صفحه 843 از 1402 نخستنخست ... 3437437938338348358368378388398408418428438448458468478488498508518528538939431343 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,421 تا 8,430 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط masterknight نمایش پست ها
    سلام بر دوستان گرامی
    من هر چقدر امروز با شماره های تلفن برای پیگیری رسیدن نامه به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح تماس گرفتم کسی پاسخگو نبود. حالا فردا میخوام حضوری برم ب ن ن م تو بزرگراه صیاد ببینم اوضاع از چه قراره.
    برای ورود به اونجا مشکلی وجود نداره؟ نیاز به هماهنگی و وقت قبلی و این چیزا نیست؟
    اگر که رفتم و نامم رسیده بود دوستان گرامی که این مراحل گذروندن، توصیه خاصی ندارن که کار گرفتن پروژه زودتر انجام بشه؟ مثلا جای خاصی برای گرفتن پروژه به سرهنگ حاتمی پیشنهاد بدیم یا چیزی دست ما نیست؟ رشته من فنی هست و در صورت امکان خیلی دوست دارم که در حوزه صنعت نفت پروژه بگیرم چون تخصص و رساله دکتری بنده هم در این زمینه بوده.

مثل همیشه ممنون از راهنمایی های گرم دوستان
    سلام
    دوست عزیز شما از دبیرخانه بنیاد نخبگان نیروهای مسلح جواب گرفتین؟ چون منم هر چی زنگ میزنم جواب نمیدن!!

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط feri1991 نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز شما از دبیرخانه بنیاد نخبگان نیروهای مسلح جواب گرفتین؟ چون منم هر چی زنگ میزنم جواب نمیدن!!
    سلام بر شما
    خیر اصلا شماره هارو جواب نمیدن. همونطور که گفتم مجبور شدم حضوری برم پیگیری کنم. اگر یک هفته از ارسال نامتون میگذره، حضوری برید، احتمال زیاد رسیده. من چهارشنبه دو هفته پیش معرفی نامه به نیروهای مسلح برام زده بودن و چهارشنبه هفته قبل که رفتم رسیده بود. البته یادتون نره که به غیر از دبیرخونه از "بکارگیری نخبگان" هم سوال بپرسید چون اول نامه میره دست اونا و ممکنه در روند عادی کمی طول بکشه تا برسه به دبیرخونه. برای منم همینطور شده بود، رفتم دبیرخونه گفتند نامه شما نیومده ، ناامید شدم از این همه راهی که رفته بودم که گفتن حالا میخوای از بکارگیری هم یه سوالی بپرس، رفتم اونجا و همون موقع ناممو از بین کلی نامه درآوردند و پرونده تشکیل دادند.
    دوستانی بودند که از شهرستان های دور اومده بودن به خاطر همین عدم جواب دهی دبیرخونه، بعضیا که تونسته بودند تلفنی صحبت کنند گفتند ساعت ها شماره گرفتند تا جواب دادند!!!! و گفتند که معمولا بعد از ساعت 12 ظهر احتمال جواب دادن بیشتره.
    امیدوارم مفید بوده باشه.
    موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط feri1991 نمایش پست ها
    سلام
    اونجا خیلی خیلی سرشون شلوغه بعید میدونم وقت تلفن جواب دادن داشته باشن بهتره حضوری اونجا برید
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

سلام دوستان
    وقتی از بنیاد نخبگان نیروهای مسلح به یک سازمان معرفی شدم برای پروژه یک سری برگه دادن که انگشت بزنیم یکیشم دادن برای خودم که الان که نگاه کردم گفته باید ظرف یک هفته با آقای عبادی به شماره ای که دادند برای پروژه هماهنگ کنم.
    دوستانی که پروژه گرفتند لطف میکنند توضیح بدهند چه هماهنگی لازم است با آقای عبادی انجام شود؟چون هیچ توضیحی به من نداند
    ممنون از راهنمایی های گرمتون

سلام دوستان
    وقتی از بنیاد نخبگان نیروهای مسلح به یک سازمان معرفی شدم برای پروژه یک سری برگه دادن که انگشت بزنیم یکیشم دادن برای خودم که الان که نگاه کردم گفته باید ظرف یک هفته با آقای عبادی به شماره ای که دادند برای پروژه هماهنگ کنم.
    دوستانی که پروژه گرفتند لطف میکنند توضیح بدهند چه هماهنگی لازم است با آقای عبادی انجام شود؟چون هیچ توضیحی به من نداند
    ممنون از راهنمایی های گرمتون
    این اطلعاتی که بنده دارم، مربوط به یکسال پیشه.
    اون موقع انگشت نمیزدیم، ولی روی برگه معرفی نامه نوشته بودن حداکثر یک هفته از این تاریخ باید پروژه رو تصویب کنید و بیارید. من رفتم صاایران وقت نمیدادن میگفتن یه ماه بعد بیا. میگفتم بابا اینجا نوشته یه هفته حداکثر وقت دارین، میگفت اینا همش کشکه. وایسا سر نوبتت بیا. منم یه ماه بعدش تونستم پروژه رو تصویب کنم و نامه شروع به کار ببرم براشون.

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

سلام
    یه مدتیه که بعد از کپی بابر اصل کردن مدارک توی سامانه برای من نوشته مقایسه امتیاز نظام وظیفه و روش میزنم نوشته در دست بررسی کارشناسان
    الان باید شروع فرایند رو هم بزنم یا لازم نیست؟
    NO PAIN NO GAIN

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaser_Akbari نمایش پست ها
    سلام
    یه مدتیه که بعد از کپی بابر اصل کردن مدارک توی سامانه برای من نوشته مقایسه امتیاز نظام وظیفه و روش میزنم نوشته در دست بررسی کارشناسان
    الان باید شروع فرایند رو هم بزنم یا لازم نیست؟
    سلام؛
    باید منتظر بمونید دست کم 2 الی 3 هفته از زمانی که رفتید برای برابر اصل کردن.
    امتیازات شما رو میبرن توی کارگروه نظام وظیفه که معمولا هفته ای یکبار برگزار میشه. اونجا اگه تایید شدید براتون منوی نظام وظیفه باز میشه که یک فرایند جدید محسوب میشه با پر کردن فرم اطلاعات نخبگی و بارگزاری مجدد اون روال اداری طی خواهد شد.

Junior Member

سلام بر شما
    خیر اصلا شماره هارو جواب نمیدن. همونطور که گفتم مجبور شدم حضوری برم پیگیری کنم. اگر یک هفته از ارسال نامتون میگذره، حضوری برید، احتمال زیاد رسیده. من چهارشنبه دو هفته پیش معرفی نامه به نیروهای مسلح برام زده بودن و چهارشنبه هفته قبل که رفتم رسیده بود. البته یادتون نره که به غیر از دبیرخونه از "بکارگیری نخبگان" هم سوال بپرسید چون اول نامه میره دست اونا و ممکنه در روند عادی کمی طول بکشه تا برسه به دبیرخونه. برای منم همینطور شده بود، رفتم دبیرخونه گفتند نامه شما نیومده ، ناامید شدم از این همه راهی که رفته بودم که گفتن حالا میخوای از بکارگیری هم یه سوالی بپرس، رفتم اونجا و همون موقع ناممو از بین کلی نامه درآوردند و پرونده تشکیل دادند.
    دوستانی بودند که از شهرستان های دور اومده بودن به خاطر همین عدم جواب دهی دبیرخونه، بعضیا که تونسته بودند تلفنی صحبت کنند گفتند ساعت ها شماره گرفتند تا جواب دادند!!!! و گفتند که معمولا بعد از ساعت 12 ظهر احتمال جواب دادن بیشتره.
    امیدوارم مفید بوده باشه.
    موفق باشید
    ممنون دوست عزیز. من دو روز از صبح تا عصر هر نیم ساعت یه بار هم به شماره ثابت هم به شماره همراه زنگ زدم جواب ندادن. موند برای بعد عید دیگه

Junior Member

سلام دوستانطرح پژوهشی دانشجویی زیر نظر دانشگاه امتیازی داره؟توی pdf نوشته "همکاري در اجراي طرحهاي پژوهشی مصوب مؤسسه" ؟ مصوب موسسه محسوب میشه؟ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

آره
    باید یه گواهی به امضای معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه و مهر شده بگیری که تو اون عنوان پروژه، تاریخ تصویب، تاریخ شروع و پایان پروژه، تعداد نفرات پروژه و جایگاه خودت در بین نفرات قید شده باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)