صفحه 832 از 1402 نخستنخست ... 3327327828228238248258268278288298308318328338348358368378388398408418428829321332 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,311 تا 8,320 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط feri1991 نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز تبریک میگم. والا من هم تو این مرحله هستم امروز زنگ زدم با یکی از کارشناسای بنیاد صحبت کردم گفت که از نظر کارگروهی دیگه همه چی حله فقط یه سری کارای اداری داره که باید طی بشه مثل همین پر کردن فرم اطلاعات فردی و اینا که بعدش نامه می زنن به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح.
    ممنون feri1991 عزیز. متقابلا به شما هم تبریک میگم. خدارو شکر پس بالاخره داره کم کم وضعیتمون مشخص میشه.
    حالا که پرونده بنده قبول شده برای دوستانی که در مراحل اولیه هستند و میخوان بدونن که شرایط چطوره من رزومه تقریبیمو میزارم که حدود قبولی با مقایسه با بقیه دوستان دستشون بیاد چون خودم اوایل خیلی دنبال این بودم که کسی رو پیدا کنم که قبول شده باشه ببینم من شرایط رو دارم که اقدام کنم یا رزوممو قوی کنم.
    شرایط بنده به صورن زیر بود دوستان عزیز:
    فارغ التحصیل دکتری از دانشگاه سراسری
    معدل کارشناسی 15.51
    معدل ارشد 17.93
    معدل دکتری 18.75
    14 مقاله آی اس آی و علمی پژوهشی (9 آی اس آی و 5 علمی پژوهشی)
    تمامی مقاطع رو در دانشگاه سراسری خوندم.
    با این شرایط بنده قبول شدم. درباره مقالات هم بگم دوستان که اگر مقاله کنفرانسی دارید حتما گواهی ارائه شفاهی داشته باشید که مثل من به مشکل برنخورید من به خاطر مقالات کنفرانسی روند رسیدن به جواب نهاییم حدود 5 ماه طول کشید چون 3 بار برام نقص مدارک زدن، آخر سر هم تمام مقالات کنفرانسیمو از سایت پاک کردم وگرنه هنوز گیر اونا بودم.
    یه چیز دیگه رو هم بگم شاید بدرد دوستان بخوره، وقتی برای برابر اصل کردن مدارک حضوری رفتم دفتر استانی بنیاد، متوجه شدم که رتبه زیر 30 کنکور ارشد هم امتیاز داره و من نمیدونستم و از این استفاده نکردم. اگر که رتبه زیر 30 دارید حتما به سازمان سنجش نامه بزنید و درخواست گواهی بدید و هنگام آپلود مدارک این مدرک رو هم بزارید که انشالله امتیاز بالاتر بگیرید و قبول بشید.

با آرزوی موفقیت برای تمامی دوستان عزیز

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط mehranarabi77 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من مدارک نظام وظیفم رو پیدا کردم که نامه ای هستش که نظام وظیفه به دانشگاه زده و توش تاریخ مجوز شروع به تحصیلم در مقطع ارشد رو نوشته توش، همین مدرک رو دانشگاهم زیرش مهر کرده .حالا به نظرتون با توجه به اینکه تو مدرک ارشدم تاریخ شروع نداره ایا این رو بذارم قبوله؟ و اینکه من هنوز نقص مدارکم نیومده ،الان میتونم اینو بذارم؟ یا باید صبر کنم تا بیاد؟
    سلام دوست عزیز، درست متوجه قسمت اول سوالت نشدم چون مدرکی برای نشون دادن شروع دوره تحصیلی من تو سایت نذاشته بودم، اما درباره قسمت دوم میتونی هر مدرکی که بخوای اضافه کنی (من خودم اینکارو کردم)، اگر مقاله جدیدی هم به رزومت اضافه شده حتما حتما تو سایت آپلود کن و منتظر نقص پرونده نباش، چون باز کلی بعدش ممکنه معطلی داشته باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehranarabi77 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من مدارک نظام وظیفم رو پیدا کردم که نامه ای هستش که نظام وظیفه به دانشگاه زده و توش تاریخ مجوز شروع به تحصیلم در مقطع ارشد رو نوشته توش، همین مدرک رو دانشگاهم زیرش مهر کرده .حالا به نظرتون با توجه به اینکه تو مدرک ارشدم تاریخ شروع نداره ایا این رو بذارم قبوله؟ و اینکه من هنوز نقص مدارکم نیومده ،الان میتونم اینو بذارم؟ یا باید صبر کنم تا بیاد؟
    سلام. خوبه. اگه علامت مداد داره روبروی مدرکت یعنی هنوز چک نکردند. اینم بذار. منم همینو گذاشتم واسه تاریخ شروع. امروزم برابر اصل کردم قبول کردند.
    البته مدارک دیگه مثل معرفی نامه و.. هم باید باشه. این مدرک فقط تاریخ شروعتو مشخص میکنه.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علم و صنعت-طراحی کاربردی

نقل قول نوشته اصلی توسط masterknight نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پروندم تو بنیاد بررسی شده و یک فرم نخبگی نظام وظیفه هم پر کردم و دوباره تو سایت آپلود کردم و الان در قسمت درخواست ها یک قسمت جدید اضافه شده بصورت زیر
    آیا این مرحله به این معنی هست که شرایط لازم برای استفاده از تسهیلات نخبگی سربازی رو دارم؟ و اگر که انشالله بله دوستانی که این مرحله رو گذروندن لطف کنن بگن چقدر دیگه طول میکشه که بهم پروژه بدن و خدمت نخبگی شروع بشه؟ ممنون از لطفتون

• نظام وظیفه تخصصی

مشاهده امتیاز (بنیاد)

سلام
    بهتون تبریک می گم.
    می خواستم بپرسم بعد از فرستادن اون فرم اطلاعات قردی نخبگی که شامل قد و وزن ... بود چقدر طول کشید جواب نهاییتون بیاد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط svaezian نمایش پست ها
    سلام
    بهتون تبریک می گم.
    می خواستم بپرسم بعد از فرستادن اون فرم اطلاعات قردی نخبگی که شامل قد و وزن ... بود چقدر طول کشید جواب نهاییتون بیاد؟
    سلام
    ممنون دوست عزیز.
    من همین چند روز پیش فرستادم و هنوز جواب نیومده، اما از یکی از دوستان که الان دیگه آخرای خدمت نخبگیشو میگذرونه پرسیدم گفت 8 روز اداری طول میکشه.
    یه سری اطلاعات دیگه هم گرفتم که شاید بدرد دوستان بخوره میگم.
    اول سوال خودم که گفتم حقوق میدن یا نه؟
    بله حقوق میدن، بصورت ماهیانه، فعلا حقوق ماهیانش 540 هزار تومان است.
    در زمان انجام خدمت میتونید هر جای دیگه ای استخدام بشید (بعد از مشخص شدن موضوع پروژه) و برای کارت پایان خدمت، یک نامه از بنیاد ارائه میدید.
    وقتی میرید نیروهای مسلح، میرید پیش یک جناب سرهنگ که اسمشون یادم نیست و ایشون براتون مشخص میکنن که برای پروژه برید کدوم دانشگاه (دانشگاه های زیر نظر نیروهای مسلح مثل دانشگاه مالک اشتر و امام حسین)،
    حتما سعی کنید قبل رفتن با یک نفر که در رشته خودتون سرباز نخبه شده مشورت کنید چون بعضی جاها خیلی سخت میگیرن و حتی چند ماه برای گرفتن پروژه معطلتون میکنن.
    برای کسانیکه رشتشون عمران سازه، هیدرولیک، معدن مکانیک سنگ و رشته های مشابه هست طبق تجربیات دوستان اساتید دانشگاه امام حسین بسیار بهتر از مالک اشتر هستند پس سعی کنند اونجا معرفی بشن.
    جناب سرهنگی که میرید پیشش پیشنهادات شمارو هم مد نظر قرار میده پس حتما اگر استاد خوبی در دانشگاهی پیدا کردید حتما معرفی کنید، ایشون هم اگر استاد در زیرمجموعه خودشون باشه برای شما در نظر میگیرند.
    برای دوستانی که فارغ التحصیل دکتری هستند، میتونن بعد از گرفتن پروژه، تو سایت بنیاد درخواست پسادکتری بدن، که اگر قبول بشن میتونن در یکی از دانشگاهها مشغول به کار بشن، هم درآمدش خوبه و هم تجربه خوبی هست تا سربازیشون تموم بشه. دقت کنید که تا جایی که متوجه شدم پسا دکتری در دوره سربازی نمیتونید خارج از کشور برید ولی برای حضور در کنفرانس ها میتونید با گذاشتن یک ضامن کارمند (دیگه برای شما وثیقه نمیخواد) برید و برگردید.

میدونم خیلی از دوستان اکثر این نکات رو میدونستند اما شاید بعضی ها مثل من خیلی اطلاع نداشتند. امیدوارم مفید بوده باشد.
    موفق باشید همگی

Junior Member

ممنون
    برا پسا دکتری اول باید بریم با یه استاد صحبت کنیم بعد بنیاد ثبت نام کنیم؟

Junior Member

سلام، دوستان مرحله بازگشت از جمع بندی یعنی چه؟ من نقص مدارک خوردم و اصلاح کردم و بعد از سه هفته این پیغام را برایم زده

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط khazaei64 نمایش پست ها
    ممنون
    برا پسا دکتری اول باید بریم با یه استاد صحبت کنیم بعد بنیاد ثبت نام کنیم؟
    بنیاد با توجه به رزومه علمی، شما رو به یکی از دانشگاه های معرفی میکنه که برید اونجا و تا حد زیادی دست شما نیست که با کدوم استاد بیفتید. (و همه دانشگاه ها هم این دوره رو ندارن چند تا از دانشگاه های برتر دارن یکی از دوستان بنده پسا دکتری در دانشگاه شریف گذروند، در حالیکه اونجا درس نخونده بود و هیچ یک از اساتیدش رو قبلا نمیشناخت)

نقل قول نوشته اصلی توسط masterknight نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پروندم تو بنیاد بررسی شده و یک فرم نخبگی نظام وظیفه هم پر کردم و دوباره تو سایت آپلود کردم و الان در قسمت درخواست ها یک قسمت جدید اضافه شده بصورت زیر
    آیا این مرحله به این معنی هست که شرایط لازم برای استفاده از تسهیلات نخبگی سربازی رو دارم؟ و اگر که انشالله بله دوستانی که این مرحله رو گذروندن لطف کنن بگن چقدر دیگه طول میکشه که بهم پروژه بدن و خدمت نخبگی شروع بشه؟ ممنون از لطفتون

• نظام وظیفه تخصصی

مشاهده امتیاز (بنیاد)

سلام بزرگوار؛ دو تا سوال داشتم از شما.
    یکی اینکه این گزینه مشاهده امتیاز(بنیاد) چیه؟ یعنی میتونید امتیاز خودتونو ببینید؟ اگه بله امتیاز خودتونو میتونید بگید؟
    دوم اینکه بعد از برابر اصل کردن مدارک یا وضعیت (مقایسه امتیاز نظام وظیفه در سامانه ثریا) چند وقت بعد جواب نهایی(یا همان پر کردن فرم اطلاعات نخبگی) به شما داده شد؟
    ممنون از شما

Junior Member

با سلام خدمت دوستان گرامی،

افرادی که در حین انجام پروژه جایگزین خدمت هستند (مربوط به افرادی که در سال 93 از طرف بنیاد نخبگان تایید شده اند) و از دانشگاه فارغ التحصیل می شوند و یا انصراف می دهند، باید چه مدارکی را به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح تحویل بدهند؟
    آیا نیاز به تحویل برگ سبز شامل تاریخ زمان اعزام به بنیاد است؟ آیا در این صورت بنیاد نخبگان نیروهای مسلح به سازمان نظام وظیفه، اینکه آن فرد در حال انجام پروژه است را اعلام می کند یا این کار باید توسط خود فرد انجام شود؟

خیلی ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)