صفحه 686 از 1402 نخستنخست ... 1865866366766776786796806816826836846856866876886896906916926936946956967367861186 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,851 تا 6,860 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

[QUOTE=saeedenzo1;2023112]سلام دوستان, من تا عید پیگیر عضویت تو بنیاد واسه گرفتن پروژه جایگزین بودم و اکسپت مقاله گرفته بودمو ازین حرفا که یهو قانون رو عوض کردن و منم بیخیالش شدم. امروز اتفاقی سایت بنیاد رو میدیدم, تو قسمت دانش آموختگان برتر دانشگاهی تسهیلات نظام وظیفه رو دیدم که آیین نامه ای که توش گذاشته بودن این دفعه هم رتبه های زیر 100 کنکور رو در نظر گرفته بود, هم اونایی که معدلشون بالا 17 هست و مقاله دارن. قانون دوباره برگشته؟ من با معدلمو مقاله می تونم اقدام کنم؟[/QUOTE]

طبق توضیحی که الان روی سایت بنیاد هست شما با معدل و مقاله به تنهایی نمی تونید اقدام کنید . دو تا شزط ذکر شده که وجود هر دوشرط به صورت همزمان برای پذیرش بررسی پرونده شما لازمه :

دانش‌آموختگان براي نام نويسي در سامانه بايد شرايط زير را داشته باشند:

5-1. دانش‌آموختگاني كه ميانگين كلِ دورة كارشناسيِ آنان بيش از 16، ميانگين كلِ دورة كارشناسي‌ارشد و نيز دورة دكتري بيش از 17 باشد.

5-2. برگزيدگان آزمون‌هاي سراسري ورود به دانشگاه (رتبه‌هاي زير 300 در دورة كارشناسي يا دكتري حرفه‌اي، رتبه‌هاي زير 10 در دورة كارشناسي ارشد و زير 5 در دورة دكتري تخصصي) / پذيرفته‌شدگان از مسير سهمية دانشجويان داراي استعداد درخشان/ برگزيدگان المپيادهاي ملّي دانش‌آموزي (آموزش و پرورش) و المپيادهاي ملّي دانشجويي (وزارت علوم و وزارت بهداشت)

شرط 5-2 با شروط زير قابل جايگزيني است:5-3. مشمولان جايزه‌هاي تحصيلي بنياد و نيز كساني كه طبق مقررات قبلي بنياد از كمك هزينه‌هاي تحصيلي بنياد بهره‌مند شده‌اند.5-4. برگزيدگان جشنواره‌هاي بين‌المللي خوارزمي، بخش دانشجويي جشنوارة جوان خوارزمي، جشنوارة رازي و جشنوارة فارابي5-5. مخترعان برتر براساس آيين‌نامة شناسايي و پشتيباني از اختراع‌هاي برگزيده5-6. برگزيدگان آزمون جامع، پيش كارورزي، دستياري و دانش‌نامة تخصصي در رشته‌هاي پزشكي، دندان‌پزشكي و داروسازي

http://bmn.ir/index.aspx?siteid=3&fk...&newsview=5287

البته یه آیین نامه دیگه برای افرادی که شش ماه در شرکت های دانش بنیان سابقه کار داشته باشن هم هست که اون رو هم میتونید برسی کنید شاید بتونید از طریق اون اقدام کنید :

http://bmn.ir/uploads/tashilatnezamvazife.pdf
    ویرایش توسط ah6889 : July 5th, 2015 در ساعت 03:15 AM

Junior Member

دوستان من چند صفحه قبل سوالي رو مطرح كردم ولي جواب نگرفتم. خواستم بدونم ورود به كارشناسي ارشد بدون كنكور و از طريق ظرفيت ١٠٪ دانشگاه، همون "پذيرفته‌شدگان از مسير سهمية دانشجويان داراي استعداد درخشان" به حساب ميادش؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MTZS نمایش پست ها
    دوستان من چند صفحه قبل سوالي رو مطرح كردم ولي جواب نگرفتم. خواستم بدونم ورود به كارشناسي ارشد بدون كنكور و از طريق ظرفيت ١٠٪ دانشگاه، همون "پذيرفته‌شدگان از مسير سهمية دانشجويان داراي استعداد درخشان" به حساب ميادش؟
    ممنون
    بله پذیرش بدون کنکور همون پذیرش استعدادهای درخشان هست.

لطفاً بعد از اینکه جواب رد یا قبول از بنیاد گرفتید تجربیاتتون رو اینجا بگید تا بقیه هم استفاده کنن.

Junior Member

سلام دوستان
    خواهشا عزیزانی که تونستن با آیین نامه جدید از طرح نخبگان استفاده کنن رزومه شونو بگن بدونیم شرایطش چطوریه. همچنین بچه هایی که مرحله اولیه واجد شرایط بودنشون توی سایت ثریا اوکی شده
    ممنون

Junior Member

سلام
    من امروز سامانه رو نگاه کردم، زده بود که برابر اصل کردن مدارک.
    الان یعنی من کارم اکی شده؟ یا هنوز بعد از برابر اصل کردن دوباره میرم تو کمیته برای بررسی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hoooo0man نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خواهشا عزیزانی که تونستن با آیین نامه جدید از طرح نخبگان استفاده کنن رزومه شونو بگن بدونیم شرایطش چطوریه. همچنین بچه هایی که مرحله اولیه واجد شرایط بودنشون توی سایت ثریا اوکی شده
    ممنون
    سلام. رزومه من این هست. البته من هنوز در مرجله برابر اصل کردن مدارک هستم و نمیدونم این به معنیه تمام شدن کامل کارم هست یا نه!
    من رتبه دو کنکور دکتری بودم
    دو تا مقاله کنفرانسی ارایه کردم
    شاگرد اول دوره لیسانس
    معدل کارشناسی 16.80 معدل ارشد 18.11
    الان ترم سه دکتری هستم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hoooo0man نمایش پست ها
    آقا من رفتم دوباره دیدم سایت بنیاد و اما ندیدم کجا آیین نامه زده. ینی تو آیین نامه دانش آموختگان برتر دیدم اما اصلا حرفی از رتبه و معدل نبود کجا دیدی اینو؟
    به نظر من دوستان، بهتره هر چه سریعتر تو خوده سایت اقدام کنن، چون اونجوری که من فهمیدم خوده کارشناسهای اونجا هم دقیقا نمیدونن شرایط چیه چون همش قانونشون در حال عوض شدنه.
    saeedenzo1
    شما بهتره هر چه زودتر مدارکتون رو تو سایت کامل کنید و برای بررسی بفرستید تا فرصت رو از دست ندادین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط memeneghe نمایش پست ها
    سلام
    من امروز سامانه رو نگاه کردم، زده بود که برابر اصل کردن مدارک.
    الان یعنی من کارم اکی شده؟ یا هنوز بعد از برابر اصل کردن دوباره میرم تو کمیته برای بررسی؟
    بعد از اینکه مدارکو تحویل دادین کمیته تشکیل میشه
    ممنون بابت ذکر رزومه تون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط subco نمایش پست ها
    بله پذیرش بدون کنکور همون پذیرش استعدادهای درخشان هست.

لطفاً بعد از اینکه جواب رد یا قبول از بنیاد گرفتید تجربیاتتون رو اینجا بگید تا بقیه هم استفاده کنن.
    ممنون از پاسختون. من الان خارج از کشور هستم. در چه مرحله ای باید در ایران حضور داشته باشم؟

Junior Member taranh00 آواتار ها

سلام. آیا ژورنالهای نمایه شده در سایت thomsonreutersthomsonreuters مورد تایید بنیاد هستن ؟و داخل سامانه ثریا لیست شده اند؟

میخوام ببینم مجله BIOLOGICAL FORUM معتبر هست برا بنیاد؟ چطور میتونم اینارو متوجه بشم؟

لطفا اگر عزیزی میتونه بررسی کنه تکلیفم روشن شه ممنون میشم...
    علی یارتون...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)