صفحه 825 از 1402 نخستنخست ... 3257257758158168178188198208218228238248258268278288298308318328338348358759251325 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,241 تا 8,250 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaser_Akbari نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    یه سوال داشتم
    وقتی نامه نخبگی میره بنیاد، اونها بدون اینکه ما رو در جریان بزارند به یه سازمان برای پروژه معرفی می کنند و مکان آموزشی رو هم تعیین می کنند؟
    یا اینکه اول باید خودمون بریم بنیاد نامه و اینها رو پیگیری کنیم؟
    آخه من احتمالا چند وقت دیگه نامم میره نخبگان و چون قبلن پروژه انجام دادم میخوام جایگزین کنم...نمیخوام اونها یه سازمان برای پروژه بهم معرفی کنند.
    تاریخ اعزامم هم اردیبهشت 95 هست
    میشه بگیم همین آموزش نظامی رو میخواییم بریم و نمیخوایم آموزش نخبگی رو بریم؟
    سپاسگزارم
    راستش در مورد پروژه های قبلی و آموزش نظامی اطلاعی ندارم. اما راجب سازمان مورد نظر، وقتی شما میری ب ن ن م با توجه به ظرفیت ها و رشته تون معرفیتون میکنن. فک میکنم اگه سازمانی شما رو بخواد می تونین هماهنگ کنید همونجا معرفیتون کنن.

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hoooo0man نمایش پست ها
    راستش در مورد پروژه های قبلی و آموزش نظامی اطلاعی ندارم. اما راجب سازمان مورد نظر، وقتی شما میری ب ن ن م با توجه به ظرفیت ها و رشته تون معرفیتون میکنن. فک میکنم اگه سازمانی شما رو بخواد می تونین هماهنگ کنید همونجا معرفیتون کنن.
    خیلی ممنونم
    یعنی ممکنه قبل از اینکه بریم ب ن ن م برای پیگیری نامه و اینا، خودشون معرفی کنند به یه سازمان ؟
    آخه من احتمالا بعد از ارسال نامم به ب ن ن م، ممکنه نتونم همون موقع برم پیگیری کنم و یه مدت بعدش برم. لذا نمیخوام اونها تا قبل از اینکه خودم پیگیری نکردم به سازمانی معرفیم کنند. و موقعی که رفتم میخوام بگم برای جایگزین اومدم
    NO PAIN NO GAIN

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaser_Akbari نمایش پست ها
    خیلی ممنونم
    یعنی ممکنه قبل از اینکه بریم ب ن ن م برای پیگیری نامه و اینا، خودشون معرفی کنند به یه سازمان ؟
    آخه من احتمالا بعد از ارسال نامم به ب ن ن م، ممکنه نتونم همون موقع برم پیگیری کنم و یه مدت بعدش برم. لذا نمیخوام اونها تا قبل از اینکه خودم پیگیری نکردم به سازمانی معرفیم کنند. و موقعی که رفتم میخوام بگم برای جایگزین اومدم
    اینطور که من میدونم تا وقتی خودتون نرید ب ن ن م اونها معرفیتون نمی کنن

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hoooo0man نمایش پست ها
    اینطور که من میدونم تا وقتی خودتون نرید ب ن ن م اونها معرفیتون نمی کنن
    ممنون
    اره قاعدتا هم همینطور باید باشه که شما میفرمایید
    در مورد شما هم به نظرم خیلی عالیه که آموزشی رو افتادید اسفند ماه چون همش تعطیله و از طرفی آموزشی نخبگان هم ساده تره
    احتمال زیاد چون تعداد نخبگان تو این مدت ها زیاد شده علاوه بر تیر و دی ماه برای ماه های دیگه هم پیش بینی کردند از طرفی همونطور میدونید خیلی از مراکز آموزشی نخبگان رو هم قبول میکنند احتمالش هست اینطوری هم پذیرش شده باشید که در هز صورت به نظرم عالیه که اسفنده
    NO PAIN NO GAIN

Junior Member

سلام دوستان،
    آیا برای زودتر تموم کردن پروژه جایگزین خدمت، میشه از کسری سربازی استفاده کرد؟
    از طرفی چون برای گرفتن کارت پایان خدمت عجله دارم، میتونم تاریخ شروع به کارم رو ( اگه سازمانی که توش کار می کنم موافق باشه) تغییر بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sanjary نمایش پست ها
    سلام دوستان..یه سوال داشتم:
    رفتم دانشگاه برای تسویه تا مدرکم رو بگیرم برای ثبت نام تو سایت ثریا گفتن که به خاطر یه مشکل باید نامه نگاری کنن با دانشگاه قبلی و این طول میکشه یه کم.حالا من میتونم به جای مدرکم از اون برگه فراغت از تحصیل که برای پلیس+10 دادن در سایت ثریا استفاده کنم؟؟ مرسی از راهنماییتون
    سلام
    بله میتونی. فقط توی اون برگه معرفی نامه باید معدل شما، تاریخ فارغ التحصیلی و تاریخ شروع به تحصیل ذکر شده باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط small_joe نمایش پست ها
    سلام
    بله میتونی. فقط توی اون برگه معرفی نامه باید معدل شما، تاریخ فارغ التحصیلی و تاریخ شروع به تحصیل ذکر شده باشه.
    مرسی که جواب دادین: معدلم رو در اون صفحه اول برگه فراغت از تحصیل نزدن.اما دانشگاه یه صفحه جداگانه پرینت گرفت داد بهم که نمرات و معدلام توش نوشته شده.به نظرتون میشه هم اون صفحه ی فراغت از تحصیل و هم اون ریز نمرات را توی سایت ثریا آپلود کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sanjary نمایش پست ها
    مرسی که جواب دادین: معدلم رو در اون صفحه اول برگه فراغت از تحصیل نزدن.اما دانشگاه یه صفحه جداگانه پرینت گرفت داد بهم که نمرات و معدلام توش نوشته شده.به نظرتون میشه هم اون صفحه ی فراغت از تحصیل و هم اون ریز نمرات را توی سایت ثریا آپلود کنم؟
    خواهش میکنم. بله در قالب فایل پی دی اف همه رو اپلود کنید. فقط اون 3 تا مشخصه یعنی تاریخ شروع به تحصیل و فارغ التحصیلی و معدل ذکر شده باشه و مهر و امضا دانشگاه هم برگه داشته باشه کافیه.
    در غیر این صورت ناقصی مدرک میخورید همونطور که بنده هم ناقصی خوردم که بعد اصلاح شد.

Junior Member

دوستان سلام. کسی می دونه که گزارش های دوره ای باید توسط کی و چند وقت یه بار به بنیاد ارائه بشه؟ ممنون

با سلام به دوستان عزیز
    پیشاپیش به خاطر سوال مبتدیانه ام عذر می خوام.
    من دانشجوی ارشد هستم و حدود ۵ روز پیش در سیستم ثریا اطلاعاتم رو کامل وارد کردم ولی جایی برای اینکه می خوام از کدوم خدمات استفاده کنم وجود نداشت. الان هم در بخش درخواست ها فقط درخواست بررسی پرونده برای جایزه های تحصیلی آمده و درخواست دیگری نیست. راستش من چون تا هفته گذشته هیچ آشنایی نداشت با این سیستم یکم گیج شدم و ممنون میشم که منو راهنمای کنید. الان باید کار خاصی انجام بدم ؟ یا صبر کنم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)