صفحه 70 از 1402 نخستنخست ... 206061626364656667686970717273747576777879801201705701070 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 700 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

نقل قول نوشته اصلی توسط Davood21 نمایش پست ها
    سلام

بنیاد نخبگان، برای انجام پروژه ی کسر خدمت، به من نامه داده. و من رو به یه سازمان معرفی کرده. رفتم به اون سازمان. گفتن هفته ی دیگه با یه "رزومه ی خوب" بیا تا معرفیت کنیم به یکی از سازمانهای زیر مجموعه مون.
    گفتن رزومه رو باید به اون سازمان زیر مجموعه بدم.

حالا این رزومه چقدر براشون مهمه؟ ممکنه اصلاً خوششون نیاد و بهم پروژه ندن؟ آخه مقاله ی ISI یا اختراعی ندارم. توی رزومه چی بنویسم؟؟؟
    بله معمولا روالش همین هست. والا مقاله و اینا فکر نکنم مهم نباشه به هرحال رزومه شما رو میبینن اگه مرتبط باشه بالاخره تو یه زیر مجموعشون جذب میشید. شما سعی کنید کارهایی که انجام دادید رو به طور کامل بنویسید. با شما تماس میگیرن معمولا بعد از دو هفته.

نقل قول نوشته اصلی توسط seraj65 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی اینجا مهندس صنایع هست که پروژه کسر خدمت انجام داده باشه ؟پروژه های من در خصوص ساختار سازمانی هستند
    چند روز پیش یکی از دوستانم که 2 تا پروژه 6 ماهه داشته براش فقط 7 ماه کم کردن ، تازه فقط یک دفاع جلو سردار داشته با اینکه 12 ماه کسری پیشنهادی مال 1 سازمان بوده ..... حالا من که شرایطم مثل همینه فعلا فقط یک دفاع با نماینده سازمان گذاشتن یعنی 1 مرحله هم سختتر شده .. یعنی فکر می کنید به من کمتر از 7 ماه میدن ؟
    سلام.
    متوجه یه مورد نشدم اول! گفتید "فقط" 7ماه کم کردن؟!!!! خب خیلی زیاد کم کردن که ینی از 12 ماه بهش 5 ماه دادن؟! یا اینکه 7 ماه کسری گرفت؟ باز این بهتره.بگذریم...

دفاع نماینده سازمان اصلا چیزی بدی نیست و به اعتقاد خیلیها خیلیم بهتره. چون وقتی یه نماینده از یه سازمان دفاعی داره از یه پروژه ای دفاع میکنه قطعه قابل قبولتر برای هر داور و کمیسیونی هست. منم فکر میکردم بده ولی دیدم واسه خودم بهتر شد که اومد برام دفاع کرد...
    فقط یه چیزی بگم همون نوع دفاع نماینده خیلی مهمه. خیلی مهمه که واقعا از کار شما حمایت کنه. اگه باهاش راحتید ازش بخواین براتون مایه بذاره. چون این آخرین کاریه که میتونه در حق شما انجام بده و صد البته مهمترین و تعیین کننده ترین کار.
    شما احتمال زیاد 9 ماه با تلورانس 1 ماه کسری میگیرید (8، 9 یا 10). البته بستگی به نوع دفاع و همچنین مقدار باقیمانده از کل خدمت شما داره.
    تجربه بعد از گرفتن کسریتون میتونه کمک خوبی واسه سایر دوستان باشه. پس حتما به اینجا سر بزنید.
    موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    LUT - Lappeenranta - Finland

سلام. دوستان بچه هایی که ارشد خارج از کشور پذیرش دارند هم می تونن از این پروژه ها واسه کم شدن سربازیشون بردارن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط insomniac87 نمایش پست ها
    سلام. دوستان بچه هایی که ارشد خارج از کشور پذیرش دارند هم می تونن از این پروژه ها واسه کم شدن سربازیشون بردارن؟
    تا زمانی که داخل ایران باشید میتونید. وقتی خارج بشید دیگه نمیتونید.

سلام به همه دوستان عزیز

من چنتا سوال داشتم لطفا دوستان راهنمایی قطعی کنن(یعی اگر یقین دارند لطفا)

1 - آیا همه کسانی که عضو بنیاد باشن شامل تسهیلات نظام وظیفه میشوند؟

2- آیا دوره آموزشی همچنان اجباریست برای همه؟ طول دوره چند روز هست؟
    3-اگر کسی بنابر دلایل پزشکی معاف از رزم بگیره باز هم باید بره آموزشی؟
    4- آیا اگر کسی اون طرح 45 روزه بسیج (به جای آموزشی) رو بره بازم باید آموزشی بره؟
    5- آیا دوره آموزشی 45 روز پیوسته و پست سر هم و بدون مرخصی هست؟ آیا سرباز موظف است به صورت شبانه روزی در محل آموزش حضور داشته باشد؟
    6- برای سربازین متاهل تسهیلات خاصی منظور نشده است؟
    7- این دوره های آموزشی نخبگان با بقیه سرباز ها مشترک است یا جداگانه میباشد؟ چند بار در سال برگزار میشود و معمولا چه ماه هایی؟

با تشکر و عذرخواهی از اینهمه سوال

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohakbari نمایش پست ها
    سلام.
    متوجه یه مورد نشدم اول! گفتید "فقط" 7ماه کم کردن؟!!!! خب خیلی زیاد کم کردن که ینی از 12 ماه بهش 5 ماه دادن؟! یا اینکه 7 ماه کسری گرفت؟ باز این بهتره.بگذریم...

دفاع نماینده سازمان اصلا چیزی بدی نیست و به اعتقاد خیلیها خیلیم بهتره. چون وقتی یه نماینده از یه سازمان دفاعی داره از یه پروژه ای دفاع میکنه قطعه قابل قبولتر برای هر داور و کمیسیونی هست. منم فکر میکردم بده ولی دیدم واسه خودم بهتر شد که اومد برام دفاع کرد...
    فقط یه چیزی بگم همون نوع دفاع نماینده خیلی مهمه. خیلی مهمه که واقعا از کار شما حمایت کنه. اگه باهاش راحتید ازش بخواین براتون مایه بذاره. چون این آخرین کاریه که میتونه در حق شما انجام بده و صد البته مهمترین و تعیین کننده ترین کار.
    شما احتمال زیاد 9 ماه با تلورانس 1 ماه کسری میگیرید (8، 9 یا 10). البته بستگی به نوع دفاع و همچنین مقدار باقیمانده از کل خدمت شما داره.
    تجربه بعد از گرفتن کسریتون میتونه کمک خوبی واسه سایر دوستان باشه. پس حتما به اینجا سر بزنید.
    موفق باشید
    ممنون از جوابت ... بله به دوستم فقط 7 ماه کسری دادن....
    امروز زنگ زدم بنیاد نخبگان تا مطمئن شم زمان دفاع رو ... وصلم کردن به خود سرهنگ ، گفتش یکشنبه ساعت 5 بعد از ظهر ، گفتم من یک دفاع بعدش دارم ؟ گفت خیر نماینده سازمان فقط باید حاضر شه و شما هم دیگه دفاعی نداره بعد گفتم منم تو جلسه یک شنبه باید باشم ؟ گفت :لازم نیست ، فقط چک کن نماینده سازمانت حتما بیاد و دیگه با شما کاری نداریم .... من دیگه گیج شدم ، چرا هر کی یه چیزی میگه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط seraj65 نمایش پست ها
    ممنون از جوابت ... بله به دوستم فقط 7 ماه کسری دادن....
    امروز زنگ زدم بنیاد نخبگان تا مطمئن شم زمان دفاع رو ... وصلم کردن به خود سرهنگ ، گفتش یکشنبه ساعت 5 بعد از ظهر ، گفتم من یک دفاع بعدش دارم ؟ گفت خیر نماینده سازمان فقط باید حاضر شه و شما هم دیگه دفاعی نداره بعد گفتم منم تو جلسه یک شنبه باید باشم ؟ گفت :لازم نیست ، فقط چک کن نماینده سازمانت حتما بیاد و دیگه با شما کاری نداریم .... من دیگه گیج شدم ، چرا هر کی یه چیزی میگه ؟
    گیج چرا؟!! بابا تموم شد رفت خیالت راحت. بهتر چون پایان نامه نداده بودی دفاعم واسه خودت نذاشتن. ولی خوب شد تماس گرفتی مطمئن شدی. نماینده سازمانتم باهاش هماهنگ باش که بره خوب دفاع کنه. اگه دعوت نامه ای چیزی هم دادن برو صبحش بگیر به دستش برسون که بهانه نداشته باشه. راستی خودتم باهاش اگه میتونی برو چون بعد کمیسیون اگه وایسی خود سرهنگ میاد کسریتو بهت میگه. نگران نباش شیرینی ماهم فراموش نشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_ نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز

من چنتا سوال داشتم لطفا دوستان راهنمایی قطعی کنن(یعی اگر یقین دارند لطفا)

1 - آیا همه کسانی که عضو بنیاد باشن شامل تسهیلات نظام وظیفه میشوند؟

2- آیا دوره آموزشی همچنان اجباریست برای همه؟ طول دوره چند روز هست؟
    3-اگر کسی بنابر دلایل پزشکی معاف از رزم بگیره باز هم باید بره آموزشی؟
    4- آیا اگر کسی اون طرح 45 روزه بسیج (به جای آموزشی) رو بره بازم باید آموزشی بره؟
    5- آیا دوره آموزشی 45 روز پیوسته و پست سر هم و بدون مرخصی هست؟ آیا سرباز موظف است به صورت شبانه روزی در محل آموزش حضور داشته باشد؟
    6- برای سربازین متاهل تسهیلات خاصی منظور نشده است؟
    7- این دوره های آموزشی نخبگان با بقیه سرباز ها مشترک است یا جداگانه میباشد؟ چند بار در سال برگزار میشود و معمولا چه ماه هایی؟

با تشکر و عذرخواهی از اینهمه سوال
    سلام. جواب بعضیهاشو میدونم:

1- بله اگه پسر باشن!
    2- بله. برای سایرین 60 روز برای نخبگان 45 روز.
    3- بله.
    4- نمیدونم.
    5- بله روزهای تعطیل اگه نگهبانی نخورید تعطیلید. پنجشنبه ها نیمه تعطیلید. احتمالا چندروزی میاندوره میرید. سایر روزهای هفته هم بستگی به پادگان داره. 01 ارتش میدونم هرروز ساعت 4 میری خونه!
    6- چرا معمولا روزهای تعطیل نگهبان نیستن. دوشنبه ها حتما خونه میرن.
    7- مشترک هست اما معمولا پادگانها یگانهای نخبگان رو جدا میکنن که بیشتر بهشون خوش بگذره! واقعا سربازیشون تو 01 که میدونم خیلی هتل بود! دوبار در سال. دیماه و تیرماه. اعزامتون رو باید با بنیاد نخبگان نیروهای مسلح هماهنگ کنید.
    موفق باشید.

خیلی ممنون از پاسخ هاتون

اینطوری که من فهمیدم ، متاهلین هر روز بعد از ظهر میتونن برن خونه و تعطیلی هاشونم بیشتره ... خب این خیلی خوبه منتهی متاسفانه کسی نیست بهمون زن بده

البته من یکی از آشناهام توی وزارت علوم کار میکنه ، ایشونم میگفت که دانشجوهایی که هیئت علمی میگیرن واسه سربازی ، اونها هم آموزشی شون هتل هستش و صبح میرن ظهر میان!!

دوستان دیگه که رفته اند این دوره آموزشی رو و یا کسانی رو میشناسند که رفته باشند و یا حتی به زودی قرار هستش برند ، هر گونه تجربه ای دارید در اختیارمون بذارید خوشحال میشیم (هرچند 45 روز در مقابل 21 ماه هیچی نیست و شکنجه هم کنن ارزش داره )

Junior Member

سلام
    كسي شماره بنياد نخبگان ستاد كل نيروهاي مسلح رو داره به ما بده. ممنون ميشم
    اوني كه توي صياده رو نميخوام ها . ستاد كل رو ميخوام اگه آدرسش رو هم زحمت بكشيد كه ديگه خيلي خوبه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)