صفحه 734 از 1402 نخستنخست ... 2346346847247257267277287297307317327337347357367377387397407417427437447848341234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,331 تا 7,340 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط geniuses نمایش پست ها
    اصلاً مگه نه اینکه تسهیلات نظام وظیفه جزو تسهیلات «دانش‌آموختگان برتر» محسوب میشه؟! در نتیجه هیچی. بجز اینکه فرد از دوره‌ی ارشد فارغ التحصیل بشه و بعد دکتری قبول بشه و بخواد ادامه تحصیل بده، در حالت فارغ التحصیلی از دوره‌ی دکتری هیچ اتفاقی نمی‌افته.
    همون دکترا منظورم بود. آخه من شنیدم باید دفترچۀ اعزام پست کنی و اینا

Junior Member

آره مجلات تو لیست بنیاد هست ولی تو لیست مقالات دارای ضریب تاثیر JCR که تو سایت وزارت علوم زده نیستند. تو سایت بنیاد بخش سوالات دانش آموختگان نوشته مجلاتی که تو سایت تامسون باشه ولی JCR نداشته باشه 1 نمره می گیرن. خیلی ناراحتم اگه بجاش تو علمی پژوهشی داخلی چاپ کرده بودم هم راحت تر بود و هم الان نمره حد خوبی می گرفتن
    من هدفم از عضویت گرفتن وام مسکن هستش
    خداکنه مشکلات همه حل بشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khazaei64 نمایش پست ها
    آره مجلات تو لیست بنیاد هست ولی تو لیست مقالات دارای ضریب تاثیر JCR که تو سایت وزارت علوم زده نیستند. تو سایت بنیاد بخش سوالات دانش آموختگان نوشته مجلاتی که تو سایت تامسون باشه ولی JCR نداشته باشه 1 نمره می گیرن. خیلی ناراحتم اگه بجاش تو علمی پژوهشی داخلی چاپ کرده بودم هم راحت تر بود و هم الان نمره حد خوبی می گرفتن
    من هدفم از عضویت گرفتن وام مسکن هستش
    خداکنه مشکلات همه حل بشه
    البته چگونگی امتیازدهی به مقالات درست مشخص نیست، باید دید از چه فرمولی استفاده می کنند. اون چیزی که شما می گین برای عضویت به عنوان دانش آموختگان برتره فکر می کنم. ولی چیزی که مشخصه قرار مهر ماه تغییراتی توی آیین نامه صورت بگیره بهتره تا آن زمان صبر کنیم.

Junior Member

آره من زنگ زدم بنیاد گفتن قوانین تغییر کرده فقط مقاله و معدل دیگه ملاک نیست و تو سامانه ثبت نام کنید نتیجه اطلاع داده می شود ولی ازز دانشگاه که پرسیدم گفتن JCRملاک امتیازدهی هستش. امیدوارم خیلی سخت نگیرن

Junior Member

آره من زنگ زدم بنیاد گفتن قوانین تغییر کرده فقط مقاله و معدل دیگه ملاک نیست و تو سامانه ثبت نام کنید نتیجه اطلاع داده می شود ولی ازز دانشگاه که پرسیدم گفتن JCRملاک امتیازدهی هستش. امیدوارم خیلی سخت نگیرن
    توی بخش تسهیلات دانش آموختگی برتر کدوم منو ها برای انتخاب شما باز هستن؟ من بیشترشون برام باز هست به جز نظام وظیفه که برای من اصله کاری هست!

Junior Member

برامن تسهیلات باز بود با توجه به اینکه من مشمول نظام وظیفه نیستم این منو بسته بود

Junior Member

ببخشید اگه یک وقت نقص پرونده اعلام بشود آیا فرد تا یکسال محروم می شود برای بارگذاری مجدد؟

Junior Member Hamidvet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medical Parasitology - TMU

نقل قول نوشته اصلی توسط geniuses نمایش پست ها
    http://www.applyabroad.org/forum/att...9&d=1440601579
    http://www.applyabroad.org/forum/att...0&d=1440873003
    نحوه‌ی امتیاز‌دهی به مقالات و همین‌طور معدل در این فایل‌ها ذکر شده. متاسفانه فرمول‌های محاسباتی بسیار گنگ هستند و از اون مهمتر اینکه این شیوه‌نامه‌ها رسمی نیستند و به احتمال زیاد تا حالا چندین بار ویرایش شده‌اند. از طرف دیگه هم کارشناسای بنیاد با همچین لیست‌هایی و یا در کل امتیاز هر فرد مثل اسرار نظامی برخورد می‌کنند و اصلاً هیچ همکاری ندارند.
    متشکر ازت دوست عزیز.

سوالی که دارم اینه که من در حال حاضر نمیدونم چقدر امتیاز میگیرم و اصلاً به حداقل سقف امتیازات فعالیت نخبگانی میرسم یا نه.

من ثبت نام کنم تو ثریا و هرچیزی مدرک که دارم اسکن و بارگذاری کنم؛ اونا خودشون بهم اعلام میکنند که واجد شرایط هستم یا خیر درسته؟؟ ...

پیشاپیش ممنون.

Junior Member

برامن تسهیلات باز بود با توجه به اینکه من مشمول نظام وظیفه نیستم این منو بسته بود
    من نمی دونم این بسته بودن گزینه نظام وظیفه یعنی من شرایط اولیه شو ندارم! یا اینکه پرونده ام هنوز بررسی نشده است... البته این جور که از دوستان پرسیدم گویا گزینه اوله چون بقیه بچه ها به محض اتمام فرایند وارد کردن مدارک و ثبت نام منوی تسهیلات نظام وظیفه برایشان باز میشد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط farhang61 نمایش پست ها
    1- بعید می دونم برای مدرک دیپلم نقص مدرک بهتون بدهند. مدارک دانشگاهی اهمیت دارند.
    2- مجلاتی که توش مقاله چاپ کردین توی لیست (منوی) بنیاد بودند؟

پس از اتمام فرایند ثبت نام و وارد کردن مدارک.... منوی تسهیلات نظام وظیفه برای شما باز شد؟
    منم تقریبا مشکل دوم شما را دارم
    امیدوارم مشکل جفت مون حل بشه
    سلام دوستان.
    سوال این دوستمون چند روزیه ذهن منو هم بخودش مشغول کرده.
    ۱. از بین دوستان کسی هست که طی ده روز گذشته تشکیل پروندش تایید یا منوی تسهیلات براش باز شده باشه؟ من بیش از ده روزه که نواقص کارتابلمو در مرحله تشکیل پرونده ویرایش کردم ولی نه مدارکم تایید شده و نه منوی تسهیلاتی چیزی برام باز شده. البته تا همین شنبه چند بار آپدیتش کردم ولی تا امروز هیچی تایید نشده!
    ۲. دوستانی که این مراحلو طی کردن میتونن راهنمایی کنن که بدونم روند طی شدن مراحل چجوریه؟ منوی تسهیلات بعد از تایید تشکیل پرونده باز میشه یا بعد از برابر اصل کردن؟ ممنون میشم منو از فکر دربیارین!
    شلوغش نکن آقا.. امضا نمیدم.. !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)