صفحه 821 از 1402 نخستنخست ... 3217217718118128138148158168178188198208218228238248258268278288298308318719211321 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,201 تا 8,210 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaser_Akbari نمایش پست ها
    سلام دوستان
    وقتی بعد از چند روز سامانه رو چک میکینید ممکنه متوجه بشید که اطلاعات آپلودی پاک شده!!!!
    من بعد از نقص مدارک مدارک رو مجدد آپلود کردم و از آپلودشون مطمعن شدم و تایید کردم
    چند روز گذشت و همچنان در وضعیت بررسی مدارک شخصی بود
    امروز چک کردم دیدم تمام اطلات تایید نشده که مدارکشون رو آپلود کرده بودم، پاک شدن- حتی اطلاعاتی مثل اطلاعات شخصی که نقض مدرک هم نخورده بود، پاک شدن!!
    مجدد همه رو آپلود کردم و منتظرم ببینم جی میشه
    لذا دوستان پروفایلتون رو چک کیند ببینید ایرادی نداشته باشه و اطلاعاتتون پاک نشده باشه
    دقیقا برای منم همین مشکل پیش اومده بود که در پست های قبلی گفتم. منم مجدد اطلاعات شخصیو آپلود کردم. من تحصیلاتم فقط ناقصی خورده بود که درستش کردم علامت مداد رفت! بعد در مرحله جمع بندی باز فرستادن ولی اطلاعات ضمیمه شده شخصیم پاک شده بود!

Junior Member

دوستان من 5 ماه پیش درخواست دادم دو هفته پیش نقص مدارک خورده بود و درست کردم و فرستادم.به نظر شما امیدی برا قبول شدن درخواستم هست؟ منظورم اینه که وقتی به این مرحله میرسیم ممکنه درخواستی که داشتیم رد بشه از طرف بنیاد؟

Junior Member

در واقع دوستان من زمانی که در سامانه ثبت نام کردم سه تا درخواست استفاده از تسهیلات داشتم که بعد از نزدیک دو ماه برام پیام آمد که در دو تا از درخواستها حد نصاب نیاوردم. یه درخواستم همچنان در دست بررسی بود تا اینکه دو ماه و خورده ای بعد پیام نقص مدرک آمد و اصلاحات خواسته شده را انجام دادم دو روز پیش. حالا برام زده ارسال به کارشناس. نمی دانم چی میشه

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط small_joe نمایش پست ها
    دقیقا برای منم همین مشکل پیش اومده بود که در پست های قبلی گفتم. منم مجدد اطلاعات شخصیو آپلود کردم. من تحصیلاتم فقط ناقصی خورده بود که درستش کردم علامت مداد رفت! بعد در مرحله جمع بندی باز فرستادن ولی اطلاعات ضمیمه شده شخصیم پاک شده بود!
    من مرحله نقص مدرکم مجدد بارگزاری کردم دیشب
    الان می بینم مجدد پاک شده!!!!
    NO PAIN NO GAIN

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaser_Akbari نمایش پست ها
    من مرحله نقص مدرکم مجدد بارگزاری کردم دیشب
    الان می بینم مجدد پاک شده!!!!
    مشکل همه‌گیر و از سامانه‌ی ثریا هست. در نتیجه نیازی به آپلود مجدد فایل‌ها نیست که بسیار هم زمان‌بره. احتمالا مثل دفعات قبلی در کمتر از ۱۲ ساعت فایل‌ها برمی‌گردند. جالبه که حتی اخیرا در یک مورد فایل‌های بارگذاری شده توسط بقیه در پروفایل من نمایش داده میشد، در نتیجه زیاد از این اتفاقات تعجب نکنید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علم و صنعت-طراحی کاربردی

سلام
    من دو هفتس بعد از ارائه اصل مدارک تو مرحله مقایسه امتیاز-نظام وظیفم به نظرتون امیدی هست؟؟

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط geniuses نمایش پست ها
    مشکل همه‌گیر و از سامانه‌ی ثریا هست. در نتیجه نیازی به آپلود مجدد فایل‌ها نیست که بسیار هم زمان‌بره. احتمالا مثل دفعات قبلی در کمتر از ۱۲ ساعت فایل‌ها برمی‌گردند. جالبه که حتی اخیرا در یک مورد فایل‌های بارگذاری شده توسط بقیه در پروفایل من نمایش داده میشد، در نتیجه زیاد از این اتفاقات تعجب نکنید!
    ممنون
    درست میگید
    منم دیگه بارگزاری نمی کنم امیدوارم درست بشه چون دیگه خیلی داره طول میکشه
    NO PAIN NO GAIN

نقل قول نوشته اصلی توسط svaezian نمایش پست ها
    سلام
    من دو هفتس بعد از ارائه اصل مدارک تو مرحله مقایسه امتیاز-نظام وظیفم به نظرتون امیدی هست؟؟
    دوست عزیز اگر امیدی نبود که در همون مراحل اول رد میشدید.
    امکانش هست بفرمایید چند وقت طول کشید تا به مرحله برابر اصل کردن برسید؟(از زمانی که مدارکو بارگذاری کردید)
    شما چند ماه سابقه دانش بنیان داشتید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علم و صنعت-طراحی کاربردی

نقل قول نوشته اصلی توسط small_joe نمایش پست ها
    دوست عزیز اگر امیدی نبود که در همون مراحل اول رد میشدید.
    امکانش هست بفرمایید چند وقت طول کشید تا به مرحله برابر اصل کردن برسید؟(از زمانی که مدارکو بارگذاری کردید)
    شما چند ماه سابقه دانش بنیان داشتید؟
    حدودا 20 روز طول کشید که نقص پرونده برام اومد و از زمانی نواقص بر طرف شد حدودا یه ماه طول کشید که برابر با اصل کردم.
    یه 15 16 روزیم طول کشید که معرفی نامم به نیروی مسلح اومد.
    27 ماه سابقه کار مرتبط با رشته دارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط svaezian نمایش پست ها
    حدودا 20 روز طول کشید که نقص پرونده برام اومد و از زمانی نواقص بر طرف شد حدودا یه ماه طول کشید که برابر با اصل کردم.
    یه 15 16 روزیم طول کشید که معرفی نامم به نیروی مسلح اومد.
    27 ماه سابقه کار مرتبط با رشته دارم.
    به نظرم معرفی نامه به نیروهای مسلح بیاد که دیگه حله. یعنی امتیازای شما مورد تایید بوده حتما که به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح نامه زدند. ولی در مورد سامانه که شما میگید در حال مقایسه امتیاز زده واقعا نمیدونم. واسه من که هر روز مدارکی که بارگذاری میکنم ناپدید میشه!
    در هر صورت امیدوارم که موفق باشید. اگه خبر جدیدی شد لطفا ماهم در جریان بذارید. ممنون از شما

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)