صفحه 653 از 1402 نخستنخست ... 1535536036436446456466476486496506516526536546556566576586596606616626637037531153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,521 تا 6,530 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط seyedseyed نمایش پست ها
    سلام
    من سرباز نخبه هستم و تاریخ شروع سربازیم (یا همون شروع پروژم) از اولای فرودین 94 خورده. آموزشیم رو هم میخوام اول تیر 94 برم. در عین حال اپلای هم کردم و پذیرش گرفتم از سوئد و امریکا. نوشتن که حداقل یه سال طول میکشه سربازی تخبگی. حالا من موندم نمیدونم چکار کنم. از یه جهت خیلی حیفه اگر بخوام سربازی رو انصراف بدم. از جهت دیگه هم گزینه های خارجم حیفه. لطفا من رو راهنمایی کنید که چکار میشه کرد؟ دیفر کم و در این صورت آیا مثلا سوئد اجازه میده اصلا یه ترم دیفر کنم (اصلا یه ترم هم دیفر کنم که بازه یه ساله تموم نمیشه!)؟ اگر پروژم زودتر از یه سال تموم بشه نظام وظیفه میذاره که زودتر برم؟ آیا هیچ راه حل قانونی وجود داره که مشکلم رفع بشه و زودتر بتونم سربازی رو تموم کنم و برم؟ از پادگانی که پروژه گرفتم پرسیدم میگن که نمیشه ایران یه قسمت سربازیت رو انجام بدی و اونطرف باقیمانده پروژه سربازی رو انجام بدم و باید سربازی رو انصراف بدم. سعیم اینه که حداقل آموزیشم رو برم. لطفا کمکم کنید. بهترین راه برای من چیه؟
    اینکه میگید نامه شروع پروژه اول فروردین خرده، نامه تایید پروپوزال از بنیاد به سازمان بکارگیرنده هست؟ یعنی بنیاد جواب نامه پروپوزال رو اول فروردین داده؟ (جواب این سوالم رو اگر بگید شاید بتونم راهنماییتون کنم. یعنی شاید ی راهی باشه)
    یک راه دیگشم اینه که برید پیش سرهنگ حاتمی ببینید میتونه کاری براتون بکنه؟ شاید قبول کنن که شما 10 ماهه هم کارتون تموم شه (8 ماه پروژه + 2ماه آموزشی). البته شاید...
    در این صورت اگر بتونید یک ترم دانشگاه رو دیفر کنید شاید کارتون راه بیفته (اینم بگما شما بعد از تموم شدن سربازی نمیتونید درجا از کشور خارج شید چون صدور کارت هم یکم زمان میبره)
    یک راهه دیگه هم که شاید بشه اینه که شما پروژه رو (حالا یا 10 ماهه یا 8 ماهه) انجام بدید ولی آموزشی تیرماه رو نرید. من شنیدم میشه آموزشی رو عقب انداخت ولی نمیدونم چقدر!
    جواب سوال اول رو بدید شاید راه دیگه ای هم باشه

Junior Member

دوستان کسی تونسته از طریق ورودی استعداد درخشان و معدل از شرایط جدید استفاده کنه؟ شرایطشتون چی بوده؟
    برای من که رد درخواست زده.

Junior Member

من هم تو گرایش رتبه ام 3 بود ولی وقتی به سازمان سنجش درخواست رتبه دادم در نامه ای که اومد رتبه کل رو 9 زده بود، توی کارنامه ارشد که رتبه کل نیومده بود ولی مثل اینکه واسه خودشون یه فرمول دارن یا شایدم بر حسب تراز و این جور چیزا حساب می کنن. ولی اون چیزی که من توی تشکیل پرونده در سامانه ثریا دیدم تو قسمت رتبه کارشناسی ارشد، فقط گزینه مربوط به رتبه در کل رشته ( یا همون در مجموعه) رو می خواست، ولی من در قسمت توضیحاتش نوشتم که رتبه در گرایش من 3 بوده، حالا شما هم می خواید بنویسید، ولی قبلش حتما یه سر برید بنیاد ببینید رتبه کل رو می خوان یا تو گرایش، اشالله که رتبه تو گرایش رو بخوان که کار شما هم راه بیوفته. موفق باشید
    بنیاد رتبه کشوری رو میخواد سازمان سنجش هم رتبه کشوری توی گواهی ارشد نمیگذاره توی گواهی کارشناسی رو میگذاره. همون رتبه توی سهمیه آزاد رتبه کشوری ه

نقل قول نوشته اصلی توسط tny نمایش پست ها
    جواب سوال اول رو بدید شاید راه دیگه ای هم باشه

اگه امکانش هست شما راه حل رو بگید حتما به درد یکی میخوره. مثلا من پروزم رو ماه 8 شروع کردم، چکار کنم که بتونم زودتر خارج شم؟؟؟
    یک سوال کلی،
    در حین فرایند صدور کارت میشه به صورت عادی از کشور خارج شد؟؟؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mehjaf نمایش پست ها
    دوستان کسی تونسته از طریق ورودی استعداد درخشان و معدل از شرایط جدید استفاده کنه؟ شرایطشتون چی بوده؟
    برای من که رد درخواست زده.
    شرایط شما چی بوده که رد کردن ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alixom نمایش پست ها
    بنیاد رتبه کشوری رو میخواد سازمان سنجش هم رتبه کشوری توی گواهی ارشد نمیگذاره توی گواهی کارشناسی رو میگذاره. همون رتبه توی سهمیه آزاد رتبه کشوری ه
    میشه بیشتر توضیح بدید ؟ الان واسه من که گواهی ارشد از سنجش گرفتم نوشته رتبه کل 12 و رتبه در گرایش رو نوشته 6. من کدوم رو باید در نظر بگیرم ؟

Junior Member taranh00 آواتار ها

بچه ها کسی با آیین نامه جدید اقدام کرده؟ آخه کارشناس بنیاد به من گفته باید منتظر باشید تا آیین نامه جدید همراه با جزئیاتش ابلاغ بشه بعدا.

حالا نمیدونم من منتظر باشم یا نه؟

البته مقاله اکسپت شده ندارم تا 2-3 ماه دیگه. ولی شرایط معدل و رتبه رو دارم. به نظرتون تو سامانه ثبت نام کنم یا بذارم مقاله ها اکسپت بشه؟

آخه شنیدم فقط یه بار پرونده بررسی میشه اگه قبول نشم بعدا تا چند وقت میتونم با رزومه بهتر دوباره درخواست بررسی بدم؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كنترل-دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط alixom نمایش پست ها
    سلام
    در نامه ای که سازمان سنجش برای گواهی رتبه کارشناسی ارشد میده، رتبه کل در مجموعه رشته رو اعلام می کنه (حالا شاید اسمش کشوری نباشه ولی رتبه در کل گرایش های رشته است). مثلا برای من که رشته مهندسی برق گرایش کنترل بودم در نامه اعلام شده بود که در مجموعه مهندسی برق رتبه 9 و در گرایش کنترل رتبه 3 کسب شده است. تا اونجا هم که فعلا از سامانه ثریا که من هفته پیش مدارک رو فرستادم مشخصه برای رتبه کارشناسی ارشد برای رشته ما تنها گزینه رتبه در مجموعه مهندسی برق رو داشت و رتبه در گرایش رو نمی خواست.
    این نکته رو هم بگم که در هنگام مراجعه به سازمان سنجش برای دریافت گواهی یک فرم درخواست باید پر شه که من در قسمت توضیحاتش نوشتن که حتما رتبه در گرایش هم برای من بزنن .

Junior Member

سلام دوستان،
    کسی اطلاع داره که چقدر طول میکشه ب ن ن م جواب نامه مجوز بکارگیری رو بده؟ اگه حضوری مراجعه کنیم میشه زودتر گرفت جواب نامه رو؟
    و یه سوال دیگه اینکه اگه تاریخ شروع بکار 1 تیر بخوره، در واقع شروع بکار همون شهریور میشه دیگه؟! چون این دوماه(آموزشی) جدا از اون ده ماهه!
    با سپاس فراوان.

Junior Member

سلام
    من هفته پیش اقدام کردم. شرایط زیر را داشتم:
    1. معدل لیسانس و ارشد
    2. استعداد درخشان
    3. یک مقاله علمی پژوهشی

امروز پیام داده:

متاسفانه پرونده ارسالی جنابعالی در مرحله امتیازدهی اولیه حدنصاب لازم برای استفاده از تسهیلات نظام وظیفه تخصصی بنیاد را کسب نکرده است.
    شما می توانید با افزایش فعالیتهای علمی و پژوهشی خود و سپس شروع مجدد این فرایند، بار دیگر پرونده خود را جهت بررسی ارسال نمایید.

لطفاً جهت اتمام فرایند و ایجاد امکان شروع مجدد، بر روی دکمه مرحله بعدی کلیک نمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)