صفحه 835 از 1402 نخستنخست ... 3357357858258268278288298308318328338348358368378388398408418428438448458859351335 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,341 تا 8,350 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علم و صنعت-طراحی کاربردی

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط moezi2000 نمایش پست ها
    با سلام در منوی نظام وظیفه تخصصی که کلیک می کنید چی نوشته ؟ برای من نوشته مشاهده امتیاز. اون منوی تسهیلات برتر هم که هنوز زیر ایکون چشم برای شما عدد 1 را نشان می دهد برای من صفر را نشان می دهد.
    تو منوی نظام وظیفه تخصصی نوشته بررسی کارشناس، اون عدد 1 تو تسهیلاتم مهم نیست، دستم اشتباهی خورد بود روی شروع فرآیند رفتم انصراق دادم صفر شد!!!
    برای شمابعد از فرستادن فرم اطلاعات نخبگی همون لحظه مشاهده امتیاز اومد؟ یا قبلش بررسی کارشناس بود؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علم و صنعت-طراحی کاربردی

نقل قول نوشته اصلی توسط happier نمایش پست ها
    سلام

با تکمیل ثبت نام تسهیلات نظام وظیفه قابل انتخاب (حالت خاکستری) نیست (یعنی حالت رو زده انتخاب). آیا مشگلی در این رابطه وجود دارد؟

با توجه به اینکه من تازه ثبت نام کردم و تمامی مدارکم رو آپلود کردم باید منتظر بررسی بشم؟

اگر درست هست می تونم فرایند رو شروع کنم؟

ممنون
    سلام.
    من به این مرحله که رسیدم شروع فرآیند رو زدم و روی تسهیلات نظام وظیفه کلیک کردم تا پرونده به جریان بیوفته و بررسی بشه...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط svaezian نمایش پست ها
    تو منوی نظام وظیفه تخصصی نوشته بررسی کارشناس، اون عدد 1 تو تسهیلاتم مهم نیست، دستم اشتباهی خورد بود روی شروع فرآیند رفتم انصراق دادم صفر شد!!!
    برای شمابعد از فرستادن فرم اطلاعات نخبگی همون لحظه مشاهده امتیاز اومد؟ یا قبلش بررسی کارشناس بود؟
    با سلام

نه همون موقع آمد. به نظرم چون شما از طریق دکتری و من از طریق ارشد درخواست دادم به این شکل است. چون در مقطع دکتری فرم موافقت استاد راهنما نیز نیاز است شاید بررسی کارشناسی مربوط به آن باشد.

Junior Member

سلام.
    من به این مرحله که رسیدم شروع فرآیند رو زدم و روی تسهیلات نظام وظیفه کلیک کردم تا پرونده به جریان بیوفته و بررسی بشه...
    خیلی ممنونم از پاسختون.

تصویر زیر لطفا ببینید. تسهیلات قابل انتخاب نیست و مثل اینکه روی (انتخاب) قفل شده. من فرایند رو آغاز نکردم. آیا باید صبر کنم؟ آیا مشکلی وجود داره؟

بسیار ممنونم.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علم و صنعت-طراحی کاربردی

خیلی ممنونم از پاسختون.

تصویر زیر لطفا ببینید. تسهیلات قابل انتخاب نیست و مثل اینکه روی (انتخاب) قفل شده. من فرایند رو آغاز نکردم. آیا باید صبر کنم؟ آیا مشکلی وجود داره؟

بسیار ممنونم.
    اگر طبق آیین نامه شریط استفاده از تسهیلات نظام وظیفه رو دارین به نظرم با بنیاد نخبگان استانتون تماس بگیرین، پیگیر این قضایا باشین چون قوانین هر روز عوض میشه یه وقت به مشکل بر نخورین...

Junior Member tichismor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    management of IT , univesity of tehran

خیلی ممنونم از پاسختون.

بسیار ممنونم.
    منم امروز خواستم اقدام کنم ولی اینجوری شده
    چه کار باید کنیم ؟
    شرطی داره که پذیرفته نشده تو مشخصاتمون که این خاموشه ( به صورت اتوماتیک ) یا اینکه کلا اینجوریه ؟
    nothing in the world can bother you as much as your own mind, I tell you.
    in fact others seem to be bothering you, but it is not others, it is your own mind.
    sri sri ravi shakar

نقل قول نوشته اصلی توسط tichismor نمایش پست ها
    منم امروز خواستم اقدام کنم ولی اینجوری شده
    چه کار باید کنیم ؟
    شرطی داره که پذیرفته نشده تو مشخصاتمون که این خاموشه ( به صورت اتوماتیک ) یا اینکه کلا اینجوریه ؟
    تا چند وقت قبل تنها پیش‌شرط فعال شدن «تسهیلات نظام وظیفه»، بارگذاری وضعیت دانش‌آموخته (و نه دانشجوی) کارشناسی ارشد و همچنین دانشجو یا دانش‌آموخته‌ی دکتری بود.
    البته در تئوری اگر حدنصاب به ترتیب ۱۷۰ و ۲۵۰ امتیاز برای ارشد و دکتری از مدارک بارگذاری شده را نداشتید سامانه نباید گزینه‌ی مورد نظر رو فعال می‌کرد که متاسفانه اینطور نبود. متاسفانه به این دلیل که بدین‌ ترتیب خیلی ساده یک شانس از تنها ۲ شانس درخواست رو متقاضی به راحتی از دست می‌داد.
    اگر دانش‌آموخته‌ و نه دانشجو هستید و سامانه ثریا آیتم مورد نظر رو براتون غیرفعال کرده، می‌تونه به این دلیل باشه که قراره از این به بعد حدنصاب از روز اول اعمال بشه. البته این فقط یک حدسه و بهتره که از سامانه‌ی http://ask.bmn.ir موضوع رو پیگیری کنید.

Junior Member

سلام آقای واعظیان،
    ببخشيدمن چنتا از پستاتون رو تو گروه خوندم و متوجه شدم که ميخواهيد از دانش آموختگان برتر فناور استفاده کنيد..من هم میخوام از طریق بنیاد نخبگان سمنان اقدام کنم ،من چنتا سواال دارم ازتون ميتونم ارتباط مستقيمتري باهاتون داشته باشم..مثلا شماره تلفن يا ايميل...ممنون ميشم.

سلام
    نه به بنیاد استان سمنان.
    من از تسهیلات دانش آموخته برتر فناور می خوام استفاده کنم، فعلا هم دانشجوی دکترام.
    برای من بعد گذشت دو هفته از شروع مرحله مقایسه امتیاز نظام وظیفه، منوی جدیدی باز شد که عکسشو گذاشتم.

بعد از ارسال فرم موافقت نامه استاد و فرم اطلاعات فردی نخبگی الان یه دو هفتس که تو مرحله بررسی کارشناسه...
    مرحله مشاهده امتیاز برای من نیومد!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

سلام دوستان
    بعد از حدود یک هفته در سیستم وضعیت من از "نظام وظیفه تخصصی >> مشاهده امتیاز (بنیاد)" به "نظام وظیفه تخصصی >> پاسخ نامه معرفی به ستاد کل نیروهای مسلح" تغییر کرد.
    گفتم که در جریان حدود زمانی بررسی این قسمت هم دوستان قرار بگیرند.

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط masterknight نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بعد از حدود یک هفته در سیستم وضعیت من از "نظام وظیفه تخصصی >> مشاهده امتیاز (بنیاد)" به "نظام وظیفه تخصصی >> پاسخ نامه معرفی به ستاد کل نیروهای مسلح" تغییر کرد.
    گفتم که در جریان حدود زمانی بررسی این قسمت هم دوستان قرار بگیرند.
    ببخشید وضعیت جدید "چاپ نامه معرفی به ستاد کل نیروهای مسلح" هست، تو سایت بنیاد بدجور نوشته، کلمه ها افتادن رو هم خونده نمیشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)