صفحه 605 از 1402 نخستنخست ... 1055055555955965975985996006016026036046056066076086096106116126136146156557051105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,041 تا 6,050 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    فکر نمی کنم لازم باشه که مدرک دکتری باشه اکثر پروژه های کسری متعلق به ارگان های نظامی هستش و داخل این ارگان ها افراد با تحصیلات دکتری خیلی خیلی کم هستش
    ارتباط رو قاعدتا باید داشته باشه البته این مربوط به زمانی که پروژه شما کسری بیشتر از 9 ماه داشته باشه و دفاع ثانویه بخواد که تا اونجا که من مطلع هستم برای اون دفاع حضور استاد
    راهنما لازمه و اونجا ممکنه از رشته استاد راهنما سوال بشه اما زمانی که کسری کمتر از 9 ماهه فقط یک دفاع انجام میشه که اونم با خودتونه و من ندیدم اصلا در مورد استاد راهنما سوال بشه
    خیلی ممنون از راهنمایی هات دوست عزیز
    من حداکثر کسری که میخوام 4 یا 5 ماه هست بیشتر نیاز ندارم
    به عنوان اخرین سوال:
    توی نامه ای که به من دادن نوشته: شرکت نماینده آن سازمان در کمسیون عالی که توسط بنیاد نخبگان نیروهای مسلح اعلام می گردد الزامی می باشد
    اینطور چیزی درسته؟ آخه من خودم بنیاد بودم بچه ها تنهایی دفاع می کردن نماینده سازمان باهاشون نبود..گیج شدم

Junior Member

یعنی شما انتظار داری که از اولین روز سال 94 سامانه با قوانین جدید شروع به کار کنه؟ هنوز آیین نامه به صورت رسمی اجرایی نشده و

کلی هم ابهام داره چطوری سیستم شروع به کار کنه؟ توی کدوم مورد شما دیدی که ما سر وقت قوانین رو اجرا و عملی کنیم؟

باید اجازه بدید ابهامات قضیه مشخص بشه و سوالاتی که پیش اومده پاسخ داده بشه آیین نامه بصورت رسمی اجرایی بشه

سپس سامانه با سیستم جدید شروع به کار کنه
    یعنی باید یکی دو سالی وایسیم تا سیستم جدید کلید بخوره!!!

Junior Member

یعنی شما انتظار داری که از اولین روز سال 94 سامانه با قوانین جدید شروع به کار کنه؟ هنوز آیین نامه به صورت رسمی اجرایی نشده و

کلی هم ابهام داره چطوری سیستم شروع به کار کنه؟ توی کدوم مورد شما دیدی که ما سر وقت قوانین رو اجرا و عملی کنیم؟

باید اجازه بدید ابهامات قضیه مشخص بشه و سوالاتی که پیش اومده پاسخ داده بشه آیین نامه بصورت رسمی اجرایی بشه

سپس سامانه با سیستم جدید شروع به کار کنه
    این خبر رسمی هست که از اول فروردین ثبت‌نام انجام میشه و با توجه به اینکه قراره کل این روال در سامانه انجام بشه، نیازی به کار خاصی نیست. البته اینجا ایرانه و همچین توقعی هم نباید داشته باشیم.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط s_8300 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنمایی هات دوست عزیز
    من حداکثر کسری که میخوام 4 یا 5 ماه هست بیشتر نیاز ندارم
    به عنوان اخرین سوال:
    توی نامه ای که به من دادن نوشته: شرکت نماینده آن سازمان در کمسیون عالی که توسط بنیاد نخبگان نیروهای مسلح اعلام می گردد الزامی می باشد
    اینطور چیزی درسته؟ آخه من خودم بنیاد بودم بچه ها تنهایی دفاع می کردن نماینده سازمان باهاشون نبود..گیج شدم
    من که عرض کردم دفاع های زیر 9 ماه خود بچه ها از پروژه دفاع میکردن و نیازی به حضور کسی نیست
    شاید این نوشته فرمالیته باشه الزام اجرایی نداشته باشه اگر بنیاد بوده باشی میبینی دفاع ها خیلی فرمالیته و سریع انجام میشه
    اونقدر وقت نیست که بخوان منتظر نماینده باشن

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط mehjaf نمایش پست ها
    یعنی باید یکی دو سالی وایسیم تا سیستم جدید کلید بخوره!!!
    نه یکی دو سال
    ولی زمان میبره تا ابهامات برطرف بشه مسائل مبهمی که وجود داره حل بشه در نهایت سیستم شروع به کار کنه

شما میتونید جضوری تشریف بنیاد نخبگان در مورد تاریخ دقیق کلید خوردن سیستم سوال بفرمایید

Junior Member

سلام، من اسفندماه از طرف ب م ن به ب ن ن م معرفی شدم و چون طرح کسری در حال انجام دارم هنوز تشکیل پرونده ندادم اونجا چون میخوام طرح کسری رو جایگزین طرح ب م ن کنم، طبق آئین نامه جدید که برای من مشکلی پیش نمیاد؟ چون هنوز تشکیل پرونده ندادم.

Member
    رشته و دانشگاه
    grad-cntrl-sharif tech

نقل قول نوشته اصلی توسط dr.ehsan نمایش پست ها
    سلام، من اسفندماه از طرف ب م ن به ب ن ن م معرفی شدم و چون طرح کسری در حال انجام دارم هنوز تشکیل پرونده ندادم اونجا چون میخوام طرح کسری رو جایگزین طرح ب م ن کنم، طبق آئین نامه جدید که برای من مشکلی پیش نمیاد؟ چون هنوز تشکیل پرونده ندادم.
    طبق اون صحبت هایی که من با سرهنگ ح. سر این قضیه تبدیل کسری به نخبگان داشتم رویه به این شکل هستش که اگه قراره پروژه کسری رو منتفی کنید باید نامه عدم نیازش تو پرونده قبل رسیدن پرونده به نامه به کارگیری نیروهای مسلح باید دستتون باشه...
    ولی اگه قراره که تبدیل بشه باید اول ببینید که آیا اون سازمان پذیرنده برای سال 94 سهمیه پروژه جایگزین داره یا نه . اگه داشته باشه میتونید به سرهنگ ح. بگید که نامه بکارگیری تون رو به اون سازمان بزنه ولی اگه سهمیه نداشته باشند دیگه باید به فکر نامه عدم نیاز باشید .
    ویرایش توسط ka003 : March 27th, 2015 در ساعت 11:45 PM

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط dr.ehsan نمایش پست ها
    فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد چون نامت رو قبل عید زدن وشروع به کار شما قبل عید بوده و باید با قانون قدیم با شما برخورد بشه
    اما از اون جا که هیچ چیز بعید نیست در اولین فرصت و بدون تلف شدن وقت بعد عید اقدامات بعدی رو انجام بدید

Junior Member

هنوز جزئیات دقیق استخراج نشده اما طبق اعلامیه بنیاد باید رتبه ارشدتون زیر 10 باشه اگر نیست شما یک راه حل دیگه هم داریدطبق شنیده ها قرار هست که دانشگاه ها چند نفر اول معدل رو
    برای تسهیلات نظام وظیفه به بنیاد معرفی کنند بهتره از طریق نخبگان دانشگاه تون هم پیگیری کنید
    این رو من از بنیاد نخبگان شریف پرسیدم گفت اون معرفی دانشگاه فقط واسه دریافت کمک هزینه تحصیلیه

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط lalejini نمایش پست ها
    این رو من از بنیاد نخبگان شریف پرسیدم گفت اون معرفی دانشگاه فقط واسه دریافت کمک هزینه تحصیلیه
    خب این مربوط به قوانین سابقه البته عرض کردم این بر طبق شنیده هاست و شاید هم اصلا اجرایی نشه اما وقتی قرار شده سیستم معدل و مقاله
    برای نخبگی رو بردارن گفتن که نخبگان خود دانشگاه ها معرفی خواهند کرد حالا اجرایی بشه یا نه فعلا معلوم نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)