صفحه 729 از 1402 نخستنخست ... 2296296797197207217227237247257267277287297307317327337347357367377387397798291229 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,281 تا 7,290 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    این شرط رتبه همچنان زیر 300 کارشناسی و ارشد زیر 10 هستش؟
    چند وقت پیش دوستان لینکی قرار داده بودند که شرط رتبه تغییر کرده بود
    امروز سایت بنیاد ملی نخبگان دیدم دوباره تغییر کرده بود
    الان دوباره برگشته به روال سابق؟
    بله!!! مثل اینکه دوباره تغییر دادند! و میخوان از مهر هم کلاً پاسخگو نباشند!!! تا فرصت هست البته میشه زنگ زد ازشون سوال کرد!
    به روال قبلی به نظر بر نگشته! شرط معدل به نظر راحت تر شده ولی اینکه امتیازات چطور محاسبه میشه نکته مبهم این آیین نامه است که باعث میشه هیچ کس ندونه اون تو چه خبره!
    تعداد درخواست ها بیشتر میشه احتمالاً و روند بررسی کندتر!

Junior Member

هر 6 ماه شرایط عوض میشه!
    ما گیر کیا افتادیم.
    به نظرتون آسون تر میشه یا سخت تر؟
    من شرایط رتبه دارم به نظرتون بعد اجرای این قانون سربسته ارزش داره؟ چون بند الف فعالیت های نخبگانی گفته موفقيت‌هاي علمي در دانشگاه، حالا شرط رتبه جز این میشه؟؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sharad66 نمایش پست ها
    هر 6 ماه شرایط عوض میشه!
    ما گیر کیا افتادیم.
    به نظرتون آسون تر میشه یا سخت تر؟
    من شرایط رتبه دارم به نظرتون بعد اجرای این قانون سربسته ارزش داره؟ چون بند الف فعالیت های نخبگانی گفته موفقيت‌هاي علمي در دانشگاه، حالا شرط رتبه جز این میشه؟؟؟؟؟؟؟؟
    همونطوری که در «شیوه‌نامه‌ی شناسایی و پشتیبانی از دانش‌آموختگان برتر دانشگاهی» موجود در انجمن ذکر شده، برگزیدگان آزمونهای ورودی به دانشگاه‌ها دارای امتیاز هستند. با تغیییرات جدید تنها شرط لازم داشتن رتبه حذف شده و نه امتیاز اون. در واقع در وضعیت امتیازات هیچ‌کس تغییری حاصل نشده، فقط تعداد بیشتری می‌تونند درخواست بدهند و بالاتبع فرآیند کندتر و رقابتی تر میشه.
    در هر صورت هنوزم جدول امتیازات نقطه‌ی کور آیین‌نامه‌ی جدید باقی‌ مونده، مگه اینگه با تغییرات سمانه‌ی ثریا از اول مهر، امتیازات هر فرد رو بهش نشون بدهند. اگر اینطوریکه در اطلاعیه ذکر شده واقعا مطابق درخواست زیاد متقاضیان شرایط لازم رو تعدیل کردند، بایستی به این مورد هم اعتراض کنیم تا در مورد آیین‌نامه و امتیازات کاملا شفاف برخورد کنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط geniuses نمایش پست ها
    همونطوری که در «شیوه‌نامه‌ی شناسایی و پشتیبانی از دانش‌آموختگان برتر دانشگاهی» موجود در انجمن ذکر شده، برگزیدگان آزمونهای ورودی به دانشگاه‌ها دارای امتیاز هستند. با تغیییرات جدید تنها شرط لازم داشتن رتبه حذف شده و نه امتیاز اون. در واقع در وضعیت امتیازات هیچ‌کس تغییری حاصل نشده، فقط تعداد بیشتری می‌تونند درخواست بدهند و بالاتبع فرآیند کندتر و رقابتی تر میشه.
    در هر صورت هنوزم جدول امتیازات نقطه‌ی کور آیین‌نامه‌ی جدید باقی‌ مونده، مگه اینگه با تغییرات سمانه‌ی ثریا از اول مهر، امتیازات هر فرد رو بهش نشون بدهند. اگر اینطوریکه در اطلاعیه ذکر شده واقعا مطابق درخواست زیاد متقاضیان شرایط لازم رو تعدیل کردند، بایستی به این مورد هم اعتراض کنیم تا در مورد آیین‌نامه و امتیازات کاملا شفاف برخورد کنند.
    کاملا موافقم باید اعتراض خودمون را اعلام کنیم.
    موضوع هسته ای نیست هرکس از امتیازش یا شرایطش خبر نداشته باشه.
    شاید خیلی ها اگه از شرایطشون خبر داشته باشنده تصمیم دیگه ای برای آینده شون بگیرن.
    ولی چیزی که برام ثابت شده اینه که هیچ کدام از این قوانین معیار سنجش صحیحی نیست و باید ی کم فازی باشه.به طور مثال فرد اول با رتبه 5 رد و فرد دوم با رتبه 4 و اختلاف 0.2 در معدل (معدل فرد دوم بهتر بود) پذیرفته شدند و کلیه شرایط دیگر شبیه یکدیگر بود.

Junior Member

امروز با یکی از دوستان صحبت می کردم که گرفته بود طرح جایگزین رو و گفتن 14 ماه + دوره آموزشی
    دوستان هم اگه اطلاعات دارند تکمیل کنند

نقل قول نوشته اصلی توسط sharad66 نمایش پست ها
    امروز با یکی از دوستان صحبت می کردم که گرفته بود طرح جایگزین رو و گفتن 14 ماه + دوره آموزشی
    دوستان هم اگه اطلاعات دارند تکمیل کنند
    نامه دوستتون چند روز بعد از باز شدن منوی نظام وظیفه تخصصیش اومد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط roozbehsiavash نمایش پست ها
    نامه دوستتون چند روز بعد از باز شدن منوی نظام وظیفه تخصصیش اومد؟
    متاسفانه اطلاع ندارم

امروز تماس گرفتم با بنیاد کارشناسش گفت باز شدن منوی نظام وظیفه به معنیه قبولی پرونده نیست البته پرونده ها رفته کمیسیون ولی جوابش هنوز نیومده. یعنی همچنان بلاتکلیفی!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط roozbehsiavash نمایش پست ها
    امروز تماس گرفتم با بنیاد کارشناسش گفت باز شدن منوی نظام وظیفه به معنیه قبولی پرونده نیست البته پرونده ها رفته کمیسیون ولی جوابش هنوز نیومده. یعنی همچنان بلاتکلیفی!!!!

عجب! به من گفته بودن میره ب ن ن م! هر روز یه داستان جدید میتراشن!
    الان یک ماه گذشته از برابر اصل کردن! یک کمیسیون اینقدر طول میکشه؟!
    دوستان اگه در منوی نظام وظیفتون تغییری حاصل شد، ما رو هم در جریان قرار بدید!

Junior Member arash1r آواتار ها

Cool پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

دوستان امکان گرفتن پروژه به ازای کل خدمت به غیر از مسیر (ب م ن) وجود داره؟ من معدل کارشناسی م پایینه ولی توو ارشد یکم جبران کردم و مقاله و ثبت اختراع دارم. اگر مستقیم برم (ب ن ن م) میشه پروژه به ازای کل خدمت (و نه کسری) گرفت؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)