صفحه 64 از 1402 نخستنخست ... 145455565758596061626364656667686970717273741141645641064 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

سلام،

دوستان من یک شرایطی برام پیش اومده که توش موندم و نیاز به کمک دارم. من طرح سرباز نخبگی رو الان 9 ماه که انجام دادم و باید تیر ماه هم برم آموزشی. من واسه ویزای امریکا اقدام کرده بودم قبلا ( یک بار از کشور بدون وثیقه در حین انجام پروژه خارج شدم) و الان بهم ایمیل زدن که ویزام آماده است و یک ماه فرصت دارم که برم ویزام رو بگیرم. ولی من متاسفانه توی این یک ماه توی آموزشی هستم و نمیدوم چیکار کنم. یعنی می تونم در دوران آموزشی از کشور خارج شم؟ لطفا راهنمایی کنید.

با تشکر

ببخشین بابت اسم و ممنونم بابت لینک های خیلی خیلی مفیدی که فرستادین، انشالله این هفته میرم پیش سردار کمالی، راستش من ابهامی که داشتم اینه که مسئول پروژم میگه که برای هر پروژه نیاز به یک پروپوزال جداگونه هست اما اینچور که شما میگی نیازی نیست که هز پروژه یک پروپوزال داشته باشه، می خوام بدونم لزومی نداره حالا چون هر دوتاش در یک پروپوزال بوده، اونها رو به صورت یک پروژه بفرستیم؟ ضمنا برای تشکیل کمیسیون خودمون باید درخواست بدیم؟ یعنی پروژه رو تموم کردیم، حالا ارگان نامه میزنه به نیروهای مسلح و میگه پروژه تموم شده و میخوایم یک پروژه دیگه انجام بدیم، الان خودشون برامون یک وقت برای کمیسیون میذارند یا باید خودمون درخواست بدیم (یه وقت وسط پروژه دوم نگن که کمیسیون تشکیل شده)، ضمنا می تونیم از چند تا ارگان کسری بگیریم دیگه؟ ببخشین بابت سوالات زیاد و امیدوارم مشکل ما خدمت رفته ها حل بشه.
    ویرایش توسط industrialeoy : June 14th, 2012 در ساعت 02:54 PM

درود بر دوستان عزیز
    عزیزان بنده رشتم عمران (مقطع :کارشناسی ارشد) هست، چند تا سوال برام مطرح شده که ممنون میشم جواب بدین:

1- من در حال حاضر تقریبا کارهای اخذ امریم تموم شده و الان باید برم آموزشی و بعد سازمان مربوطه برای ادامه خدمتم؛ میخواستم بدونم که من چون امریه هستم میتونم طرح از بنیاد نخبگان نیروهای مسلح بگیرم؟(با فرض قبول کردن کسری توسط سازمان امریه دهنده)
    2- اصلا دیگه میشه با رشته من طرح گرفت؟(اینو به این دلیل میگم که چون بنده ساکن تهران نیستم تماس تلفنی با همین بنیاد داشتم، تا گفتم رشتم عمرانه، گفت لازم نداریم و بعدش شروع کرد یه لیست از یه عالمه رشته های دیگه رو هم گفت که به این رشته ها هم احتیاج نداریم، خلاصه چون ما هم دوستانمون چند تایی رفته بودن اونجا قبلا، به اونا هم گفته بودن عمران نمیخوایم!! ، ما هم ناامید شدیم)
    3- معمولاً طرح رو خودشون میدن؟ (اگه بدن) یا خودمون باید پروپوزال بدیم؟، (چون جدیدا هم که میگن شما رو معرفی میکنن به چند تا سازمان و اونجا توافق میکنن بر سر موضوع)

با تشکر.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط industrialeoy نمایش پست ها
    ببخشین بابت اسم و ممنونم بابت لینک های خیلی خیلی مفیدی که فرستادین، انشالله این هفته میرم پیش سردار کمالی، راستش من ابهامی که داشتم اینه که مسئول پروژم میگه که برای هر پروژه نیاز به یک پروپوزال جداگونه هست اما اینچور که شما میگی نیازی نیست که هز پروژه یک پروپوزال داشته باشه، می خوام بدونم لزومی نداره حالا چون هر دوتاش در یک پروپوزال بوده، اونها رو به صورت یک پروژه بفرستیم؟ ضمنا برای تشکیل کمیسیون خودمون باید درخواست بدیم؟ یعنی پروژه رو تموم کردیم، حالا ارگان نامه میزنه به نیروهای مسلح و میگه پروژه تموم شده و میخوایم یک پروژه دیگه انجام بدیم، الان خودشون برامون یک وقت برای کمیسیون میذارند یا باید خودمون درخواست بدیم (یه وقت وسط پروژه دوم نگن که کمیسیون تشکیل شده)، ضمنا می تونیم از چند تا ارگان کسری بگیریم دیگه؟ ببخشین بابت سوالات زیاد و امیدوارم مشکل ما خدمت رفته ها حل بشه.
    خواهش میکنم وظیفست. نه برای هر پروژه به یک پروپوزال جداگانه احتیاج دارید که وقتی پروپوزالتون رو برای بنیاد بفرستن، بنیاد موافقت انجام پروژه رو با فرستادن یک نامه بکارگیری به اون سازمان اعلام میکنه. درضمن دوتا پروژه رو همزمان نمیشه انجام داد. یعنی اول باید نامه پایان کار یک پروژه رو واسه بنیاد بفرستن بعد پروپوزال پروژه دوم رو بفرستن.
    نگران وقت کمیسیون نباشید. وقتی دیدید همه پروژه هاتون رو انجام دادن و نامه هاشو براتون فرستادن بنیاد تازه یه روز باید پاشید برید وقت دفاع و کمیسیون بگیرید. خودشون که همینجوری نمیبرن تو کمیسیون.
    از چندتا ارگان هم میشه کسری گرفت اتفاقا بهترم هست. اما حواستون باشه زمان انجام پروژه هاتون رو هم اورلپ نداشته باشه. باید یکی تموم شه بعد برین سراغ بعدی. پایان نامه رو میشه همزمان پیگیر شد مشکلی نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudshr نمایش پست ها
    درود بر دوستان عزیز
    عزیزان بنده رشتم عمران (مقطع :کارشناسی ارشد) هست، چند تا سوال برام مطرح شده که ممنون میشم جواب بدین:

1- من در حال حاضر تقریبا کارهای اخذ امریم تموم شده و الان باید برم آموزشی و بعد سازمان مربوطه برای ادامه خدمتم؛ میخواستم بدونم که من چون امریه هستم میتونم طرح از بنیاد نخبگان نیروهای مسلح بگیرم؟(با فرض قبول کردن کسری توسط سازمان امریه دهنده)
    2- اصلا دیگه میشه با رشته من طرح گرفت؟(اینو به این دلیل میگم که چون بنده ساکن تهران نیستم تماس تلفنی با همین بنیاد داشتم، تا گفتم رشتم عمرانه، گفت لازم نداریم و بعدش شروع کرد یه لیست از یه عالمه رشته های دیگه رو هم گفت که به این رشته ها هم احتیاج نداریم، خلاصه چون ما هم دوستانمون چند تایی رفته بودن اونجا قبلا، به اونا هم گفته بودن عمران نمیخوایم!! ، ما هم ناامید شدیم)
    3- معمولاً طرح رو خودشون میدن؟ (اگه بدن) یا خودمون باید پروپوزال بدیم؟، (چون جدیدا هم که میگن شما رو معرفی میکنن به چند تا سازمان و اونجا توافق میکنن بر سر موضوع)

با تشکر.
    موفق باشید.
    سلام.
    1- باید از خود همون سازمان بپرسید. جدیدا خیلی جاها سخت گیری میکنن و تعهد میگیرن که شما کسری نداشته باشی. اگه تاحالا چیزی بهت نگفتن و تعهدی هم نگرفتن به نظرم صداشو در نیاری بهتره! چون الان بهشون بگی یهو ممکنه موضع بگیرن بگن نه نمیتونی. به علاوه اگه تعهدی در کار نباشه اصلا ترخیص شما با ستاد کل نیرویی هست که توش خدمت رفتی آموزشی رفتی. مثلا شما اگه بری نیرو زمینی ارتش، کسری رو هم باید بری اونجا بذاری تو پروندت که نامه ترخیصت رو بزنن و یگان شما (یعنی همونجایی که شما امریه گرفتی) امضای آخرو میزنه که تقریبا فرمالیتست.
    2- منم راجع به عمران شنیده بودم پروژه نمیدن یا سخت میدن. اینو از خود بنیاد پیگیر شو.
    3- این لینکو یه نگاه بنداز خیلی مفیده:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post712236
    موفق باشی.

Member Civil_Engineer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudshr نمایش پست ها
    درود بر دوستان عزیز

با تشکر.
    موفق باشید.
    بهترین و سریع ترین کار اینه که خودت با یه سازمان به توافق برسی و بعد پروپوزال رو ببری به بنیاد تا اونها هم تایید نهایی کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Civil_Engineer نمایش پست ها
    بهترین و سریع ترین کار اینه که خودت با یه سازمان به توافق برسی و بعد پروپوزال رو ببری به بنیاد تا اونها هم تایید نهایی کنن.
    اگه یکبار از یک سازمان پروژه گرفته باشیم و در بنیاد نخبگان نیروهای مسلح پرونده داشته باشیم وقتی به سازمان دوم پروپوزال میدیم هم دوباره باید پروپوزال رو ببریم بنیاد تا اونها هم تایید نهایی کنن؟ چون برای پروژه اول که این کار رو انجام ندادم.

Member Civil_Engineer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط industrialeoy نمایش پست ها
    اگه یکبار از یک سازمان پروژه گرفته باشیم و در بنیاد نخبگان نیروهای مسلح پرونده داشته باشیم وقتی به سازمان دوم پروپوزال میدیم هم دوباره باید پروپوزال رو ببریم بنیاد تا اونها هم تایید نهایی کنن؟ چون برای پروژه اول که این کار رو انجام ندادم.
    نه برای کسری خدمت نمی خواد ببری بنیاد. من فکر کردم اون دوستمون طرح نخبگان رو می گه. می خواستم به ایشون بگم که چون تو رشته ما پروژه کم هست باید خودش بره از طریق سازمان ها پیگیری کنه.

Junior Member

سلام اگه اين هفته تشريف ميبريد پيش سردار كمالي لطف ميكنيد در مورد كسايي كه خدمت قبلي داشتن هم سوال كنيد كه مشمول كدوم قانون هستن ؟

Junior Member

فاميلمون تو ستاد كل از مدير دفتر سردار كمالي پرسيده راجع به اونايي كه خدمت قبلي دارن، اونم جواب داده ، چنين كسايي مشمول قانون جديد ميشن . البته من زياد به حرفش اعتماد ندارم ، چون آئين نامه قانون جديد نيومده ، اينا از روي قانون قديم جواب مارو ميدن .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)