صفحه 833 از 1402 نخستنخست ... 3337337838238248258268278288298308318328338348358368378388398408418428438839331333 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,321 تا 8,330 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط masterknight نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، درست متوجه قسمت اول سوالت نشدم چون مدرکی برای نشون دادن شروع دوره تحصیلی من تو سایت نذاشته بودم، اما درباره قسمت دوم میتونی هر مدرکی که بخوای اضافه کنی (من خودم اینکارو کردم)، اگر مقاله جدیدی هم به رزومت اضافه شده حتما حتما تو سایت آپلود کن و منتظر نقص پرونده نباش، چون باز کلی بعدش ممکنه معطلی داشته باشه
    فکر کنم باید مدرکی که نشون دهنده شروع مقطع تحصیلیتون باشه میذاشتید .
    خب من باید تو قسمت مدرک ارشدم یک فایل جدید بارگذاری میکردم اما خب جایی نبود که مدرک اضافه کنم و به ناچار رو همون جایی که قبلا مدرک ارشدم رو گذاشته بودم یک فایل جدید آپلود کردم که صفحه اولش همون مدرک ارشده و صفحات بعدش بافی موارد.
    الان هم مشکلی پیش نمیاد؟ چون شما مقاله اضافه کردید ولی من چیزی اضافه نکردم و همون جای قبلی که مدرک گذاشته بودم مدرک جدید گذاشتم

نقل قول نوشته اصلی توسط small_joe نمایش پست ها
    سلام. خوبه. اگه علامت مداد داره روبروی مدرکت یعنی هنوز چک نکردند. اینم بذار. منم همینو گذاشتم واسه تاریخ شروع. امروزم برابر اصل کردم قبول کردند.
    البته مدارک دیگه مثل معرفی نامه و.. هم باید باشه. این مدرک فقط تاریخ شروعتو مشخص میکنه.
    موفق باشید
    آخه هنوز برای من نواقص نیومده ها....
    خب من باید تو قسمت مدرک ارشدم یک فایل جدید بارگذاری میکردم اما خب جایی نبود که مدرک اضافه کنم و به ناچار رو همون جایی که قبلا مدرک ارشدم رو گذاشته بودم یک فایل جدید آپلود کردم که صفحه اولش همون مدرک ارشده و صفحات بعدش بافی موارد.
    الان هم مشکلی پیش نمیاد؟شما هم بعدا این مدرک رو گذاشتید مثل من؟ یا نواقص اومد و بعد نواقص گذاشتید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehranarabi77 نمایش پست ها
    آخه هنوز برای من نواقص نیومده ها....
    الان هم مشکلی پیش نمیاد؟شما هم بعدا این مدرک رو گذاشتید مثل من؟ یا نواقص اومد و بعد نواقص گذاشتید؟
    برای من نواقص اومد بعد گذاشتم. 2 هفته بیشتر الاف شدم! ولی الان شما کار درستی کردید. 2 حالت وجود داره وقتی جلوی مدرکتون عکس مدادِ. یکی اینکه بررسی نشده هنوز. دوم اینکه بررسی کردند و احتمالا نقص خوردید و در نهایت با بررسی بقیه موارد، نواقص رو به شما اعلام میکنن. پس در هر صورت فرقی به حال شما نداره. بهترین کار همینه که کردید.

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

فکر کنم باید مدرکی که نشون دهنده شروع مقطع تحصیلیتون باشه میذاشتید .
    الان هم مشکلی پیش نمیاد؟ چون شما مقاله اضافه کردید ولی من چیزی اضافه نکردم و همون جای قبلی که مدرک گذاشته بودم مدرک جدید گذاشتم
    نه خیالتون راحت مشکلی پیش نمیاد، تا وقتی که کنار مدارکتون آیکون مداد یا ویرایش وجود داره میتونید هر تغییری خواستید توش بدید

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

سلام بزرگوار؛ دو تا سوال داشتم از شما.
    یکی اینکه این گزینه مشاهده امتیاز(بنیاد) چیه؟ یعنی میتونید امتیاز خودتونو ببینید؟ اگه بله امتیاز خودتونو میتونید بگید؟
    دوم اینکه بعد از برابر اصل کردن مدارک یا وضعیت (مقایسه امتیاز نظام وظیفه در سامانه ثریا) چند وقت بعد جواب نهایی(یا همان پر کردن فرم اطلاعات نخبگی) به شما داده شد؟
    ممنون از شما
    سلام دوست عزیز
    1- این گزینه ظاهرا برای انجام یک سری نامه نگاری های اداری بین بنیاد نخبگان و نیروها مسلح هست و خیر ما نیمتونیم امتیاز رو ببنیم، کارشناسای بنیاد میتونن ببینن.
    2- حدود 15 روز بعد از برابر اصل کردن مدارک در دفتر بنیاد جواب نهایی (البته هنوز واقعا نهایی نیست چون وقتی پروژه تعریف بشه میشه نهایی ) رو میگیرید.

برای من نواقص اومد بعد گذاشتم. 2 هفته بیشتر الاف شدم! ولی الان شما کار درستی کردید. 2 حالت وجود داره وقتی جلوی مدرکتون عکس مدادِ. یکی اینکه بررسی نشده هنوز. دوم اینکه بررسی کردند و احتمالا نقص خوردید و در نهایت با بررسی بقیه موارد، نواقص رو به شما اعلام میکنن. پس در هر صورت فرقی به حال شما نداره. بهترین کار همینه که کردید.
    من فكر ميكنم بررسي شده و نقص خوردم چون باقي مداركم همشون فقط جلوشون دره بينه!
    پس اگر نقص خورده باشم بهم نقص مدرك اعلام ميشه ديگه؟
    چون فرايند بررسي كردنشون فرابند پويايي نيست كه هر روز بيان چك كنن ببينن كي مدرك تغيير داده و مدرك جديد گذاشته نه؟؟
    پس من بايد اماده نقص اين مورد باشم در هر صورت!!

نقل قول نوشته اصلی توسط masterknight نمایش پست ها
    نه خیالتون راحت مشکلی پیش نمیاد، تا وقتی که کنار مدارکتون آیکون مداد یا ویرایش وجود داره میتونید هر تغییری خواستید توش بدید
    خب من هر موقع تغيير بدم اونا متوجه ميشن و بررسي ميكنن؟
    يا اينكه يك بار نقص خوردم و بايد منتظر باشم نقص بياد؟
    چون باقي مداركم تاييد شده فقط اين نشده معلوم نقص خوردم

سلام دوستان
    مقلاتی رو که عضو لیست بنیاد نیست و حتی توی لیست وزارت علوم هم نیست رو میشه بارگزاری کرد؟
    نمیخوام نقص پرونده بخورم . حتی اگه هم تایید نشه ولی نقص پرونده هم نخوره برام قابل قبوله. اگه دوستانی که تجربه دارند راهنمایی کنند. اگه عضو اینها که گفتم نباشه تایید نمیشه یا نقص پرونده میخوره؟ اگه تایید هم نشه بازم میشه توی کمیسیون بهش امید داشت. ولی اگه نقص بخوره فایده ای نداره چون صرفا کار رو عقب میندازه و بهتره با بقیه رزومه پیش رفت.
    به طور خلاصه منظورم اینه دوستی هست که مقالش تایید نشه باشه ولی نقص پرونده هم نقص نخورده باشه ؟ و به مراحل بعدی یعنی رد یا مقایسه نظام وظیفه یا قبولی رفته باشه
    با تشکر

Junior Member

بچه ها یه سوال داشتم. برا من مدت 15 روز در مرحله جمع بندی پرونده بود و الان نوشته بازگشت از جمع بندی
    قضیش چیه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

خب من هر موقع تغيير بدم اونا متوجه ميشن و بررسي ميكنن؟
    يا اينكه يك بار نقص خوردم و بايد منتظر باشم نقص بياد؟
    چون باقي مداركم تاييد شده فقط اين نشده معلوم نقص خوردم
    همونطور که عرض کردم تا زمانی که کنار مدارکتون علامت مداد وجود داره یعنی قابل ویرایش هستن و این یعنی کارشناسای بنیاد هنوز این مدرک رو بررسی نکردن. اگه بررسی کرده بودن و مشکلی داشت الان براتون نقص مدرک زده بودن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)