صفحه 773 از 1402 نخستنخست ... 2736737237637647657667677687697707717727737747757767777787797807817827838238731273 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,721 تا 7,730 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام دوستان به تازگی در کارتابل من یک بخش نظام وظیفه تخصصی باز شده، و گفته که کاربرگ اطلاعات نخبگی رو پر کن. داخلش بیشتر اطلاعاتی در مورد رزومه و موضوع تز و اینها به صورت کلی خواسته بود، میشه لطف کنید وبگید که این به چه معناست؟ آیا نهایی شده ؟ دادن نامه نهایی چقدر طول میکشه؟ لطفا راهنمایی کنید خیلی نگرانم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_47 نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز. بنده اون پروسه بنیاد نخبگان رو رفتم و پذیرفته هم شدم و الان یک ماهه که نامۀ شروع به کارم اومده و عملا دارم پروژه ام می برم جلو.
    حالا می خواستم واسه تیرماه برای آموزشی اقدام کنم. چون وسط پروژه هست قاعدتا باید نامه ای مبنی بر موافقت سازمان بکارگیرنده بگیرم ازشون که این هم مشکلی نیست و می تونم ازشون بگیرم. منتها میخوام ببنیم واسه آموزشی، جایی اسم می نویسن؟ باید حتما رفت بنیاد نخبگان نیروهای مسلح؟ سامانۀ اینترنتی ای چیزی داره؟ یک ماه قبلش باید اقدام کرد؟ یا مثلا دو ماه قبل یا ....
    کلا میخوام شرایطش رو بدونم تا حتما تیرماه رفته باشم آموزشی و عمرم از این بیشتر تلف نشه!!

واسه آموزشی باید تو یه لیستی اسم بنویسید که فکر کنم واسه تیرماه 94 این لیست اوایل اردیبهشت 94 پرشد.
    من خودم برگه سبزمو اسفند 93 بردم پیش سرهنگ حاتمی و یه نامه نوشتن که تاریخ اعزام به 1 تیر 94 تغییر پیدا کنه. منم فکر کردم که دیگه کار تمومه و تیرماه اعزام میشم. نهایتا از طریق این سایت اطلاع یافتم که باید تو یه لیستی هم اسم مینوشتم که اون موقع سرهنگ چیزی در موردش بهم نگفته بود. بعد تماس با سرهنگ دیدم که اسمم تو لیست نیست و..... ولی نهایتا 2 تیرماه به بنیاد رفتم و تونستم به خاطر انصراف چند نفر از دوستان و در نتیجه ایجاد ظرفیت، تیرماه اعزام شم که واقعا هم دوره ی عالی ای بود.

Junior Member

سلام دوستان. من حدود فروردین ماه برای جایگزین خدمت معرفی شدم به ب ن ن م. حدود 3 ماه هست که شروع به کارم زده شده. مساله اینه که من برای آموزشی دی ماه به دلیل مشغله کاری فرصت ندارم. سرهنگ گفتند که به دلیل اینکه من فارغ التحصیل شدم برای آموزشی تیر ماه اولویت با دانشجوها هست و احتمالش خیلی کمه که بتونم آموزشی تیر ماهو برم و در لیست رزرو قرار می گیرم. تجربه شما چیه؟ به نظر شما اصلا برای آموزشی تیر ماه سال آینده امیدی نیست؟ سوال دومم اینه که زمان شروع به کار از چه تاریخی هستش؟ از زمانی که سازمان مورد نظر پروپزالو تایید می کنه و نامه میزنه به ب ن ن م یا از زمانی که ب ن ن م بعد از گرفتن اعلام نیاز اون سازمان نامه میزنه به اون سازمان که کار شروع بشه؟

با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Morteza20152 نمایش پست ها
    سلام دوستان به تازگی در کارتابل من یک بخش نظام وظیفه تخصصی باز شده، و گفته که کاربرگ اطلاعات نخبگی رو پر کن. داخلش بیشتر اطلاعاتی در مورد رزومه و موضوع تز و اینها به صورت کلی خواسته بود، میشه لطف کنید وبگید که این به چه معناست؟ آیا نهایی شده ؟ دادن نامه نهایی چقدر طول میکشه؟ لطفا راهنمایی کنید خیلی نگرانم
    سلام
    فکر کنم پذیرشتون قطعیه
    من تقریبا سه هفته بعد اینکه فرم رو پر کردم نامه نهایی رو دریافت کردم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط M_s_A نمایش پست ها
    سلام
    فکر کنم پذیرشتون قطعیه
    سلام
    منم فکر کنم پذیرش قطعی شده
    ولی بعد این مرحله هم باید دوباره فرم پر کنه و بعد بررسی فرم حائز شرایط بودن و یا نبودن "انجام پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت سربازی" رو اعلام میکنن که بعدش باید دوباره فرم اطلاعات فردی نخبگی رو پر کنه و از طریق سیستم به ستاد کل نیروهای مسلح بفرسته.
    البته اینی که گفتم ماله سیستمه ساله قبله و شاید امسال تغییر کرده باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط M_s_A نمایش پست ها
    سلام
    فکر کنم پذیرشتون قطعیه
    خیلی ممنون دوست عزیز. یعنی تو این مرحله دیگه داوری برای شما انجام نشد؟ از بنیاد چیزی نگفتن؟ من انشالله حالا فردا هم به بنیاد سر می زنم و خبر می گیرم. دغ مرگ شدیم از این هفت خوان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Morteza20152 نمایش پست ها
    خیلی ممنون دوست عزیز. یعنی تو این مرحله دیگه داوری برای شما انجام نشد؟ از بنیاد چیزی نگفتن؟ من انشالله حالا فردا هم به بنیاد سر می زنم و خبر می گیرم. دغ مرگ شدیم از این هفت خوان
    سلام
    منم مثل شما هستم و احتمال زیاد تایید شدیم. فقط لطفا رفتین بنیاد نتیجه شو اطلاع بدین. ممنون میشم

سلام بر دوستان گل، ممنون میشم به سوالم پاسخ بدید
    من با مدرک ارشد اقدام کردم و شرایط لازم آیین نامه جدید رو دارم، حضورا امتیازم رو از کارشناس بنیاد پرسیدم که امتیازم خیلی از 200 بالاتر زد و به گفته خود کارشناس بنیاد احتمال 80 درصد دادن که بتونم از تسهیلات سربازی بنیاد استفاده کنم. اما در کمال ناباوری فردای! اون روزی که مدارکم رو تکمیل و فرستادم، پرونده م رد شد

1- به نظرتون این مشکوک نیست؟ مگه در عرض یک روز میشه پرونده رو بررسی کرد! (با کارشناس بنیاد تماس گرفتم و اذعان کرد که ممکنه اشتباه کرده باشن و گفت بدون درخواست دوباره، پرونده رو بررسی می کنم)

2- تو آیین نامه جدید اومده که فرد باید بین افراد دیگر حائز بالاترین رتبه باشه، با این حساب ممکنه تو استانهای کوچکتر احتمال پذیرش بالا بره؟

سلام از محل بنیاد نخبگان براتون پیام میذارم!! کارشناس می گفت باز شدن قسمت نظام وظیفه تخصصی به معنای تایید هست . الحمدالله

فقط لطفا سایر دوستان خبر بدن که چه مدت بعد از آپلود اطلاعات نخبگی؛ تونستن نامه نهایی رو بگیرن.
    اینم شرایط من:
    دو مقاله ISI
    یک علمی پژوهشی
    معدل ها هر دو بالای 18
    رتبه زیر 30 ارشد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)