صفحه 813 از 1402 نخستنخست ... 3137137638038048058068078088098108118128138148158168178188198208218228238639131313 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,121 تا 8,130 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط geniuses نمایش پست ها
    مقالاتتون که مورد تایید قرار نگرفتند چه ویژگی مشترکی داشتند؟ مثلا اینکه همگی دارای ایمپکت فاکتور نبودند یا در لیست خود سامانه نبودند و اسمشون رو دستی وارد کردید و یا اینکه کنفرانسی بودند؟

در کل به همین دلیل هست که بهتره ابتدا پروفایل کاربری رو کامل پر کرد، و حتی آیتم‌های غیر امتیاز آور رو هم در صورت شمول وارد کرد. مثلا با وجود اینکه دانشجوی ممتاز موسسه بودن برای دریافت تسهیلات نظام وظیفه در حال حاضر هیچ امتیازی نداره، ولی در صورتی که امتیاز متقاضی در ناحیه‌ی مرزی افتاد و کار به بررسی کمیسیون رسید، مسلما این موارد در تصمیم گیری نهایی تاثیر مثبتی میگذاره.

در ضمن دوستان صراحتا در آیین نامه ذکر شده که:
    «7-2. زمان بررسي پرونده (از زمان تكميل نهايي پرونده) در سامانه45 روز است و صرفاً پس از پايان اين زمان، امكان پاسخگويي وجود خواهد داشت.»
    در نتیجه بهتره که زودتر از ۴۵ روز در مورد پروندتون سوال نکنید. مگه غیر از اینه که سامانه‌ی پاسخگویی سوال رو منتقل می‌کنه به کارشناس استانی که قراره پروندتون رو بررسی کنه. بررسی ‌ها هم که در یک دوره‌ی ۴۵ روزه صورت می‌گیره و نتایج همه متقاضیان تقریبا هم‌زمان مشخص میشه. در این بین مدام پیگیر پرونده شدن، در حالی که هنوز مانده به اتمام دوره بررسی تنها می‌تونه باعث عصبانیت کارشناس مربوطه بشه که بعیده به نفع متقاضی تموم بشه.
    سلام
    ممنون از راهنماییتون
    اره تو لیست بودن یه ISI IF=4.5 و دو علمی پژوهشی داشتم که دو تاش از جمله ISI اسم اول و یکیش دوم بودن اونا همه تو لیست بود و تایید شدن
    تعداد مقالات کنفرانسی من زیاده که سه تاشو قبول کردن و بقیشو تایید نکردن
    من سه تا از مقالاتمو که توی نشریه علمی پژوهشی چاپ شدن قبول نکردن
    آخه این سه تا مقاله همون مقالات کنفرانسین که به عنوان مقالات برگزیده کنفرانس برگزیده شدن و برای چاپ توی نشریه علمی پژوهشی پذیرفته شدن
    توی دستورالعمل سامانه ثریا نوشته اگه مقاله علمی پژوهشی قبلا توی کنفرانس چاپ شده باید این مقالات هم در قسمت مقالات کنفرانسی آپلود بشن و امتیاز هم دارند منم همین کارو کردم ولی نمیدونم چرا تایید نکردن البته شاید در آینده تایید کنن
    من متاسفانه دو تا طرح پژوهشی هم داشتم که تاییدشون نکردن البته یک از طرح هام هنوز تموم نشده اینم قید کردم 80 درصد پیشرفت داشته آخه توی دستورالعمل نوشته زمان تصویب طرح مهمه نه پایان طرح . ولی در هر حالت باید اولی رو که تموم شده قبول میکردن البته بازم میگم شاید در آینده قبول کنن و فقط مشکل مدارک آپلودی باشه.
    NO PAIN NO GAIN

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط fooli88 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مقالات کنفرانسی را حتما باید خودمان ارائه شفاهی داده باشیم یا گواهی ارائه شفاهی خالی برای امتیاز کفیایت می کند؟
    آیا دو تا کنفرانس داخلی ملی که من به عنوان نفر اول بودم ولی ارئه شفاهی توسط نفر دوم (شخص دیگر) داده شده برای من امتیاز دارد یا خیر؟
    ممنون پاسخ بدید.
    قابل قبوله احتمال زیاد
    در هر حالت مثل من آپلود کنید فوقش رد میشه دیگه به قول دوستمون توی کمیسیون تاثیر گذاره قطعا
    NO PAIN NO GAIN

سلام دوستان
    واقعاً با این سیستم جدید سامانه ثریا گیج شدم. لطفاً اگه میتونید کمکم کنید.
    1-من فارغ التحصیل ارشدم و در قسمت اطلاعات تحصیلی جلوی مدارک دیپلم و کارشناسیم علامت ذره بین هست ولی جلوی کارشناسی ارشد ذره بین و مداد هست(با اینکه تمام اطلاعات رو درست زدم). این یعنی چی؟
    2-من توی قسمت افتخارات هم شاگرد اول کارشناسی هستم و هم شاگرد اول ارشد ولی جلوی اونا هم علامت ذره بین و هم علامت مداد هست. این یعنی رد شدن؟؟
    3-در ضمن برای جایزه های تحصیلی هم درخواست دادم با اینکه نزدیک به 2 ماه میگذره ولی هنوز نوشته در دست بررسی...
    ممنون میشم اگه راهنمایم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط mirtoroghi نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما، شما چطور اين امتيازات را محاسبه ميكنيد؟ ميشه راهش رو به من هم بگيد؟
    آیین نامه اش روی سایت بنیاد هست البته نه خیلی دقیق تو صفحات قبلی بگردید دستتون میاد ما چون خیلی سر میزنیم مظنه کار دستمونه

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط omidhx نمایش پست ها
    سلام دوستان
    1-من فارغ التحصیل ارشدم و در قسمت اطلاعات تحصیلی جلوی مدارک دیپلم و کارشناسیم علامت ذره بین هست ولی جلوی کارشناسی ارشد ذره بین و مداد هست(با اینکه تمام اطلاعات رو درست زدم). این یعنی چی؟
    2-من توی قسمت افتخارات هم شاگرد اول کارشناسی هستم و هم شاگرد اول ارشد ولی جلوی اونا هم علامت ذره بین و هم علامت مداد هست. این یعنی رد شدن؟؟
    3-در ضمن برای جایزه های تحصیلی هم درخواست دادم با اینکه نزدیک به 2 ماه میگذره ولی هنوز نوشته در دست بررسی...

سلام
    یه نکته هم بگم قضیه مداد و ذره بین به نظرم زیاد مهم نیست چون من خودم شاهدم خیلی سریع انجام شد به نظرم اینطوریه که یک پرسنل میاد سریع اطلاعات رو بررسی می کنه هر کدوم که واضح هستند رو تایید میکنه و بقیه رو که شک داره میده کارشناس و کارشناس تو این مدت 45 روز و بعد از اینکه پرونده تعداد زیادی بررسی شد اعلام نظر نهایی رو میکنه. البته به نظر من اینطوریه
    در مورد سوال اول که احتمال خیلی زیاد مشکلی پیش نمیاد چون معدل و فارغ التحصیلی که چیز واضحی هست و شاید مدارک آپلودی به نطر اون کارشناس اولیه واضح نبوده فوقش میگن توی نقص مدارک اصلاح کنی
    2- منم در ارشد شاگرد اول بودم و اینم نوشتم ولی اینم باز مداده!!! یعنی فکر کنم شاگرد اولی توی کل دانشگاه و دانشجوی ممتاز داشنگاه امتیاز داره نه شاگرد اولی در رشته. البته اینم امیدوارم توی کمیسیون تاثیر بزاره
    3- نمی دونم
    NO PAIN NO GAIN

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaser_Akbari نمایش پست ها
    سلام
    یه نکته هم بگم قضیه مداد و ذره بین به نظرم زیاد مهم نیست چون من خودم شاهدم خیلی سریع انجام شد به نظرم اینطوریه که یک پرسنل میاد سریع اطلاعات رو بررسی می کنه هر کدوم که واضح هستند رو تایید میکنه و بقیه رو که شک داره میده کارشناس و کارشناس تو این مدت 45 روز و بعد از اینکه پرونده تعداد زیادی بررسی شد اعلام نظر نهایی رو میکنه. البته به نظر من اینطوریه
    در مورد سوال اول که احتمال خیلی زیاد مشکلی پیش نمیاد چون معدل و فارغ التحصیلی که چیز واضحی هست و شاید مدارک آپلودی به نطر اون کارشناس اولیه واضح نبوده فوقش میگن توی نقص مدارک اصلاح کنی
    2- منم در ارشد شاگرد اول بودم و اینم نوشتم ولی اینم باز مداده!!! یعنی فکر کنم شاگرد اولی توی کل دانشگاه و دانشجوی ممتاز داشنگاه امتیاز داره نه شاگرد اولی در رشته. البته اینم امیدوارم توی کمیسیون تاثیر بزاره
    3- نمی دونم
    با سلام خدمت دوستان همان طور که این دوست عزیز می گویند امکان اینکه آیتم هایی که تایید نشده اند به دلیل نقص مدرک بوده باشد زیاد است. برای من که همین طور بود که بعد از رفع نقص تایید شد. در ضمن مرحله جمع بندی طبق سوالی که اینجانب پرسیدم به این معنی است که کارشناس استانی پرونده شما را بررسی کرده است و نتیجه آن را برای بنیاد نخبگان تهران ارسال کرده است. سپس بنیاد تهران با توجه به نظر کارشناس که می تواند نقص پرونده، نداشتن امتیاز لازم و یا تایید است پس از بررسی نهایی نظر کارشناس را اعلام می کند. همچنین امکان دارد در یک فرآیند بررسی چندین بار مرحله جمع بندی طی شود. همچنین هر جمع بندی ممکن است تا اعلام به شما مدت زمان زیادی طول بکشد که طبق سوال من به دلیل تعداد زیاد پرونده ها است. برای اینجانب از جمع بندی اول تا نقص پرونده که یک فایل پذیرش بود 7 روز طول کشید. و حالا پس از تکمیل دوباره به همان مرحله جمع بندی رسیده است.

موفق باشید.
    ویرایش توسط moezi2000 : January 26th, 2016 در ساعت 01:05 AM دلیل: اختیاری

Junior Member Grocker آواتار ها

سلام دوستان
    من پدرم ۲۷ ماه خدمت جبهه داره. خودمم الان خارج از کشور در حال تحصیلم. میخواستم از طریق سایت http://conscription.i-bmn.ir/ اقدام کنم برای جایگزینی خدمت. ممنون میشم راهنماییم کنید:
    + سابقه داشته کسی این پروژه رو خارج از کشور انجام بده؟
    + من میتونم این ۲۷ ماه سابقه پدرم رو هم به عنوان کسر خدمت از این قضیه کم کنم؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط Grocker نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پدرم ۲۷ ماه خدمت جبهه داره. خودمم الان خارج از کشور در حال تحصیلم. میخواستم از طریق سایت http://conscription.i-bmn.ir/ اقدام کنم برای جایگزینی خدمت. ممنون میشم راهنماییم کنید:
    + سابقه داشته کسی این پروژه رو خارج از کشور انجام بده؟
    + من میتونم این ۲۷ ماه سابقه پدرم رو هم به عنوان کسر خدمت از این قضیه کم کنم؟
    کسری جبهه هیچ ارتباطی به پروژه جایگزین ندارد
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

نقل قول نوشته اصلی توسط omidhx نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام. دوست عزیز اینطور به نظر میرسه که علامت ذره بین به معنای تایید و علامت مداد و ذره بین به معنای اینه که هنوز در دست بررسی هست. برای منم جلوی کارشناسی و کارشناسی ارشد علامت مداد گذاشته و مقالاتم فقط ذره بین. گویا در مرحله استعلام هست. برای استعلام از محل تحصیل هم معمولا کمی طول میکشه. این دوستانی که به جمع بندی رسیدند هر وقت به مرحله بعد رفتند لطفا بیان بگن و اینکه چقد طول کشیده.

رشته و دانشگاه

سلام
    امروز برای من نقص پرونده زده
    برای مقاله ام که مداد بود گفته مجدد گواهی پذیرش آپلود کنم و نوع مقاله رو تغییر بدم.
    برای طرح های پژوهشی هم گفته نامه از دانشگاه ببرم.
    پس نتیجه میگیریم مداد به معنی عدم تایید مقاله ها نیست.
    NO PAIN NO GAIN

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)