صفحه 61 از 1402 نخستنخست ... 115152535455565758596061626364656667686970711111615611061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

1 تیر اعزام هستم
    می خواستم بدونم، آیا امکان داره که الان پایان نامه ام رو برای بنیاد نخبگان ببرم و بتونم روش کسری بگیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bobo_pooya نمایش پست ها
    1 تیر اعزام هستم
    می خواستم بدونم، آیا امکان داره که الان پایان نامه ام رو برای بنیاد نخبگان ببرم و بتونم روش کسری بگیرم؟
    بله میتونید. هم میشه پایان نامه رو داد به بنیاد خودش واسه شما بفرسته. هم میشه فقط برید بنیاد و یه تشکیل پرونده بدید، بعدش خودتون دستی پایان نامتونو ببرید اونجایی که فکر میکنید نیازه اونجا نامه بزنن به بنیاد. روش دوم پیشنهاد میشه. چون علاوه بر اینکه حق انتخاب با خودتونه که کجا ببرید، روند انجام کارهای اداریش خیلی سریعتر از روش اوله.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alihagh نمایش پست ها
    سلام
    بلافاصله بعد از اونکه جواب مثبت رو از بنیاد گرفتید تشریف ببرید بنیاد نخبگان نیروهای مسلح بزرگراه صیاد شیرازی و اسمتون رو واسه اموزشی تیر ماه 91 بنویسید
    موفق باشید
    ممنون آقای alihaghe عزیز
    یه سوال دیگه ام داشتم... مهلتی چیزی نداره؟ مثلا نمیگن اگه تا 15 خرداد اسم بنویسی میتونی تیر بری آموزشی؟
    ویرایش توسط daniyal_arj : May 24th, 2012 در ساعت 10:26 PM

Junior Member

مقاله‌ی مستخرج از پایان‌نامه چاپ شده در نشریه‌ای با اعتبار علمی - پژوهشی وزارت علوم از نظر بنیاد نخبگان برای استفاده از تسهیلات خدمت وظیفه، قابل قبول است؟

Junior Member

اگه پايان نامه تون مربوط به نيروهاي مسلح باشه بله ، واين كه داشتن مقاله باعث برخورداري از كسري بيشتره

سلام. بچه ها کسی از این جلسه ستاد کل خبر تازه ای نداره؟

سلام. این پروژه هایی که بنیاد نخبگان نیروهای مسلح واسه کسر خدمت میده ممکنه که بعداً واسه گرفتن ویزا مشکل ساز بشه؟ منظورم اینه که بفهمن ما پروژه نظامی انجام دیدیم بهمون ویزا ندن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad34177 نمایش پست ها
    سلام. این پروژه هایی که بنیاد نخبگان نیروهای مسلح واسه کسر خدمت میده ممکنه که بعداً واسه گرفتن ویزا مشکل ساز بشه؟ منظورم اینه که بفهمن ما پروژه نظامی انجام دیدیم بهمون ویزا ندن؟

من تا الان واسه کسی از دوستام ندیدم مشکلی پیش بیاد حتی آمریکا هم کیلیر شدن. چون اصولا تا اونجایی که من میدونم اون موقع ها که کارتهای پایان خدمت هوشمند نبود پشتش نوع کسری رو مینوشتن و واسه این نوع کسری یه چیزی تو مایه های نخبگان اینا میزدن. الان که دیگه هوشمندم شده هر سفارتیم فوقش ترجمه کارتو بخواد نه دیگه محتوای توشو. علاوه بر این مهم همون رزومه ای که احتمالا شما به سفارتی میدید و خب قاعدتا میشه خیلی راحت انجام همچین پروژه هایی رو توش ننوشت. از همه اینا گذشته خود اشخاصی که کادری هستن هم خیلیاشون راحت به خارج از کشور رفت و آمد میکنن. چه برسه به دانشجویی که به عنوان خدمت دوره ضرورت داره پروژه ای انجام میده که تقریبا فاقد طبقه بندیه و حداکثر با "دسترسی محدود" هست. در کل به نظر من مشکلی نیست....

Junior Member hossein12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business

دوستان كسي هست كه آموزشي نخبگان رو در مركز آموزشي در جاده تهران - كرج گذرونده باشه ؟ اوضاع اونجا چه طوره ؟

Junior Member

فوری فوری فوری
    سلام به همه.. من چند هفته پیش مدارکمو واسه طرح تحقیقاتی به جای خدمت فرستادم بنیاد.... همه شرایطو داشتم..هم معدلم تو لیسانس و فوق لیسانس بالا بود هم شاگرد اولم بودم تو دو مقطع... فقط یه مشکلی بود ... اونم این که اسمم تو مقاله ISI بعد از حذف استاد راهنما نفر اول نبود.. از بچه های همین سایت پرسیدم گفتن زیاد سخت نمیگیرن ولی امروز بهم زنگ زدن گفتن درخواستم رد شده(
    میخواستم بدونم اگه برم تهران حضوری حرف بزنم امکان داره نظرشون موافق بشه...کسی تاحالا اینجور موردی داشته؟؟؟
    خوتهش میکنم هرکی میتونه کمک کنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)