صفحه 870 از 1402 نخستنخست ... 3707708208608618628638648658668678688698708718728738748758768778788798809209701370 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,691 تا 8,700 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام دوستان 3 تا سوال داشتم.
    1. من نزدیک به یک سالی هست که برای یک شرکت دانش بنیان کار می کنم و براشون پروژه انجام می دم و توی تیم تحقیقاتیشون هستم. اما برای من بیمه ای رد نشده و صرفا فقط تو تیم تحقیقاتیشون هستم. می خواستم بدونم این مسئله برای عضویت در ب م ن قابل تایید هست یا باید حتما بیمه رد شده باشه؟

2. من با پژوهشگاه تربیت بدنی تهران هم نزدیک 1 سال هست که تو پروژه هاشون هستم و باهاشون فعالیت می کنم. اینم جزو امتیازات محسوب می شه؟!

3. و سوال آخر اینکه من دانشجوی کارشناسی ارشد امیر کبیر هستم و دفتر استعدادهای درخشان بهم نامه دانشجوی ممتازی می ده برای ب م ن چون توی رشته و گرایش خودم شاگرد اول و دانشجوی ممتاز شناخته شدم. آیا این نامه به درد می خوره و امتیازی داره؟

ممنون می شم اگر راهنماییم کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط svaezian نمایش پست ها
    سلام
    الان شما تو چه مرحله ای هستین؟
    ب م ن ن رفتین؟
    سلام
    نخیر در مرحله چاپ معرفی نامه هستم. چطور؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علم و صنعت-طراحی کاربردی

نقل قول نوشته اصلی توسط mehranarabi77 نمایش پست ها
    سلام
    نخیر در مرحله چاپ معرفی نامه هستم. چطور؟
    والا من چاپش تموم شده و دو هفتس تو مرحله ثبت شماره نامم!!!
    برای چندتا از دوستام این کار 7-8 روز تموم شده، می خواستم ببینم برای شما چقدر طول کشیده.

والا من چاپش تموم شده و دو هفتس تو مرحله ثبت شماره نامم!!!
    برای چندتا از دوستام این کار 7-8 روز تموم شده، می خواستم ببینم برای شما چقدر طول کشیده.
    الکی واسه خودشون نوشتن 45 روز بابا فک کنم پروسش 4 ماهی طول بکشه. پس شما هنوز نرفتید صیاد؟ من باید الان برم دفترچه پست کنم و برگه سبز بگیرم؟

Junior Member

الکی واسه خودشون نوشتن 45 روز بابا فک کنم پروسش 4 ماهی طول بکشه. پس شما هنوز نرفتید صیاد؟ من باید الان برم دفترچه پست کنم و برگه سبز بگیرم؟
    در صورت فارغ التحصیل بودن: با مراجعه به دفاتر پلیس +10، دفترچه راهنمای خدمت وظیفه عمومی را دریافت و فرمهای مربوط به اعزام مشمولین را تکمیل کنید و با مدارک مربوطه به پلیس +10 تحویل نمایید. پس از اخذ برگ سبز به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح مراجعه کنید. در حقیقت زمان مراجعه برای فارغ التحصیلان پس از دریافت برگ سبز ایشان خواهد بود.
    دانشجویانی که حین انجام پروژه فارغ التحصیل گردند، لازم است همانند سایر فارغ التحصیلان پس از دریافت گواهی فارغ التحصیلی در موعد مقرر به پلیس +10 مراجعه و برگه آماده به خدمت مشمولان خدمت وظیفه عمومی را دریافت کنند.
    این متن بالا رو جزو مدارک لازم برای رفتن به بنیاد ن ن م است

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علم و صنعت-طراحی کاربردی

والا من دانشجوام هنوز...
    شما از امتیاز دانشجوی فناور استفاده کردی؟

والا من دانشجوام هنوز...
    شما از امتیاز دانشجوی فناور استفاده کردی؟
    بله از فناور استفاده کردم و رزومم رو هم به طور کامل گذاشتم بخونید

نقل قول نوشته اصلی توسط Ortafux نمایش پست ها
    سلام دوستان 3 تا سوال داشتم.
    1. من نزدیک به یک سالی هست که برای یک شرکت دانش بنیان کار می کنم و براشون پروژه انجام می دم و توی تیم تحقیقاتیشون هستم. اما برای من بیمه ای رد نشده و صرفا فقط تو تیم تحقیقاتیشون هستم. می خواستم بدونم این مسئله برای عضویت در ب م ن قابل تایید هست یا باید حتما بیمه رد شده باشه؟

2. من با پژوهشگاه تربیت بدنی تهران هم نزدیک 1 سال هست که تو پروژه هاشون هستم و باهاشون فعالیت می کنم. اینم جزو امتیازات محسوب می شه؟!

3. و سوال آخر اینکه من دانشجوی کارشناسی ارشد امیر کبیر هستم و دفتر استعدادهای درخشان بهم نامه دانشجوی ممتازی می ده برای ب م ن چون توی رشته و گرایش خودم شاگرد اول و دانشجوی ممتاز شناخته شدم. آیا این نامه به درد می خوره و امتیازی داره؟

ممنون می شم اگر راهنماییم کنین.
    سلام
    من جواب همه سوال های شمارو نمیدونم ولی دیدم کسی جواب نداده گفتم چیزی که میدونمو عرض کنم.
    در مورد سوال اول امکانش وجود نداره چون سابقه بیمه شما رو از سایت سوابق بیمه چک میکنن و براساس اینکه چندماه سابقه دارید نمره میدن.
    در مورد سوال دومتون اطلاعات دقیقی ندارم و کمتر کسی پیدا میشه که این چیزارو با جزییات بدونه پیشنهاد میکنم که گواهی همکاری رو بگیرید و بارگزاری کنید.
    در مورد سوال سوم اگر قوانینو به دقت بخونید اینطور برداشت میشه که شما در صورتی که از گواهی استعداد درخشان برای مقطع بعدی استفاده کرده باشید امتیاز لحاظ میکنند.
    "اگر جزء افرادي هستید که با استفاده از سهمۀ استعدادهاي درخشان وارد مقطع بعدي شده باشید، باید مواردي مانند : مقطع تحصیلی، رشتۀ تحصیلی،گرایش، دانشگاهیکه متقاضی در آن پذیرفته شده است، سال پذیرش و گواهی معتبر پذیرفتهشدن را در سامانه واردکنید."

نقل قول نوشته اصلی توسط small_joe نمایش پست ها
    سلام
    من جواب همه سوال های شمارو نمیدونم ولی دیدم کسی جواب نداده گفتم چیزی که میدونمو عرض کنم.
    در مورد سوال اول امکانش وجود نداره چون سابقه بیمه شما رو از سایت سوابق بیمه چک میکنن و براساس اینکه چندماه سابقه دارید نمره میدن.

ممنونم ازلطفتون که پاسخ دادین. واقعا لطف کردین.
    فقط یه سوال دیگه!! من به این گروه و شرکت دانش بنیان که براشون کار می کنم، مسئله بیمه شدن رو خیلی وقته گفتم. اینام تو جواب گفتن که نمی تونن برای من بیمه رد کنن چون من کارت پایان خدمت ندارم و واسه بیمه ردکردن کارت لازمه و حقیقتش منم صحت حرفشون رو پیگیری نکردم و اعتماد کردم بهشون. این حرفشون صرفا واسه پیجیدون من بوده ینی؟؟؟؟؟!!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ortafux نمایش پست ها
    ممنونم ازلطفتون که پاسخ دادین. واقعا لطف کردین.
    فقط یه سوال دیگه!! من به این گروه و شرکت دانش بنیان که براشون کار می کنم، مسئله بیمه شدن رو خیلی وقته گفتم. اینام تو جواب گفتن که نمی تونن برای من بیمه رد کنن چون من کارت پایان خدمت ندارم و واسه بیمه ردکردن کارت لازمه و حقیقتش منم صحت حرفشون رو پیگیری نکردم و اعتماد کردم بهشون. این حرفشون صرفا واسه پیجیدون من بوده ینی؟؟؟؟؟!!!!!

سلام، من تو یه شرکت کار میکنم، سربازی نرفتم اما بیمه تامین اجتماعی برام رد میکنن، فکر نکنم بیمه رد کردن ربطی به کارت پایاندخدمت داشته باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)