صفحه 644 از 1402 نخستنخست ... 1445445946346356366376386396406416426436446456466476486496506516526536546947441144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,431 تا 6,440 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

مقاله هایی که مرتبط با پایان نامه ارشد نبوده باشن هم قابل ارائه هستن ؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ah6889 نمایش پست ها
    مقاله هایی که مرتبط با پایان نامه ارشد نبوده باشن هم قابل ارائه هستن ؟

نه متاسفانه
    مگه اینکه استاد راهنماتون تایید کنه که مستخرج از پایان نامه هستند

Junior Member

سلام.
    در رابطه با پروژه چایگزین خدمت، سازمانی که از طرف ب ن ن م به اونجا معرفی می شیم لازمه نام پروژه رو هم به ب ن ن م اعلام کنه؟ سوال دوم اینکه بعد از انجام پروژه، پروژه مورد نظر به ب ن ن م فرستاده میشه؟ دوباره اونجا داوری هم میشه؟

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_z نمایش پست ها
    نه متاسفانه
    مگه اینکه استاد راهنماتون تایید کنه که مستخرج از پایان نامه هستند
    تا چه حد به این مساله حساس هستند؟ آیا بررسی کارشناسی توسط استادان رشته ی فرد صورت میگیره و یا وجود نامه از استاد راهنما کفایت میکنه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    grad-cntrl-sharif tech

نقل قول نوشته اصلی توسط geniuses نمایش پست ها
    تا چه حد به این مساله حساس هستند؟ آیا بررسی کارشناسی توسط استادان رشته ی فرد صورت میگیره و یا وجود نامه از استاد راهنما کفایت میکنه؟
    ترکیب کمیسیون نخبگان تو آیین نامه قبلی متغیر بود و تو یک روز خاص از هر هفته کمسیون تشکیل میشد ولی با اومدن آیین نامه جدید سامانه نخبگان اتوماسیون هم شده و سرعت کارها خیلی بیشتر شده.
    فکر کنم به استاد متخصص اون رشته فرستاده میشه.
    در مورد نامه هم استاد راهنما اگر عنوان مقاله و شماره و نام ژورنال رو با جزئیات تموم قید کنه مشکلی پیش نمیاد و همین نامه کفایت میکنه.

Junior Member

سلام دوستان
    بنده بجای آموزشی نخبگان (تیر و دی)، آموزشیم رو اسفند 93 به صورت سرباز عادی رفتم و قبل اعزام هم به جناب سرهنگ حاتمی گفتم ولی نامه ای به من نداد.
    حالا بعد از اتمام آموزشی وقتی رفتم ب ن ن م بهم گفت که باید نامه ای بهت میدادیم که بعد از آموزشی به بنیاد نخبگان معرفی بشی. و چون این نامه را برای نظام وظیفه نفرستاده بودم به صورت سرباز عادی به یگان نظامی (55 توپخانه اصفهان) اعزام شدم. حالا با این شرایط، بنیاد به من دو تا نامه رهاسازی داد که یکی برای ناجا(میدان سپاه) و یکی برای آجا(چهارراه قصر) بردم. که ناجا بهم یک نامه خطاب به یگان مبنی بر اینکه با من تسویه حساب کنند داد. ولی آجا گفت برو هفته دیگه پیگیری کن. و گفت که آجا یه نامه میزنه برای نزاجا و از نزاجا هم به یگان و برعکس اون یعنی دوباره یه نامه از یگان به نزاجا و از نزاجا به آجا و در آخر از آجا به بنیاد نخبگان معرفی میشم.
    حالا این همه داستان رو نوشتم که دوستان اگه خواستند آموزشی عادی برند حتما اون نامه را از بنیاد بگیرند.
    همچنین اگه کسی تجربه ای در این مورد داره آیا برای ترخیص از یگان همین نامه ناجا کافیه یا باید نامه آجا هم بدست یگان برسه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط ah6889 نمایش پست ها
    این که پیش شرط معدل حذف شده دقیقن کجا اومده ؟

این چیزیه که الان روی سایته :

دانش‌آموختگان براي نام نويسي در سامانه بايد شرايط زير را داشته باشند:

5-1. دانش‌آموختگاني كه ميانگين كلِ دورة كارشناسيِ آنان بيش از 16، ميانگين كلِ دورة كارشناسي‌ارشد و نيز دورة دكتري بيش از 17 باشد.

5-2. برگزيدگان آزمون‌هاي سراسري ورود به دانشگاه (رتبه‌هاي زير 300 در دورة كارشناسي يا دكتري حرفه‌اي، رتبه‌هاي زير 10 در دورة كارشناسي ارشد و زير 5 در دورة دكتري تخصصي) / پذيرفته‌شدگان از مسير سهمية دانشجويان داراي استعداد درخشان/ برگزيدگان المپيادهاي ملّي دانش‌آموزي (آموزش و پرورش) و المپيادهاي ملّي دانشجويي (وزارت علوم و وزارت بهداشت)

یعنی هر دوی این بندها شرط لازمه .

الان من رتبه کنکورم یکه . معدل ارشدم اوکیه . مقالم اوکیه . فقط معدل کارشناسیم بالای 16 نیس . واقعن گیج شدم الان شرایط جدید چه جوریه ؟

من امروز با بخش پاسخگویی بنیاد تلفنی صحبت کردم . متاسفانه به من گفتن اگه معدل لیسانس نزدیک 16 باشه میشه یه کاریش کرد ( در حد بیست سی صدم ) اما بیشترش نه ! البته من نمیدونم چانه زنی حضوری چقد میتونه تاثیر داشته باشه.
    شاید کسای دیگه هم باشن که به خاطر معدل لیسانسشون نمی تونن اقدام کنن . واقعن بی انصافی هس در حق کسایی که واسه کنکور ارشد ، درسای ارشد و پروژش کلی زحمت کشیدن .
    اگه کسی هست که راهی پیدا کرده یا تونسته به نتیجه برسه لطف کنه اینجا تجربشو در اختیار بقیه بذاره .

Junior Member

سلام دوستان،
    برای دانشگاه امام حسین از چه مسیری باید رفت؟ نزدیک ترین مترو کدومه؟

*********خواهشا کسایی که بنیاد تایید شون کرده واسه پروژه لطفا اسم رشته و رزومه شون رو اعلام کنند تا همگی استفاده کنند
    با سپاس از همگی

دوستان تدریس توی دانشگاه آزاد هم امتیاز داره ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)