صفحه 841 از 1402 نخستنخست ... 3417417918318328338348358368378388398408418428438448458468478488498508518919411341 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,401 تا 8,410 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-TMU

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط masterknight نمایش پست ها
    سلام بر دوستان گرامی
    من هر چقدر امروز با شماره های تلفن برای پیگیری رسیدن نامه به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح تماس گرفتم کسی پاسخگو نبود. حالا فردا میخوام حضوری برم ب ن ن م تو بزرگراه صیاد ببینم اوضاع از چه قراره.
    برای ورود به اونجا مشکلی وجود نداره؟ نیاز به هماهنگی و وقت قبلی و این چیزا نیست؟
    اگر که رفتم و نامم رسیده بود دوستان گرامی که این مراحل گذروندن، توصیه خاصی ندارن که کار گرفتن پروژه زودتر انجام بشه؟ مثلا جای خاصی برای گرفتن پروژه به سرهنگ حاتمی پیشنهاد بدیم یا چیزی دست ما نیست؟ رشته من فنی هست و در صورت امکان خیلی دوست دارم که در حوزه صنعت نفت پروژه بگیرم چون تخصص و رساله دکتری بنده هم در این زمینه بوده.

مثل همیشه ممنون از راهنمایی های گرم دوستان
    سلام
    نیازی به وقت قبلی نیست. فقط کارت ملی همراهتون باشه حتما. بعضی روزها بنیاد تا ساعت 11 باز هست و بعضی روزها تا 12. چهارشنبه رو نمیدونم، ترجیحا زودتر اونجا باشید که مشکلی پیش نیاد.
    مطمئناً اگه قبلش با جایی هماهنگ کنید و ازشون شفاهاً تائید بگیرید که به شما نیاز دارند و پروژه هاشون با تخصص شما همخوانی داره خیلی کارتون جلو میفته. من پارسال خودم یه جا رو پیشنهاد دادم (البته قبلش اوکی گرفته بودم ازشون) و سرهنگ هم قبول کرد. البته قبلش منو یه جا معرفی کردن که پروژه هاش هیچ ربطی به من نداشت و عدم نیاز گرفتم و رفتم یه جای دیگه.

موفق باشید.

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط aberoomandi نمایش پست ها
    سلام و عرض وقت بخیر. دوستان من یه سوال داشتم در مورد امتیاز طرح های پژوهشی. 1.توی سایت گفته برای طرح نامه ای مبتنی بر موضوع طرح جایگاه فرد و تاریخ شروع و خاتمه قید شود. حالا اگه توی طرحی باشیم و هنوز تمام نشده باشه مشمول امتیاز نیست؟ 2.دوستانی که تجربه اینم مورد رو دارند دقیقا چه نامه ای گرفتن با چه محتوایی.آیا باید طرح همکاری شده شماره مصوب طرح هم داشته باشه؟ دوستان خواهشا راهنمایی کنید
    من طرح پژوهشی داشتم که هنوز تموم نشده بود ازم قبول نکردند لذا باید حتما طرح تموم شده باشه
    NO PAIN NO GAIN

سلام عرض شد. چند روز بعد از تحویل مدارک، کارت به ما تحویل داده میشه؟ ایا میشه زودتر از طریق پلیس به علاوه ده اقدام کرد؟

سلام دوستان
    به نظرتون من حائز شرایط جدید مروبط به پروژه جایگزین خدمت هستم:
    رتبه کارشناسیم 300 -400 کشوری
    معدل لیسانس 14.69 از رشته عمران دانشگاه صنعتی شریف که با احتساب ضریت هم ترازی معدل 1.06میشه 15.47
    دانشجوی ترم آخر ارشد با رتبه کنکور 139 MBA و با معدل فعلی 19.65 و رتبه اول در دانشکده (دانشگاه علوم اقتصادی) می باشم.
    مقاله ندارم!
    در هفته پژوهش دانشگاه شریف طرح گروهیمون برگزیده شد و از ما با حضور دکتر ستاری تقدیر شد!
    لطفا راهنمایی ایم کنید!
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadrezaahmad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به نظرتون من حائز شرایط جدید مروبط به پروژه جایگزین خدمت هستم:
    رتبه کارشناسیم 300 -400 کشوری
    معدل لیسانس 14.69 از رشته عمران دانشگاه صنعتی شریف که با احتساب ضریت هم ترازی معدل 1.06میشه 15.47
    دانشجوی ترم آخر ارشد با رتبه کنکور 139 MBA و با معدل فعلی 19.65 و رتبه اول در دانشکده (دانشگاه علوم اقتصادی) می باشم.
    مقاله ندارم!
    در هفته پژوهش دانشگاه شریف طرح گروهیمون برگزیده شد و از ما با حضور دکتر ستاری تقدیر شد!
    لطفا راهنمایی ایم کنید!
    ممنون
    با این رزومه بعید می دونم. اگه می تونید یه مقاله چاپ کنید. اگر نه، می تونید شانستون رو با همین شرایط امتحان کنید چون چیزی از دست نمیدید!

با سلام
    من کارشناسی ارشد ژئوفیزیک هستم. کنکور ارشد این رشته با نام ژئوفیزیک و هواشناسی‌ برگزار می‌شه و دو رتبه برای داوطلب اعلام می‌شه. یکی‌ ژئوفیزیک و یکی‌ هواشناسی که من در هر دو تک رقمی شدم. آیا می‌شه از هر دو امتیاز گرفت؟

Junior Member

سلام دوستان
    من درخواست تسهیلات خدمت سربازی در بنیاد نخبگان دادم. یه جاش ازم نامه موافقت استاد راهنما و معاونت پژوهشی دانشگاه رو خواستن که آپلود کردم. الان هم زده بررسی و تایید نامه ارسالی.
    می خواستم بدونم این فرآیند چقدر طول می کشه و بعدش آیا به صورت خودکار کار بررسی مدارک من شروع میشه یا باید باز در سامانه ثریا ادامه فرآیند رو پیگیری کنم؟
    سپاسگذارم
    در ضمن از دوستانی که پذیرفته شدن کسی می تونه رزومه اش رو بذاره؟
    من چهار تا مقاله علمی پژوهشی، یه مقاله علمی ترویجی و یک طرح پژوهشی در دانشگاه دارم
    معدل لیسانس 15.22، معدل فوق 17.23 و معدل دکتری تا الان 19.44
    به نظر شانسی دارم؟

Junior Member

سلام
    گفتن برای دادن امتیاز تاریخ شروع طرح مهمه. نامه ای باید از معاونت پژوهشی محل تحصیلیت بگیری که تاریخ شروع و پایان رو درج کرده باشه. اینکه طرحت هنوز تموم نشده مثل این که مقالت هنوز اکسپت نشده. شاید امتیاز ندن. اما باز از سامانه پرسش و پاسخ بنیاد به ادرس ذیل برو و بپرس
    Ask.bmn.ir

سلام دوستان،
    من یه مشکل بزرگی برام پیش اومده. من از بنیاد نخبگان جواب OK گرفتم. ولی قبلا یه پروژه ی کسر داشتم ولی نرفته بودم دنبالش چون تو فرصت مطالعاتی بودم، واسه همین واسم عدم همکاری زدن. حالا رفتم که پروژه ی نخبگی بگیرم، میگن که اول باید نامه ی انصراف از پروژه ی اولت رو بیاری. ولی جایی که ازش پروژه ی کسری گرفته بودم بهم میگه چون نرفتم دنبال پروژه و بهم عدم همکاری زدن دیگه بهم نامه ی انصراف نمیدن. دلیل این که رو پروژه ی اول کار نکردم این بود که رفته بودم فرصت مطالعاتی و تو این مدت مسئول پروژه ی من استعفا داده بود ولی هرچی میگم قبول نمیکنن.
    لطفا یکی تو این مورد کمکم کنه. واقعا و مشکل افتادم.

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hmirzajani نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من یه مشکل بزرگی برام پیش اومده. من از بنیاد نخبگان جواب OK گرفتم. ولی قبلا یه پروژه ی کسر داشتم ولی نرفته بودم دنبالش چون تو فرصت مطالعاتی بودم، واسه همین واسم عدم همکاری زدن. حالا رفتم که پروژه ی نخبگی بگیرم، میگن که اول باید نامه ی انصراف از پروژه ی اولت رو بیاری. ولی جایی که ازش پروژه ی کسری گرفته بودم بهم میگه چون نرفتم دنبال پروژه و بهم عدم همکاری زدن دیگه بهم نامه ی انصراف نمیدن. دلیل این که رو پروژه ی اول کار نکردم این بود که رفته بودم فرصت مطالعاتی و تو این مدت مسئول پروژه ی من استعفا داده بود ولی هرچی میگم قبول نمیکنن.
    لطفا یکی تو این مورد کمکم کنه. واقعا و مشکل افتادم.
    به نظر من با همون سازمان صحبت کن که پروژه جایگزینتو از اونجا بگیری
    در این صورت اگه یه پروپوزال خوب براشون تعریف کنی به نظرم قبول کنن
    NO PAIN NO GAIN

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)