صفحه 63 از 1402 نخستنخست ... 135354555657585960616263646566676869707172731131635631063 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

سلام دوستان...
    در صورتی که از تسهیلات اتکا وابسته به وزارت دفاع برای انجام پروژه ها که تا 6 ماه کسر خدمت داره استفاده کنم در اینصورت میتونم از تسهیلات بنیاد نخبگان هم استفاده کنم؟!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Peugeot نمایش پست ها
    سلام
    دوستان یه سوال دارم که خیلی برام مهم. من از طرف بنیاد معرفی شدم دانشگاه مالک اشتر, الان تو مرحله انتخاب پروژه هستم. همون طور که می دونین پروژه 10 ماه جایگزین سربازی هستش. از طرف دیگه من 7 ماه کسر خدمت بخاطر جبهه بابام دارم که سال 90 تو سیستم ثبت شده و تو اسفند 90 هم بین مدارکم دادم به ستاد کل تو بزرگراه صیاد شیرازی. حالا می خواستم بدونم آیا می شه این 7 ماه کسر رو از اون 10 ماه پروژه کم کرد؛ یعنی از مالک اشتر بخوام پروژه 3 ماهه واسم تعریف کنن؟؟
    خیلی مهم واسم, واقعا ممنون می شم اگه کسی که تجربه چنین مشکلی رو داره راهنماییم کنه.
    ممنون

سلام
    اگر از طرف بنیاد ملی نخبگان برای طرح سربازی نخبگان تایید شده باشید، سربازی شما میشه 12 ماه که در حال حاضر شامل 45 روز آموزشی و 10 ماه پروژه هست.
    حالا اگه از قبل، هر کسری داشته باشید از این مدت 10 ماه کم میشه، مثلا اگر از طرف بنیاد ملی نخبگان برای طرح سربازی نخبگان تایید شده باشید و از قبل هم 7 ماه کسری داشته باشید، باید براتون پروژه 3 ماهه تعریف بشه (این چیزیه که بنیاد نخبگان نیروهای مسلح میگه).
    بعضی از سازمان ها چنین چیزی رو قبول نمی کنن و میگن ما کاری نداریم از قبل کسری داری یا نه و همه پروژه های ما 10 ماهست (مثلا برق دانشگاه مالک اشتر اینطوریه)

موفق باشی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط binahayat_m نمایش پست ها
    سلام دوستان...
    در صورتی که از تسهیلات اتکا وابسته به وزارت دفاع برای انجام پروژه ها که تا 6 ماه کسر خدمت داره استفاده کنم در اینصورت میتونم از تسهیلات بنیاد نخبگان هم استفاده کنم؟!!!

سلام
    در صورتیکه بخواهید هم برای تسهیلات کسری خدمت و هم نخبگان اقدام کنید اول باید برای کسری خدمت اقدام کنید وقتی تکلیف کسری مشخص شد برای نخبگان اقدام کنید چون بنیاد نخبگان نیروهای مسلح میگه همزمان نمیتونید هم در واحد کسر خدمت پرونده داشته باشین هم در قسمت نخبگان.
    پس اگر میخواهید برای هر 2 اقدام کنید (زیرش خط کشیدم چون نمیدونم اقدام برای هر 2 کار خوبیه یانه، وقتی برای گرفتن پروژه نخبگان از سازمانها اقدام می کنید بعضی سازمانها کسریهای قبل رو در نظر نمگیرن و پروژه 10 ماهه میدن، اگه میتونید بهتره اینو از قبل از سازمانی که می خواهین پروژه نخبگان رو براش انجام بدین بپرسین ) اول کارهای کسری رو انجام بدین 1 ماه مونده تموم بشه برای نخبگان اقدام کنید چون نخبگان هم معمولا 1 ماه طول میکشه تا خبر بدن، که وقتی تکلیف کسری مشخص شد بلافاصله کارهای نخبگان رو شروع کنید.

موفق باشی

Junior Member

سلام دوستان

1- آموزشی نخبگان رو میشه در حین تحصیل (که معافیت تحصیلی داریم) بریم؟
    2- اگر در حین تحصیل هم آموزشی نخبگان رو بریم هم پروژه نخبگان رو انجام بدیم کارت پایان خدمتو حین تحصیل میدن؟
    3- کارت پایان خدمت نخبگان چند ماه زمان میبره؟

خیلی ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mohakbari نمایش پست ها
    این مصاحیه تقزیبا واسه یک هفته پیشه اتفاقا لینکشو تو صفحه های قبل گذاشته بودیم. اینی که ما الان میگیم یه بحث داغ داغه که اگه خدا بخواد تو هفته آینده تازه دارن تو ستاد کل راجع بهش تصمیم میگیرن. شما هم مثل ما اعزام مجدد میشی؟پرونده پروژه کسری هم داری؟
    خبر جدیدی نشد؟
    من هم اعزام مجدد هستم و یک پروژه کسری رو از خیلی وقت پیش شروع کردم، امیدی هست؟
    ویرایش توسط industrialeoy : June 14th, 2012 در ساعت 01:55 AM

سلام دوستان، خیلی ممنون از فروم پربارتون، من تازه اومدم اینجا و یک سری سوال در مورد پروژه تحقیقاتیم که وقت زیادی رو هم از من گرفته دارم:1. من شنیدم امسال میزان کسر خدمت ها خیلی کم شده، آیا درسته و کسی در این مورد خبر داره؟
    2. من یک بار پروپوزال دادم برای دو تا پروژه: یکی نرم افزار و یکی هم یک پژوهش و یک نرم افزار، حداکثر و حداقل چقدر کسری بهش تعلق می گیره؟ و میشه با توجه به اینکه دو تا خروجی داشته دو بار دفاع کنم؟ ضمنا یک مقاله کنفرانسی هم داشتم.
    3. افراد اعزام مجدد قطعا 21 ماه هست مبنای خدمتشون؟ خیلی بی انصافیه به نظرم.
    من میخوام چند تا پروژه دیگه بگیرم هر چند وقتم محدوده، خدا کنه اوضاع خوب پیش بره و کسر خدمت تحصیلی دوباره برگرده، تازه وقتی من از دانشگاه فارغ التحصیل شدم به من گفتن مامور به تحصیلی و حالا دوباره باید برم خدمت، وقتی اون موقع اعزام شدم 17 ماه خدمت داشتم با لیسانس و ستوان دو بودیم، الان هم بعد از چند ماه خدمت رفتن و مدرک بالاتر دو باره ستوان دو هستیم (که خیلی مهم نیست) و خدمتمون بیشتر هم شده، من خوندم که میگن قانون عطف به ماسبق نمیشه، به هر حال همچنان امیدوارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط industrialeoy نمایش پست ها
    سلام دوستان، خیلی ممنون از فروم پربارتون، من تازه اومدم اینجا و یک سری سوال در مورد پروژه تحقیقاتیم که وقت زیادی رو هم از من گرفته دارم:1. من شنیدم امسال میزان کسر خدمت ها خیلی کم شده، آیا درسته و کسی در این مورد خبر داره؟
    2. من یک بار پروپوزال دادم برای دو تا پروژه: یکی نرم افزار و یکی هم یک پژوهش و یک نرم افزار، حداکثر و حداقل چقدر کسری بهش تعلق می گیره؟ و میشه با توجه به اینکه دو تا خروجی داشته دو بار دفاع کنم؟ ضمنا یک مقاله کنفرانسی هم داشتم.
    3. افراد اعزام مجدد قطعا 21 ماه هست مبنای خدمتشون؟ خیلی بی انصافیه به نظرم.
    من میخوام چند تا پروژه دیگه بگیرم هر چند وقتم محدوده، خدا کنه اوضاع خوب پیش بره و کسر خدمت تحصیلی دوباره برگرده، تازه وقتی من از دانشگاه فارغ التحصیل شدم به من گفتن مامور به تحصیلی و حالا دوباره باید برم خدمت، وقتی اون موقع اعزام شدم 17 ماه خدمت داشتم با لیسانس و ستوان دو بودیم، الان هم بعد از چند ماه خدمت رفتن و مدرک بالاتر دو باره ستوان دو هستیم (که خیلی مهم نیست) و خدمتمون بیشتر هم شده، من خوندم که میگن قانون عطف به ماسبق نمیشه، به هر حال همچنان امیدوارم.
    سلام. 1- نه دلیلی نداره بخوان کسری پروژه ای رو الکی کم کنن. مگه اینکه کسری ای که واسه پروژه پیشنهاد دادن نسبت به پروژه زیاد بوده باشه.
    2- میزان کسری کاملا بستگی داره به اون سازمان و مخصوصا همون شخص مسئول پروژتون. اگه دوتا پروژست ینی دوتاست دیگه متوجه منظورتون نشدم. هرکدوم رو جداگانه در سازمان مربوطه دفاع میکنید اما دفاع نهایی بنیاد فقط یک باره واسه همه پروژه هاتون.
    3- این مشکل من و خیلیهای دیگه مثل شماست. منم خدمت قبلی دارم ولی درست الان تکلیفمو نمیدونم. هرکی یه چیزی میگه...فکر میکنم پیگیری اساسی از نظام وظیفه بیشتر بهمون کمک کنه. منظور از پیگیری از دم در سوال پرسیدن نیست! چون اونا هیچی نمیدونن.باید با بزرگاشون رایزنی کرد. پست های قبلی رو یه نگاه بندازید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ah_amin_b نمایش پست ها
    سلام دوستان

1- آموزشی نخبگان رو میشه در حین تحصیل (که معافیت تحصیلی داریم) بریم؟
    2- اگر در حین تحصیل هم آموزشی نخبگان رو بریم هم پروژه نخبگان رو انجام بدیم کارت پایان خدمتو حین تحصیل میدن؟
    3- کارت پایان خدمت نخبگان چند ماه زمان میبره؟

خیلی ممنون
    سلام.
    1- بله میشه. دو تا اعزامی در سال هست. تیرماه و دیماه و 45 روزم هست.
    2- بله.
    3- دقیق نمیدونم ولی پروژش 10 ماه طول میکشه. نامه نگاریها و آموزشی و ... رو بذار روش.
    موفق باشی.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohakbari نمایش پست ها
    سلام. 1- نه دلیلی نداره بخوان کسری پروژه ای رو الکی کم کنن. مگه اینکه کسری ای که واسه پروژه پیشنهاد دادن نسبت به پروژه زیاد بوده باشه.
    2- میزان کسری کاملا بستگی داره به اون سازمان و مخصوصا همون شخص مسئول پروژتون. اگه دوتا پروژست ینی دوتاست دیگه متوجه منظورتون نشدم. هرکدوم رو جداگانه در سازمان مربوطه دفاع میکنید اما دفاع نهایی بنیاد فقط یک باره واسه همه پروژه هاتون.
    3- این مشکل من و خیلیهای دیگه مثل شماست. منم خدمت قبلی دارم ولی درست الان تکلیفمو نمیدونم. هرکی یه چیزی میگه...فکر میکنم پیگیری اساسی از نظام وظیفه بیشتر بهمون کمک کنه. منظور از پیگیری از دم در سوال پرسیدن نیست! چون اونا هیچی نمیدونن.باید با بزرگاشون رایزنی کرد. پست های قبلی رو یه نگاه بندازید.
    خیلی ممنون جناب مختاری از پاسختون، من پروژه ای که گرفتم هم یک بخش نظری دازه و توی پروپوزال هم نوشتم در صورت امکان نرم افزاریش می کنیم که اگه نرم افزار بشه میشه دو تا خروجی، حالا من باید این رو در قالب یک پروژه دفاع کنم یا دو تا؟ مثلا یک بار براش اسلاید بشازم و یا دو بار؟ من می تونم بازهم پروژه بردارم؟ ضمنا از این کار نظری یک مقاله کنفرانس بین المللی داشتم، حالا اگه نرم افزار هم داشته باشم، چند ماه فکر می کنین کسری بدند؟ ضمنا مگه باید در ارگان مربوطه هم دفاع کنیم؟
    کسر خدمت برای پایان نامه به چه صورت هست؟ اگر جایی رو پیدا کردیم که مناسب بود و برای پایان نامه کسری دادند، باز هم باید دفاع کنیم ازش؟
    آین که میگم کسری کم شده مثلا به این خاطر هست که قبلا پروژه های نظری رو 4،5 ماه راحت کسری میدادن و الان شنیدم میزان کسری برای این پروژه ها رسیده به 1،2 ماه، من اینو از یکی از دوستان شنیدم.
    ضمنا با توجه به اینکه درسم تموم شده، من می تونم قبل از خدمت دوباره پروژه تعریف کنم؟
    در مورد افراد اعزام مجدد مثل بنده و شما من فکر می کنم که یک برنامه ریزی کنیم و در یک بازه زمانی هر روز به طور مستمر یه تعداد پیش افراد تاثیرگذار در این زمینه بریم، مثلا اگر 10 نفر مشکل ما رو دارن تو یک بازه فرضا 10 روزه، هر روز یک نفر بره پیش یک فرد تاثیر گدار (حالا این یک روز میشه بگیم هر یک هفته باشه مثلا در دیدارهای مردمی که یکی از این سردارا انجام میده باشه)، یا خلاصه یه برنامه ریزی بکنیم و سعی کنیم مشکلات رو حل کنیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط industrialeoy نمایش پست ها
    خیلی ممنون جناب مختاری از پاسختون، من پروژه ای که گرفتم هم یک بخش نظری دازه و توی پروپوزال هم نوشتم در صورت امکان نرم افزاریش می کنیم که اگه نرم افزار بشه میشه دو تا خروجی، حالا من باید این رو در قالب یک پروژه دفاع کنم یا دو تا؟ مثلا یک بار براش اسلاید بشازم و یا دو بار؟ من می تونم بازهم پروژه بردارم؟ ضمنا از این کار نظری یک مقاله کنفرانس بین المللی داشتم، حالا اگه نرم افزار هم داشته باشم، چند ماه فکر می کنین کسری بدند؟ ضمنا مگه باید در ارگان مربوطه هم دفاع کنیم؟
    کسر خدمت برای پایان نامه به چه صورت هست؟ اگر جایی رو پیدا کردیم که مناسب بود و برای پایان نامه کسری دادند، باز هم باید دفاع کنیم ازش؟
    آین که میگم کسری کم شده مثلا به این خاطر هست که قبلا پروژه های نظری رو 4،5 ماه راحت کسری میدادن و الان شنیدم میزان کسری برای این پروژه ها رسیده به 1،2 ماه، من اینو از یکی از دوستان شنیدم.
    ضمنا با توجه به اینکه درسم تموم شده، من می تونم قبل از خدمت دوباره پروژه تعریف کنم؟
    در مورد افراد اعزام مجدد مثل بنده و شما من فکر می کنم که یک برنامه ریزی کنیم و در یک بازه زمانی هر روز به طور مستمر یه تعداد پیش افراد تاثیرگذار در این زمینه بریم، مثلا اگر 10 نفر مشکل ما رو دارن تو یک بازه فرضا 10 روزه، هر روز یک نفر بره پیش یک فرد تاثیر گدار (حالا این یک روز میشه بگیم هر یک هفته باشه مثلا در دیدارهای مردمی که یکی از این سردارا انجام میده باشه)، یا خلاصه یه برنامه ریزی بکنیم و سعی کنیم مشکلات رو حل کنیم.
    خواهش میکنم دوست عزیز. فقط من مختاری نیستم!
    سوال اولتون دقیقا همون چیزیه که "فقط" باید با مدیر پروژتون هماهنگ کنید چون اونا خودشون بهتر میدونن به چه شکلی پروژه رو واسه شما مطرح کنن که شما سود بیشتری ببرید و کسری بیشتری دریافت کنید. ولی اگه مثلا دیدید برای یه پروژه کلی 9 ماه مثلا میزنن و برای دوتا پروژه هر کدوم 5 ماه میزنن دوتاییش کنید به این دلیل که پروژه های بیشتر از 6 ماه داوری دوم میشه که حدود 2 یا 3 ماه وقتتون رو میگیره (الاف میکنه!) بله میتونید به هر تعدادی که میتونید پروژه بردارید. بعضی از سازمانها، یعنی بیشترشون شما باید دفاع رو در محل سازمان انجام بدید تا نامه پایان کارتون رو بزنن.

پایان نامه هم مثل یک پروژه میمونه کسریش. فقط هم میتونید کارتون رو به بنیاد بدید که زمانبره هم میتونید خودتون براش مشتری پیدا کنید!
    شما قبل و حین خدمت هم میتونید پروژه انجام بدید.
    ...
    ببینید در مورد سوالای کسریتون حتما این پست رو یه نگاه بندازید. کامل کامله:

http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post712236

در مورد اعزام مجدد و 21 ماه و این مشکلات کسایی که خدمت قبلی دارن هم:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post707702

http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post730141

http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post731159

http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post733744

http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post736123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)