صفحه 652 از 1402 نخستنخست ... 1525526026426436446456466476486496506516526536546556566576586596606616627027521152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,511 تا 6,520 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

دوستان من گواهی رتبه ارشدم رو از سنجش گرفتم. واسه بنیاد رتبه کل مهمه یا رتبه در گرایش ؟ (رتبه کل من رو نوشته 12 (نمیدونم از کجاشون درآوردن!!!) اما رتبه در گرایش رو نوشته 6). حالا من می تونم اقدام کنم واسه بنیاد یا نه ؟

سلام
    من سرباز نخبه هستم و تاریخ شروع سربازیم (یا همون شروع پروژم) از اولای فرودین 94 خورده. آموزشیم رو هم میخوام اول تیر 94 برم. در عین حال اپلای هم کردم و پذیرش گرفتم از سوئد و امریکا. نوشتن که حداقل یه سال طول میکشه سربازی تخبگی. حالا من موندم نمیدونم چکار کنم. از یه جهت خیلی حیفه اگر بخوام سربازی رو انصراف بدم. از جهت دیگه هم گزینه های خارجم حیفه. لطفا من رو راهنمایی کنید که چکار میشه کرد؟ دیفر کم و در این صورت آیا مثلا سوئد اجازه میده اصلا یه ترم دیفر کنم (اصلا یه ترم هم دیفر کنم که بازه یه ساله تموم نمیشه!)؟ اگر پروژم زودتر از یه سال تموم بشه نظام وظیفه میذاره که زودتر برم؟ آیا هیچ راه حل قانونی وجود داره که مشکلم رفع بشه و زودتر بتونم سربازی رو تموم کنم و برم؟ از پادگانی که پروژه گرفتم پرسیدم میگن که نمیشه ایران یه قسمت سربازیت رو انجام بدی و اونطرف باقیمانده پروژه سربازی رو انجام بدم و باید سربازی رو انصراف بدم. سعیم اینه که حداقل آموزیشم رو برم. لطفا کمکم کنید. بهترین راه برای من چیه؟
    Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط seyedseyed نمایش پست ها
    سلام
    من سرباز نخبه هستم و تاریخ شروع سربازیم (یا همون شروع پروژم) از اولای فرودین 94 خورده. آموزشیم رو هم میخوام اول تیر 94 برم. در عین حال اپلای هم کردم و پذیرش گرفتم از سوئد و امریکا. نوشتن که حداقل یه سال طول میکشه سربازی تخبگی. حالا من موندم نمیدونم چکار کنم. از یه جهت خیلی حیفه اگر بخوام سربازی رو انصراف بدم. از جهت دیگه هم گزینه های خارجم حیفه. لطفا من رو راهنمایی کنید که چکار میشه کرد؟ دیفر کم و در این صورت آیا مثلا سوئد اجازه میده اصلا یه ترم دیفر کنم (اصلا یه ترم هم دیفر کنم که بازه یه ساله تموم نمیشه!)؟ اگر پروژم زودتر از یه سال تموم بشه نظام وظیفه میذاره که زودتر برم؟ آیا هیچ راه حل قانونی وجود داره که مشکلم رفع بشه و زودتر بتونم سربازی رو تموم کنم و برم؟ از پادگانی که پروژه گرفتم پرسیدم میگن که نمیشه ایران یه قسمت سربازیت رو انجام بدی و اونطرف باقیمانده پروژه سربازی رو انجام بدم و باید سربازی رو انصراف بدم. سعیم اینه که حداقل آموزیشم رو برم. لطفا کمکم کنید. بهترین راه برای من چیه؟
    حتما برووو، قوانین اینا هر روز تغییر میکنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط omid28184 نمایش پست ها
    دوست عزیز این ایمیل رو میشه بگید در اینجا

توی صفه اصلی سایت بنیاد سمت راست پایینش نوشته درخواست ملاقات اینم لینکشه : http://visit.bmn.ir/

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

این که مقاله های ارائه شده باید مرتبط با پایان نامه باشه توی آیین نامه سال جدید تغییری نکرده ؟

کلن مقاله های دیگه ای که داشته باشیو غیر مرتبط باشه هیچ تاثیری نداره ؟

Junior Member

دوست عزیز ah6889،
    سلام
    من هم مشکل شما رو دارم اما با این تفاوت که معدل کارشناسی بالای17 و معدل ارشدم کمتر از 17
    4 تا هم مقاله isi چاپ شده دارم
    ولی به خاطر همین مسئله کمبود معدل نتونستم ار تسهیلات استفاده کنم
    اگر براتون مقدوره منم راهنمایی کنید
    دقیقا به کجا نامه زدید
    و توی نامتون چه چیزایی رو مطرح کردید؟
    اگر ممکنه نامتون رو برای من هم میل کنید
    راستی..
    من فارغ التحصیل شدم
    ممنون میشم تجربیاتتون رو در اختیار من هم بزارید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط RSk نمایش پست ها
    دوست عزیز ah6889،
    سلام
    من هم مشکل شما رو دارم اما با این تفاوت که معدل کارشناسی بالای17 و معدل ارشدم کمتر از 17
    4 تا هم مقاله isi چاپ شده دارم
    ولی به خاطر همین مسئله کمبود معدل نتونستم ار تسهیلات استفاده کنم
    اگر براتون مقدوره منم راهنمایی کنید
    دقیقا به کجا نامه زدید
    و توی نامتون چه چیزایی رو مطرح کردید؟
    اگر ممکنه نامتون رو برای من هم میل کنید
    راستی..
    من فارغ التحصیل شدم
    ممنون میشم تجربیاتتون رو در اختیار من هم بزارید.

آدرسشو که چنتا پست بالاتر گذاشتم . http://visit.bmn.ir/
    متنشم چیز خاصی نبود شرایطمو دقیق نوشته بودم و ضمن بیان وجود بی انصافی در قوانین و این که نتیجه کنکور و دوره ارشد من نادیده گرفته میشه ، درخواست کرده بودم به من اجازه داده بشه از تسهیلات سربازی استفاده کنم .

البته بسته به دانشگاهتون ممکنه معدلتون ضریب بخوره و اصن بیاد بالای 17 .

یه مسئله دیگه اینه که علاوه بر شروط معدل شما باید رتبه کنکور و یا سهمیه استعداد درخشان هم داشته باشید .

دوستان نامه اشتغال به تحصیل در مقطع دکتری برای ثبت در سامانه ثریا باید چه ویژگی هایی داشته باشه ؟ فرمت خاصی داره که باید به دانشگاه بگیم بده ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كنترل-دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_47 نمایش پست ها
    دوستان من گواهی رتبه ارشدم رو از سنجش گرفتم. واسه بنیاد رتبه کل مهمه یا رتبه در گرایش ؟ (رتبه کل من رو نوشته 12 (نمیدونم از کجاشون درآوردن!!!) اما رتبه در گرایش رو نوشته 6). حالا من می تونم اقدام کنم واسه بنیاد یا نه ؟
    سلام
    من هم تو گرایش رتبه ام 3 بود ولی وقتی به سازمان سنجش درخواست رتبه دادم در نامه ای که اومد رتبه کل رو 9 زده بود، توی کارنامه ارشد که رتبه کل نیومده بود ولی مثل اینکه واسه خودشون یه فرمول دارن یا شایدم بر حسب تراز و این جور چیزا حساب می کنن. ولی اون چیزی که من توی تشکیل پرونده در سامانه ثریا دیدم تو قسمت رتبه کارشناسی ارشد، فقط گزینه مربوط به رتبه در کل رشته ( یا همون در مجموعه) رو می خواست، ولی من در قسمت توضیحاتش نوشتم که رتبه در گرایش من 3 بوده، حالا شما هم می خواید بنویسید، ولی قبلش حتما یه سر برید بنیاد ببینید رتبه کل رو می خوان یا تو گرایش، اشالله که رتبه تو گرایش رو بخوان که کار شما هم راه بیوفته. موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط seyedseyed نمایش پست ها
    سلام

منم همین مشکل رو دارم، پذیرش گرفتم و هنوز از سربازیم 4 ماهی مونده، مضاعف بر اینکه ان شا الله توی آموزشی می بینمتون.
    متاسفانه راهی برای رفتن (تا جایی که من فهمیدم) نیست.
    پیشنهاد من، چون سربازی خیلی مهمه، پس تا میشه رفتن رو لفتش بدین تا این تموم بشه. اگرم ردتون کردن نترسید اگه یکبار پذیرش گرفتید حتما یک بار دیگه هم می تونید. من خودم با صحبت کردن دارم 3 ماه 3 ماه رفتن رو عقب می ندازم (البته من برای کار postdoc میرم و استاده منو زیاد میخواد) تا پروژه سربازی تموم شه.
    امیدورام موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)