صفحه 664 از 1402 نخستنخست ... 1645646146546556566576586596606616626636646656666676686696706716726736747147641164 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,631 تا 6,640 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام به همه ی دوستان من چند تا سوال دارم
    1- اگه برم پروژه بگیرم و انجامش بدم اما ارشد رو تموم نکنم و انصراف بدم کسری پروژه بهم تعلق می گیره؟
    2- واسه ی دانشگاه های شهرستانی هم پروژه میدن؟ مثل آزاد شهرستان؟
    خیلی به جواب این سوالا نیاز دارم لطفا کمکم کنید.

Junior Member

مثل اینکه من جزو جوایز تحصیلی میشدم ولی بنیاد از دانشگاه ما استعلام نگرفته تا حالا و edc هم اصلا نمیدونست همچین چیزی وجود داره (( به کلی از دفاتر بنیاد زنگ زدم و فهمیدم که اینا کلا از هر دانشگاهی دلشون بخاد استعلام میگیرن!!! تهران و اصفهان فقط و دانشگاههای کوچیکو اصلا نمیگیرن :| الان کسی میدونه باس چیکار کنم که از یونی من هم استعلام بگیره بنیاد؟؟ گفتن با نامه دستی نمیشه. نمیشه من از یونی نامه بگیرم که دانشجوی ممتاز هستم ببرم بهشون بدم. باس اول بنیاد استعلام بخاد...خیلی نامردیه من چند سال شامل این جایزه میشدم ولی الان که 6 ماه دیگه درسم تموم میشه دیگه تقریبا دیره برام مگه اینکه یه سال خودمو عقب بندازم تازه اونم معلم نیست بشه((( حق ادم چقدر راحت پایمال میشه ((

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amaksh نمایش پست ها
    چرا کسی به تسهیلات نظام وظیفه برای دانش آموختگان برتر فناور که تنها شرط لازمش، 6 ماه کار در یک شرکت دانش بنیان هست، اشاره ای نمیکنه؟( البته در صورت داشتن شرط فوق باز باید حداقل امتیاز از فعالیت نخبگانی رو داشت.)
    نقل قول نوشته اصلی توسط alixom نمایش پست ها
    چون شرایطش فرقی نداره.همون مراحل رو میرید اخرش یه تیک اضافه داره که میخواید از سهمیه شرکت استفاده کنید یا نه. در هر صورت باید شرایط عادی( معدل بالای 17 و رتبه کنکور) رو داشته باشید.
    خیر، تو جزئیاتی که واسش اعلام کردن معدل و رتبه کنکور نیست و تنها شرط لازمش همون 6 ماه بیمه شرکت دانش بنیانه. بقیه موارد جزو امتیازات محسوب میشه. زنک زدم کارشناس بنیاد هم پرسیدم گفت حرفی از معدل و موارد دیگه توی شرایط لازمش نیست فعلا.

Junior Member

لیست این شرکتهای دانش بنیان رو از کجا میشه پیدا کرد؟؟

Member Mohammadtaghi6 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Radiation Application Engineering

سلام دوستان
    من از دانشگاه یک گواهی ممتاز گرفتم و بردم دفتر تهران (توی کوچه حقیقت طلب، انتهای خیابان ویلا) بنیاد که شاید فرجی بشه و ما راقبول کنند.( در ضمن شرایط مقاله و معدل را هم دارم)
    ولی مسئولی که اونجا به سوالات بچه ها جواب میداد، گفت که یا باید رتبه برتر کنکور داشته باشی یا به صورت مستقیم وارد دوره ارشد شده باشی و این گواهی زیاد به دردت نمی خوره!!! ( حالا من نمیدونم زیاد به درد نخوردن چه معنی داره!!!)
    عکس گواهی که دانشگاه بهم داده را هم اینحا آپلود کردم.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط primrose89 نمایش پست ها
    خیر، تو جزئیاتی که واسش اعلام کردن معدل و رتبه کنکور نیست و تنها شرط لازمش همون 6 ماه بیمه شرکت دانش بنیانه. بقیه موارد جزو امتیازات محسوب میشه. زنک زدم کارشناس بنیاد هم پرسیدم گفت حرفی از معدل و موارد دیگه توی شرایط لازمش نیست فعلا.
    معدل و غیره شرط لازم نیست ولی جز امتیازاته تو این مورد. فقط مشکلی که هست شرکت باید شما رو معرفی کنه. و هر شرکتی بسته به سرمایش یا فروشش سهیه محدودی داره برای معرفی افراد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط juddds نمایش پست ها
    لیست این شرکتهای دانش بنیان رو از کجا میشه پیدا کرد؟؟
    http://daneshbonyan.isti.ir/index.as...=2&pageid=6099

http://daneshbonyan.isti.ir/index.as...=2&pageid=6833

Junior Member

حرف و جزییات رو ول کن عمل رو بچسب.

Junior Member

با سلام
    از دوستان سرباز نخبه اگر کسی در زیر مجموعه وزارت نیرو خدمت میکنه و تیرماه اعزامش هست، جهت هماهنگی لطفا پیغام خصوصی بده.

Junior Member

سلام دوستان. این قضیه کار کردن تو شرکت دانش بنیان تا چه حد جدی هست؟!
    اگر حدود دو سال سابقه کار با بیمه تو این شرکت ها داشته باشی و با مدرک کارشناسی ارشد و چندتا مقاله داخلی میشه طرح خدمت نخبگان رو انجام داد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)