صفحه 751 از 1402 نخستنخست ... 2516517017417427437447457467477487497507517527537547557567577587597607618018511251 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,501 تا 7,510 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen2002 نمایش پست ها
    سلام

برای طرح نخبگان، اصلا سازمانا میزان کسری پیشنهاد نمی دن فقط میگی از این تاریخ شروع به کار کرده و فلان تاریخ تموم. دیگه حاتمی تصمیم میگیره که قبول کنه یا نه.

راستی، کسی جدیدا نرفته بگه سرهنگ حاتمی عوض شده یا نه؟

ممنون

آها ممنون
    اره ظاهرا طبق گفته های بچه های فروم ایشون عوض شدن و بعد از ایشون هم یه نفر دیگه هم عوض شده
    NO PAIN NO GAIN

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam1370 نمایش پست ها
    ممنون
    ولی من یه چیزیو نفهمیدم این 10 ماه یا 12 ماه که می فرمایید + آموزشی: میگن برید روی پروژه کار کنید به این مدت (یعنی تاریخ شروع تا پایانش 10 یا 12 ماه باشه)؟ یا اینکه میگن برید یه پروژه انجام بدید که سازمان پیشنهاد 10 ماه یا 12 ماه کسری پیشنهاد بده (در این حالت ارزش پروژه 10 ماه یا 12 ماه باشه)؟
    اینجاش یه کم مبهمه...
    مثلن یکی ممکنه روی یه پروژه کار کنه دو سال هم به جواب نرسه ولی یکی دیگه دو ماهه به جواب برسه ؟ در کل این فرایندش چه طوریه؟
    ممنونم
    شما باید حداقل طبق ایین نامه قدیم 12 ماه، و طبق جدید ظاهرا 14 ماه پروژه انجام بدی. اگر دوماهه به جواب برسی و بهشون تحویل بدی، اینقدر کار بهت میدن تا به اندازه 14 ماه ازت کار بکشن. کارهای اضافی میدن!!!
    اگر شما سه سال هم کار کنی به نتیجه نرسی، اون ارگان رضایت نمیده و باید پروژه رو تموم کنی. در بهترین حالت میتونی بری بنیاد و بگی پروژه جواب نداد که معرفیت میکنن به یه ارگان دیگه یه پروژه از اول شروع میشه و اونم حداقل باید 14 ماه روش کار کنی. دقت کن که حداقل زمان رو 14 ماه تعیین کردن و براش حداکثری قائل نیستن. باید پروژه رو تموم کنی بلاخره.

Member
    رشته و دانشگاه
    grad-cntrl-sharif tech

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrezamfd نمایش پست ها
    شما باید حداقل طبق ایین نامه قدیم 12 ماه، و طبق جدید ظاهرا 14 ماه پروژه انجام بدی. اگر دوماهه به جواب برسی و بهشون تحویل بدی، اینقدر کار بهت میدن تا به اندازه 14 ماه ازت کار بکشن. کارهای اضافی میدن!!!
    اگر شما سه سال هم کار کنی به نتیجه نرسی، اون ارگان رضایت نمیده و باید پروژه رو تموم کنی. در بهترین حالت میتونی بری بنیاد و بگی پروژه جواب نداد که معرفیت میکنن به یه ارگان دیگه یه پروژه از اول شروع میشه و اونم حداقل باید 14 ماه روش کار کنی. دقت کن که حداقل زمان رو 14 ماه تعیین کردن و براش حداکثری قائل نیستن. باید پروژه رو تموم کنی بلاخره.
    یعنی وسط پروژه میتونید برید بگیئ من با این سازمان به مشکل خوردم و برام یه پروزه دیگه معرفی کنید؟ تکلیف سازمان اول چی میشه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sinafar نمایش پست ها
    یعنی وسط پروژه میتونید برید بگیئ من با این سازمان به مشکل خوردم و برام یه پروزه دیگه معرفی کنید؟ تکلیف سازمان اول چی میشه؟؟
    وسط پروژه برید بگید، بنیاد نخبگان نیروهای مسلح به شما میگه اول از سازمان اولی انصراف بده، بعد بیا پروژه جدید تعریف کنم. شما میرید سازمان اول میگید این پروژه رو من نمیتونم انجام بدم در توانم نیست یا اصلا به این دلایل قابل انجام دادن نیست. نامه میدن به شما که ایشان انصراف داده، شما نامه رو میبرید بنیاد نخبگان نیروهای مسلح و شما رو به ارگان جدیدی معرفی میکنند. مشکلی نداره و بارها اتفاق افتاده (بنده دوستی دارم که پروژه دو ارگان رو کنسل کرده و الان ارگان سومه). ولی خوب یه کم دنگو فنگ داره و ارگان اول ممکنه به سادگی رضایت نده و مجبور شین چند بار برید بیاید و علاوه بر مهندسا، با مدیران بالاتر وقت بگیرید صحبت کنید و به هر حال حل شدنیه. چون اگر استدلال کنید که سطح علمی من در حدی نیست که بتونم پروژه رو انجام بدم و بعد از مطالعه و بررسی به این نتیجه رسیدم، طبیعتا انصراف رو قبول میکنن.

Member
    رشته و دانشگاه
    grad-cntrl-sharif tech

وسط پروژه برید بگید، بنیاد نخبگان نیروهای مسلح به شما میگه اول از سازمان اولی انصراف بده، بعد بیا پروژه جدید تعریف کنم. شما میرید سازمان اول میگید این پروژه رو من نمیتونم انجام بدم در توانم نیست یا اصلا به این دلایل قابل انجام دادن نیست. نامه میدن به شما که ایشان انصراف داده، شما نامه رو میبرید بنیاد نخبگان نیروهای مسلح و شما رو به ارگان جدیدی معرفی میکنند. مشکلی نداره و بارها اتفاق افتاده (بنده دوستی دارم که پروژه دو ارگان رو کنسل کرده و الان ارگان سومه). ولی خوب یه کم دنگو فنگ داره و ارگان اول ممکنه به سادگی رضایت نده و مجبور شین چند بار برید بیاید و علاوه بر مهندسا، با مدیران بالاتر وقت بگیرید صحبت کنید و به هر حال حل شدنیه. چون اگر استدلال کنید که سطح علمی من در حدی نیست که بتونم پروژه رو انجام بدم و بعد از مطالعه و بررسی به این نتیجه رسیدم، طبیعتا انصراف رو قبول میکنن.
    خیلی ممنون بابت توضیحات خوبتون.
    من مشکلم حضور در تهرانه. اول پروژه قرار بود یک هفته در هر ماه رو تهران باشم برای انجام یک سری کارهای عملی پروزه ولی خوب الان یک سری مشکلات دارم و نمیشه.
    من ترسم از اینه که سازمان دبه دربیاره و انصراف رو نده.

کسی از دوستان تونسته حین پروژه اش، نامه ای بگیره که بتونه باهاش واسه استخدام اقدام کنه؟
    اصلا چنین نامه ای میدن؟

Member
    رشته و دانشگاه
    grad-cntrl-sharif tech

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_47 نمایش پست ها
    کسی از دوستان تونسته حین پروژه اش، نامه ای بگیره که بتونه باهاش واسه استخدام اقدام کنه؟
    اصلا چنین نامه ای میدن؟
    شما برای هر ارگان و سازمانی که خواین بهتون نامه گواهی میده نخبگان نیروهای مسلح. میرید پیش سرهنگ ح و از اون سرباز منشی اتاق بیرون فرم پیش نویسش رو میگیرید. حتی برای ثبت نام دکتری و استخدام و ....
    فقط مساله ای که هست اون سازمان پذیرنده باید قبول کنه که با این گواهی مسئله خدمت شما حل و فصل بشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam1370 نمایش پست ها
    ممنون
    ولی من یه چیزیو نفهمیدم این 10 ماه یا 12 ماه که می فرمایید + آموزشی: میگن برید روی پروژه کار کنید به این مدت (یعنی تاریخ شروع تا پایانش 10 یا 12 ماه باشه)؟ یا اینکه میگن برید یه پروژه انجام بدید که سازمان پیشنهاد 10 ماه یا 12 ماه کسری پیشنهاد بده (در این حالت ارزش پروژه 10 ماه یا 12 ماه باشه)؟
    اینجاش یه کم مبهمه...
    مثلن یکی ممکنه روی یه پروژه کار کنه دو سال هم به جواب نرسه ولی یکی دیگه دو ماهه به جواب برسه ؟ در کل این فرایندش چه طوریه؟
    ممنونم
    برا قبل از 1 مرداد 94 هست 12 ماه پروژه + 45 روز آموزشی و بعد این تاریخ 14 ماه پروژه + 45 روز آموزشی.
    البته من سال 93 اقدام کردم و 10 ماه پروژه + 45 روز آموزشی بود که ازشون پرسیدم گفتن نه، از اول 12 ماه پروژه + 45 روز آموزشی بوده !!!!!

Junior Member

سلام
    کسی هست که دانشجو باشه و امسال تابستون رفته باشه آموزشی؟ یا بخواد دی امسال بره؟
    مدارک برای دانشجویان چیه؟

Junior Member

ی نکته ای هم اضافه کنم،
    سعی کنید کاملا منطقی بر ر ترفندی که بلدین متقاعدشون کنید. چنانچه سرلج بیفتن و نامه انصراف نزنن براتون داستان درست میشه.
    ادله بیارید ، همینطوری که دوستمون گفتن که پروژه در توان علمی شما نیست و اینا
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)