صفحه 778 از 1402 نخستنخست ... 2786787287687697707717727737747757767777787797807817827837847857867877888288781278 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,771 تا 7,780 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

مرسی از راهنمایی تان. در دوره تحقیق در بنیاد میتوانیم مقاله هم بنویسیم ؟ و اینکه کارهای تحقیقاتی که انجام میدیم جزو رزومه می شود یا نه ؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    به نظر من پروژه نخبگان در الویت قرار بدهید البته به موازات اون هم دنبال امریه باشید که اگر نخبگان نشد امریه از دست ندهید
    مرسی از راهنمایی تان. در دوره تحقیق در بنیاد میتوانیم مقاله هم بنویسیم ؟ و اینکه کارهای تحقیقاتی که انجام میدیم جزو رزومه می شود یا نه ؟؟

Junior Member

دوستان کسی می دونه دوره تکمیلی بسیج رو بعد پست کردن دفترچه هم میشه رفت و بعد به عنوان آموزشی حساب کرد؟ ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering-azad & tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar123 نمایش پست ها
    سلام
    معدل لیسانس ۱۷.۷۱ (هشت ترم)
    معدل ارشد ۱۷.۹۳ (شش ترم)
    رتبه ۲ کنکور کارشناسی ارشد
    ۲ مقاله کنفرانس داخلی‌ و ۱ کنفرانس خارجی‌
    ممنون میشم فرمول محاسبه هر کدومم بنویسید
    سلام.
    لیسانس: 17.75 =(8/8)*25*(17-17.71)
    ارشد: 31 =(4/6)*50*(17-17.93)
    رتبه کنکور ارشد: 60.417 = 0.25* 250*(30/(2-31))
    3 مقاله: فرضا 18
    -------------------------------------------------------------------------------
    مجموع امتیازات : 127.167
    توجه: این شیوه محاسبه بر مینای همین آئین نامه ها و شیوه نامه هایی است که بچه ها لطف کردن داخل صفحات مختلف قرار دادند. و لزومی نداره مطلقا درست باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط worldapril نمایش پست ها
    سلام.
    لیسانس: 17.75 =(8/8)*25*(17-17.71)
    ارشد: 31 =(4/6)*50*(17-17.93)
    رتبه کنکور ارشد: 60.417 = 0.25* 250*(30/(2-31))
    3 مقاله: فرضا 27
    -------------------------------------------------------------------------------
    مجموع امتیازات : 136.167
    توجه: این شیوه محاسبه بر مینای همین آئین نامه ها و شیوه نامه هایی است که بچه ها لطف کردن داخل صفحات مختلف قرار دادند. و لزومی نداره مطلقا درست باشه.
    هههه.آقا خودتونم حواستون به محاسبات باشه. مقاله ها رو نمی دونم چرا 2 تا حساب کردم.الان درست شد

نقل قول نوشته اصلی توسط geniuses نمایش پست ها
    اگر در مقالاتتون تنها اسامی اساتید راهنما و مشاور باشه، در فرآیند امتیازدهی بنیاد ملی نخبگان این اسامی حذف میشه و کل امتیاز اون مقاله رو دریافت می‌کنید. این فرآیند بر خلاف مصاحبه‌ی دکترا هست که تنها اسم فرد رو جابجا کرده و به عنوان نویسنده‌ی اصلی در نظر می‌گیرند (مطابق آیین نامه‌ی ارتقا)، ولی همچنان ضرایب نفرات رو در نظر می‌گیرند.
    در کل ولی آره، اگر کسی معدل خیلی بالایی نداشته باشه و از رتبه‌های کنکور هم امتیازی نیاره، با توجه به اینکه دانشجوی رتبه اول در هر ورودی-رشته هم هیچ امتیازی برای تسهیلات نظام وظیفه نداره، تنها می‌تونه روی مقالات زیاد تکیه کنه.
    بازم توجه داشته باشید که این امتیازات تخمینی هستند و معلوم نیست که با رزومتون دقیقا چه امتیازی دریافت خواهید کرد.
    سلام، اینجوری که من شنیدم هر دانشگاهی یک ضریب هم داره که در معدل ضرب مشیه، اون رو از کجا می‌شه گیر آورد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط worldapril نمایش پست ها
    هههه.آقا خودتونم حواستون به محاسبات باشه. مقاله ها رو نمی دونم چرا 2 تا حساب کردم.الان درست شد

کاملا در تعجبم، شرایط من بد نیست اما با این حساب تنها ۱۳۶ امتیاز! من اگر یک ISI هم داشته باشم باز هم به ۲۰۰ نمیرسم! یعنی‌ دوستانی که ۲۰۰ امتیازو آوردن معدل ۱۹ با ۲،۳ تا ISI و رتبه کنکور 1 داشتن؟!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar123 نمایش پست ها
    کاملا در تعجبم، شرایط من بد نیست اما با این حساب تنها ۱۳۶ امتیاز! من اگر یک ISI هم داشته باشم باز هم به ۲۰۰ نمیرسم! یعنی‌ دوستانی که ۲۰۰ امتیازو آوردن معدل ۱۹ با ۲،۳ تا ISI و رتبه کنکور 1 داشتن؟!!
    این دوستمون صفحه 774 یعنی Morteza20152 یا حتی hoooo0man رو ببینید. خودتون سر انگشتی حساب کنید با چه امتیازی و چه جوری عضو بنیاد شده. البته خودم هم مبتلا بهم. شرایطم مشابه شماست. نمی دونم والا باید چه کرد!!!

با سلامدوستان عزیز من هر چی می پرسم کسی جواب نمیده/چند سوال :1)معدل دکترا برای دانشجوی دکترا حساب میشه؟2)امتیاز فعالیتهای فرهنگی و قرآنی رو کسی از دوستان خبر داره؟کسی امتیازی ازاینا گرفته؟سقفش چقدره؟3)تو کمیسیون برای 250 به بالای دکترا چطور تصمیم می گیرن؟تشکر فراوان

با سلامدوستان عزیز من هر چی می پرسم کسی جواب نمیده/چند سوال :1)معدل دکترا برای دانشجوی دکترا حساب میشه؟2)امتیاز فعالیتهای فرهنگی و قرآنی رو کسی از دوستان خبر داره؟کسی امتیازی ازاینا گرفته؟سقفش چقدره؟3)تو کمیسیون برای 250 به بالای دکترا چطور تصمیم می گیرن؟تشکر فراوان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)