صفحه 736 از 1402 نخستنخست ... 2366366867267277287297307317327337347357367377387397407417427437447457467868361236 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,351 تا 7,360 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط khazaei64 نمایش پست ها
    به نظر شما قوانین جدید سخت تر شده یا آسان تر؟
    شرایط جدیدی که از ابتدای مهرماه اعمال خواهند شد که مشخص هستند، و از لحاظ اینکه شرط رتبه‌ی کنکور حذف شده مسلما آسون‌تر شده‌اند. (http://bmn.ir/index.aspx?siteid=3&fk...&newsview=5287)
    در واقع آیین نامه بعد از شش ماه از تغییر آیین‌نامه‌ی دولت قبل، تا حد زیادی شبیه همون آیین‌نامه شده، حتی شرط معدل هم یک نمره‌ی کامل از آیین نامه‌ی سال‌های گذشته پایین‌تر اومده. تنها تفاوت در اصطلاحاً شفاف شدن امتیازات و تحوه‌ی انتخاب برگزیدگان نهایی قراره باشه که تا امروز ما که چیزی ندیدیم، اگه شما دیدید به ماهم بگید!

Junior Member

امیدوارم این ضریب تاثیر JCR رو بردارن؟
    به نظرتون کی این قوانین از کی اجرا میشه؟
    اون رو که بعید می دونم چون مقالات معتبر آی اس آی با ضریب جی سی آر امتیاز بالاتری دارن که سقفش 7 است.
    به من گفت از هفته دوم مهر ماه کارتابل ات را مرتب چک کن

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_47 نمایش پست ها
    همون دکترا منظورم بود. آخه من شنیدم باید دفترچۀ اعزام پست کنی و اینا
    تا یکسال بعد از فراغت از تحصیل که بسیار بسیار بعیده نیاز به پست دفترچه باشه. اگر هم ممکن باشه قبل از اتمام پروژه فرصت یکساله به اتمام برسه، بودند دوستانی در انجمن که با سرهنگ حاتمی مشورت می‌کردند و بعد از پست دفترچه تاریخ اعزامشون رو به تعویق می‌انداختند. در کل از این نظر هیچ مشکلی نخواهد بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidvet نمایش پست ها
    متشکر ازت دوست عزیز.

سوالی که دارم اینه که من در حال حاضر نمیدونم چقدر امتیاز میگیرم و اصلاً به حداقل سقف امتیازات فعالیت نخبگانی میرسم یا نه.

من ثبت نام کنم تو ثریا و هرچیزی مدرک که دارم اسکن و بارگذاری کنم؛ اونا خودشون بهم اعلام میکنند که واجد شرایط هستم یا خیر درسته؟؟ ...

پیشاپیش ممنون.
    عدم اعلام رسمی جدول امتیازات و یا حداقل امتیاز هر فرد باعث شده که مشکل شما مشکل همه‌گیری باشه.
    در نتیجه باید در سامانه ثبت نام کنید و اگر امکان انتخاب فرآیندی رو داشتید یعنی اینکه حداقل شرایط اولیه رو احراز کرده‌اید.

Member
    رشته و دانشگاه
    grad-cntrl-sharif tech

نقل قول نوشته اصلی توسط geniuses نمایش پست ها
    تا یکسال بعد از فراغت از تحصیل که بسیار بسیار بعیده نیاز به پست دفترچه باشه. اگر هم ممکن باشه قبل از اتمام پروژه فرصت یکساله به اتمام برسه، بودند دوستانی در انجمن که با سرهنگ حاتمی مشورت می‌کردند و بعد از پست دفترچه تاریخ اعزامشون رو به تعویق می‌انداختند. در کل از این نظر هیچ مشکلی نخواهد بود.
    مشکلی از این بابت نیست. شما وقتی پروندتون از نخبگان به نیروهای مسلح ارسال میشه با تحویل برگه سبز، سربازی نخبگاتون تو سیستم فعال میشه و خود سرهنگ طی یک فرآیند بلکانی، اعزام خدمتتون رو به تعویق میندازه تا پروژتون تموم بشه و موقع اموزشی بهتون اعزام به خدمت میزنه و بعدش سربازیتون تموم میشه. اگر هم اول پروژه بخواین برید به اموزش اعزان خدمت بهتون میزن و رسما سرباز میشید تا اتمام پروژه.
    هیچ نگرانی از این بابت نیست (البته بنده با ایین نامه قبل عید پروژه گرفتم).

Junior Member

آخه این JCR تو رشته ما فقط سه مقاله رو شامل می شود. مقالات خارجی که ISI نیستن را چند امتیاز میدن؟

Junior Member

آخه این JCR تو رشته ما فقط سه مقاله رو شامل می شود. مقالات خارجی که ISI نیستن را چند امتیاز میدن؟
    والا اگر براساس همون مطلب پرسش و پاسخ توی سایت ب م ن باشه که 1 امتیاز! اما امیدوارم اون نباشه چون مجلات اسکوپوس و تامسون رویتر هم معتبر هستند که بعضا ایمپکت ندارن

Junior Member

آخه آدم ا همین ناراحته که مجله تو سایت تامسون باشه ولی بخاطر همچین ضریبی فقط امتیاز یک مقاله همایشی بدن بهش در عوض مجلات علمی پژوهشی داخلی تا 7 امتیاز میگیره.

آخه آدم ا همین ناراحته که مجله تو سایت تامسون باشه ولی بخاطر همچین ضریبی فقط امتیاز یک مقاله همایشی بدن بهش در عوض مجلات علمی پژوهشی داخلی تا 7 امتیاز میگیره.
    دوستان این «هفت» امتیازی که می‌گید مربوطه به مصاحبه‌ی دکتری و یا پذیرش بدون آزمون دکتری و نه نحوه‌ی امتیازدهی بنیاد ملی نخبگان.
    در ضمن بخش پرسش و پاسخ‌های سایت بنیاد ملی نخبگان خیلی وقته که به روز نشده و هنوز قوانین آیین نامه‌ی سال پیش رو توضیح میده، در نتیجه زیاد نمیشه بر روی قسمت پرسش‌های متداول سایت ب م ن حساب کرد.

Junior Member

در ارتباط با نمره مقالات علمی پژوهشی مستخرج از رساله هست که اگر ISCباشه تا 7 امتیا و اگه نباشه تا 3 امتیاز میگیره
    امیدوارم واقعا نمره دهی به مقالات ISIمنصفانه تر باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)