صفحه 826 از 1402 نخستنخست ... 3267267768168178188198208218228238248258268278288298308318328338348358368769261326 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,251 تا 8,260 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام
    دوستان من مدارکم رو 15 روز پیش تو سامانه ثریا بارگزاری کردم و الان بعد 15 روز رفتم تو مرحله جمع بندی بررسی پرونده.
    بازه زمانیش خیلی کوتاه نیست؟؟ احساس میکنم خیلی زود رسیدم به این مرحله و کمی نگران رد شدن هستم،ضمن اینکه تو صفحه من علامت ذره بین و مدادی که دوستان ازش حرف میزنن اصلا نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط pderakhshanfar نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیز
    پیشاپیش به خاطر سوال مبتدیانه ام عذر می خوام.
    من دانشجوی ارشد هستم و حدود ۵ روز پیش در سیستم ثریا اطلاعاتم رو کامل وارد کردم ولی جایی برای اینکه می خوام از کدوم خدمات استفاده کنم وجود نداشت. الان هم در بخش درخواست ها فقط درخواست بررسی پرونده برای جایزه های تحصیلی آمده و درخواست دیگری نیست. راستش من چون تا هفته گذشته هیچ آشنایی نداشت با این سیستم یکم گیج شدم و ممنون میشم که منو راهنمای کنید. الان باید کار خاصی انجام بدم ؟ یا صبر کنم ؟

سلام
    اون آخر که میخواید ارسال کنید گزینه های تسهیلات میاد و باید انتخاب کنید.شاید حواستون نبوده و ندیدید

نقل قول نوشته اصلی توسط pderakhshanfar نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیز
    پیشاپیش به خاطر سوال مبتدیانه ام عذر می خوام.
    من دانشجوی ارشد هستم و حدود ۵ روز پیش در سیستم ثریا اطلاعاتم رو کامل وارد کردم ولی جایی برای اینکه می خوام از کدوم خدمات استفاده کنم وجود نداشت. الان هم در بخش درخواست ها فقط درخواست بررسی پرونده برای جایزه های تحصیلی آمده و درخواست دیگری نیست. راستش من چون تا هفته گذشته هیچ آشنایی نداشت با این سیستم یکم گیج شدم و ممنون میشم که منو راهنمای کنید. الان باید کار خاصی انجام بدم ؟ یا صبر کنم ؟
    تا زمانی که فارغ‌التحصیل نشده باشید، امکان انتخاب هیچ‌یک از فرآیند‌های دانش‌اموختگان برتر، ازجمله تسهیلات نظام وظیفه رو نخواهید داشت. برای مطالعه‌ی بیشتر در این زمینه بهتره که این صفحات رو مطالعه بفرمایید:
    http://bmn.ir/index.aspx?siteid=3&fk...&newsview=5287
    http://bmn.ir/index.aspx?siteid=3&fk...3&pageid=12573

نقل قول نوشته اصلی توسط mehranarabi77 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من مدارکم رو 15 روز پیش تو سامانه ثریا بارگزاری کردم و الان بعد 15 روز رفتم تو مرحله جمع بندی بررسی پرونده.
    بازه زمانیش خیلی کوتاه نیست؟؟ احساس میکنم خیلی زود رسیدم به این مرحله و کمی نگران رد شدن هستم،ضمن اینکه تو صفحه من علامت ذره بین و مدادی که دوستان ازش حرف میزنن اصلا نیست
    سلام؛
    مثلا توی بخش مقالات میرید هی چیزی جلوی اونا ثبت نشده! علامت ذره بین که باید در هر صورت باشه!
    تا جایی که یادمه شما از طریق فناور اقدام کرده بودید. معمولا بعد 15 روز امتیاز فناورتون حساب میشه و برای کارشناس بنیاد فرستاده میشه. با این پیش فرض بعد تایید کارشناس بنیاد الان باید مقالات و تحصیلاتتون بررسی بشه. ا

Junior Member

با سلام
    آیا پروژه جایگزین خدمت تو ب ن ن م دفاع داره یا فقط تایید سازمان بکارگیرنده کفایت میکنه؟
    اگه پروژه وزارت نیرو باشه تو وزارت دفاع داره یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط small_joe نمایش پست ها
    سلام؛
    مثلا توی بخش مقالات میرید هی چیزی جلوی اونا ثبت نشده! علامت ذره بین که باید در هر صورت باشه!
    تا جایی که یادمه شما از طریق فناور اقدام کرده بودید. معمولا بعد 15 روز امتیاز فناورتون حساب میشه و برای کارشناس بنیاد فرستاده میشه. با این پیش فرض بعد تایید کارشناس بنیاد الان باید مقالات و تحصیلاتتون بررسی بشه. ا
    بعله از طریق فناور اقدام کردم. تا امروز فرایندم "در دست بررسی" بود که امروز صبح دیدم شده بررسی اطلاعات شخصی و ظهر امروز شد جمع بندی.
    کنار مقالاتمم که فرمودید سه تا آیکون هست یکیش مداده یکیش سطل اشغاله و یکیش ذره بینه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط small_joe نمایش پست ها
    خواهش میکنم. بله در قالب فایل پی دی اف همه رو اپلود کنید. فقط اون 3 تا مشخصه یعنی تاریخ شروع به تحصیل و فارغ التحصیلی و معدل ذکر شده باشه و مهر و امضا دانشگاه هم برگه داشته باشه کافیه.
    در غیر این صورت ناقصی مدرک میخورید همونطور که بنده هم ناقصی خوردم که بعد اصلاح شد.
    مرسی. یه چیز دیگه: این برگه که بعدا دادند و معدل و ریز نمراتم هس رو گفتن نمیتونیم مهر کنیم (مهر نکردن)..اما برگه فراغت از تحصیلم مهر داره. به نظرت بنیاد قبول میکنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط geniuses نمایش پست ها
    تا زمانی که فارغ‌التحصیل نشده باشید، امکان انتخاب هیچ‌یک از فرآیند‌های دانش‌اموختگان برتر، ازجمله تسهیلات نظام وظیفه رو نخواهید داشت. برای مطالعه‌ی بیشتر در این زمینه بهتره که این صفحات رو مطالعه بفرمایید:
    http://bmn.ir/index.aspx?siteid=3&fk...&newsview=5287
    http://bmn.ir/index.aspx?siteid=3&fk...3&pageid=12573

با سلام و تشکر از پاسختون... با توجه به اینکه من برای رتبه برتر تو کنکور ارشد می خوام اقدام بکنم و همچنین ترم آخر هستم و فقط دفاع از تز ارشدم مونده و معدلم هم از چیزی که در داخل این لینک ها بالاتر هستش. بازم نمیشه کار خاصی انجام داد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehranarabi77 نمایش پست ها
    سلام
    اون آخر که میخواید ارسال کنید گزینه های تسهیلات میاد و باید انتخاب کنید.شاید حواستون نبوده و ندیدید
    ممنون از پاسختون
    منظورتون از اون آخر کجا هستش ؟! تو سیستم ثریا فقط یکسری جا برای وارد کردن اطلاعات هست و در نهایت هم در بخش مشاهده تمام اطلاعات فقط یه گزینه برای تایید تمام اطلاعات داره و هیچ گزینه ی دیگری نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط sanjary نمایش پست ها
    مرسی. یه چیز دیگه: این برگه که بعدا دادند و معدل و ریز نمراتم هس رو گفتن نمیتونیم مهر کنیم (مهر نکردن)..اما برگه فراغت از تحصیلم مهر داره. به نظرت بنیاد قبول میکنه؟
    من یه پیشنهادی میکنم به شما. من خودم 2 الی 3 هفته سر این قضیه گیر بودم. اما راهکار به طور کلی اینطوریه که:
    اگر برگه معرفی به ناجا اون 3 پارامتر یعنی: 1- معدل 2- تاریخ شروع به تحصیل 3- تاریخ فراغت رو داشته باشه مشکلی نیست. شما همینو به عنوان مدرک بذارید قابل قبوله(برای اطمینان بیشتر میتونید ریز نمراتی که گرفتید هم ضمیمه کنید)
    اگه هر کدوم از این 3 پارامترو نداشت میتونید یک کپی از برگه معرفی نامه بگیرید و به مسئول مربوطه که معمولا آموزش/ بخش دانش اموخته ها هست بگید که مثلا یک خط در انتهای صفحه برای شما بنویسند که با فلان معدل شما فارغ التحصیل شدید(چون معدل ذکر نشده در نامه). بعدش همون برگه رو (کپی نامه معرفی نامه) مهر و امضا کنند و در کنار نامه اصلی بارگذاری کنید و توضیح بدید که چون فرمت این نامه معمولا برای دانشگاه ها یکسان و غیر قابل تغییره این یک خط اضافه شده است. این به شرطی هست که مسئول مربوطه رو بتونید قانع کنید که این نامه رو برای بنیاد نخبگان میخواید و این 3 تا پارامتر براشون مهمه. انشالله که مشکلتون حل میشه.
    اگر هم این کارو نکردند درخواست کنید نامه ای خطاب به بنیاد بزنند که 3 پارامترو ذکر کنند. اگر باز هم قبول نکردند! عیبی نداره همون مدارک به همراه ریز نمرات و اگر سامانه سراسری مثل گلستان دارید کارنامه کلی خودتونو از اونجا هم بگیرید و بارگذاری کنید.(هرچند فکر کنم اون ریز نمراتی که به شما دادند هم از همون سامانه گلستان بهتون دادند که مهر و امضا نمیکنند) احتمال زیاد نقص مدرک نخورید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)