صفحه 837 از 1402 نخستنخست ... 3377377878278288298308318328338348358368378388398408418428438448458468478879371337 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,361 تا 8,370 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

با سلام

لطفا یکی از دوستان جواب منو بده. این صفحه منوی من در سامانه ثریا است. منوی مشاهده همه اطلاعات رو کی باید تایید کنم؟ آیا پس از تایید اطلاعات امکان ویرایش و یا اضافه کردن است؟ کی منوی نظام وظیفه تخصصی فعال می شود؟
    http://s6.picofile.com/file/82413185..._01_124438.jpg
    با تشکر از همه دوستان

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط rahimikia نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    لطف می کنید روز و ساعت کار بنیاد نخبگان نیروی های مسلحو اعلام کنید؟ فکر کنم عوض شده بود. من جدیدشو ندارم.

شنبه 8-12
    یکشنبه 7-12
    دوشنبه 7-11
    سه شنبه 7-12
    چهارشنبه 7-12
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

سلام دوستان چند مورد سوال مهم دارم دوستانی که آشنایی دارن لطفا مشورت بدن

1- من پروژه بنیاد رو گرفتم البته هنوز نامه شروع به کارم نخورده و ممکنه حتی فروردین بخوره. با توجه به اینکه آموزشی رو قبلا رفتم و احتمالا 13 الی 14 ماه پروژه باید انجام بدم به اردیبهشت و خرداد 95 می رسم. با توجه به اینکه 95 یعنی Fall 2017 قصد رفتن دارم آیا می رسم سربازی رو تموم کنم و برم؟ با توجه به زمان رفتن برای ویزا و ... ؟

2- اگر سربازی رو نتونم تموم کنم، بنیاد چیزی به عنوان ادامه تحصیل بدون نیاز به وثیقه داره؟ چون قبلا چنین چیزی وجود داشته

لطفا راهنمایی کنید و از این همه استرس نجاتم بدید. می ترسم برای 95 که اقدام به رفتن کنم و موارد مختلف هم جور بشه اما سربازی رو اذیت بشم.

Junior Member

سلام دوستان

من یک سوالی دارم که اگر فرد مطلعی می داند ممنون می شوم پاسخ دهد.

من حدود 6 ماه پیش یک پروژه کسری که مدت انجام پروژه 12 ماه قید شده بود گرفتم و نامه به کارگیری آن به تاریخ مهر ماه بود. و هنوز پروژه تمام نشده است و از آن دفاع نکردم. همچنین در حال حاضر نخبگی اینجانب در بنیاد نخبگان تایید شده است .

1- حال می خواستم بدونم که مییشه همون پروژه کسری را به عنوان پروژه نخبگی ادامه داد و همچنین تاریخ انجام پروژه از مهرماه منظور شود
    2- آیا حقوق نخبگی در صورت قبول مورد 1 پرداخت می شود و اگر می شود از چه تاریخی منظور می شود؟

با تشکر

Senior Member pouria007 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط moezi2000 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من یک سوالی دارم که اگر فرد مطلعی می داند ممنون می شوم پاسخ دهد.

من حدود 6 ماه پیش یک پروژه کسری که مدت انجام پروژه 12 ماه قید شده بود گرفتم و نامه به کارگیری آن به تاریخ مهر ماه بود. و هنوز پروژه تمام نشده است و از آن دفاع نکردم. همچنین در حال حاضر نخبگی اینجانب در بنیاد نخبگان تایید شده است .

1- حال می خواستم بدونم که مییشه همون پروژه کسری را به عنوان پروژه نخبگی ادامه داد و همچنین تاریخ انجام پروژه از مهرماه منظور شود
    2- آیا حقوق نخبگی در صورت قبول مورد 1 پرداخت می شود و اگر می شود از چه تاریخی منظور می شود؟

با تشکر
    در جواب سوال اولتون باید بگم اگه تموم شده بود راحت میتونستین به عنوان پروژه جایگزین معرفیش کنین ولی حالا که تموم نشده به احتمال زیاد دیگه ازتون قبولش نمیکنن. البته اینجا ایرانه و کار نشد نداره یه سر حضوری برید بنیاد سعی کنید مخ بزنید
    The world needs dreamers and the world needs doers. But above all, the world needs dreamers who do

Junior Member

منم بعد از 22 دو روز که در مرحله جمع بندی بودم امروز نقص مدرک خوردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط masterknight نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز، قبلا کلیات رزوممو گفته بودم اما چون گفتید یکبار دیگه اینجا عرض میکنم خدمتتون:
    شرایط بنده به صورن زیر بود دوستان عزیز:
    فارغ التحصیل دکتری از دانشگاه سراسری
    معدل کارشناسی 15.51
    معدل ارشد 17.93
    معدل دکتری 18.75
    14 مقاله آی اس آی و علمی پژوهشی (9 آی اس آی و 5 علمی پژوهشی)
    تمامی مقاطع رو در دانشگاه سراسری خوندم.
    با این شرایط بنده قبول شدم. درباره مقالات هم بگم دوستان که اگر مقاله کنفرانسی دارید حتما گواهی ارائه شفاهی داشته باشید که مثل من به مشکل برنخورید من به خاطر مقالات کنفرانسی روند رسیدن به جواب نهاییم حدود 5 ماه طول کشید چون 3 بار برام نقص مدارک زدن، آخر سر هم تمام مقالات کنفرانسیمو از سایت پاک کردم وگرنه هنوز گیر اونا بودم.
    یه چیز دیگه رو هم بگم شاید بدرد دوستان بخوره، وقتی برای برابر اصل کردن مدارک حضوری رفتم دفتر استانی بنیاد، متوجه شدم که رتبه زیر 30 کنکور ارشد هم امتیاز داره و من نمیدونستم و از این استفاده نکردم. اگر که رتبه زیر 30 دارید حتما به سازمان سنجش نامه بزنید و درخواست گواهی بدید و هنگام آپلود مدارک این مدرک رو هم بزارید که انشالله امتیاز بالاتر بگیرید و قبول بشید.

با آرزوی موفقیت برای تمامی دوستان عزیز

احتمال قبولی یا رد شدن در مرحلۀ مقایسه امتیاز چقدره؟ ینی هرکس که مدارکشو کپی برابر اصل کنه لزوما تایید میشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط amirghamirgh نمایش پست ها
    احتمال قبولی یا رد شدن در مرحلۀ مقایسه امتیاز چقدره؟ ینی هرکس که مدارکشو کپی برابر اصل کنه لزوما تایید میشه؟
    معمولا احتمال قوبلی دوستانی که به این مرحله میرسند زیاده، اما احتمال رد شدن هم وجود داره، چون خودم وقتی رفتم برابر اصل کردم از کارشناس بنیاد پرسیدم که نظرتون درباره پرونده من چیه؟ گفت " پرونده شما خوبه بنا به تجربه من تایید میشید، اما تا منوی نظام وظیفه براتون باز نشه نمیشه با اطمینان گفت"
    اگر که رزومتون به نظرتون خوب هست احتمالا تایید میشید دوست عزیز.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMoMi نمایش پست ها
    با سلام

لطفا یکی از دوستان جواب منو بده. این صفحه منوی من در سامانه ثریا است. منوی مشاهده همه اطلاعات رو کی باید تایید کنم؟ آیا پس از تایید اطلاعات امکان ویرایش و یا اضافه کردن است؟ کی منوی نظام وظیفه تخصصی فعال می شود؟
    http://s6.picofile.com/file/82413185..._01_124438.jpg
    با تشکر از همه دوستان
    سلام؛
    من در سامانه قبلی ثبت نام کرده بودم ولی ثبت نام اینطوریه که یه بار شما اطلاعات خودتونو بارگزاری میکنید. بعدش بنا به درخواستی که دارید یک فرایند رو شروع میکنید و درخواستتونو ارسال میکنید.
    الان توی تسهیلات دانش اموخته برتر ایا شما شروع فرایند رو زدید؟ عدد صفر جلوی تیک یعنی اینکارو نکردید! و عدد صفر جلوی چشم هم یعنی کارشناس پرونده شما رو برای این تسهیلات بررسی نکرده.

Junior Member

سلام دوستان, بنده در نظر دارم برای پروژه ی جاگزین خدمت بنیاد اقدام کنم اما متاسفانه به شرایط پیچیده ای برخوردم
    خیلی ممنون میشم اگر افرادی که آشنایی دارن راهنماییم کنن

بنده (آذر 94) در مقطع دکتری عمومی دامپزشکی فارغ التحصل شدم. وقتی ترم آخر بودم امتحان تخصص علوم پایه پزشکی شرکت کردم و با رتبه ی 1 دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی قبول شدم و ورودی بهمن هستم. الان که اومدم دانشگاه میگن به خاطر یک سری از مسایل قراره شروع تحصیل شما از مهر 95 باشه و الان فقط در دانشگاه ثبت نام کردیم و شروع سنوات تحصیلی ما از مهر میخوره.
    سوالی که دارم اینه که,
    1- این 6 ماه فرصتی که من تا مهر 95 دارم (با توجه به اینکه در مقطع Ph.D قبول شدم ولی هنوز شروع به تحصیل نکردم), میتونم برای پروژه ی جایگزین خدمت اقدام کنم؟ از نظر قانونی مشکلی پیش نمیاد؟ (چون تو آیین نامه اومده انجام پروژه در حین تحصیل در مقطع بالاتر مجاز نیست)
    2- اگر اقدام کنم این پروسه چقدر طول میکشه, مثلا میرسم تابستان 95 آموزشیمو تموم کنم؟
    3- و اگر من طرح رو شروع کنم مطمعنا تا بعد از مهر 95 (شروع تحصیل من در Ph.D) ادامه پیدا می کنه, در این شرایط با توجه به اینکه انجام پروژه در حین تحصیل ممنوع هستش, مشکلی برای من پیش نمیاد؟ اصلا پروسه ی انجام طرح چطوریه و معمولا چه مدت طول میکشه؟ کار رو میسپارن به خودت و فقط ازت پایان طرح می خوان یا باید جای خاصی حضور داشته باشی و یا مدام گزارش کار بدی؟
    در ضمن من امتیاز پژوهشی و آموزشی و فرهنگی زیادی دارم و احتمال خیلی بالایی می دم که امتیاز لازم برای طرح جیگزین خدمت رو بیارم.

خیلی ممنون میشم اگر راهنماییم کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)