صفحه 847 از 1402 نخستنخست ... 3477477978378388398408418428438448458468478488498508518528538548558568578979471347 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,461 تا 8,470 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام دوستان
    برای دانش آموخته ارشد معدل 18 کارشناسی و 19 ارشد هردو از شریف که اگر ضریب دانشگاه بخوره یه مقداری بیشتر هم میشه فکر کنم و رتبه کشوری 400 در مقطع کارشناسی و یه مقاله اسم دوم از پایان نامه و پذیرفته شده استعداد درخشان ارشد شانسی هست؟ منظورم تسهیلات سربازی دانش آموخته برتر هستش.
    ویرایش توسط sina_oonline : March 29th, 2016 در ساعت 03:28 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_oonline نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای دانش آموخته ارشد معدل 18 کارشناسی و 19 ارشد هردو از شریف که اگر ضریب دانشگاه بخوره یه مقداری بیشتر هم میشه فکر کنم و رتبه کشوری 400 در مقطع کارشناسی و یه مقاله اسم دوم از پایان نامه و پذیرفته شده استعداد درخشان ارشد شانسی هست؟ منظورم تسهیلات سربازی دانش آموخته برتر هستش.
    با سلام البته بنده کارشناس بنیاد نیستم ولی تو این سایت زیاد بوده ام و وضعیت دوستان را بررسی /معدلتون شاید تا 80 هم امتیازبیاره رتبه کارشناسی هم حساب کنید 40 تا مقاله اگه ای اس ای باشه و نفر اول راهنما نباشه و همکار امتیازش 60 درصد از 50 است اگه ای اس باشه یعنی 30 نمره پزوهشی بشه 20 نمره اگه نفر دیگه راهنما باشه نمره کاملو یعنی 50 ای اس و 30 پزوهشی استعداد درخشان هم شاید 50 نمره جمعا 220 در حالت خوش بینانه لذا قطعا شانس دارید اگه یه مقاله دیگه اضافه کنید اختمالش قویتر هم میشه البته امتیازهام وحی منزل نیست ولی کلا حدود 200 که لازمه رو دارید بهتره فرصثت اول رو امتحان کنید بعدش اگه نشد تصمیمم بگیرید یکی دوتا مقاله دیگه بدید.موفق باشید

خیلی ممنون بابت پاسختون آقا ایمان.
    یه موضوع دیگه هم هست که من پاسخی براش پیدا نکردم. با توجه به این که در مقررات جدید پروژه جایگزین 14 ماه علافمون میکنه (و طبقه شنیده من از دوستانم خود پروژه رو اگر خوب کار کنیم چهار پنج ماهه میشه تموم کرد) مزیت این پروژه نسبت به این که مثلا دو تا کسری خدمت بگیریم و باهاش کل سربازیو کاور کنیم چیه؟ ممنون میشم اگر کسی نظری داره بگه.
    با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_oonline نمایش پست ها
    خیلی ممنون بابت پاسختون آقا ایمان.
    یه موضوع دیگه هم هست که من پاسخی براش پیدا نکردم. با توجه به این که در مقررات جدید پروژه جایگزین 14 ماه علافمون میکنه (و طبقه شنیده من از دوستانم خود پروژه رو اگر خوب کار کنیم چهار پنج ماهه میشه تموم کرد) مزیت این پروژه نسبت به این که مثلا دو تا کسری خدمت بگیریم و باهاش کل سربازیو کاور کنیم چیه؟ ممنون میشم اگر کسی نظری داره بگه.
    با تشکر
    1- در زمان انجام پروژه جایگزین خدمت میتونید با گرفتن نامه از ب ن ن م در هر جایی که خواستید استخدام رسمی بشید. یجورایی مثل اینه که از همون اول پایان خدمت دارید.
    2- حقوق میدن(گرچه چیز چشمگیری نیست ولی برای دوران سربازی خیلی خوبه)
    3- اگر در دوران تحصیل پروژه بگیرید که دیگه فرقی با داشتن کسری هم نداره چون وقتی رو از دست ندادید.
    4- اگر بعد از فارغ التحصیلی پروژه گرفتید علاوه بر انجام سربازی میتونید برید سر کار حالا یا استخدامی یا هر کاری که نسبت به شرایطتون میتونید انجام بدید (یجورایی همون مزیت اول هم هست).
    5- عضو بنیاد نخبگان هم شدید که میتونه جزو رزومتون هم بشه در حالی که با کسری گرفتن عضو بنیاد نخبگان نیستید و مزایای غیر از پروژه جایگزین خدمت رو هم نمیتونید استفاده کنید. (اگر با مدرک دکتری اقدام میکنید، بنیاد مزایای خوبی برای استخدام اعضاش در دانشگاه ها و موسسات داره)
    دوستانی که با گذروندن پروژه، کارت پایان خدمت گرفتن لطف بگن که آیا در کارت پایان خدمتشون اشاره شده که نخبه وظیفه بودن؟

سلام
    من لیسانس اقتصاد از دانشگاه علوم اقتصادی (خوارزمی ) با معدل 17.56 دارم.
    فوق لیسانس مدیریت مالی از دانشگاه علامه طباطبایی با معدل 15.96 دارم. البته دانشجوی آموزش محور بودم. با رتبه وروذی 109
    یک مقاله علمی پژوهشی -تک نویسنده- نوشته ام. با ضریب 2.8
    سابقه 8ماه کار در مرکز تحقیقات بانک ملت دارم.
    یکسال کار در کارگزاری بعنوان تحلیلگر.
    بنظر شما میتونم بابت سربازی از تصحیلات بنیادنخبگان استفاده کنم؟
    ممنونم

ببخشید نمره زبان تافل هم دارم. 97
    ویرایش توسط Rezace : May 2nd, 2016 در ساعت 11:37 PM

آیا سربازی رفتن از طریق بنیاد نحبگان بعدا در خروج از کشور برای ادامه تحصیل ممانعتی ایجاد نمیکنه؟
    ببخشید سوالام زیاد شد.
    من مدنظرم این هستش که برم جایی کار کنم و حقوق بدهند(اگر بدهند) و یا اینکه پروژه بردارم. ایا باهم تفاوتی دارد طول انجام خدمت سربازی؟ کدام بهتر هستش؟

سلام
    من امروز برای برابر اصل کردن مدارک رفتم بنیاد و کارشناس اصلیش نبود و یکی دیگه نشست پشت سیستم و برام برابر اصل کرد و امتیازمم بهم گفت.رزومه و امتیازم رو میگم شاید به درد دوستام بخوره :
    لیسانس دانشگاه علوم اقتصادی بودم و رشته حسابداری معدل بدون اعمال ضریب : 17:39 و ده ترم طول کشید
    فوق لیسانس دانشگاه علامه طباطبایی بودم و همون رشته حسابداری و 4 ترم طول کشیدو معدل بدون ضریب 18:51
    رتبه ارشدم 7 بوده از بین 43 هزار شرکت کننده که کارشناس میگفت تعداد شرکت کننده هم مهمه و امتیازی که بابت رتبه میدن توش تعداد شرکت کننده هم مهمه.
    یک مقاله علمی پژوهشی دارم که با اساتید راهنما و مشاورم هست
    تا الان 9 ماه و زمانی که مدارک رو ارسال کردم 6 ماه سابقه فعالیت تو شرکت دانش بنیان رو دارم با سمت مدیر امور مالی.
    گفتن امتیازم شده 334 اما نحوه محاسبش رو نمیدونم،ضریب یکسان سازی معدل دانشگاه رو هم نمیدونستم اما اسم دانشگاه رو نوشتم که شاید کمکتون بکنه،و اینکه گویا کیفیت دانشگاه هم تو امتیازتسهیلات برتر فناور که من ازش اقدام کردم تاثیر داره.
    دیگه نمیدونم قبول بشم یا نه.
    ممنون میشم دوستان هم امتیاز و نظراتشون رو بگن

سوابق کاریتون در صورتی لحاظ میشه که در شرکت دانش بنیان باشه. به نظرم تلاشتون رو بکنید و باز هم مقاله کار کنید چون مدرگ زبانتون هم امتیازی نمیگیره.

سلام دوستان. من اواخر سال 1393 پروژه جایگزین خدمت (حداقل 10 ماهه) رو گرفتم هنوز تموم نشده. کسی میدونه حداکثر چند ماه وقت داریم پروژه رو تموم کنیم؟ اگه تا 19 ماه یا 21 ماه تموم نشه آیا برامون تمدیدش میکنه ب ن ن م؟ لطفا اگه مورد مشابه دیدید که تا 21 ماه مثلا تموم نکرده بگید چیکار کرده بعدش؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط imandar نمایش پست ها
    متاسفانه نه تنها معدل ها بلکه نمرات مقالات نیز کمتر از اون چیزی که تو برخی فرم ها درج شده حساب میشه مثلا چند صفحه قبل دوستی با 14 مقاله ای اس ای و پژ<هشی و چیزهای دیگه امتیازش شده 490 که با احتساب 50 نمره برای مقالات ای اس و 30 برای پژوهشی خیلی کمه حتی مقالات کنفرانسی هم خیلی سخت با ارائه گواهی ارائه و مجله قبول میکنن در نهایت بنده با شما موافقم که لب مرزی هستید و بهتره سریعا پس از پذیرش مقاله ارسال کنید اونوقت نیازی به این محاسبات خسته کننده و کم نتیجه نیست البته اینم بگم ظاهرا امتیازات بالای 170 میره تو کمیسیون و با توجه به اینکه شما رتبه 3 ارشد دارید کمیسیون میتونه علی رغم کمتر از 200 بودن شما رای به پذیرش شما بده لذا بهترین کار ارسال سریع هستش تا اگر خدای نکرده رد شد بتونید باز هم یه مقاله دیگه با شرکت برخی از دوستانتون بدید اصلا خودتونو معطل این محاسبات نکنید هر چند تجربه میگه معمولا نزدیک به واقعه وقتو بزاریدبرای یه مقاله یا گرفتن یک گواهی از عضویت انجمن های علمی و فرنگی و چیزهایی دیگری که امتیاز داره موفق باشید
    این دوستمون لطف کردن و رزومشونو نوشتن و امتیازیم که کارشناس بهشون گفتن رو گفتن که من در زیر آوردم. والا من که دارم گیج میشم. یه دوستی تو چند پست قبل با ۱۵ مقاله امتیاز حدود ۴۵۰ رو گرفته بود. این دوستمون با یه مقاله ۳۳۰. ظاهراً ملاک‌های کیفی‌ هم دارن علاوه با کمّی و فرمول بندیا. و چیزهایی‌ مثل سابقه کار امتیاز‌های زیادی داره
    ---------------------------------------------------------------------------
    سلام
    من امروز برای برابر اصل کردن مدارک رفتم بنیاد و کارشناس اصلیش نبود و یکی دیگه نشست پشت سیستم و برام برابر اصل کرد و امتیازمم بهم گفت.رزومه و امتیازم رو میگم شاید به درد دوستام بخوره :
    لیسانس دانشگاه علوم اقتصادی بودم و رشته حسابداری معدل بدون اعمال ضریب : 17:39 و ده ترم طول کشید
    فوق لیسانس دانشگاه علامه طباطبایی بودم و همون رشته حسابداری و 4 ترم طول کشیدو معدل بدون ضریب 18:51
    رتبه ارشدم 7 بوده از بین 43 هزار شرکت کننده که کارشناس میگفت تعداد شرکت کننده هم مهمه و امتیازی که بابت رتبه میدن توش تعداد شرکت کننده هم مهمه.
    یک مقاله علمی پژوهشی دارم که با اساتید راهنما و مشاورم هست
    تا الان 9 ماه و زمانی که مدارک رو ارسال کردم 6 ماه سابقه فعالیت تو شرکت دانش بنیان رو دارم با سمت مدیر امور مالی.
    گفتن امتیازم شده 334 اما نحوه محاسبش رو نمیدونم،ضریب یکسان سازی معدل دانشگاه رو هم نمیدونستم اما اسم دانشگاه رو نوشتم که شاید کمکتون بکنه،و اینکه گویا کیفیت دانشگاه هم تو امتیازتسهیلات برتر فناور که من ازش اقدام کردم تاثیر داره.
    دیگه نمیدونم قبول بشم یا نه.
    ممنون میشم دوستان هم امتیاز و نظراتشون رو بگن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)