صفحه 616 از 1402 نخستنخست ... 1165165666066076086096106116126136146156166176186196206216226236246256266667161116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,151 تا 6,160 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط geniuses نمایش پست ها
    آیا احیانا از این مساله هم اطلاع دارید که ادامه ی تحصیل در رشته ی زبان ملاکه استفاده از این شرط لازم هست یا خیر؟ به عبارت دیگه مجموع فعالیت نخبگانی رو بر اساس مقالات و سایر موارد مربوط به رشته ی زبان قابل قبول می دونن و یا خیر. به عبارت بهتر داشتن رتبه ی زیر 300 در کنکور زبان و ادامه تحصیل در رشته ی مهندسی چه وضعیتی رو از نظر دریافت تحصیلات داره.

در ضمن کسی از دوستان اطلاع داره که برای دریافت مجدد کارنامه ی کنکور سالهای ماقبل 87 چه پروسه ای رو باید طی کرد؟ با توجه به اینکه در سایت سازمان سنجش تنها کارنامه های سالهای 88 به بعد در حال حاضر در دسترس هستند.
    نه اهمیتی نداره که تو رشته زبان تحصیل کرده باشیی مهندسی نگران نباش

Junior Member

سلام دوستان
    من حدود 1 ماه پیش رفتم پروپوزال تصویب شده ام رو تحویل بنیاد نخبگان نیروهای مسلح دادم. اما سازمان به کار گیرنده ام میگه باید یکی دو ماه دیگه بیای گزینش (مصاحبه حضوری و تحقیقات محلی) انجام بدی بعدش شروع به کار برات میزنیم.
    حالا سوال من این هست که آیا الان که پروپوزالم رو تحویل ب ن ن م دادم (حدود یک ماه پیش) شروع به کار دوره 10 ماهه من توی ب ن ن م زده شده؟ یعنی اگه حدوداً 9 ماه دیگه پروژم رو تموم کنم و سازمان به کار گیرنده پایان کار برام بزنه میتونم کارت پایان خدمتم رو از ب ن ن م بگیرم؟ آموزشی هم قبلا رفتم
    ساده تر بپرسم: آیا ملاک شروع 10 ماه (که بعد از این 10 ماه بشه کارت پایان خدمت گرفت) تاریخی هست که پروپوزال رو به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح تحویل میدیم یا تاریخ شروع به کاری هست که سازمان به کار گیرنده برامون میزنه؟؟؟
    من پروپوزال تصویب شده رو به ب ن ن م تحویل دادم اما سازمان به کار گیرنده هنوز شروع به کار برام نزده.
    ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط mskm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من حدود 1 ماه پیش رفتم پروپوزال تصویب شده ام رو تحویل بنیاد نخبگان نیروهای مسلح دادم. اما سازمان به کار گیرنده ام میگه باید یکی دو ماه دیگه بیای گزینش (مصاحبه حضوری و تحقیقات محلی) انجام بدی بعدش شروع به کار برات میزنیم.
    حالا سوال من این هست که آیا الان که پروپوزالم رو تحویل ب ن ن م دادم (حدود یک ماه پیش) شروع به کار دوره 10 ماهه من توی ب ن ن م زده شده؟ یعنی اگه حدوداً 9 ماه دیگه پروژم رو تموم کنم و سازمان به کار گیرنده پایان کار برام بزنه میتونم کارت پایان خدمتم رو از ب ن ن م بگیرم؟ آموزشی هم قبلا رفتم
    ساده تر بپرسم: آیا ملاک شروع 10 ماه (که بعد از این 10 ماه بشه کارت پایان خدمت گرفت) تاریخی هست که پروپوزال رو به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح تحویل میدیم یا تاریخ شروع به کاری هست که سازمان به کار گیرنده برامون میزنه؟؟؟
    من پروپوزال تصویب شده رو به ب ن ن م تحویل دادم اما سازمان به کار گیرنده هنوز شروع به کار برام نزده.
    در مورد پروژه های کسری زمان انجام پروژه از زمانی که سازمان به کار گیرنده نامه میزنه محاسبه میشه
    فکر میکنم برای پروژه جایگزین خدمت هم همینطور باشه
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    در مورد پروژه های کسری زمان انجام پروژه از زمانی که سازمان به کار گیرنده نامه میزنه محاسبه میشه
    اخه پروژه های کسری که تا جایی که میدونم نه مصاحبه (گزینش) دارن و نه حقوقی بهشون پرداخت میشه.
    سازمان به کار گیرنده من برای پروژه 10 ماه جایگزین خدمت میگه برای برقراری حقوق ماهانه ات باید بیای گزینش (مصاحبه) بدی بعد شروع به کار بزنیم

Member Mohammadtaghi6 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Radiation Application Engineering

سلام دوستان
    من امروز رفتم دفتر تهران بنیاد نخبگان تا در مورد آیین نامه جدید ازشون بپرسم
    جوابی که دادن این بود که داشتن رتبه زیر 300 کارشناسی، زیر 10 کارشناسی ارشد و زیر 5 دکترا به علاوه شرط معدل، شرط لازم برای اختصاص تسهیلات سربازی هست!
    داشتن مقاله و نفر اول بودن در کلاس فقط امتیاز نخبگانی را افزایش میده!!!!!!!
    گفتم به اطلاع دوستان برسونم که اگه پلان دیگه ای دارند اون را پیگیری کنند.
    واقعا برای این مملکت و مسئولاش متاسفم که به همین راحتی با سرنوشت تحصیل کرده هاش بازی میکنه.
    ببخشید که طولانی شد.

Junior Member

سلام دوستان
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    اخه پروژه های کسری که تا جایی که میدونم نه مصاحبه (گزینش) دارن و نه حقوقی بهشون پرداخت میشه.
    سازمان به کار گیرنده من برای پروژه 10 ماه جایگزین خدمت میگه برای برقراری حقوق ماهانه ات باید بیای گزینش (مصاحبه) بدی بعد شروع به کار بزنیم
    کسی از دوستان مشابه من بوده که بعد از تحویل پروپوزال به ب ن ن م سازمانش مدتی بعد براش شروع به کار بزنه؟ ملاک شروع دوره 10 ماهه تحویل پروپوزال به ب ن ن م هست یا تاریخ شروع به کاری که سازمان میزنه برامون؟
    ویرایش توسط darklord : April 29th, 2015 در ساعت 04:28 PM دلیل: اصلاح ساختار نقل قول ها

سلام دوستان یه سوال فوری دارم:
    من امروز رفتم ب ن ن م وواسه پیگیری نامه و دادن مدارک سرهنگ بمن گفت شما الان در حال انجام پروژه کسری هستی و باید اون و لغو کنی!!! می خواستم بدونم چقد زمان دارم واسه معرفی خودم به نیروهای مسلح جهت استفاده از شرایط نخبه وظیفه؟ یعنی بعد از اینکه نامم از ب م ن به ب ن ن م رفت آیا محدودیت زمانی واسه معرفی خودم به اونا دارم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadtaghi6 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز رفتم دفتر تهران بنیاد نخبگان تا در مورد آیین نامه جدید ازشون بپرسم
    جوابی که دادن این بود که داشتن رتبه زیر 300 کارشناسی، زیر 10 کارشناسی ارشد و زیر 5 دکترا به علاوه شرط معدل، شرط لازم برای اختصاص تسهیلات سربازی هست!
    داشتن مقاله و نفر اول بودن در کلاس فقط امتیاز نخبگانی را افزایش میده!!!!!!!
    گفتم به اطلاع دوستان برسونم که اگه پلان دیگه ای دارند اون را پیگیری کنند.
    واقعا برای این مملکت و مسئولاش متاسفم که به همین راحتی با سرنوشت تحصیل کرده هاش بازی میکنه.
    ببخشید که طولانی شد.
    آقای
    amin_m که گفتن ایمیل زدن برای دکتر منتظر و ایشون ورودی های استعداد های درخشان دانشگاه ها رو هم جز افراد حائز شرایط دونستن!!! کدومش درسته؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehjaf نمایش پست ها
    آقای
    amin_m که گفتن ایمیل زدن برای دکتر منتظر و ایشون ورودی های استعداد های درخشان دانشگاه ها رو هم جز افراد حائز شرایط دونستن!!! کدومش درسته؟!
    هر دوی اینا درستن! توی سایت ب م ن که برید, آیین نامه تسهیلات نظام وظیفه یه کم تغییر کرده و ورود با استعدادهای درخشان هم جزء شرایط لازم تسهیلات ن و اضافه شده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط miladkeshavarz نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال فوری دارم:
    من امروز رفتم ب ن ن م وواسه پیگیری نامه و دادن مدارک سرهنگ بمن گفت شما الان در حال انجام پروژه کسری هستی و باید اون و لغو کنی!!! می خواستم بدونم چقد زمان دارم واسه معرفی خودم به نیروهای مسلح جهت استفاده از شرایط نخبه وظیفه؟ یعنی بعد از اینکه نامم از ب م ن به ب ن ن م رفت آیا محدودیت زمانی واسه معرفی خودم به اونا دارم؟
    باید با خود سرهنگ هماهنگ کنی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)