صفحه 689 از 1402 نخستنخست ... 1895896396796806816826836846856866876886896906916926936946956966976986997397891189 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,881 تا 6,890 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_47 نمایش پست ها
    چرا مقاله های ISI تون مورد تایید قرار نگرفت ؟ من یکمی ترسیدم الان !!!
    بابت داشتن ISI زیاد نگران نباشید، چون تو سیستم جدید ISIداشتن شرط لازم نیست و امتیازات به گونه ای پخش شده که اگر رتبه کنکورتون و ... داشته باشین، میتونه کمبود ISI رو جبران کنه. مقاله های من تو جاهای مورد تایید بنیاد نبود و خودمم انتظاری نداشتم که مورد تاییدقرار بگیرند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mgb نمایش پست ها
    دوست عزیز میشه یه خورده بیشتر توضیح بدی چون من تو قسمت دانش آموختگان برتر درخواست دادم ولی ظرف یه هفته رد شده الان نگرانم
    نقل قول نوشته اصلی توسط lalejini نمایش پست ها
    نه آقا اشتباه منو نکن . دانش آموختگان برتر هیچ ربطی به سربازی نداره این فرایندیه که توش اگه تائید بشی میتونی تسهیلات دیگه بنیادو دریافت کنی. واسه سربازی یه فضای دیگه باید واست باز شه. زنگ بزن بپرس
    من خودمم گیج شدم که سامانه چجوری کار میکنه! ولی باید بگم که الان بعد از اتمام فرایند ثبت، تمامی مراحل کار من تو قسمت تسهیلات دانش آموختکان برتر (جدید) در حال انجامه!!! لطفا میشه بیشتر توضیح بدین که دقیقا برای سربازی چه فضایی باز میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط memeneghe نمایش پست ها
    بابت داشتن ISI زیاد نگران نباشید، چون تو سیستم جدید ISIداشتن شرط لازم نیست و امتیازات به گونه ای پخش شده که اگر رتبه کنکورتون و ... داشته باشین، میتونه کمبود ISI رو جبران کنه. مقاله های من تو جاهای مورد تایید بنیاد نبود و خودمم انتظاری نداشتم که مورد تاییدقرار بگیرند
    مگه مقاله غیر از اونایی که بنیاد گفته هم می تونیم توی سامانه ثریا وارد کنیم ؟ میشه این پست رو بخونید لطفا
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2017196

من خودمم گیج شدم که سامانه چجوری کار میکنه! ولی باید بگم که الان بعد از اتمام فرایند ثبت، تمامی مراحل کار من تو قسمت تسهیلات دانش آموختکان برتر (جدید) در حال انجامه!!! لطفا میشه بیشتر توضیح بدین که دقیقا برای سربازی چه فضایی باز میشه؟
    یعنی شما دوباره همه مقالات و مدارک و اینا رو هم توی فرایند تسهیلات دانش آموختکان برتر (جدید) وارد کردید ؟

Junior Member

زنگ زدم کارشناس بنیاد گفت دانش آموختگان برتر کار نداشته باش ربطی به سربازی نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط mgb نمایش پست ها
    زنگ زدم کارشناس بنیاد گفت دانش آموختگان برتر کار نداشته باش ربطی به سربازی نداره
    دستت درد نکنه. پس حالا باید چه خاکی تو سرمون بریزیم ؟!!!

Junior Member

دستت درد نکنه. پس حالا باید چه خاکی تو سرمون بریزیم ؟!!!
    کارشناسه گفت باید صبر کنید پروندتون بررسی اولیه شه بعد از طریق خود سامانه خبردار میشید

Junior Member

یعنی شما دوباره همه مقالات و مدارک و اینا رو هم توی فرایند تسهیلات دانش آموختکان برتر (جدید) وارد کردید ؟
    نه من تو درج و ویرایش اطلاعات مدارکمو وارد کردم، بعدش وقتی مدارکمو کامل تحویل دادم رفتم تو قسمت تسهیلات دانش آموختکان برتر (جدید)

Junior Member

مگه مقاله غیر از اونایی که بنیاد گفته هم می تونیم توی سامانه ثریا وارد کنیم ؟ میشه این پست رو بخونید لطفا
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2017196
    من زمانی که وارد کردم مقالمو، هر چی گشتم اسمش نبود، برایه همین رفتم سایر رو انتخاب کردم و بقیه مراحلشو انجام دادم

من زمانی که وارد کردم مقالمو، هر چی گشتم اسمش نبود، برایه همین رفتم سایر رو انتخاب کردم و بقیه مراحلشو انجام دادم
    عجیبه چون من گزینه سایر ندیدم اونجا. شما کی ثبت نام کردید ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)