صفحه 817 از 1402 نخستنخست ... 3177177678078088098108118128138148158168178188198208218228238248258268278679171317 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,161 تا 8,170 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط omidhx نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من در مورد علامت ذره بین و مداد ایمیل زدم به سازمان و اونا این جواب رو دادن. جواب رو میذارم شاید به درد بقیه دوستان هم بخوره.
    جواب:

باسلام
    سطرهاي اطلاعات تاييد شده قبلي قابل ويرايش نيستند (تحصيلات، مقالات، فعاليتها و ...) - فقط دارای ذره بین
    جهت بروزرساني اطلاعات آن سطر، بايستي سطر جديدي از همان نوع در سيستم درج نماييد
    در زمان بررسي، سطر قبلي توسط کارشناس بررسي حذف مي شود و سطر جديد به تاييد مي رسد
    موفق باشيد
    سلام
    یعنی اگه مقاله ای تایید شده و اون موقع فقط پذیرش شده بوده ولی الان چاپ هم شده می تونیم در سطر جدید مجددا اونو وارد کنیم به عناون چاپ شده یا اصلا این کار لازم نیست؟ امتیاز پذیرشو چاپ با هم فرق داره؟
    NO PAIN NO GAIN

سلام دوستان
    ۲ تا سوال دارم که ممنون میشم راهنمای کنید،
    اول اینکه معدل ملاک برای هر مقطع که در اون فرمول محاسبه امتیاز لحاظ می‌شه چنده؟ پیشتر که بچه ها فرمولی رو در آورده بودند در هر دو مقطع لیسانس و ارشد ۱۷ بود، آیا درسته این؟
    و دوم اینکه آیا مقاله علمی‌ ترویجی امتیاز داره؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar123 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ۲ تا سوال دارم که ممنون میشم راهنمای کنید،
    اول اینکه معدل ملاک برای هر مقطع که در اون فرمول محاسبه امتیاز لحاظ می‌شه چنده؟ پیشتر که بچه ها فرمولی رو در آورده بودند در هر دو مقطع لیسانس و ارشد ۱۷ بود، آیا درسته این؟
    و دوم اینکه آیا مقاله علمی‌ ترویجی امتیاز داره؟
    سلام
    اره ظاهرا طبق حدسیات و تجربیات که به واقعیت نزدیک بوده
    1-اگه برای ارشد درخواست بدید باید کارشناسی بالای 16 باشه و اگه بالای 17 باشه امتیاز مثبت برای معدل ارشد هم 17 ملاکه و بالاتر امتیاز مثبت
    2-اره داره مخصوصا اگه هنگام آپلود مدارک توی لیست سامانه باشه یه جا داره مقالات علمی پژوهشی علمی ترویجی
    در مورد پست قبلی خودم هم امروز بنیاد استانی بودم پرسیدم گفتن که فرقی نداره
    NO PAIN NO GAIN

منظورم این دو فرمول زیر است
    (۱۷-معدل)*۲۵*(سنوات مجاز)/(سنوات گذرانده) برای لیسانس
    (۱۷-معدل)*۵۰*(سنوات مجاز)/(سنوات گذرانده) برای ارشد
    یعنی‌ در هر دو فرمول، برای هر دو مقطع، عدد ۱۷ از معدل کم میشود؟ یا لیسانس عدد ۱۶؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaser_Akbari نمایش پست ها
    سلام
    اره ظاهرا طبق حدسیات و تجربیات که به واقعیت نزدیک بوده
    1-اگه برای ارشد درخواست بدید باید کارشناسی بالای 16 باشه و اگه بالای 17 باشه امتیاز مثبت برای معدل ارشد هم 17 ملاکه و بالاتر امتیاز مثبت
    2-اره داره مخصوصا اگه هنگام آپلود مدارک توی لیست سامانه باشه یه جا داره مقالات علمی پژوهشی علمی ترویجی
    در مورد پست قبلی خودم هم امروز بنیاد استانی بودم پرسیدم گفتن که فرقی نداره

یعنی‌ در هر دو فرمول، برای هر دو مقطع، عدد ۱۷ از معدل کم میشود؟ یا لیسانس عدد ۱۶؟!
    این فرمولا زیاد معتبر نیست چون وقتی قانون بنیاد مرتب در حال تغییره مسلما امتیاز بندی ها هم تغییراتی داره.
    مثلا بنیاد شرط لازم معدل به صورت زیر گذاشته:
    4. شرط لازم:ميانگين كلِ دورة كارشناسيِ متقاضيان بايد بيش از 15 و ميانگين كلِ دورة كارشناسي‌ارشد و نيز دورة دكتري آنان بيش از 16 باشد.

وقتی شرط لازم معدل 15 و 16 باشه(با در نظر گرفتن ضریب دانشگاه)پس رفرنس یحتمل همین اعداد هست. و امتیاز های 200 و 300 نیز با توجه به همین مقادیر تعیین شده اند.

رشته و دانشگاه

منم گفته دوستمون رو تایید می کنم تاکنون آیین نامه واضحی اعلام نشده ولی طبق تجربیات دوستان یعنی طبق محاسبات ناموثق هر دو 17
    البته ضریب تاثیر معدل دانشگاه های تاپ هم رو لحاظ کنید
    NO PAIN NO GAIN

برای منم نواقصی پرونده از نوع تحصیلی خورده به شرح زیر:

• گواهي رسمي فراغت از تحصيل از مقطع ......کارشناسی.و کارشناسی ارشد.... كه از سوي معاونت آموزشي دانشگاه به صورت كلي يا خطاب به بنياد ملي نخبگان صادر و در آن وضعيت تحصيلي(دانش آموخته/فارغ التحصيل)، تاريخ فارغ‌التحصيلي، تاريخ شروع به تحصيل يا مدت زمان تحصيل و معدل كل ذكر شده باشد ارائه شود.(گواهی فاقد تاریخ شروع به تحصیل می باشد)

• من تنها نامه ای که از دانشگاه محل تحصیل تونسته ام بگیرم معرفی نامه به ناجا هستش که معافیت رو از تاریخ فاغ تحصیلی به بعد، ابطال کرده و منو معرفی کرده به ناجا. همه چیز در نامه ذکر شده جز تاریخ شروع به تحصیل. برای دوران لیسانس هم به همین ترتیب هست. چون بنده دفترچه ای پست نکردم دانشگاه مدرک موقت نمیده. حالا با این وضعیت چه کنم؟ امکانش هست بقیه دوستان بفرمایند چه مدرکی را به عنوان مدرک تحصیلی بارگذاری کردند؟ حالا فرض کنید بنده نامه هم گرفتم ز مقطع ارشد، از مقطع کارشناسی هم مجدد باید نامه بگیرم که خطاب به بنیاد باشه و تاریخ شروع به تحصیل رو مشخص کرده باشه؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaser_Akbari نمایش پست ها
    منم گفته دوستمون رو تایید می کنم تاکنون آیین نامه واضحی اعلام نشده ولی طبق تجربیات دوستان یعنی طبق محاسبات ناموثق هر دو 17
    البته ضریب تاثیر معدل دانشگاه های تاپ هم رو لحاظ کنید
    یکی‌ از دوستان، دقیق خاطرم نیست، بر اساس یکی‌ دیگه از اساس نامه‌ها احتمال معدل ۱۶ برای لیسانس و ۱۷ برای ارشد رو میداد.
    پیشنهادم اینه چند نفر از طریق qanda بپرسیم اینرو، چون جمعاً معدل‌ها روی هم رفته امتیاز بالایی دارن
    تلاش من برای گرفتن جواب بی‌ نتیجه بود و کارشناس همون لینک بنیاد رو به من داد در پاسخ

با سلام
    امتیاز معدل برای دکتری چند است؟

Junior Member

Exclamation پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط small_joe نمایش پست ها
    برای منم نواقصی پرونده از نوع تحصیلی خورده به شرح زیر:

• گواهي رسمي فراغت از تحصيل از مقطع ......کارشناسی.و کارشناسی ارشد.... كه از سوي معاونت آموزشي دانشگاه به صورت كلي يا خطاب به بنياد ملي نخبگان صادر و در آن وضعيت تحصيلي(دانش آموخته/فارغ التحصيل)، تاريخ فارغ‌التحصيلي، تاريخ شروع به تحصيل يا مدت زمان تحصيل و معدل كل ذكر شده باشد ارائه شود.(گواهی فاقد تاریخ شروع به تحصیل می باشد)
    • من تنها نامه ای که از دانشگاه محل تحصیل تونسته ام بگیرم معرفی نامه به ناجا هستش که معافیت رو از تاریخ فاغ تحصیلی به بعد، ابطال کرده و منو معرفی کرده به ناجا. همه چیز در نامه ذکر شده جز تاریخ شروع به تحصیل. برای دوران لیسانس هم به همین ترتیب هست. چون بنده دفترچه ای پست نکردم دانشگاه مدرک موقت نمیده. حالا با این وضعیت چه کنم؟ امکانش هست بقیه دوستان بفرمایند چه مدرکی را به عنوان مدرک تحصیلی بارگذاری کردند؟ حالا فرض کنید بنده نامه هم گرفتم ز مقطع ارشد، از مقطع کارشناسی هم مجدد باید نامه بگیرم که خطاب به بنیاد باشه و تاریخ شروع به تحصیل رو مشخص کرده باشه؟!

والا منم متعجبم از این حرف چون دانشگاه تنها چیزی که به مشمولین ما میده همین برگه فارغ التحصیلی هست که شما میگی نه چیز دیگه و نمیدونم بنیاد متوجه هست که وقتی فارغ التحصیل میشی نمیشه هر جور نامه و هر محتوی دلخواه بنیاد رو براش تهیه کرد یا نه !!!

به هر حال بنیاد نخبگان امسال تو مقاطع مختلف حمایت خودش رو از نخبگان به اثبات رسونده و واقعا متاسفم ! نه به سادگی و راحتی سال های گذشته نه به سختگیری کنونی که دریافت سربازی تخصصی رو در حد ارتقاء رتبه استاد ها در دانشگاه سخت گیرانه کردن ! گویا هیچ نخبه یا مسئول یا ... هم از این تغییر دردش نمیاد ! من که نتونستم نامه دیگه ای به غیر از نامه خطاب به سربازی از دانشگاهم بگیرم امیدوارم کسی بتونه راهنماییمون کنه

ممنونم - موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)