صفحه 638 از 1402 نخستنخست ... 1385385886286296306316326336346356366376386396406416426436446456466476486887381138 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,371 تا 6,380 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام دوستان؛
    من الان پروژه از ب ن ن م دارم، 10 ماهه درخواست دارم. میخوام ب م ن ریاست جمهوری هم عضو بشم. بعضی دوستان میگن این پروژه های ب ن ن م برای ب م ن ریاست جمهوری حساب نیست و در نظر گرفته نمیشه! چقدر این خبر صحت داره؟ من از کجا میتونم خبر دقیقش رو بپرسم که موثق باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mpamini نمایش پست ها
    مهم نیست................

مگه میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط benglish نمایش پست ها
    سلام دوستان؛
    من الان پروژه از ب ن ن م دارم، 10 ماهه درخواست دارم. میخوام ب م ن ریاست جمهوری هم عضو بشم. بعضی دوستان میگن این پروژه های ب ن ن م برای ب م ن ریاست جمهوری حساب نیست و در نظر گرفته نمیشه! چقدر این خبر صحت داره؟ من از کجا میتونم خبر دقیقش رو بپرسم که موثق باشه؟
    ولی من شنیده بودم که پروژه های ب ن ن م با کسری بالا میشه جایگزین پروژه جایگزین خدمت کرد
    دقیق شو بهتره برید بنیاد ملی نخبگان بپرسید
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

نقل قول نوشته اصلی توسط benglish نمایش پست ها
    سلام دوستان؛
    **********************************شرایط تون چی بود بنیاد تایید کرد خواهشا راهنمایی بفرمایید*******************

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hd3 نمایش پست ها
    سلام
    فایلش تو سایت بنیاد ملی نخبگان استان خراسان قرار داده شده بود.
    از اونجا قابل دانلود هست.
    من سایت نخبگان خراسان رو گشتم، اما متاسفانه چنین فایلی رو پیدا نکردم! ممنون میشم لینک فایل رو بذارید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bbbt نمایش پست ها
    اگه دیده باشید خبر ایین نامه جدید عوض شده و بند استعداد درخشان به آن اضافه شده است. به همین خاطر فکر می کنم این مورد دارای امتیاز باشد.
    http://bmn.ir/index.aspx?siteid=3&fk...&newsview=5287

دانش‌آموختگان براي نام نويسي در سامانه بايد شرايط زير را داشته باشند:5-1. دانش‌آموختگاني كه ميانگين كلِ دورة كارشناسيِ آنان بيش از 16، ميانگين كلِ دورة كارشناسي‌ارشد و نيز دورة دكتري بيش از 17 باشد.5-2. برگزيدگان آزمون‌هاي سراسري ورود به دانشگاه (رتبه‌هاي زير 300 در دورة كارشناسي يا دكتري حرفه‌اي، رتبه‌هاي زير 10 در دورة كارشناسي ارشد و زير 5 در دورة دكتري تخصصي) / پذيرفته‌شدگان از مسير سهمية دانشجويان داراي استعداد درخشان/ برگزيدگان المپيادهاي ملّي دانش‌آموزي (آموزش و پرورش) و المپيادهاي ملّي دانشجويي (وزارت علوم و وزارت بهداشت)

سوال من اینه که این 250 رو از کجا اوردید؟ و نحوه امتیاز دهی و این که چه چیزی امتیاز داره و هر کدوم چقدره رو از کجا میشه فهمید؟
    ببخشید لینک دقیقش یادم نیست اما اگه توی پست‌های قبلی این تایپک بگردید پیداش می‌کنید. این شیوه‌نامه روی سایت بنیاد نیست اما توی سایت دانشگاه فردوسی مشهد هست (اینجا). جالبه که سربرگ بنیاد ملی نخبگان هم روشه. یعنی بنیاد قانونش معلومه اما نه توی سایت اعلام میکنه نه به دوستانی که زحمت میکشن و حضوری مراجعه می‌کنن!!!

سلام دوستان
    میخاسم از تجربیاتتون استفاده کنم.
    من دانشجوی کارشناسی ارشد هستم. معادله لیسانسم ۱۷.۷۱، معادله ارشدم تا اینجا ۱۷.۵۱ (تا چند ماه دیگه پایان ناممو دفاع می‌کنم)، رتبهٔ ارشدم ۲ و رتبهٔ دکترا هم ۵ و دو مقاله‌ کنفرانس داخلی‌ و یک مقاله‌ کنفرانس خارجی‌ دارم. به نزرتوب با این شرایط چقد شانس گرفتن طرح نخبگیو دارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mpamini نمایش پست ها
    سلام
    من چن روز پیش تماس گرفتم. سرهنگ گفتن وضعیت مشخص نیس. لازم نیس بیای تهران. اخر اردیبهشت تماس بگیر.

وضعیت مشخص نیست یعنی ممکنه آموزشی تیر رو کنسل کنن!!!!

[QUOTE=shahriar123;1943685]سلام دوستان

کسی نمی تونه کمک کنه. چون با این آیین نامه جدید اصلا معلوم نیست که امتیاز بندی چه جوریه و حداقل امتیاز چقدره؟ آیا رقابتیه یا نه.
    و تا حالا کسی با آیین نامه جدید طرح نگرفته که بتونه تجربیاتش رو مظرح کنه. اما اگر آیین نامه قبلی بود شما که دانشجوی دکتری هستی (اگه سال دومت باشه) باید 2 تا مقاله ISI می داشتی تا می تونستی درخواست بدی. پس شما با این رزومه و آیین نامه قبلی رد بودید. امیدوارم آیین نامه جدید شامل حالتون بشه.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar123 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی کارشناسی ارشد هستم. معادله لیسانسم ۱۷.۷۱، معادله ارشدم تا اینجا ۱۷.۵۱ (تا چند ماه دیگه پایان ناممو دفاع می‌کنم)، رتبهٔ ارشدم ۲ و رتبهٔ دکترا هم ۵ و دو مقاله‌ کنفرانس داخلی‌ و یک مقاله‌ کنفرانس خارجی‌ دارم. به نزرتوب با این شرایط چقد شانس گرفتن طرح نخبگیو دارم؟
    شما شرایط لازم رو دارید هم شرط رتبه و هم شرط معدل باید اقدام کنید و امتیاز نخبگی تون محاسبه شه و پروندتونو بررسی کنن
    ولی فکر میکنم شانس تون واسه گرفتن تسهیلات خوب هستش
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)