صفحه 829 از 1402 نخستنخست ... 3297297798198208218228238248258268278288298308318328338348358368378388398799291329 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,281 تا 8,290 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

دوستان میدونن احیانا برای ثبت نام آموزشی نخبگان با توجه به این که هنوز دانشجو هستم چه مدارکی لازمه؟ آیا کارت سبز لازمه؟

Junior Member

دوستان کسانی که در مرحله جمع بندی پرونده هستن اگه خبری شد به ما هم اطلاع بدهند. سپاس

Junior Member

دوست گرامی من از بنیاد پرسیدم گفتن اون 45 روز برای موارد خاص هست و زمان بررسی پرونده برای همه یکسان نیست. من خودم تقریبا 5 ماهه که ثبت نام کردم. صبور باشید انشالا که خبرای خوشی براتون در راه باشد

نقل قول نوشته اصلی توسط small_joe نمایش پست ها
    خواهش میکنم. ببینید اونا برای محاسبه امتیازتون نیاز به تاریخ شروع و پایان تحصیل دارند. یه جوری باید قانع بشند که اون تاریخ به عنوان تاریخ شروع به تحصیل هستش. اگه به صورت شفاف بیان شده توی نامه سنجش شما میتونید ارجاع بدید اونجا ولی بهتره اون نامه رو مجدد کنار نامه معرفی نامه با 2 خط توضیحات ارائه بدید.
    راهکار دیگه اینه که برید دانشگاه محل تحصیل یگید روی کپی برگه معرفی نامه به نیروهای مسلح 1 خط توضیح بنویسن که دانش اموخته فوق الذکر تاریخ شروع به تحصیلش فلان تاریخ بوده و شبیه به همون نامه مجدد مهر و امضا کنند. بعدش خود نامه و کپی نامه رو مجدد بارگزاری کنید به عنوان مدرک. من این روش دوم رو انجام دادم و تایید شده.بنده حضوری با کارشناس بنیاد صحبت کردم راجع به این موضوع. برای محاسبه امتیاز شما نیاز دارند این تاریخ ها رو.
    ممنون ازين راهنماييتون؛ من پس تو اولين فرصت ميرم اين نامه رو از دانشگاه ميگيرم كه تا نواقص اومد همون موقع اونو بارگزاري كنم ؛ فقط راجب مقالات گيرشون چيه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط khazaei64 نمایش پست ها
    دوست گرامی من از بنیاد پرسیدم گفتن اون 45 روز برای موارد خاص هست و زمان بررسی پرونده برای همه یکسان نیست. من خودم تقریبا 5 ماهه که ثبت نام کردم. صبور باشید انشالا که خبرای خوشی براتون در راه باشد
    پنج ماه ديييگه سرباز ميشيم آخه
    الان تو چه مرحله اي هستيد؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط RSk نمایش پست ها
    سلام دوستان من بیشتر از 80 روز از تکمیل پروندم برای بررسی و بیش تر از سه ماه از ارسال اولیه ی مدارکم میگذره.
    اگر همون 80 روز رو مبنا بگیریم، بیشتر از 35 روز، از اون 45 روز وعده داده شده توسط بنیاد برای تعیین تکلیف پرونده میگذره.
    البته حدود یک ماه قبل یه نقص پرونده خورده بود(مقاله و مدرک تحصیلی) که اون رو هم دو روزه فرستادم.
    از اون روز به بعد دوباره برگشتم به وضعیت بررسی اطلاعات شخصی فرد.
    ممنون میشم اگر کسی از دوستان، تجربه ای دارند، مطرح کنند.
    فعلا به نظر شما جز با تجربه ترين ها هستي و شما بايد مراتبي كه طي كرديد و گيرايي كه دادن و نحوه رفعش رو در اختيار ما بذاري

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehranarabi77 نمایش پست ها
    پنج ماه ديييگه سرباز ميشيم آخه ��
    الان تو چه مرحله اي هستيد؟؟
    دوست گرامی منظورم اینه که برا افراد مختلف بنابر درخواستی که دارند زمان متفاوت است قطعا برا شما که طرح سربازی دارین زمان کمتر میبره. من فارغ التحصیل دکترام و برا تسهیلات دیگری ثبت نام کردم و الان پروندم در مرحله جمع بندی هستش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering-azad & tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط moezi2000 نمایش پست ها
    با سلام. ممنون از پاسخ شما

با توجه به آیین نامه گفته شده در صورت کسب امتیاز 200 به بالا به مرحله مقایسه امتیاز وارذ می شوید (بعد از برابر اصل کردن) که تقریبا مرحله نهایی قبل از کمیسیون است.

رزومه من هم به شرح زیر است:

معدل بالای 17 کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک
    6 مقاله isi دارای ایمپکت که دو تای آن ها ایمپکت نزدیک به 3 دارند
    یک مقاله علمی - پژوهشی
    4 مقاله کنفرانس بین المللی
    عضویت در 2 انجمن مختلف و ...
    که تمامی موارد بالا تایید و برابر اصل شد.
    ولی همان طور که گفتم هنوز جواب نهایی به اینجانب داده نشده است.
    با تشکر
    سلام.آیا عضویت در انجمن ها امتیاز مثبت محسوب می شود؟ هر یک از دوستان که مطلع هستند بفرمایند. اگر بله چه انجمن هایی؟

سلام. من از آمریکا پذیرش گرفتم. برای صدور i20 تصویر پاسپورت میخوان. کسی از مراحل دریافت پاسپورت برای نخبگان اطلاع داره؟ من آموزشی رو رفتم ولی هنوز پروژه ام تموم نشده.

با سلام دوستان چند تا سوال مبتلا به و عمومی:
    1)آیا در وارد کردن نویسندگان مقالات اسم اساتید مشار و راهنما باید تو سامانه وارد بشه؟
    2)اگر مقاله با یک هیات علمی دانشگاه دیگه کار بشه میشه گفت استاد راهنای مقاله بوده؟
    3)این که میگن برای دکترا مقاله پنج سال قبله دقیقا روزشم حساب میشه یا فقط مثلا مقالات 90 به این ور؟
    4)امتیازبالای250 و 8مقاله پژوهشی چقد امکانشه تو کمیسیون رای بیاره؟
    تشکر پیشاپیش از دوستانی که میتونن جواب بدن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)