صفحه 720 از 1402 نخستنخست ... 2206206707107117127137147157167177187197207217227237247257267277287297307708201220 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,191 تا 7,200 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Member
    رشته و دانشگاه
    grad-cntrl-sharif tech

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

قابل توجه دوستان گرامی.
    امروز مراجعه ای که یکی از دوستانم به پادگان نظران داشته "از اول شهریور تمامی پرونده هایی که شروع بکار میخورن شانزده ماه بعلاوه 45 روز آموزشی" خواهد بود. این رو سرهنگ ح به کسانی که امروز مراجعه کرده بودند میگفت و حرفشون سنده.
    واقعا در حق همه دوستان ظلم میشه با این قوانین من درآوردی.
    از اون طرف هم کسر خدمت رو میگفتن که دیگه سازمان ها راغب نیستن برای انجام و با این شرایط فکر کنم بزور میخوان نخبگان رو به کار بگیرن و دو سالی زندگی شون رو با سربازی معطل کنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sinafar نمایش پست ها
    قابل توجه دوستان گرامی. امروز مراجعه ای که یکی از دوستانم به پادگان نظران داشته "از اول شهریور تمامی پرونده هایی که شروع بکار میخورن شانزده ماه بعلاوه 45 روز آموزشی" خواهد بود. این رو سرهنگ ح به کسانی که امروز مراجعه کرده بودند میگفت و حرفشون سنده.واقعا در حق همه دوستان ظلم میشه با این قوانین من درآوردی. از اون طرف هم کسر خدمت رو میگفتن که دیگه سازمان ها راغب نیستن برای انجام و با این شرایط فکر کنم بزور میخوان نخبگان رو به کار بگیرن و دو سالی زندگی شون رو با سربازی معطل کنن.
    سلام دوست عزیز. باور کن ضرر نمیکنین ساده برین سربازی اگه قصد اپلای و مخصوصا رفتن به کشورای آمریکا، استرالیا و کانادا دارین. بشدت حساسن روی سربازیه بنیاد نخبگان. کیس حساسی میشی براشون، توی یه سال اخیر هم اینجوری شده. من خودم 9 ماهه منتظر ویزای آمریکام و سفارت در مورد سربازی خیلی سوال با جزییات پرسی. لاقل اگه رفتی بنیاد، روز مصاحبه بگو ارتش بودی. هرکی دروغ گفته ویزا گرفته، هرکی راستشو گفته سخت ویزا گرفته و حتی نگرفته.

نقل قول نوشته اصلی توسط farhang61 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیز
    با مشخصات زیر امکان استفاده از تسهیلات نظام وظیفه وجود دارد؟
    معدل لیسانس بالای 16
    معدل ارشد و دکترا بالای 18
    رتبه دو کشوری در آزمون ورودی دکترا
    فارغ التحصیل رتبه اول مقاطع ارشد و دکترا
    سه مقاله آی اس آی تامسون رویتر
    چهار مقاله کنفرانسی
    دو مقاله علمی پژوهشی داخل
    متاسفانه به دلیل شفاف نبودن آیین‌نامه‌های امتیاز‌دهی بنیاد ملی نخبگان کسی نمی‌تونه جواب قطعی بهتون بده. شما دست کم از طریق رتبه‌ی دکتری باید بتونید اقدام کنید، ولی چند روزه که آیین نامه رو تغییر دادند و دیگه اسمی از رتبه‌ی کنکور دکتری به عنوان پیش‌شرط بررسی پرونده درش نیومده. این مورد به علاوه‌ی اینکه با رزومتون حداقل ۳۰۰ امتیاز رو دارید یا نه رو ترجیحا باید حضوری از دفتر تهران پی‌گیری کنید، یا حداقل دفاتر استانی.
    در هر صورت شما مدارکتون رو در سامانه‌ی ثریا بارگذاری کنید، یا قیول می‌کنند یا نه.
    آیین نامه رو هم در این لینک می‌تونید مشاهده کنید: http://bmn.ir/index.aspx?siteid=3&fk...&newsview=5287

Junior Member

قابل توجه دوستان گرامی.
    امروز مراجعه ای که یکی از دوستانم به پادگان نظران داشته "از اول شهریور تمامی پرونده هایی که شروع بکار میخورن شانزده ماه بعلاوه 45 روز آموزشی" خواهد بود. این رو سرهنگ ح به کسانی که امروز مراجعه کرده بودند میگفت و حرفشون سنده.
    واقعا در حق همه دوستان ظلم میشه با این قوانین من درآوردی.
    از اون طرف هم کسر خدمت رو میگفتن که دیگه سازمان ها راغب نیستن برای انجام و با این شرایط فکر کنم بزور میخوان نخبگان رو به کار بگیرن و دو سالی زندگی شون رو با سربازی معطل کنن.

منظور شما اینه که طول دوره شده 18 ماه یا 16 ماه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط geniuses نمایش پست ها
    خیر، چرا امتیاز رتبه و معدل در نظر گرفته نشه؟! مشکل اینجاست که حد نصاب ارشد رو ۲۰۰ و حد نصاب دکتری رو ۳۰۰ امتیاز معرفی کردند، ولی از همین آیین‌نامه‌های نیم بند غیر رسمی هم که در دسترس هست فرد نمی‌تونه امتیازاتش رو حساب کنه. بالاخص اینکه وقتی برای به طور مثال رتبه‌ی کنکور رنج امتیاز تعریف کرده‌اند اصلا ذکر نشده که نحوه‌ی اسکیل کردن امتیاز ماکزیمم نسبت به رتبه‌های کشوری به چه نحوی هست.
    آخه تو اون امتیازی که حساب کردید معدل و رتبه لحاظ نشده بود

Member
    رشته و دانشگاه
    grad-cntrl-sharif tech

نقل قول نوشته اصلی توسط salam123 نمایش پست ها
    منظور شما اینه که طول دوره شده 18 ماه یا 16 ماه؟
    فکر میکنم شانزده ماه طول پروژه خواهد بود که با دوره آموزشی میشه 18 ماه

Junior Member

فکر میکنم شانزده ماه طول پروژه خواهد بود که با دوره آموزشی میشه 18 ماه
    در حین انجام پروژه می توانیم به صورت پاره وقت جای دیگه ای کار بکنیم یا اینکه به صورت تمام وقت باید بریم به سازمانی که از آن پروژه گرفتیم؟

Junior Member

دوستان سلام من از طریق نخبگان فناور یا همون سابقه کار تو شرکت های دانش بنیان اقدام کردم و 18 تیر درخواست نظام وظیفه رو پس از برابر اصل کردن مدارک فرستادم وهنوز جوابی نیومده امروز پس از مدت ها موفق شدم با یه کارشناس ادم حسابی بنیاد صحبت کنم که گفت دلیل تاخیر چیه .گفتم اینجا بگم که اگه کسی دیگه هم این مشکل رو داشته بدونه دلیلش چیه.
    گویا بین ب ن ن م و معاونت علمی ریاست جمهوری در مورد نحوه گذروندن خدمت اختلاف وجود داره و ب ن ن م میگه باید پروژه انجام بدین و معاونت ریاست جمهوری اعتقاد دارن که باید این افراد تو همون شرکت هایی که مشغول بودن خدمتشون رو همونجا بگذرونن وگویا تا دعوای این دو تا حل نشه ما بلاتکلیفیم

نقل قول نوشته اصلی توسط a871421324 نمایش پست ها
    معدل لیسانس تون 15 نیست؟
    طبق شرایط جدید معدل لیسانس باید بیش از 15 و ارشد بیش از 16 باشه
    قبلا ضریب هم داشت. نمیدونم هنوز هم هست یا نه
    نه لیسانسم زیر 15 است. ارشد بالای هجده. شش تا هم ای اس ای با ایمپکت 1 تا 2

دوستان سلام

1 ماه بعد از برابر اصل کردن، منوی نظام وظیفه تخصصی باز شد برام. این یعنی پروندم قبول شده یا هنوز مرحله دیگه ای هم هست؟ ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)