صفحه 604 از 1402 نخستنخست ... 1045045545945955965975985996006016026036046056066076086096106116126136146547041104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,031 تا 6,040 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Member Mohammadtaghi6 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Radiation Application Engineering

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    هنوز جزئیات دقیق استخراج نشده اما طبق اعلامیه بنیاد باید رتبه ارشدتون زیر 10 باشه اگر نیست شما یک راه حل دیگه هم داریدطبق شنیده ها قرار هست که دانشگاه ها چند نفر اول معدل رو
    برای تسهیلات نظام وظیفه به بنیاد معرفی کنند بهتره از طریق نخبگان دانشگاه تون هم پیگیری کنید
    خیلی ممنون که پاسخ دادین
    فقط متوجه قسمت دوم پاسختون نشدم
    می خوام بدونم هر دانشگاه فقط تعداد محدودی از نفرات اول را معرفی می کنند یا این که از تمام رشته ها امکان معرفی شدن هست؟
    در ضمن من فارغ التحصیل از دانشگاه امیرکبیر در رشته مهندسی هسته ای هستم.
    باز هم ممنون از توجهتون

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadtaghi6 نمایش پست ها
    خیلی ممنون که پاسخ دادین
    فقط متوجه قسمت دوم پاسختون نشدم
    می خوام بدونم هر دانشگاه فقط تعداد محدودی از نفرات اول را معرفی می کنند یا این که از تمام رشته ها امکان معرفی شدن هست؟
    در ضمن من فارغ التحصیل از دانشگاه امیرکبیر در رشته مهندسی هسته ای هستم.
    باز هم ممنون از توجهتون
    عرض کردم این بر اساس شنیده ها است
    از تمامی رشته ها نه چند نفر اول کل دانشگاه

Junior Member

دوستان سلام
    عید بر همگی مبارک
    به لطف خدا من در آخرین لحظات تونستم یک پروژه بگیرم، نامه شروع بکار هم از طرف بنیاد برام زده شده، سوالم اینه که برای انجام پروژه من باید استاد راهنما داشته باشم؟ یعنی از سازمانی که پروژه گرفتم کسی باید به عنوان استاد راهنما اسمش توی پروژه قید بشه؟ اگر آره، این استاد راهنما باید چه مشخصاتی داشته باشه؟ (از نظر تحصیلات: مثلا دکتری،یا اینکه رشتش مرتبط با پروژه من باشه...)
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط s_8300 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    عید بر همگی مبارک
    به لطف خدا من در آخرین لحظات تونستم یک پروژه بگیرم، نامه شروع بکار هم از طرف بنیاد برام زده شده، سوالم اینه که برای انجام پروژه من باید استاد راهنما داشته باشم؟ یعنی از سازمانی که پروژه گرفتم کسی باید به عنوان استاد راهنما اسمش توی پروژه قید بشه؟ اگر آره، این استاد راهنما باید چه مشخصاتی داشته باشه؟ (از نظر تحصیلات: مثلا دکتری،یا اینکه رشتش مرتبط با پروژه من باشه...)
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون.
    بله باید داشته باشید از همون ارگانی که پروژه گرفتید باید کسی رو به عنوان استاد راهنما براتون مشخص کنند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alixom نمایش پست ها
    این لیست جایزه های ارشده. همون طوری که نوشته باید از سمت دانشگاه معرفی بشید به بنیاد بعد اون تایید کنه تا مشمول بشید. چیزی به اسم ارشد مستقیم هم توش نیست. به هر حال منطقی هم نیست دانشگاهی که نصف ورودیشو دایرکت میکنه ( مثلا 60 نفر از 120 نفر برق!) همون نصف ورودیش هم دوباره اینجا مشمول بشند و با رتبه های 1 تا 10 همون برق که اصلا تو اون دانشگاه نیستند تو یه رده قرار بگیرند.
    این مگه برا افرادی نیست که مشغول تحصیل هستن؟ یکی از شروط لازم دستیار آموزشی یا پژوهشی هست. پس شما باید دانشجو باشید تا بتونید این شرایط رو داشته باشید.

فکر نکنم منظور بنیاد این آیین‌نامه باشه. تازه فکر کنم این آیین‌نامه قدیمی هست چون توی لیست آیین‌نامه‌ها نمیاد در صورتی که خیلی وقت پیش این آیین‌نامه منتشر شد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    بله باید داشته باشید از همون ارگانی که پروژه گرفتید باید کسی رو به عنوان استاد راهنما براتون مشخص کنند
    ممنون
    قسمت دوم سوالم رو هم اگر اطلاع دارید بفرمایید.. فرد مورد نظر باید از نظر تحصیلات مثلا دکتری داشته باشه و اینکه رشتش باید با موضوع پروژه ای که من برداشتم مرتبط باشه؟

Junior Member

امروز یه اول سال ۹۴ هست پس چرا قسمتی برای این کار توی سامانه ثریا در نظر نگرفتند؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط s_8300 نمایش پست ها
    ممنون
    قسمت دوم سوالم رو هم اگر اطلاع دارید بفرمایید.. فرد مورد نظر باید از نظر تحصیلات مثلا دکتری داشته باشه و اینکه رشتش باید با موضوع پروژه ای که من برداشتم مرتبط باشه؟
    فکر نمی کنم لازم باشه که مدرک دکتری باشه اکثر پروژه های کسری متعلق به ارگان های نظامی هستش و داخل این ارگان ها افراد با تحصیلات دکتری خیلی خیلی کم هستش
    ارتباط رو قاعدتا باید داشته باشه البته این مربوط به زمانی که پروژه شما کسری بیشتر از 9 ماه داشته باشه و دفاع ثانویه بخواد که تا اونجا که من مطلع هستم برای اون دفاع حضور استاد
    راهنما لازمه و اونجا ممکنه از رشته استاد راهنما سوال بشه اما زمانی که کسری کمتر از 9 ماهه فقط یک دفاع انجام میشه که اونم با خودتونه و من ندیدم اصلا در مورد استاد راهنما سوال بشه

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط subco نمایش پست ها
    امروز یه اول سال ۹۴ هست پس چرا قسمتی برای این کار توی سامانه ثریا در نظر نگرفتند؟
    یعنی شما انتظار داری که از اولین روز سال 94 سامانه با قوانین جدید شروع به کار کنه؟ هنوز آیین نامه به صورت رسمی اجرایی نشده و

کلی هم ابهام داره چطوری سیستم شروع به کار کنه؟ توی کدوم مورد شما دیدی که ما سر وقت قوانین رو اجرا و عملی کنیم؟

باید اجازه بدید ابهامات قضیه مشخص بشه و سوالاتی که پیش اومده پاسخ داده بشه آیین نامه بصورت رسمی اجرایی بشه

سپس سامانه با سیستم جدید شروع به کار کنه

Junior Member

این مگه برا افرادی نیست که مشغول تحصیل هستن؟ یکی از شروط لازم دستیار آموزشی یا پژوهشی هست. پس شما باید دانشجو باشید تا بتونید این شرایط رو داشته باشید.
    دقیقا درسته. آیین نامه رو هم نگاه کنید اونجایی که نوشته دانشجویان دکترا در حین تحصیل می تونند تسهیلات سربازی استفاده کنند شرطش اینه که این جایزه ها رو داشته باشند.

فکر نکنم منظور بنیاد این آیین‌نامه باشه. تازه فکر کنم این آیین‌نامه قدیمی هست چون توی لیست آیین‌نامه‌ها نمیاد در صورتی که خیلی وقت پیش این آیین‌نامه منتشر شد.
    دقیقا غلطه. دقیقا منظور همین آیین نامه است و یه مقدار دقیق تر! نگاه کنید همون سمت چپ صفحه اصلی به چه بزرگی! معلومه.

گفتند از اول سال جدید اجرایی میشه نه اینکه از اول سال جدید میرید طبق آیین نامه جدید ثبت نام میکنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)