صفحه 819 از 1402 نخستنخست ... 3197197698098108118128138148158168178188198208218228238248258268278288298699191319 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,181 تا 8,190 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط pooooooya نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من هم چنین مشکلی بر خوردم متاسفانه چونکه دانشگاه روزانه بودم دانشگاه مربوطه به اینجانب مدرک رو نمیده یا به عبارتی مدرک ازاد نیست حالا موندم چی رو اپلود کنم ؟؟
    سلام
    شما اصلا نیازی به مدرک ندارید. همونطور که گفتم اگه بتونید نامه مربوط رو از دانشگاه به بنیاد بفرستید که خوبه اگرم نشد به نظر با نامه معرفی به نظام هم فکر میکنم راضی بشن.
    موفق باشید

پیرو بحث ذکر شدن و یا نشدن تاریخ شروع به تحصیل در نامه‌ی اتمام معافیت تحصیلی دانشگاه‌ها، تصور می‌کنم که برای محکم کاری بهتره که ریز نمرات مقطع یا در واقع همان کارنامه‌ی کل هم به همراه نامه‌ی اتمام معافیت تحصیلی در سامانه بار گذاری بشه، به طور مثال در یک فایل pdf. در واقع تنها کاربرد تاریخ شروع به تحصیل برای کارشناس‌ها این هست که به شکل رسمی اطمینان پیدا می‌کنند که متقاضی‌ دوره رو با چند ترم تحصیلی فارغ‌التحصیل شده‌ و امتیاز معدل کل باید در چه ضریبی ضرب بشه. بدین ترتیب تعداد سنوات تحصیلی به راحتی و به شکل رسمی از روی کارنامه‌ی کل قابل چک شدن هست.

Junior Member

سلام خدمت همه دوستان
    من دانشجوی ترم 8با معدل 19 وشاگرد اول هستم.در یک مقاله هم با یکی از اساتید مشارکت داشتم.یعنی اسم من بعد از اسم استاد نوشته شده.می خواستم ببینم اگه اقدام کنم نتیجه داره؟اینکه گفته مشارکت موثر در انتشار مقاله یعنی چی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط elyasmbe نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان
    من دانشجوی ترم 8با معدل 19 وشاگرد اول هستم.در یک مقاله هم با یکی از اساتید مشارکت داشتم.یعنی اسم من بعد از اسم استاد نوشته شده.می خواستم ببینم اگه اقدام کنم نتیجه داره؟اینکه گفته مشارکت موثر در انتشار مقاله یعنی چی؟
    سلام دوست عزیز نگفنید ترم هشت چی ؟اگه کارشناسی هستید فقط آیین نامه فناورها (عضویت در شرکت های دانش بنیان)شاملتون میشه اگه دکترا هستید یه مقاله خیلی کمه آیین نامه عوض شده و باید تا 300 امتیاز کسب کنید آیین نامه را از سایت بنیاد دانلود کنید کاملا شرح داده التماس دعا

Junior Member

ممنون از پاسختون
    بله ترم 8 کارشناسی هستم.
    منظورتون از اینکه فقط مشمول آیین نامه فناورها(عضویت در شرکت های دانش بنیان) میشم چیه؟اگه ممکنه توضیح بدین.تو سایت بنیاد چیزی پیدا نکردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط elyasmbe نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    بله ترم 8 کارشناسی هستم.
    منظورتون از اینکه فقط مشمول آیین نامه فناورها(عضویت در شرکت های دانش بنیان) میشم چیه؟اگه ممکنه توضیح بدین.تو سایت بنیاد چیزی پیدا نکردم.
    سلام مجدد تو بخش تیترهای اصلی نوشتهتسهیلات نظام وظیفه تخصصي براي دانش‌آموختگان برتر فنّاور در مقطع كارشناسي فقط مخصوص فارغ التحصیلای کارشناسی است شرح کاملشو نوشته شما فقط و فقط این طرح شاملتون میشه در غیر این صورت باید ارشد را تمام کنید تا بتونید از دیگر آیین نامه اصلی استفاده کنید پیشنهاد من اینه شما اقدام کنید برای پروژه های کسری خدمت برید سایت دانشگاه امام حسین ع قسمت کسر خدمت میتونید با دو تا پروژه خوب کل سربازی را پوشش بدید معطل بنیاد نمونید همه چی تو سایت دانشگاه شرح داده شده

Junior Member bok آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط imandar نمایش پست ها
    سلام مجدد تو بخش تیترهای اصلی نوشتهتسهیلات نظام وظیفه تخصصي براي دانش‌آموختگان برتر فنّاور در مقطع كارشناسي فقط مخصوص فارغ التحصیلای کارشناسی است شرح کاملشو نوشته شما فقط و فقط این طرح شاملتون میشه در غیر این صورت باید ارشد را تمام کنید تا بتونید از دیگر آیین نامه اصلی استفاده کنید پیشنهاد من اینه شما اقدام کنید برای پروژه های کسری خدمت برید سایت دانشگاه امام حسین ع قسمت کسر خدمت میتونید با دو تا پروژه خوب کل سربازی را پوشش بدید معطل بنیاد نمونید همه چی تو سایت دانشگاه شرح داده شده
    سلام
    مگه دانشجوی کارشناسی هم میتونه پروژه کسر خدمت بگیره؟ تا اونجایی که من می دونم باید حداقل دانشجوی ارشد باشید

ApplyAbroad Veteran

چه ها، دو تا سوال دارم برای کمک به دو تا از دوستان:

1 - یه دانشجو یا فارغ التحصیل دکتری که معدل کارشناسی اش (با اعمال ضریب و ..) در نهایت زیر 16 باشه (نزدیک 15) ، آیا اتوماتیک وار حذف میشه یا با داشتن معدلهای ارشد و دکتری بالای 17 و مقالات خوبی که داره، هنوز شانسی برای اقدام داره؟ ترجیحا اگه تجربه شخصی هم دارید لطفا بگید (رو این حساب دونستن جواب براش مهمه که نمیخواد فرصت اقدام مجدد رو از دست بده)

2- سوال دوم هم اینه که آیا کسی که قبلا (مثلا دو سال پیش با قانون های قبلی) یک بار درخواست نخبگی داده و رد شده، آیا تو سوابقش ثبت شده و الان اگه بخواد با قانون جدید درخواست بده بار دومش حساب می شه؟

با سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علم و صنعت-طراحی کاربردی

سلام
    تاحالا کسی از تسهیلات دانش آموخته برتر فناور استفاده کرده؟
    اگه هست پروژش به چه صورت بوده؟ آیا در زمینه شرکتی که توش کار می کنه بهش پروژه می دن؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط bok نمایش پست ها
    سلام
    مگه دانشجوی کارشناسی هم میتونه پروژه کسر خدمت بگیره؟ تا اونجایی که من می دونم باید حداقل دانشجوی ارشد باشید
    بنده شنیدم اگه کارشناسی قوی باشی میدن و راه داره ضمن اینکه دوستموون کم کم دانشجوی ارشده دیگه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)