صفحه 818 از 1402 نخستنخست ... 3187187688088098108118128138148158168178188198208218228238248258268278288689181318 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,171 تا 8,180 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

تو کتابچه گفته این برگه خدمتی هم قابل قبوله
    بند د ص 25
    http://bmn.ir/uploads/rahnamaye_.pdf.pdf
    اگه مشکلتون اینه و با این بند حل میشه شاید بهتر باشه اینو پرینت بگیرید و حضوری ببرید بنیاد استانی و متقاعدشون کنید که دیگه ایراد نگیرند.
    ویرایش توسط Yaser_Akbari : February 1st, 2016 در ساعت 04:40 AM
    NO PAIN NO GAIN

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaser_Akbari نمایش پست ها
    تو کتابچه گفته این برگه خدمتی هم قابل قبوله
    بند د ص 25
    اگه مشکلتون اینه و با این بند حل میشه شاید بهتر باشه اینو پرینت بگیرید و حضوری ببرید بنیاد استانی و متقاعدشون کنید که دیگه ایراد نگیرند.
    اتفاقا امروز حضوری رفتم و این مطلبو بهشونم نشون دادم. با این حال زیر بار نمیرن. دانشگاه به ناچار زیر کپی نامه "معرفی به ناجا" تاریخ ورود به مقطع رو برام با دست نوشتند و مهر و امضا کردند. امیدوارم که دوباره مشکلی بوجود نیاد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط small_joe نمایش پست ها
    اتفاقا امروز حضوری رفتم و این مطلبو بهشونم نشون دادم. با این حال زیر بار نمیرن. دانشگاه به ناچار زیر کپی نامه "معرفی به ناجا" تاریخ ورود به مقطع رو برام با دست نوشتند و مهر و امضا کردند. امیدوارم که دوباره مشکلی بوجود نیاد.
    با سلام
    مشکل از بنیاد نیست از مسئولین آموزش دانشگاهتونه. من دانشگاه تهران بودم و فقط یه جمله گفتم برای بنیاد میخوام خودشون بصورت محرمانه برای بنیاد ارسال کردن و من اصلا نامه ای ندیدم چون دست دانشجو نمیدن این نامه رو.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط hoooo0man نمایش پست ها
    با سلام
    مشکل از بنیاد نیست از مسئولین آموزش دانشگاهتونه. من دانشگاه تهران بودم و فقط یه جمله گفتم برای بنیاد میخوام خودشون بصورت محرمانه برای بنیاد ارسال کردن و من اصلا نامه ای ندیدم چون دست دانشجو نمیدن این نامه رو.
    موفق باشید
    سلام؛ این نامه ای که شما میگید فکر میکنم بعد گرفتن سهمیه احراز نخبگی هست. اگه نه که شما اول مدارکتونو باید آپلود کنید وقتی دانشگاه نامه ای نده به شما چیو اپلود میکنید توی سامانه به عنوان مدرک تحصیلی!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط small_joe نمایش پست ها
    سلام؛ این نامه ای که شما میگید فکر میکنم بعد گرفتن سهمیه احراز نخبگی هست. اگه نه که شما اول مدارکتونو باید آپلود کنید وقتی دانشگاه نامه ای نده به شما چیو اپلود میکنید توی سامانه به عنوان مدرک تحصیلی!
    سلام
    خیر. شما وقتی سهمیه رو میگیرید دیگه اصلا نیازی به دانشگاه یا هیچ نامه ای از دانشگاه ندارید!!!
    درسته که نامه رو دانشگاه به شما نمی ده اما بعد از اینکه برای بنیاد میفرسته شما میری دبیرخانه دانشگاه شماره نامه رو میگیری و توی یه فایل ورد شماره نامه را می نویسید و اونو آپلود میکنید. من چون الان به تازگی پروژه م شروع شده خواستم روند رو به دوستان بگم. ضمنا برای هر دو مقطع باید نامه جدا دانشگاه بفرسته و شما تو فایل های جداگانه آپلود کنید شماره نامه هارو.
    موفق باشید

Junior Member

سلام
    خیر. شما وقتی سهمیه رو میگیرید دیگه اصلا نیازی به دانشگاه یا هیچ نامه ای از دانشگاه ندارید!!!
    درسته که نامه رو دانشگاه به شما نمی ده اما بعد از اینکه برای بنیاد میفرسته شما میری دبیرخانه دانشگاه شماره نامه رو میگیری و توی یه فایل ورد شماره نامه را می نویسید و اونو آپلود میکنید. من چون الان به تازگی پروژه م شروع شده خواستم روند رو به دوستان بگم. ضمنا برای هر دو مقطع باید نامه جدا دانشگاه بفرسته و شما تو فایل های جداگانه آپلود کنید شماره نامه هارو.
    موفق باشید
    البته تصحیح کنم که باید شماره نامه رو بعد از چند روز که دانشگاه فرستاد زنگ بزنید به بنیاد و از دبیرخانه بنیاد بگیرید. نه دبیرخانه دانشگاه

Junior Member

سلام
    موفق باشید
    نه دوست عزیز وقتی میگم دانشگاه (آزاد) هیچ نامه بعد فارق التحصیلی نمیده یعنی هیچی نه به من نه محرمانه بنیاد نه به رئیس نه .... نمیده و فقط همین برگه معرفی به نیروی مسلح رو پایان کار میدونه !
    همه توضیحات شما رو هم به آموزش دادیم جوابشون اینه که همه آدمهای قبلی با این کارشون راه میفتاده تا الان ۳-۴ ساله اینجوریه ! حالا کی میخواد به اینا بفهمونه بابا بنیاد ملی نخبگان همون بنیاد ۳-۴ سال پیش با فهم و شعور نیست ! شیر ورودی رو تنگ کرده دنبال بهونه برای قبول نکردنه دیگه بجای اینکه بپذیره !

خدا میدونه بنیاد چه بلایی داره سر ما میاره با این شرایط سخت گیرانش، امیدوارم فقط روزی نتیجه این سختگیریشونو واضح ببینن ! نامردیه که تا همین سال پیش با یک مقاله و پایان نامه و.. از همین مزیتی که میخواد الان بده شونصد نفر بهره مند بودن اما الان ....
    من که حقیقاتا از شرایط بی پایه و اساس بنیاد خسته شدم - موفق باشین

این دوستمون درست میگه من خودم شاهد بودم چندین نفر که با داشتن مقاله و معدل (به تنهایی) نخبگیشون محرز شد. 10 ماهم پروژه شونو دفاع کردند و کارتشونو گرفتند. حالا قانونی که از فروردین ماه امسال گذاشته بودند( به غیر از معدل و مقاله ،داشتن رتبه المپیادی و کنکوری و جشنواره های معتبر) به کنار که با اعتراض شدیدی مواجه شدند مجدد شرایط لازمو تغییر دادند. از اسفند پارسال تا همین امسال شاید سومین یا چهارمین باری باشه که دارن شرابیط و قانونارو تغییر میدن. حالا اصلا بگذریم از نحوه امتیاز بندی ها و قانون های مربوطه ش. من 2 ساله که دقیقا پیگیر این کسری های بنیاد هستم و براش برنامه ریزی کرده بودم. ولی الان با خودم میگم بهتر بود 2 تا پروژه کسری برمیداشتم انقد الاف نشم.
    حالا این دوستمون میگه که نامه محرمانه دانشگاه میده به خود بنیاد هم جای تامل داره. مگه نامه ای که بنیاد میخواد به غیر از داشتن معدل و تاریخ فارغ التحصیلی(فوقش تاریخ شروع به تحصیل) چیزه دیگه ای هم میخواد!
    مورد بعدی اینه که وقتی خودشون توی آیین نامه ذکر کردند نامه معرفی به نیروهای مسلح که شامل معدل و تاریخ پایان تحصیل باشه کافیه چرا انقد اذیت میکنن.(بند د قسمت نحوه بارگذاری مدارک تحصیلی)

Junior Member

[QUOTE=small_joe;2190593]این دوستمون درست میگه من خودم شاهد بودم چندین نفر که با داشتن مقاله و معدل (به تنهایی) نخبگیشون محرز شد. 10 ماهم پروژه شونو دفاع کردند و کارتشونو گرفتند. حالا قانونی که از فروردین ماه امسال گذاشته بودند( به غیر از معدل و مقاله ،داشتن رتبه المپیادی و کنکوری و جشنواره های معتبر) به کنار که با اعتراض شدیدی مواجه شدند مجدد شرایط لازمو تغییر دادند. از اسفند پارسال تا همین امسال شاید سومین یا چهارمین باری باشه که دارن شرابیط و قانونارو تغییر میدن. حالا اصلا بگذریم از نحوه امتیاز بندی ها و قانون های مربوطه ش. من 2 ساله که دقیقا پیگیر این کسری های بنیاد هستم و براش برنامه ریزی کرده بودم. ولی الان با خودم میگم بهتر بود 2 تا پروژه کسری برمیداشتم انقد الاف نشم.
    حالا این دوستمون میگه که نامه محرمانه دانشگاه میده به خود بنیاد هم جای تامل داره. مگه نامه ای که بنیاد میخواد به غیر از داشتن معدل و تاریخ فارغ التحصیلی(فوقش تاریخ شروع به تحصیل) چیزه دیگه ای هم میخواد!
    مورد بعدی اینه که وقتی خودشون توی آیین نامه ذکر کردند نامه معرفی به نیروهای مسلح که شامل معدل و تاریخ پایان تحصیل باشه کافیه چرا انقد اذیت میکنن.(بند د قسمت نحوه بارگذاری مدارک تحصیلی)
    http://bmn.ir/uploads/rahnamaye_.pdf.pdf[/QUOTE
    سلام
    البته لفظ محرمانه معنی پلیسی نداره و فقط منظورشون اینه که به دانشجو نمیدن نامه رو. محتویاتش هم همون تاریخ شروع و فراغت از تحصیل و معدل هست. در ضمن یه نکته هم بگم من شرایطی که میبینم و دردسرهایی که خودم کشیدم و خواهم کشید!!!! و زمان زیادی که از دست دادم به نظرم بهتر بود دوتا کسری میگرفتم. حتی دوستایی داشتم که با دوتا کسری و چند ماه عادی الان کارت گرفتن و من تازه دو ماه دیگه نامه نهاییم میخوره و با ۱۶ ماه خود پروژه و آموزشی میشه ۱۸ ماه. کلی هم دنبال احراز نخبگی بودم. اینم بگم بعد از احراز نخبگی هم خیلی مسیر هموار نیس!!!!
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوست عزیز من هم چنین مشکلی بر خوردم متاسفانه چونکه دانشگاه روزانه بودم دانشگاه مربوطه به اینجانب مدرک رو نمیده یا به عبارتی مدرک ازاد نیست حالا موندم چی رو اپلود کنم ؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)