صفحه 645 از 1402 نخستنخست ... 1455455956356366376386396406416426436446456466476486496506516526536546556957451145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,441 تا 6,450 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_47 نمایش پست ها
    دوستان تدریس توی دانشگاه آزاد هم امتیاز داره ؟
    شما تو رزومت بنویس ضرر که نداره
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    شما تو رزومت بنویس ضرر که نداره
    آخه باید برم اون شهری که دانشگاه بوده تا نامه بگیرم و یه روز الکی وقتم رو میگیره. گفتم شاید کسی بدونه اگه بدرد نمیخوره

Junior Member

سلام دوستان. یه سوالی داشتم:
    من اواخر اسفند 93 توی سیستم ثبت نام کردم و میخوام از تسهیلات نظام وظیفه با آیین نامه قبلی استفاده کنم. همه شرایط مقاله و معدل اون آیین نامه رو هم دارم. الان که دارم پیگیری میکنم کارشناسهای ب ن م هر کدوم یه چیزی میگن. یکی میگه شما حتما با آیین نامه قبلی بررسی میشی. یکی میگه معلوم نیست. یکی دیگه هم میگه اگه تا 10 اردیبهشت بررسی پروندت تموم بشه با آیین نامه قبلی, در غیر اینصورت با آیین نامه جدید. حالا سوالاتی که دارم اینه:
    1. کدوم مسوول موثق ترین منبع هست که ازش بپرسم و جواب دقیق و درست داشته باشه؟
    2. آیا دوستان دیگه تجربه چنین موضوعی رو داشتن؟ اگر داشتن در نهایت چه اتفاقی افتاده؟ یعنی ممکنه پرونده من با آیین نامه قبلی بررسی شه؟
    ممنون میشم از پاسخ دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahim27 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده بجای آموزشی نخبگان (تیر و دی)، آموزشیم رو اسفند 93 به صورت سرباز عادی رفتم و قبل اعزام هم به جناب سرهنگ حاتمی گفتم ولی نامه ای به من نداد.
    حالا بعد از اتمام آموزشی وقتی رفتم ب ن ن م بهم گفت که باید نامه ای بهت میدادیم که بعد از آموزشی به بنیاد نخبگان معرفی بشی. و چون این نامه را برای نظام وظیفه نفرستاده بودم به صورت سرباز عادی به یگان نظامی (55 توپخانه اصفهان) اعزام شدم. حالا با این شرایط، بنیاد به من دو تا نامه رهاسازی داد که یکی برای ناجا(میدان سپاه) و یکی برای آجا(چهارراه قصر) بردم. که ناجا بهم یک نامه خطاب به یگان مبنی بر اینکه با من تسویه حساب کنند داد. ولی آجا گفت برو هفته دیگه پیگیری کن. و گفت که آجا یه نامه میزنه برای نزاجا و از نزاجا هم به یگان و برعکس اون یعنی دوباره یه نامه از یگان به نزاجا و از نزاجا به آجا و در آخر از آجا به بنیاد نخبگان معرفی میشم.
    حالا این همه داستان رو نوشتم که دوستان اگه خواستند آموزشی عادی برند حتما اون نامه را از بنیاد بگیرند.
    همچنین اگه کسی تجربه ای در این مورد داره آیا برای ترخیص از یگان همین نامه ناجا کافیه یا باید نامه آجا هم بدست یگان برسه؟
    دوست عزیز من هم تو همین پروسه قرار دارم و 5 شنبه باید نامه برسونم به یگانم...البته سرهنگ اسحاقی از نزاجا به من گفت که به یگانت بگو دوباره برای نزاجا نامه نزنن و یه راست برای آجا نامه بدن...
    اگه سوالی داشتی ازم بپرس

سلام
    اگه پروژه ای گرفتیم بعد نتونستیم از پسش بر بیایم اون وقت تکلیف چیه؟ (نیمه کاره ولش کنیم)
    آیا باید به صورت عادی 21 ماه رو خدمت بریم
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Arianv نمایش پست ها
    دوست عزیز من هم تو همین پروسه قرار دارم و 5 شنبه باید نامه برسونم به یگانم...البته سرهنگ اسحاقی از نزاجا به من گفت که به یگانت بگو دوباره برای نزاجا نامه نزنن و یه راست برای آجا نامه بدن...
    اگه سوالی داشتی ازم بپرس
    همانطور که گفتم به من دوتا نامه رهاسازی دادن که یکیشو که بردم ناجا بهم یه نامه داد که نوشته با ایشان تسویه حساب کنید. حالا میخواستم بدونم که همین نامه برا تسویه حساب کافیه؟ چون من باید 10اردیبهشت خودم رو به یگان معرفی کنم.
    یه سوال دیگه اینکه شما خودتون نامه را از آجا به نزاجا بردید؟ و نزاجا هم مثل آجا یه هفته طول کشید؟
    ممنون از پاسختون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahim27 نمایش پست ها
    همانطور که گفتم به من دوتا نامه رهاسازی دادن که یکیشو که بردم ناجا بهم یه نامه داد که نوشته با ایشان تسویه حساب کنید. حالا میخواستم بدونم که همین نامه برا تسویه حساب کافیه؟ چون من باید 10اردیبهشت خودم رو به یگان معرفی کنم.
    یه سوال دیگه اینکه شما خودتون نامه را از آجا به نزاجا بردید؟ و نزاجا هم مثل آجا یه هفته طول کشید؟
    ممنون از پاسختون
    والا من یه نامه گرفتم از ب ن ن م کلا (همینطور دوستم) که تحویل آجا دادم، آجا هم برای نزاجا نامه زد، الان هم نزاجا برای یگان خدمتی
    من کلا خودم نامه ها رو بردم و زمان کمی طول کشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط taranh00 نمایش پست ها
    بچه ها سلام.... امیدوارم دماغتون چاق باشه!

یه سوال خیلی مهم داشتم: آیا رتبه ی زیر 300 کارشناسی که گفتن شامل کنکور کاردانی هم میشه؟؟؟

آخه من فنی بودم کنکور سراسری کارشناسی نداشتیم .بعد از دیپلم کنکور برای کاردانی دادیم بعد از 2 سال هم برا کارشناسی ناپیوسته.

من هر دوتاش زیر 300 بودم ولی نمیدونم آیا میتونم از تسهیلات بنیاد استفاده کنم؟

شرط معدل ها رو هم دارم. الانم فارغ التحصیل کارشناسی ارشد هستم.

لطفا اگر کسی میدونه جواب بده....

خدا
    تنها امیدمه
    دوست عزیز! یه خبر خوب برای شما اینه که با یه سازمانی طرفی که توش هیچ قانون منطقی وجود نداره!
    میان یه شبه واسه خودشون قانون میزارن رتبه ارشد زیر 10 هیچ فرقیم بین یه رشته ای با 1000 نفر شرکت کننده و یه رشته ای با 40000 نفر شرکت کننده نمیزارن! حتی بین سراسری و آزاد هم مثل اینکه از نظرشون فرقی نیست! خلاصه که حالا که این طوریه شما هم برو با رتبه کاردانی اقدام کن شاید نخبه شدی...
    آدم خندش میگیره اسم این سازمان بنیاد ملی نخبگانه!

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_47 نمایش پست ها
    آخه باید برم اون شهری که دانشگاه بوده تا نامه بگیرم و یه روز الکی وقتم رو میگیره. گفتم شاید کسی بدونه اگه بدرد نمیخوره
    من تو سامانه ثریا تدریس دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی رو نوشتم. اما مدرکی ازش اپلود نکردم. وقتی هم رفتم بنیاد برابر اصل کنم مدرکی نخواستن.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsennoshazar نمایش پست ها
    سلام
    اگه پروژه ای گرفتیم بعد نتونستیم از پسش بر بیایم اون وقت تکلیف چیه؟ (نیمه کاره ولش کنیم)
    آیا باید به صورت عادی 21 ماه رو خدمت بریم
    ممنون

یکی از هم دانشکده ای های ما یک پروژه گرفته بود چند ماه روش کار کرده بود با سرپرستش توی اون سازمان نساخته بود (چون کار بیش از توانش ازش میخواست) لذا اون پروزه رو ول کرد اومد سازمان بکارگیرنده گفته بودن باید دوباره گزینش بری و پروژه جدیدی برات تعریف کنیم. قبل عید اومده بود ب ن ن م بهش گفتن وایسا بینم برات چکار می کنیم. دیگه من کار داشتم اومدم بیرون نمیدونم چکار کرد.
    ولی معمولا بچه ها توسنتن پروژه رو تموم کنن. فوقش تو 10 ماه نتونستن بیشتر طول کشیده اما بالاخره تموم میشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)