صفحه 650 از 1402 نخستنخست ... 1505506006406416426436446456466476486496506516526536546556566576586596607007501150 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,491 تا 6,500 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام دوستان
    بنده اواخر مهر شامل تسهیلات نظام وظیفه شدم.آموزشی نخبگان دی هم رفتم.به اولین سازمان که معرفی شدم غیر مرتبط با رشتم بود و عدم نیاز زدن واسم.سازمان دوم هم 4 تا پروپوزال دادم بعد 3 ماه همرو رد کردند و اونجا هم عدم نیاز زدند(تازه میگفتن 2 تا پروژه باید انجام بدی).آخرین بار به سازمان بورس معرفی شدم پروپوزالم تایید شد تو برگمم زدن پاره وقت حالا بعد 3 ماه کار روی پروژه و نزدن نامه بکارگیری بنده میگن شما باید تمام وقت بیاید اینجا وگرنه عدم نیازتون رو میزنیم.یعنی بعد 7 ماه رسیدم سر خونه اول.
    1) آیا تعداد معرفی شدن به سازمانها برای پروژه ب م ن سقف دارد؟
    2) قانون بنیاد در مورد حضور و تعداد پروژه های تعریف شده جایگزین خدمت چی میگه؟ چون اگر قرار بود تمام وقت برم خود میرفتم امریه دیگه نخبگان نمیخواست. در ضمن همه ارشد و دکترا شاغل هستند یعنی چی تمام وقت.خوب اسمش تسهیلات نظام وظیفست نه موانع نظام وظیفه نخبگان.چرا انقدر بی در و پیکر!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط siamak_b نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده اواخر مهر شامل تسهیلات نظام وظیفه شدم.آموزشی نخبگان دی هم رفتم.به اولین سازمان که معرفی شدم غیر مرتبط با رشتم بود و عدم نیاز زدن واسم.سازمان دوم هم 4 تا پروپوزال دادم بعد 3 ماه همرو رد کردند و اونجا هم عدم نیاز زدند(تازه میگفتن 2 تا پروژه باید انجام بدی).آخرین بار به سازمان بورس معرفی شدم پروپوزالم تایید شد تو برگمم زدن پاره وقت حالا بعد 3 ماه کار روی پروژه و نزدن نامه بکارگیری بنده میگن شما باید تمام وقت بیاید اینجا وگرنه عدم نیازتون رو میزنیم.یعنی بعد 7 ماه رسیدم سر خونه اول.
    2) قانون بنیاد در مورد حضور و تعداد پروژه های تعریف شده جایگزین خدمت چی میگه؟ چون اگر قرار بود تمام وقت برم خود میرفتم امریه دیگه نخبگان نمیخواست. در ضمن همه ارشد و دکترا شاغل هستند یعنی چی تمام وقت.خوب اسمش تسهیلات نظام وظیفست نه موانع نظام وظیفه نخبگان.چرا انقدر بی در و پیکر!!!!
    میشه بفرمایید رشته تون مقطع و شرایط تون چی بود که تایید شدید با تشکر

Junior Member taranh00 آواتار ها

ن س ک ن م دیگه چیه؟!

Junior Member

سلام

نمی دونم خبر دارید یا نه ولی بنیاد نخبگان یه فراخوان هم به دانشجویان ایرانی خارج از کشور داده که رتبه دانشگاه خارجیشون زیر 200 هستش. تسهیلات نظام وظیفه می ده ولی شرطش حضور در ایرانه. اینم لینکش:
    http://conscription.i-bmn.ir/

من به سرم زده اقدام کنم اگه پروژه بهم دادن بیام انجام بدم شر سربازی رو بکنم. سوالم اینه که کسی از دوستان تا حالا از این طریق اقدام کرده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط siamak_b نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام دوست عزیز

تمام این موارد که گفتید و مراحل عدم تایید و مراجعه به سازمان جدید نشان از شرایط حاکم بر سازمان های مختلف داره.
    بخاطر اینکه تخصص کسایی که مسئول رسیدگی به این امور هستن این موارد پیش میاد.

سازمان ها هم بسته به شرایط از متقاضی می خوان که بصورت حضوری یا غیر حضوری دوره خدمت تخصصی رو بگذرونن.
    شما بهتر بود قبل از معرفی به سازمان بکارگیرنده تحقیق می کردید که آیا حضور اجباری هست یا نه.
    تقریبا برای همه رشته ها هردو دسته سازمان وجود داره که در این زمینه هم آزادی انتخاب دارید که کجا معرفی بشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط arazli نمایش پست ها
    سلام

نمی دونم خبر دارید یا نه ولی بنیاد نخبگان یه فراخوان هم به دانشجویان ایرانی خارج از کشور داده که رتبه دانشگاه خارجیشون زیر 200 هستش. تسهیلات نظام وظیفه می ده ولی شرطش حضور در ایرانه. اینم لینکش:
    http://conscription.i-bmn.ir/

من به سرم زده اقدام کنم اگه پروژه بهم دادن بیام انجام بدم شر سربازی رو بکنم. سوالم اینه که کسی از دوستان تا حالا از این طریق اقدام کرده؟
    سلام دوست عزیز

با توجه به اینکه شرایط ذکر شده جدید هست فکر نمی کنم کسی ازین طریق اقدام کرده باشه و دوره نظام وظیفه رو به صورت تخصصی طی کرده باشه.
    کسایی هم که دانش آموخته دانشگاه های خارج از ایران بودن به همون صورت قبل و شرایط پیشین اقدام کردن و دوره رو طی کردن.

شما اقدام کنید و اگر شرایطش لازم و کافی رو دارید ازین موقعیت استفاده کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط salam123 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    من حدود 3 ماه قبل معرفی نامه برای انجام پروژه جایگزین خدمت رو از ن س ک ن م به یک مرکز دانشگاهی بردم حدود 2 ماهه که پروپزال رو تحویل دادم اما طی این2 ماه مدام میگن که پروژه مادر کار شما هنوز تصویب نشده و پروپزال رو ارسال نمیکنند. من چیکار کنم الان؟ بنظرتون ن س ک ن م ایراد نمیگیره برای این همه تاخیر ( و البته تاخیری که بیشتر هم خواهد شد)؟ بنظرتون عدم نیاز بگیرم برم یه جا دیگه؟

سلام دوست عزیز

تاخیر در ارسال نامه بکارگیری زیاد مهم نیست.
    مهم تاریخ شروع بکار که سازمان خواهد فرستاد.

در صورتی که اطمنیان دارید با سازمان دیگری می تونید راحت تر همکاری کنید و این شرایط ساده تر هست نامه عدم نیاز بگیرید در غیر اینصورت وقتتون بیشتر هدر خواهد شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط mn1050 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 25 اسفندماه سال گذشته دارخواستمو تو سامانه ثریا تا مرحله ارسال برای کارشناس جلو بردم در حالیکه تو سامانه اطلاعیه زده بود هرکی میخاد از آیین نامه قبلی استفاده کنه تا 26 اسفند باید تا مرحله برابر با اصل کردن مدارک جلو رفته باشه. منم گفتم حالا یه سنگی تو هوا میندازیم شاید نتیجه داد. بعد عید هم پیگیر بودم که تو سامانه زدن واسم نقص پرونده. متاسفانه منم فکر کردم دیگه راهی نیست و با آیین نامه جدید قراره واسم داوری بشه که جواب نقص را تا دیروز نفرستادم. تا اینکه امروز صبح متوجه شدم بنیاد بصورت تلویحی (و نه اطلاع رسانی عمومی) تا 15 اردیبهشت برای کسایی که نقص پرونده خورده بودن مشابه همون 26 اسفند مهلت داده بوده. منم عجله ای پرونده رو کامل کردم و فرستادم تازه واسه بررسی کارشناسی.
    منتها بحث من سر این هستش که چرا واقعا تو این 45 روز مهلت، هیچ اطلاع رسانی (برای رفع نقص پرونده و داوری براساس آیین نامه قبلی) نشده بود؟ وقتی هم که زنگ زدم نخبگان تهران هرکس یه بهانه ای آورد؛ یکی گفت اطلاع رسانی شده بود یکی دیگه گفت اصلا قرار نبود اطلاع رسانی بشه و از این حرفا...
    خلاصه اینکه اگه از دوستان کسی هست که نقص پرونده خورده سریع اقدام کنه و تماس بگیره با بنیاد تهران و درخواست مهلت بیشتر کنه. چون با یکی از کارشناسای تهران که تلفنی صحبت کردم همین امروز ظهر، گفت که قراره آخر این ماه کمیته بررسی پرونده ها با آیین نامه سابق برای آخرین بار تشکیل بشه.
    سلام دوست عزیز

من قبل از عید همون 24/25م بنیاد بودم شنیدم از کارشناسی که با یکی از متقاضی ها بحث می کرد که گفت احتمال داره شرایط پذیرش با آیین نامه پیشین تمدید بشه مهلتش.

با توجه به سردرگمی خود کارشناسان بنیاد در رابطه با آیین نامه جدید این احتمال میرفت که شرایط قبلی بازهم تمدید بشه.

در مورد اطلاع رسانی هم همین شرایط هست، که بخاطر قطعی نشدن موارد آیین نامه جدید ، خودشون هم تردید داشتن سر اطلاع رسانی.
    و البته هجوم متقاضیان هم مزید بر علت بوده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط binahayat_m نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    کسی از جزییات این خبر اطلاعی نداره؟ خبر در مورد معافیت سربازی نخبگان دانشگاه ازاد هست
    http://goo.gl/fw9loV
    متن خبر نوشته که به سامانه ثریا مراجعه شود، اما من موفق نشدم، اطلاعاتی پیدا کنم
    اگه کسی در جریان هست ممنو می شم، توضیح بده
    سپاس
    دکتر واشقانی فراهانی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی، با صدور بخشنامه ای به معاونان هماهنگی استان ها، واحدها و مراکز، آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی سهمیه بنیاد ملی نخبگان برای معافیت سربازی نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی را ابلاغ کرد.
    ظاهراً بنیاد داره زیرآبی میره. این خبر که میگه رسماً بنیاد سهمیه رو به دانشگاه آزاد اعلام کرده که اونا هم به واحدهاشون اعلام کنن. چند وقت پیش هم که شیوه نامه جدید توی سایت دانشگاه فردوسی مشهد پیدا شد که سربرگ بنیاد داشت ولی خبری توی سایت بنیاد ملی نخبگان نیست! واقعاً ممنون از اطلاع رسانی شون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hd3 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

با توجه به اینکه شرایط ذکر شده جدید هست فکر نمی کنم کسی ازین طریق اقدام کرده باشه و دوره نظام وظیفه رو به صورت تخصصی طی کرده باشه.
    کسایی هم که دانش آموخته دانشگاه های خارج از ایران بودن به همون صورت قبل و شرایط پیشین اقدام کردن و دوره رو طی کردن.

شما اقدام کنید و اگر شرایطش لازم و کافی رو دارید ازین موقعیت استفاده کنید.
    ممنون دوست عزیز از محبتتون

درست می فرمایید چون جدیده کسی استفاده نکرده. من خواستم بپرسم کس دیگه ای هم در حال اقدامه یا نه. یه سری جزئیات می خواد که عجیبه. مثلا "پروپوزال تحقیقاتی" می خواد که دقیقا مشخص نشده منظور چیه. یا اینکه همه زومه و مدارک باید به فارسی باشه یا انگلیسی هم قبوله...

بازم ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)