صفحه 844 از 1402 نخستنخست ... 3447447948348358368378388398408418428438448458468478488498508518528538548949441344 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,431 تا 8,440 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام خدمت همه.
    کسی از دوستان هست که "کاربرگ اطلاعات فردی دانش آموختگان برتر" رو پر کرده باشه؟
    بعد از این مرحله باید چیکار کنیم؟ آیا تکمیل این فرم به منزله احراز شرایط نخبگیه؟بعد از اینکه فرم تکمیل شد چقدر طول میکشه که جواب بدهند؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط mhh128 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه.
    کسی از دوستان هست که "کاربرگ اطلاعات فردی دانش آموختگان برتر" رو پر کرده باشه؟
    بعد از این مرحله باید چیکار کنیم؟ آیا تکمیل این فرم به منزله احراز شرایط نخبگیه؟بعد از اینکه فرم تکمیل شد چقدر طول میکشه که جواب بدهند؟
    ممنون
    سلام بر شما
    با عرض تبریک، بله گذروندن این مرحله به منزله احراز شرایط لازم هست. در قسمت بعد بنیاد نخبگان نامه ای به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح میزنه که در ادامش شما میرید پادگان شهید خلیل زاده در بزرگراه صیاد شیرازی که کارهای بعدی رو انجام بدید.
    موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط masterknight نمایش پست ها
    ممنون feri1991 عزیز. متقابلا به شما هم تبریک میگم. خدارو شکر پس بالاخره داره کم کم وضعیتمون مشخص میشه.
    حالا که پرونده بنده قبول شده برای دوستانی که در مراحل اولیه هستند و میخوان بدونن که شرایط چطوره من رزومه تقریبیمو میزارم که حدود قبولی با مقایسه با بقیه دوستان دستشون بیاد چون خودم اوایل خیلی دنبال این بودم که کسی رو پیدا کنم که قبول شده باشه ببینم من شرایط رو دارم که اقدام کنم یا رزوممو قوی کنم.
    شرایط بنده به صورن زیر بود دوستان عزیز:
    فارغ التحصیل دکتری از دانشگاه سراسری
    معدل کارشناسی 15.51
    معدل ارشد 17.93
    معدل دکتری 18.75
    14 مقاله آی اس آی و علمی پژوهشی (9 آی اس آی و 5 علمی پژوهشی)
    تمامی مقاطع رو در دانشگاه سراسری خوندم.
    با این شرایط بنده قبول شدم. درباره مقالات هم بگم دوستان که اگر مقاله کنفرانسی دارید حتما گواهی ارائه شفاهی داشته باشید که مثل من به مشکل برنخورید من به خاطر مقالات کنفرانسی روند رسیدن به جواب نهاییم حدود 5 ماه طول کشید چون 3 بار برام نقص مدارک زدن، آخر سر هم تمام مقالات کنفرانسیمو از سایت پاک کردم وگرنه هنوز گیر اونا بودم.
    یه چیز دیگه رو هم بگم شاید بدرد دوستان بخوره، وقتی برای برابر اصل کردن مدارک حضوری رفتم دفتر استانی بنیاد، متوجه شدم که رتبه زیر 30 کنکور ارشد هم امتیاز داره و من نمیدونستم و از این استفاده نکردم. اگر که رتبه زیر 30 دارید حتما به سازمان سنجش نامه بزنید و درخواست گواهی بدید و هنگام آپلود مدارک این مدرک رو هم بزارید که انشالله امتیاز بالاتر بگیرید و قبول بشید.

با آرزوی موفقیت برای تمامی دوستان عزیز
    با عرض سلام و تبریک پیشاپیش سال نو بر دوستان گرامی
    امتیاز بنده طبق گفته کارشناسان با توجه به رزومه بالا در بنیاد 492 امتیاز بوده است.
    از سامانه پاسخگویی به سوالات سیستم بنیاد نخبگان (www.qanda.bmn.ir) پس از قبولی پرونده و تقریبا رسیدن به مراحل آخر اخذ پروژه از سازمان معرفی شده تونستم امتیاز کسب شده خودم رو جویا بشم. گفتم شاید دوستانی که در ابتدای راه هستند و با توجه به اینکه سیستم امتیاز دهی دقیقا مشخص نیست با دونستن رزومه بنده و امتیاز من بتونن تصمیم گیری بهتری درباره خودشون انجام بدهند. امید است که دوستان دیگری نیز که قبول شده اند امتیاز کسب شده خود را به دوستان اعلام کنند تا بقیه عزیزان با اطلاعات بیشتری در این راه قدم بردارند.

با عرض سلام و تبریک پیشاپیش سال نو بر دوستان گرامی
    امتیاز بنده طبق گفته کارشناسان با توجه به رزومه بالا در بنیاد 492 امتیاز بوده است.
    از سامانه پاسخگویی به سوالات سیستم بنیاد نخبگان (www.qanda.bmn.ir) پس از قبولی پرونده و تقریبا رسیدن به مراحل آخر اخذ پروژه از سازمان معرفی شده تونستم امتیاز کسب شده خودم رو جویا بشم. گفتم شاید دوستانی که در ابتدای راه هستند و با توجه به اینکه سیستم امتیاز دهی دقیقا مشخص نیست با دونستن رزومه بنده و امتیاز من بتونن تصمیم گیری بهتری درباره خودشون انجام بدهند. امید است که دوستان دیگری نیز که قبول شده اند امتیاز کسب شده خود را به دوستان اعلام کنند تا بقیه عزیزان با اطلاعات بیشتری در این راه قدم بردارند.
    سلام دوست عزیز و تببریک سال جدید اگه هر مقاله ای اس 50 و پژوهشی 30 باشه و معدلتونم هم 50 نمره باید 650 بشید میشید بفرمایید توی بیشتر مقالات نفر چندم بودید و مقالات چند نفره بوده اینجوری که میگید من و خیلی از دوستان با 10 تا پژوهشی رد میشیم تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط imandar نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز و تببریک سال جدید اگه هر مقاله ای اس 50 و پژوهشی 30 باشه و معدلتونم هم 50 نمره باید 650 بشید میشید بفرمایید توی بیشتر مقالات نفر چندم بودید و مقالات چند نفره بوده اینجوری که میگید من و خیلی از دوستان با 10 تا پژوهشی رد میشیم تشکر
    من در اکثر مقالات نفر اول هستم ولی تعداد بالاست البته استادان راهنما و مشاور هستند بقیه
    نمیدونم چطور محاسبه شده که اینقدر کم شده امتیازم، موقع معرفی اساتید راهنما و مشاور از لفظ دکتر استفاده کردم میترسم که به خاطر اون اگر سیستم خودکار امتیاز بده متوجه نشده باشه که نفرات دوم تا چهارم اساتید رساله بوده اند.

من در اکثر مقالات نفر اول هستم ولی تعداد بالاست البته استادان راهنما و مشاور هستند بقیه
    نمیدونم چطور محاسبه شده که اینقدر کم شده امتیازم، موقع معرفی اساتید راهنما و مشاور از لفظ دکتر استفاده کردم میترسم که به خاطر اون اگر سیستم خودکار امتیاز بده متوجه نشده باشه که نفرات دوم تا چهارم اساتید رساله بوده اند.
    احتمالا امتیاز مقالات ISI شما را با توجه به 4 نفر بودن 35 امتیازی حساب کردند! علمی پژوهشی ها هم شاید کمتر حدود 25! در مورد معدل نظری ندارم.

فقط یک سوال: الان برای سامانه مقاله ISI با ایمپکت فکتور 0.5 یا 6 فرقی نداره؟!!
    طبیعتا وقت و انرژی که یک مقاله با ایمپکت فکتور 6 میگیره چندین برابر اونی هست که در ژورنال با ایمپکت 0.5 اکسپت گرفته میشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط LIMITED نمایش پست ها
    احتمالا امتیاز مقالات ISI شما را با توجه به 4 نفر بودن 35 امتیازی حساب کردند! علمی پژوهشی ها هم شاید کمتر حدود 25! در مورد معدل نظری ندارم.

فقط یک سوال: الان برای سامانه مقاله ISI با ایمپکت فکتور 0.5 یا 6 فرقی نداره؟!!
    طبیعتا وقت و انرژی که یک مقاله با ایمپکت فکتور 6 میگیره چندین برابر اونی هست که در ژورنال با ایمپکت 0.5 اکسپت گرفته میشه!
    سلام

بنده از کارشناس بنیاد پرسیدم، گفت ایمپکت فاکتور تاثیر داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMoMi نمایش پست ها
    سلام

بنده از کارشناس بنیاد پرسیدم، گفت ایمپکت فاکتور تاثیر داره.
    شما دوست عزیز اعلام نکردید اینها راهنما یا مشاورن چون نوشته پس ازحذف راهنما و مشاور امتیاز محاسبه میشه اینجوری رکورد امتیازاتو میزدید شاید با 700 امتیاز ولی کلن دمتان گرم و خدا قوت خدا همت شما رو به ماهم بده بزنیم به تخته

Junior Member

سلام
    من دانشجوی سال اخر لیسانس مهندسی شیمی هستم. دو سوال دارم:
    1- چطور میتونم با انجام دادن پروژه کسر خدمت بگیرم؟
    2-من تو رتبه بندی بر اساس معدل نفر دوم هستم. آیا من میتونم از امتیازات بنیاد ملی نخبگان استفاده کنم؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush94 نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی سال اخر لیسانس مهندسی شیمی هستم. دو سوال دارم:
    1- چطور میتونم با انجام دادن پروژه کسر خدمت بگیرم؟
    2-من تو رتبه بندی بر اساس معدل نفر دوم هستم. آیا من میتونم از امتیازات بنیاد ملی نخبگان استفاده کنم؟
    با تشکر
    سلام مهندس عیدت مبارک
    1)پروژه کسری فقط به ارشد به بالا میدن در عین حال به سایت دانشگام امام حسین ع بخش کسر خدمت مراجعه کنید حضوری هم برید یا آشنا داشته باشید هم شاید بدن
    2)آیین نامه بنیاد برای جایگزین خدمت خدمت فقط برای فارغ التحصیلان ارشد و دکتراست ولی برای شما یه آیین نامه کارشناسی های فناور دارن اگه تو شرکت های دانش بنیان بوده باشید در غیر این صورت باید پس از فارغ التحصیلی ارشد اقدام کنید با تعداد مقالات و رزومه قوی چون الان خیلی سخت شده
    3)برای اطلاعات تکمیلی حتما به سایت بنیاد بخش آیین نامه های نظام وظیفه گوشه سمت چپ و صفحات قبلی این سایت(پنجاه تای قبلی)برید تا فضا بیا دستتون
    التماس دعا در خدمتیم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)