صفحه 643 از 1402 نخستنخست ... 1435435936336346356366376386396406416426436446456466476486496506516526536937431143 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,421 تا 6,430 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Member
    رشته و دانشگاه
    grad-cntrl-sharif tech

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

آقا این تصویب پروپوزال و نامه به کارگیری از سازمان تحقیقاتی به نخبگان نیرو های مسلح اگه زیاد زمان ببره مشکلی که پیش نمیاد؟
    آخه رو نامه معرفی نوشته که تا دو هفته جواب داده بشه ولی من خوردم به تعطیلات نوروز و الانم 20 روز امروز فردا می کنن و هنوز پروپوزال نوشته نشده.

Junior Member

سلام

از دوستان کسی تونسته با قوانین جدید در سامانه ثریا ثبت نام کنه؟ اصلاً سامانه برای قوانین جدید تغییر کرده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط Hd3 نمایش پست ها
    خب من فکر می کنم اگه قرار بر سخت گیری بیشتر بود خیلی پیشتر باید اعلام میکردن تا کسایی که میخوان درخواست بدن بتونن شرایطشون رو تطبیق بدن.
    بعلاوه اینکه جدیدا تعداد درخواستایی که رد میشه خیلی خیلی کمتر شده(قبلا خیلی از درخواست ها حتی با داشتن یه رزومه قوی هم رد میشدن)

در ضمن باتوجه به حذف پیش شرط معدل و مقاله (که منطقی هم نبود) و اینکه الآن کسب امتیاز اهمیت پیدا کرده، تعداد بیشتری رو شامل میشه.
    خود بنیاد هم بارها اعلام کرده که هدف گسترش دامنه مشمولین و تسهیلات بنیاد هست.

این که پیش شرط معدل حذف شده دقیقن کجا اومده ؟

این چیزیه که الان روی سایته :

دانش‌آموختگان براي نام نويسي در سامانه بايد شرايط زير را داشته باشند:

5-1. دانش‌آموختگاني كه ميانگين كلِ دورة كارشناسيِ آنان بيش از 16، ميانگين كلِ دورة كارشناسي‌ارشد و نيز دورة دكتري بيش از 17 باشد.

5-2. برگزيدگان آزمون‌هاي سراسري ورود به دانشگاه (رتبه‌هاي زير 300 در دورة كارشناسي يا دكتري حرفه‌اي، رتبه‌هاي زير 10 در دورة كارشناسي ارشد و زير 5 در دورة دكتري تخصصي) / پذيرفته‌شدگان از مسير سهمية دانشجويان داراي استعداد درخشان/ برگزيدگان المپيادهاي ملّي دانش‌آموزي (آموزش و پرورش) و المپيادهاي ملّي دانشجويي (وزارت علوم و وزارت بهداشت)

یعنی هر دوی این بندها شرط لازمه .

الان من رتبه کنکورم یکه . معدل ارشدم اوکیه . مقالم اوکیه . فقط معدل کارشناسیم بالای 16 نیس . واقعن گیج شدم الان شرایط جدید چه جوریه ؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط ah6889 نمایش پست ها
    این که پیش شرط معدل حذف شده دقیقن کجا اومده ؟

این چیزیه که الان روی سایته :

دانش‌آموختگان براي نام نويسي در سامانه بايد شرايط زير را داشته باشند:

5-1. دانش‌آموختگاني كه ميانگين كلِ دورة كارشناسيِ آنان بيش از 16، ميانگين كلِ دورة كارشناسي‌ارشد و نيز دورة دكتري بيش از 17 باشد.

5-2. برگزيدگان آزمون‌هاي سراسري ورود به دانشگاه (رتبه‌هاي زير 300 در دورة كارشناسي يا دكتري حرفه‌اي، رتبه‌هاي زير 10 در دورة كارشناسي ارشد و زير 5 در دورة دكتري تخصصي) / پذيرفته‌شدگان از مسير سهمية دانشجويان داراي استعداد درخشان/ برگزيدگان المپيادهاي ملّي دانش‌آموزي (آموزش و پرورش) و المپيادهاي ملّي دانشجويي (وزارت علوم و وزارت بهداشت)

یعنی هر دوی این بندها شرط لازمه .

الان من رتبه کنکورم یکه . معدل ارشدم اوکیه . مقالم اوکیه . فقط معدل کارشناسیم بالای 16 نیس . واقعن گیج شدم الان شرایط جدید چه جوریه ؟

برداشت من اینه که اگر شرط معدل نداشته باشید نتوانید ثبت نام کنید
    ولی باز یه سر بزنید بنیاد بپرسید که اگر رزومه خیلی قوی باشه مثل مقاله و رتبه اول و .... آیا امکان پذیرفته شدن هست؟
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

نقل قول نوشته اصلی توسط geniuses نمایش پست ها
    برای دوستانی که ساکن تهران نیستند و احتیاج به دریافت گواهی رتبه بدون مراحعه حضوری دارند:
    همانطوری که در قسمت تماس با مای سایت سازمان سنجش ذکر شده، برای دریافت گواهی رتبه می تونید درخواست خودتون رو به همراه مشخصات دقيق شناسنامه اي و اطلاعات آزموني, كه اطلاعات تماس تلفني و پستي شما نيز در آن ذكر شده باشد را به نشاني پستي: "تهران - صندوق پستي 1314-15875" ارسال نماييد. لازم به ذکر است که این درخواست در حال حاضر رایگانه و احتیاجی به واریز وجه نمیباشد. تنها دقت نمایید که بر روي پاکت نامه حتما عنوان آزمون را ذکر نمایید.
    دوست عزیز میشه دقیقا متن نامه ای که فرستادید رو بدید تا منم بفرستم ؟؟

Junior Member

سلام دوستان؛

آیا قانون نانوشته ای هست که برای استفاده از تسهیلات باید مقطع ارشد رو حتما 4 ترمه تموم کرده باشی؟

ممنونم میشم اگه اطلاعاتی در این زمینه دارید، در اختیار بنده هم بذارید

Junior Member taranh00 آواتار ها

بچه ها سلام.... امیدوارم دماغتون چاق باشه!

یه سوال خیلی مهم داشتم: آیا رتبه ی زیر 300 کارشناسی که گفتن شامل کنکور کاردانی هم میشه؟؟؟

آخه من فنی بودم کنکور سراسری کارشناسی نداشتیم .بعد از دیپلم کنکور برای کاردانی دادیم بعد از 2 سال هم برا کارشناسی ناپیوسته.

من هر دوتاش زیر 300 بودم ولی نمیدونم آیا میتونم از تسهیلات بنیاد استفاده کنم؟

شرط معدل ها رو هم دارم. الانم فارغ التحصیل کارشناسی ارشد هستم.

لطفا اگر کسی میدونه جواب بده....

خدا
    تنها امیدمه

سلام خدمت دوستان عزیز
    کسی از جزییات این خبر اطلاعی نداره؟ خبر در مورد معافیت سربازی نخبگان دانشگاه ازاد هست
    http://goo.gl/fw9loV
    متن خبر نوشته که به سامانه ثریا مراجعه شود، اما من موفق نشدم، اطلاعاتی پیدا کنم
    اگه کسی در جریان هست ممنو می شم، توضیح بده
    سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد، مهندسی مکانیک، طراحی کاربردی

نقل قول نوشته اصلی توسط sinafar نمایش پست ها
    آقا این تصویب پروپوزال و نامه به کارگیری از سازمان تحقیقاتی به نخبگان نیرو های مسلح اگه زیاد زمان ببره مشکلی که پیش نمیاد؟
    آخه رو نامه معرفی نوشته که تا دو هفته جواب داده بشه ولی من خوردم به تعطیلات نوروز و الانم 20 روز امروز فردا می کنن و هنوز پروپوزال نوشته نشده.
    نه نگران نباش مشکلی نیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد، مهندسی مکانیک، طراحی کاربردی

نقل قول نوشته اصلی توسط benglish نمایش پست ها
    سلام دوستان؛

آیا قانون نانوشته ای هست که برای استفاده از تسهیلات باید مقطع ارشد رو حتما 4 ترمه تموم کرده باشی؟

ممنونم میشم اگه اطلاعاتی در این زمینه دارید، در اختیار بنده هم بذارید
    سلام
    نه مهم نیس چقد طول میکشه ارشدتون مهم اینه که از فارغ التحصیلی سه سال نگذشته باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)