صفحه 868 از 1402 نخستنخست ... 3687688188588598608618628638648658668678688698708718728738748758768778789189681368 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,671 تا 8,680 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط mehranarabi77 نمایش پست ها
    سلام
    من امروز برای برابر اصل کردن مدارک رفتم بنیاد و کارشناس اصلیش نبود و یکی دیگه نشست پشت سیستم و برام برابر اصل کرد و امتیازمم بهم گفت.رزومه و امتیازم رو میگم شاید به درد دوستام بخوره :
    لیسانس دانشگاه علوم اقتصادی بودم و رشته حسابداری معدل بدون اعمال ضریب : 17:39 و ده ترم طول کشید
    فوق لیسانس دانشگاه علامه طباطبایی بودم و همون رشته حسابداری و 4 ترم طول کشیدو معدل بدون ضریب 18:51
    رتبه ارشدم 7 بوده از بین 43 هزار شرکت کننده که کارشناس میگفت تعداد شرکت کننده هم مهمه و امتیازی که بابت رتبه میدن توش تعداد شرکت کننده هم مهمه.
    یک مقاله علمی پژوهشی دارم که با اساتید راهنما و مشاورم هست
    تا الان 9 ماه و زمانی که مدارک رو ارسال کردم 6 ماه سابقه فعالیت تو شرکت دانش بنیان رو دارم با سمت مدیر امور مالی.
    گفتن امتیازم شده 334 اما نحوه محاسبش رو نمیدونم،ضریب یکسان سازی معدل دانشگاه رو هم نمیدونستم اما اسم دانشگاه رو نوشتم که شاید کمکتون بکنه،و اینکه گویا کیفیت دانشگاه هم تو امتیازتسهیلات برتر فناور که من ازش اقدام کردم تاثیر داره.
    دیگه نمیدونم قبول بشم یا نه.
    ممنون میشم دوستان هم امتیاز و نظراتشون رو بگن
    سلام دوستان من با این رزومه تایید شدم گفتم اطلاع بدم برای افرادی که میخوان بسنجن خودشون رو

خب من از اون سازمان باید نامه ببرم اون روزی که قراره برم صیاد شیرازی؟
    اگه با سازمان هماهنگ کنی کافیه و نامه نیاز نیست ببری. فقط وقتی رفتی داخل، سرهنگ ازت می پرسه جایی هماهنگ کردی؟ بعد اسم اونجایی که هماهنگ کردی رو میگی و سرهنگ نامه ات رو واسه همونجا میزنه.

Small_Joe خیلی ممنون
    عالی بود

شما میدونین اگه کسی ساکن تهران نباشه ولی نهادی که از اون پروژه برداشته تهران باشه
    بهش اسکان و غذا میدن یا نه؟
    ویرایش توسط aliesfandiari : April 25th, 2016 در ساعت 05:52 PM دلیل: نقص متن

سلام دوستان من با این رزومه تایید شدم گفتم اطلاع بدم برای افرادی که میخوان بسنجن خودشون رو
    سلام دوست عزیز لطف کردید یعنی پرای شش ماه تزدیک 200امتیاز پهتون دادن دوستان متخصص هر کی مطلع هست امتیاز ایشون ر تحلیل که نکنه قوانین عوض شده و اسونتر میگیرن

نقل قول نوشته اصلی توسط imandar نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز لطف کردید یعنی پرای شش ماه تزدیک 200امتیاز پهتون دادن دوستان متخصص هر کی مطلع هست امتیاز ایشون ر تحلیل که نکنه قوانین عوض شده و اسونتر میگیرن
    من پيگيري كردم گفتن از فعاليت علمي 256 امتياز آوردم و از فعاليت فناورانه ٧٨ امتياز.
    كه فهميدم اين محاسباتي كه دوستان ميذارن نميتونه درست باشه ضمن اينكه امتياز فناورانم به حد نصاب نرسيده بود اما با توجه به سمتم تو شركت؛ بالا بودن امتياز فعاليت علميم و يكي هم نوع شركت كه "سمتا" بوده تاييدم كردن.

در هر صورت خیلی عجیپه 250 نمره شما /ظاهرا اخیرا نحوه امتیازات عوض شده چون قپلا دوستانی پودن پا رزومه پالا پ 300 نمیرسیدن دوستان صاحپ نفوذ از پنیادی ها پپرسن خپری شده؟

Junior Member

در هر صورت خیلی عجیپه 250 نمره شما /ظاهرا اخیرا نحوه امتیازات عوض شده چون قپلا دوستانی پودن پا رزومه پالا پ 300 نمیرسیدن دوستان صاحپ نفوذ از پنیادی ها پپرسن خپری شده؟
    سلام، شما فرض کنید شخصی با امتیاز 200 در رشته A تایید می شود ولی شخص دیگر با امتیاز 400 در رشته B پذیرفته نمی شود (با فرض یکسانی مقطع تحصیلی)
    خُب، یعنی اینکه، کف این امتیاز با توجه به رشته تحصیلی متفاوت خواهد بود
    به نظر بنده به صورت نسبی کف امتیاز پذیرش به این موارد بستگی داره: رشته تحصلی + مقطع تحصیلی + رزومه افراد واجد شرایط آن رشته-مقطع (جامعه مورد بررسی)

نقل قول نوشته اصلی توسط Solarsea نمایش پست ها
    سلام، شما فرض کنید شخصی با امتیاز 200 در رشته A تایید می شود ولی شخص دیگر با امتیاز 400 در رشته B پذیرفته نمی شود (با فرض یکسانی مقطع تحصیلی)
    خُب، یعنی اینکه، کف این امتیاز با توجه به رشته تحصیلی متفاوت خواهد بود
    به نظر بنده به صورت نسبی کف امتیاز پذیرش به این موارد بستگی داره: رشته تحصلی + مقطع تحصیلی + رزومه افراد واجد شرایط آن رشته-مقطع (جامعه مورد بررسی)
    اگر هم واقعا همچین مواردی رو سراغ دارید بعیده که شخص A و B رو در یک دوره‌ی بررسی و در کنار هم مورد مقایسه قرار داده باشند. به نقل از پرسش و پاسخ‌های متداول سایت بنیاد:

براي انتخاب متقاضيان استفاده از تسهيلات نظام وظيفه، همة افراد با رشته‌هاي متفاوت در قياس باهم قرار مي‌گيرند و اين باتوجه به اينكه فرصت‌هاي آموزشي و پژوهشي رشته‌ها متفاوت است، عادلانه نيست؟
    باتوجه به تفاوتي كه از نظر آموزشي در رشته‌ها وجود دارد، سازمان سنجش آموزش كشور براي معدل رشته‌ها، ضريب مؤثري تعيين كرده است كه بنياد در بررسي سوابق متقاضيان آن را لحاظ مي‌كند.
    همچنين باتوجه به اينكه فعاليت هاي نخبگاني كه بنياد در نظر گرفته است در برگيرندة طيف متفاوتي از فعاليت‌ها است بنابراين هر فرد مي‌تواند با كسب امتياز از فعاليت‌هاي مرتبط با رشتة تخصصي خود در قياس با ساير افراد قرار بگيرد.

سلام
    طبق فرمول‌های تجربی‌‌ای که بدست اومده امتیاز ایشون از فعالیت‌های علمی‌ چند میشد؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط aliesfandiari نمایش پست ها
    Small_Joe خیلی ممنون
    عالی بود

شما میدونین اگه کسی ساکن تهران نباشه ولی نهادی که از اون پروژه برداشته تهران باشه
    بهش اسکان و غذا میدن یا نه؟
    خواهش میکنم. اینو اطلاع دقیقی ندارم اما نظرم اینه که بستگی به سازمانی که پروژه بهت میدن داره.
    البته نظر شخصیم اینکه همچین کاری نمیکنن و معمولا سازمان ها از شما گزارش ماهانه میخوان و نیازی به حضوری مداوم شما در اون محل نیست(در اکثر سازمان ها که اینگونه هست)
    بهتره قبلش با سازمان مورد نظر که پروژه میخواید بردارید در این رابطه صحبت کنید و نظرشونو در مورد حضور یا عدم حضور بپرسید. ولی با شما کنار میان و فکر نمیکنم مراجعه حضوری نیاز باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)