صفحه 657 از 1402 نخستنخست ... 1575576076476486496506516526536546556566576586596606616626636646656666677077571157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,561 تا 6,570 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط alixom نمایش پست ها
    من بعد از اینکه اطلاعات رو اپلود کردم و البته چندین بار ویرایش کرم توی صفحه انتخاب تسهیلات که میاره برام، تسهیلات نظام وظیفه رو که انتخاب می کنم میگه مجاز نیستید. هنوز هیچ چیزی هم برابر اصل نکردم تازه تکمیل اطلاعات تموم شده. بقیه هم اینجوری بودن؟

سلام دوست عزیز

خب تا زمانی که مدارکتون برابر اصل نشه اجازه انتخاب نوع تسهیلات رو ندارید.

اینکه براتون بخش مربوط به تسهیلات نظام وظیفه رو آورده به این معنی نیست که از الان قابل استفاده ست، باید مراحل کامل طی بشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hd3 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

اینکه براتون بخش مربوط به تسهیلات نظام وظیفه رو آورده به این معنی نیست که از الان قابل استفاده ست، باید مراحل کامل طی بشه.
    فکر نکنم به این چیزی که شما میگید مربوط باشه. احتمالا به خاطر اینه که یه دور فرآیند پر کردن ولی نصفه و شرایطشون به تسهیلات نمیخوره. باید فرآیند تموم کنن یا مدارکشون رو کامل کنن بعد انتخاب تسهیلات کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط sina1368 نمایش پست ها
    با سلام

دوستان دو سوال داشتم.
    1- من کار پروژم تموم شده. میخواستم ببینم کسی فرمت پشت و روی جلد کتابچه که به صورت زرکوب برای ب.ن.ن.م آماده میشه رو داره؟؟چون سازمانی که باهاش کار میکردم پشت و روی جلد چیزی نمیخواد باشه.
    2- کلا دوره سربازی 9 ماه پروژه + 45 روز آموزشی طول کشید. آیا ب.ن.ن.م به این 9 ماه گیر میده یا باید حتما 10 ماه باشه؟؟ البته از کارم یک مقاله ژورنال ISI هم استخراج و اکسپت شده.

با تشکر
    سلام ببخشید شما رشته تون چی بود؟ و با چه شرایطی بنیاد تایید تون کرد؟ و ایا ارزش شو داره پروژه بگیریم یا بریم امریه؟(منمظورم سخته یا آسونه)
    سپاس

دوستان برابر اصل کردن مدارک چجوریه ؟ توی دفتر اسناد انجام میشه ؟ باید حتما بیای تهران ؟ کلا چجوریه ؟

Junior Member

سلام دوست عزیز

باگ بود. این سامانه ثریا فعلا هر پنج شنبه داره اپدیت میشه.
    بعد از اینکه مدارک رو اپلود کردید اگر رتبه هاتون و معدلاتون با ضریب درست باشه میتونید تسهیلات رو انتخاب کنید. اون وقت همه فرآیند ها صفر میشه و یکی میره چک میکنه ببینه حداقل شرایط رو دارید یا نه. بعدش هم در صورتی که مشکل نداشته باشه و ردت نکنن یه مدت که درخواستها جمع بشه بررسی میکنن.

Junior Member

سلام
    دوستان لطفا در مورد نحوه محاسبه 10 ماه زمان انجام پروژه یک پاسخ موثق بدید. چون در این فروم جواب های مختلفی داده شده. چند تا نظری که تا حالا من دیدم این ها بوده:زمان شروع پروژه 10 ماهه
    1- از تاریخ تصویب پروپوزال محاسبه می شه.
    2-از تاریخ نامه بکارگیری ب ن ن م محاسبه می شه.
    3- از تاریخ نامه سازمان بکارگیرنده به ب ن ن م (زمان تشکیل پرونده) محاسبه می شه.

ایا به 15-20 روز جلو تر دفاع کردن هم گیر می دن؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_47 نمایش پست ها
    دوستان برابر اصل کردن مدارک چجوریه ؟ توی دفتر اسناد انجام میشه ؟ باید حتما بیای تهران ؟ کلا چجوریه ؟
    به این صورت هست که بعد از تایید مدارک آپلود شده شما در سامانه توسط بنیاد, از طریق سامانه اطلاع میدن و نسخه کاغذی اون مدارک رو رو میبرید توی بنیاد نخبگان و کارشناس بنیاد اونها رو با نسخه الکترونیکی اپلود شده تطبیق میده و تمام! البته من چون تهران بودم رفتم بنیاد استان تهران. برای شما نمیدونم چطور میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_pe نمایش پست ها
    به این صورت هست که بعد از تایید مدارک آپلود شده شما در سامانه توسط بنیاد, از طریق سامانه اطلاع میدن و نسخه کاغذی اون مدارک رو رو میبرید توی بنیاد نخبگان و کارشناس بنیاد اونها رو با نسخه الکترونیکی اپلود شده تطبیق میده و تمام! البته من چون تهران بودم رفتم بنیاد استان تهران. برای شما نمیدونم چطور میشه
    دوستان غیرتهرانی. میشه برد دفتر بنیاد نخبگان توی شهر خودمون؟

Junior Member

سلام دوست عزیز
    فرمت رو تو خود ب ن ن م زدن و مشخصه.

مدت انجام پروژه حداقل 10 ماه هستش، بیشتر از 10ماه موردی نداره ولی کمتر از 10ماه رو قبول نمی کنن چون شما در ازای کل دوره خدمت باید باید این دوره رو بگذرونید.
    مشکل اینجاست من نمیتونم بیام تهران که بدونم فرمت چیه و بعدش بدم آمادش کنن و بعدش تجویل بدم. اینطوری مجبورم یه روز اضافه بمونم. خواستم اگر کسی فرمت رو داره بگه من از قبل آماده کنم.

در رابطه با پروژه خب کار من تموم شده و سازمان نامه پایان کار رو نوشته. اگر بخوام پروژه ی دیگه ای را باهاشون شروع کنم حداقل 5 ماه زمان میبره(تعیین موضوع، دادن پروپزال، تایید پروپزال، شروع به کار، ....). خب اگه من نامه پایان کار رو ببرم برای ب.ن.ن.م اونا چیکار میکنن؟؟ منو معرفی میکنن به یه سازمان دیگه؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsennoshazar نمایش پست ها
    سلام ببخشید شما رشته تون چی بود؟ و با چه شرایطی بنیاد تایید تون کرد؟ و ایا ارزش شو داره پروژه بگیریم یا بریم امریه؟(منمظورم سخته یا آسونه)
    سپاس
    اطلاعات من دیگه به درد شما نمیخوره. چون من حدود یکسال پیش تایید شدم. بله مطمئنن ارزش داره که از این طریق سربازی رو طی کنید. اگر ارزش نداشت ملت این همه برای تایید شدن تلاش نمیکردن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)