود که من (و امثال من) مشمول قانون همون موقع میشن و باید 17 ماه خدمت کنن.
    این آشنای ما با وجود اینکه 100 بار بهم گفت خیالت راحت باشه مطمئنم ولی من بازم شک دارم.
    از دوستان دیگه خواهش دارم که برن این قضیه رو پیگیری کنن و با منبع موثق و مستند معلوم بشه که ما بالاخره مشمول 17 ماه هستیم یا 21 ماه

Junior Member

يه خبر خيلي خيلي خيلي مهم

فاميلمون تو ستاد كل هستش امروز رفته درمورد كسايي كه خدمت قبلي داشنن پرسيده كه مشمول كدوم قانون ميشن اونا هم جواب دادن هفته اينده قراره يه جلسه توستاد كل برگزار بشه واين قضيه هم تو اون جلسه مطرح ميشه

يه خبر خيلي خيلي خيلي مهم

فاميلمون تو ستاد كل هستش امروز رفته درمورد كسايي كه خدمت قبلي داشنن پرسيده كه مشمول كدوم قانون ميشن اونا هم جواب دادن هفته اينده قراره يه جلسه توستاد كل برگزار بشه واين قضيه هم تو اون جلسه مطرح ميشه
    خدا کنه. واقعا مرسی از خبر امیدوار کنندتون. امروز خبر خوش زیاد شنیدم.دوست جدیدمون gho هم ازش ممنونیم که با این خبر یه امیدواری به همه ما دادن. ایشالا خدا خودش کمک میکنه و هوای ماهارو داره. دوستان شما که از طریق ستاد کل پیگیری کردید خواهش میکنم اگه به نتیجه قاطعی ریسدن حتما به ما بگید.ممنون

Junior Member

این که چیز جدیدی نیست.همیشه ملاک تاریخ اولین اعزام شماست.برای شما هم زمان خدمتتون مثل هم دوره ای های دیگتون 17 ماه حساب میشه.قبلا هم زمان خدمت کم و زیاد شد همین جوری بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط richi نمایش پست ها
    این که چیز جدیدی نیست.همیشه ملاک تاریخ اولین اعزام شماست.برای شما هم زمان خدمتتون مثل هم دوره ای های دیگتون 17 ماه حساب میشه.قبلا هم زمان خدمت کم و زیاد شد همین جوری بود.
    نه اینجوری نیست متاسفانه! چند بار نظام وظیفه رفتیم اونا میگن چون وسط سربازی دانشگاه قبول شدی اومدی بیرون طبق قانون جدید اعزام مجدد میشی. ما هم مشکلمون همین بود دیگه... ایشالا که حل میشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)