صفحه 834 از 1402 نخستنخست ... 3347347848248258268278288298308318328338348358368378388398408418428438448849341334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,331 تا 8,340 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahriar330 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مقلاتی رو که عضو لیست بنیاد نیست و حتی توی لیست وزارت علوم هم نیست رو میشه بارگزاری کرد؟
    نمیخوام نقص پرونده بخورم . حتی اگه هم تایید نشه ولی نقص پرونده هم نخوره برام قابل قبوله. اگه دوستانی که تجربه دارند راهنمایی کنند. اگه عضو اینها که گفتم نباشه تایید نمیشه یا نقص پرونده میخوره؟ اگه تایید هم نشه بازم میشه توی کمیسیون بهش امید داشت. ولی اگه نقص بخوره فایده ای نداره چون صرفا کار رو عقب میندازه و بهتره با بقیه رزومه پیش رفت.
    به طور خلاصه منظورم اینه دوستی هست که مقالش تایید نشه باشه ولی نقص پرونده هم نقص نخورده باشه ؟ و به مراحل بعدی یعنی رد یا مقایسه نظام وظیفه یا قبولی رفته باشه
    با تشکر
    اگر مجله ای که میگید معتبر هست میتونید با کارشناسای بنیاد تماس بگیرید تا اضافه کنن. یکی از دوستان بنده مقاله ای داشت در یکی از مجلات اسپرینگر که تولیست بنیاد نبود، زنگ زدن به کارشناسای بنیاد تا تو چند روز اضافه کنن به سیستم. (البته این رفیق ما خیلی آدم پیگیر سمجی بود فکر کنم کچل کرده بود همرو تا کارش راه بیوفته شاید چند روزی طول بکشه اما حتما میشه)
    مقالات اگر نقصی داشته باشن حتما نقص پرونده میخورید و به مرحله بعد نمیرید. من خودم سه بار نقص پرونده خوردم چون مقالات کنفرانسی رو ایرادا میگرفت برای گواهیشون آخرم همرو پاک کردم و بدون اونا رفتم مرحله بعد

سلام
    دوستان امروز برای من 3 تا نقص اومده که سه تاش رو هم بهشون دادم ولی نوشته فایلی بارگزاری نشده است.
    شماره ای چیزی از کارشناساشون دارید که من بارگزاری میکنم زنگ بزنم و ازشون تاییدیه بگیرم که به دستشون رسیده؟ بعدش تایید رو بزنم و بفرستم

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

سلام دوستان
    یه سوال:
    لطفا دوستان باتجربه بفرمایند از این بند ج کتابچه راهنما چه نتیجه ای میگیرند.
    طبق کتابچه راهنمای بارگزاری مدارک روی سایت bmn
    بند 3-9-1 ویژگی مدارک قسمت ج دقیقا نوشته:
    "چنانچه متقاضی مقاله کنفرانسی را در نشریه نیز به چاپ رسانده باشد، می باید مقاله مربوطه را در بخش مقالات همایشی و کنفرانسی بارگزاری کند."
    آیا طبق این بند فقط باید یکی از مقالات کنفرانسی یا ژرونالی رو بارگزرای کرد؟ یا میشه هر دو رو بارگزای کرد؟!!
    تا حالا من دو بار به خاطر این مسئله نقص پرونده خوردم. دو تا مقاله کنفرانسی دارم که توی دو تا ژورنال هم چاپ شده. نقص پرونده میگه باید مقاله رو در بخش مقالات بین الملل بارگزاری کنی!
    حضوری رفتم بنیاد میگه این مورد رو پرسیدن و بهشون گفتن که اصلا نباید بارگزاری کنید چون یه بار کنفرانسی بارگزرای کردی (منظور همون مقاله اصلی که توی کنفرانس ارائه شده).
    به نظرتون چیکار کنم ؟ میخوام همه رو حذف کنم که دیگه نقص پرونده نخورم! وقت زیادی ندارم.
    البته ژورنالها توی لیست بنیاد نیست و به همین خاطر اگه توی مقالات بین الملل بارگزرای کنم، قاعدتا امتیازی نمیگیرم.
    مچکرم
    NO PAIN NO GAIN

Junior Member

با سلام،

از دوستان، کسی به تازگی موفق به صحبت با سرهنگ حاتمی شده؟ بنده سوالی در مورد زیر دارم. اگر دوستان تجربه ای در این مورد دارند، لطفا راهنمایی کنند.

افرادی که در حین انجام پروژه جایگزین خدمت هستند (مربوط به افرادی که در سال 93 از طرف بنیاد نخبگان تایید شده اند) و از دانشگاه فارغ التحصیل می شوند و یا انصراف می دهند، باید چه مدارکی را به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح تحویل بدهند؟
    آیا نیاز به تحویل برگ سبز شامل تاریخ زمان اعزام به بنیاد است؟ آیا در این صورت بنیاد نخبگان نیروهای مسلح به سازمان نظام وظیفه، اینکه آن فرد در حال انجام پروژه است را اعلام می کند یا این کار باید توسط خود فرد انجام شود؟

خیلی ممنون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علم و صنعت-طراحی کاربردی

نقل قول نوشته اصلی توسط masterknight نمایش پست ها
    سلام
    ممنون دوست عزیز.
    من همین چند روز پیش فرستادم و هنوز جواب نیومده، اما از یکی از دوستان که الان دیگه آخرای خدمت نخبگیشو میگذرونه پرسیدم گفت 8 روز اداری طول میکشه.
    ی
    ممنون از اطلاعاتی دادی.
    اگر کارت درست شد میشه یه اطلاعی بدی مرحله بعدیش که رفتن به نخبگان نیروی مسلح چه مدارکی می خواد؟
    من حدودا 15 روز از فرستادن اون فرم اطلاعات نخبگیم می گذره هنوز خبری نیست.
    به بنیادم زنگ زدم می گه هنوز معلوم نیست حتما اکی بشه و معلوم نیست کی جواب نهایی میاد!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط svaezian نمایش پست ها
    ممنون از اطلاعاتی دادی.
    اگر کارت درست شد میشه یه اطلاعی بدی مرحله بعدیش که رفتن به نخبگان نیروی مسلح چه مدارکی می خواد؟
    من حدودا 15 روز از فرستادن اون فرم اطلاعات نخبگیم می گذره هنوز خبری نیست.
    به بنیادم زنگ زدم می گه هنوز معلوم نیست حتما اکی بشه و معلوم نیست کی جواب نهایی میاد!!!!
    سلام

ببخشید شما به بنیاد تهران زنگ زدید که گفتند هنوز معلوم نیست؟

چون من هم 3 روز پیش فرم نخبگی را تکمیل کردم

الان در منوی نظام وظیفه تخصصی در مرحله مشاهده امتیاز (بنیاد) است. شما در چه مرحله ای هستید؟

با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علم و صنعت-طراحی کاربردی

نقل قول نوشته اصلی توسط moezi2000 نمایش پست ها
    سلام

ببخشید شما به بنیاد تهران زنگ زدید که گفتند هنوز معلوم نیست؟

چون من هم 3 روز پیش فرم نخبگی را تکمیل کردم

الان در منوی نظام وظیفه تخصصی در مرحله مشاهده امتیاز (بنیاد) است. شما در چه مرحله ای هستید؟

با تشکر
    سلام
    نه به بنیاد استان سمنان.
    من از تسهیلات دانش آموخته برتر فناور می خوام استفاده کنم، فعلا هم دانشجوی دکترام.
    برای من بعد گذشت دو هفته از شروع مرحله مقایسه امتیاز نظام وظیفه، منوی جدیدی باز شد که عکسشو گذاشتم.

بعد از ارسال فرم موافقت نامه استاد و فرم اطلاعات فردی نخبگی الان یه دو هفتس که تو مرحله بررسی کارشناسه...
    مرحله مشاهده امتیاز برای من نیومد!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط svaezian نمایش پست ها
    سلام
    نه به بنیاد استان سمنان.
    من از تسهیلات دانش آموخته برتر فناور می خوام استفاده کنم، فعلا هم دانشجوی دکترام.
    برای من بعد گذشت دو هفته از شروع مرحله مقایسه امتیاز نظام وظیفه، منوی جدیدی باز شد که عکسشو گذاشتم.

بعد از ارسال فرم موافقت نامه استاد و فرم اطلاعات فردی نخبگی الان یه دو هفتس که تو مرحله بررسی کارشناسه...
    مرحله مشاهده امتیاز برای من نیومد!!!
    با سلام در منوی نظام وظیفه تخصصی که کلیک می کنید چی نوشته ؟ برای من نوشته مشاهده امتیاز. اون منوی تسهیلات برتر هم که هنوز زیر ایکون چشم برای شما عدد 1 را نشان می دهد برای من صفر را نشان می دهد.

دوستان عزیز چند تا سوال ذهنمو درگیر کرده لطف نمایید پاسخ دهید سوال خیلی ها باید باشه:
    1)مقاله چهار نفره(خودم اول راهنما دوم دو تا مشاور سوم و چهارم)پژوهشی باشه چند نمره داره؟ای اس ای باشه چی؟پ
    2)مقاله پژوهشی دو نفره خودم و هیات علمی یک دانشگاه دیگه اگه من اول باشم چند نمره داره؟دوم باشم چی؟
    3)مقاله ترویجی تکنفره چند نمره داره؟تخصصی باشه چی؟
    خدا خیرتون بده

Junior Member

سلام

با تکمیل ثبت نام تسهیلات نظام وظیفه قابل انتخاب (حالت خاکستری) نیست (یعنی حالت رو زده انتخاب). آیا مشگلی در این رابطه وجود دارد؟

با توجه به اینکه من تازه ثبت نام کردم و تمامی مدارکم رو آپلود کردم باید منتظر بررسی بشم؟

اگر درست هست می تونم فرایند رو شروع کنم؟

ممنون
    ویرایش توسط happier : February 24th, 2016 در ساعت 08:21 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)