صفحه 60 از 1402 نخستنخست ... 105051525354555657585960616263646566676869701101605601060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

البته يه چيزي بگم من امروز آئين نامه اجرايي قانون قبلي نظام وظيفه رو مي ديديم ماده ١٨٤نوشته بود ملاك تاريخ اعزام جديد هستش ؛ ولي نسبت به مشكلمون خيلي خوشبين هستم اونا هم به حساسيت اينةمضوع پي بردن ؛آخه واقعا نامرديه ؛بعضيا بعد چند سال غيبت ميرن خدمت اضافه هاشون مي بخشن حالا مارفتيم درس خونديم ميگن ٤ ماه بايد اضافه بريد.

Junior Member

سلام دوستان
    متاسفانه طبق اعلام رئیس نظام وظیفه ما طبق قانون جدید اعزام میشیم

http://fararu.com/fa/news/112973/%D9...A7%D8%B2%D9%8A

واقعا خیلی مسخرس شما صحبتهای این آقا رو بخونید آیا واقعا درحد یه سرداره؟ ضرب المثل معروف هست که میگه به روباهه میگن شاهدت کیه.... حالا جریان این آقاست این قانون غلط رو خودشون به مجلس پیشنهاد دادن و تصویب شد حالا که میخوان دلیل بیارن میگن قانونه دیگه ما موظفیم اجرا کنیم واقعا ملت رو اینا چی فرض کردن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hatam_hh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    متاسفانه طبق اعلام رئیس نظام وظیفه ما طبق قانون جدید اعزام میشیم

http://fararu.com/fa/news/112973/%D9...A7%D8%B2%D9%8A
    واقعا خیلی مسخرس شما صحبتهای این آقا رو بخونید آیا واقعا درحد یه سرداره؟ ضرب المثل معروف هست که میگه به روباهه میگن شاهدت کیه.... حالا جریان این آقاست این قانون غلط رو خودشون به مجلس پیشنهاد دادن و تصویب شد حالا که میخوان دلیل بیارن میگن قانونه دیگه ما موظفیم اجرا کنیم واقعا ملت رو اینا چی فرض کردن؟

این مصاحیه تقزیبا واسه یک هفته پیشه اتفاقا لینکشو تو صفحه های قبل گذاشته بودیم. اینی که ما الان میگیم یه بحث داغ داغه که اگه خدا بخواد تو هفته آینده تازه دارن تو ستاد کل راجع بهش تصمیم میگیرن. شما هم مثل ما اعزام مجدد میشی؟پرونده پروژه کسری هم داری؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohakbari نمایش پست ها
    این مصاحیه تقزیبا واسه یک هفته پیشه اتفاقا لینکشو تو صفحه های قبل گذاشته بودیم. اینی که ما الان میگیم یه بحث داغ داغه که اگه خدا بخواد تو هفته آینده تازه دارن تو ستاد کل راجع بهش تصمیم میگیرن. شما هم مثل ما اعزام مجدد میشی؟پرونده پروژه کسری هم داری؟
    من از یه هفته پیش دپرسه دپرسم
    آره من سه ماه خدمت کردم بعدش ارشد دراومدم رفتم دانشگاه کسری هم ندارم به خیال خودم 13 ماه بیشتر خدمت نمیکنم ولی حالا باید 18 ماه خدمت کنم کی زن بگیریم؟ کی بریم سرکار؟ کی زندگی تشکیل بدیم؟ واقعا خیلی مسخرس بچه های خودشون خریدن یا کسری گرفتن ولی مردم عادی باید اینجوری زجر بکشن. امیدوارم لااقل ایندفعه تصمیم گیری به نفع جوونا باشه
    حالا یه سوال: اگر طبق قانون قدیم اعزام بشیم کسر خدمت مدرک هم شاملمون میشه؟ من که فکر نکنم اینقد به فکر ماها باشن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکتری مدیرت

سلام دوستان.
    طرحهای کسر خدمت برای رشته مدیریت هم وجود داره؟
    آیا میشه چندتا طرح رو هم زمان انجام داد؟بعدا مشکلی پیش نمیاد که بگن شما چطور تو یک سال3تا طرح انجام دادین؟و آیا میشه تو یک ارگان به طور همزمان چنذتا طرح گرفت یا باید از جاهای مختلف باشه؟

Junior Member

[QUOTE=hatam_hh;739906]من از یه هفته پیش دپرسه دپرسم
    آره من سه ماه خدمت کردم بعدش ارشد دراومدم رفتم دانشگاه کسری هم ندارم به خیال خودم 13 ماه بیشتر خدمت نمیکنم ولی حالا باید 18 ماه خدمت کنم کی زن بگیریم؟ کی بریم سرکار؟ کی زندگی تشکیل بدیم؟ واقعا خیلی مسخرس بچه های خودشون خریدن یا کسری گرفتن ولی مردم عادی باید اینجوری زجر بکشن. امیدوارم لااقل ایندفعه تصمیم گیری به نفع جوونا باشه
    حالا یه سوال: اگر طبق قانون قدیم اعزام بشیم کسر خدمت مدرک هم شاملمون میشه؟ من که فکر نکنم اینقد به فکر ماها باشن[/QU

به گفته نظام وظیفه باید مطابق قانون الان خدمت کنیم ولی هفته آینده قراره یه جلسه برگزار بشه تو ستاد کل راجع بهش بحث کنن

Junior Member

سلام
    كسي از دوستان از عاقبت اينكه آيا كسايي كه پروژشونو سال پيش شروع كردن مشمول قانون قبلي ميشن يا قانون جديد با توجه به پيگيريهاي انجام شده، خبري ندارة؟

نقل قول نوشته اصلی توسط KAMRANZAHEDFAR نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    طرحهای کسر خدمت برای رشته مدیریت هم وجود داره؟
    آیا میشه چندتا طرح رو هم زمان انجام داد؟بعدا مشکلی پیش نمیاد که بگن شما چطور تو یک سال3تا طرح انجام دادین؟و آیا میشه تو یک ارگان به طور همزمان چنذتا طرح گرفت یا باید از جاهای مختلف باشه؟
    فکر میکنم وجود داره. دوستان با شرایط مشابه نظر بدن.
    همزمان نمیشه چند طرح رو انجام داد.
    میشه پروژه ها از یک جا باشه.

Junior Member

سلام به همه دوستان. میدونم الان بحث داغ این روزا جریانه این قانون جدیده ولی اگه کسی لطف کنه سوال منم جواب بده ممنون میشم.
    من مدارکمو فرستادم بنیاد هنوز که جوابش نیومده که تایید میشم یا نه. میخوام هرجور شده تیر برم آموزشی میخواستم ببینم بعد از اینکه جواب بنیاد اومد که ایشالا مثبته چکارایی باید انجام بدم
    که بتونم تیرماه اعزام بشم. کسی هست که بتونه منو در جریانه کارا بذاره؟
    الان که منتظر جواب منتظر بنیادم نیاز هست کاری انجام بدم برم با جایی صحبت کنم...
    ممنون

Member alihagh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-The Univerity of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi1365 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان. میدونم الان بحث داغ این روزا جریانه این قانون جدیده ولی اگه کسی لطف کنه سوال منم جواب بده ممنون میشم.
    من مدارکمو فرستادم بنیاد هنوز که جوابش نیومده که تایید میشم یا نه. میخوام هرجور شده تیر برم آموزشی میخواستم ببینم بعد از اینکه جواب بنیاد اومد که ایشالا مثبته چکارایی باید انجام بدم
    که بتونم تیرماه اعزام بشم. کسی هست که بتونه منو در جریانه کارا بذاره؟
    الان که منتظر جواب منتظر بنیادم نیاز هست کاری انجام بدم برم با جایی صحبت کنم...
    ممنون
    سلام
    بلافاصله بعد از اونکه جواب مثبت رو از بنیاد گرفتید تشریف ببرید بنیاد نخبگان نیروهای مسلح بزرگراه صیاد شیرازی و اسمتون رو واسه اموزشی تیر ماه 91 بنویسید
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)