صفحه 884 از 1402 نخستنخست ... 3847848348748758768778788798808818828838848858868878888898908918928938949349841384 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,831 تا 8,840 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام دوستان. کسی از روند دریافت گواهی رتبه کارشناسی ارشد در آزمون دانشگاه آزاد اطلاع داره منو راهنمایی کنه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezajamali نمایش پست ها
    درود بر دوستان
    من برای دوره آموزشی تیر 95 ثبت نام کردم
    PhD دارم و فارق التحصیل هستم
    موقع ثبت نام گفتن اولویت اعزام برای تیر ماه با اونایی هست که فارق التحصیل نشدن حالا یه سوال چقدر احتمال داره که منو اعزام نکنن چون من برنامه هامو بر اساس تیر ماه ریختم و اگر اعزام نشم و بخوام دی برم آموزشی خیلی بد میشه
    یعنی ممکنه اعزام نشم چقدر احتمال داره؟
    ممنون میشم پاسخ بدین
    سلام. بنده هم فارغ التحصیلم ولی به ما در مورد اولویت چیزی نگفتند. فقط سرهنگ پرسید: تیر می خوای بری؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط srezayat نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    توی پوشه کاربری من بعد از نوشتن دو هفته جمع بندی پرونده، امروز رفتم زده بازگشت به جمع بندی ، کسی میدونه داستان چیه و علت زدن این مرحله چیه؟
    سلام. احتمالاً من هم یک بار «بازگشت به جمع بندی» رو دیده بودم ولی به هر حال در مرحله بعد یا باید نواقص مدارک رو برطرف کنی که بعدش دوباره میره به «جمع بندی پرونده» ...
    یا اینکه مدارک ات نقص نداره و باید مدارک رو ببری ب.م.ن تا برابر اصل کنند.
    بعدش هم بررسی نظام وظیفه شروع میشه که آیا امتیاز رو میارین یا نه؟ (که ان شاء الله بیارین)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2291 نمایش پست ها
    سلام بر همه ی دوستان

من الان ترم 9 دکتری هستم در خارج از ایران و این ترم انشالله سابمیت و دفاع میکنم.
    همین الان تازه وارد اینجا شدم.هیچ اصلاعاتی از این طرح ندارم و دوستان ایرانی هم که از این شرایط بخوان استفاده کنن نمیشناسم. لطفا راهنمایی کنید که
    1-از کجا شروع کنم تا متوجه بشم امتیاز بندی ها به چه صورت هست. و کلا مراحل کار چیه؟ اگر کامنت مناسبی میشناسید لطفا لینک بدین تعداد صفحات خیلی بالاست. همه ی دوستان با یک سری اصلاعات قبلی با هم تبادل نظر میکنن که نمیدونم منبعش کجاست.
    2-ایا بهتر هست من قبل از فارغ التحصیلی اقدام کنم یا بعد از اون؟
    3-نیاز به مراجعه به ایران دارم؟
    4-اگر مدت تحصیلم خدای ناکرده از 10 ترم بیشتر بشه در دکتری مشکلی پیش میاد؟
    5- من قبلا آموزشی و یک ماه خدمت رو گذروندم. (جمعا سه ماه) آیا شامل شرایط خاصی میشم؟
    پیشاپیش ممنون از راهنمایی
    سلام. برای دانشجویان خارج کشور رو قبلاً یه نگاهی انداخته بودم ولی الان متاسفانه یه چیزهای مبهمی در ذهن ام مونده که بهتره از خود بنیاد ملی نخبگان بپرسید (http://ask.bmn.ir)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

سلام دوستان
    برای طرح جایگزین خدمت حتما باید در محل حضور داشته باشی؟
    کسی که شهرستانی هست. کدوم سازمان به صورت غیر حضوری قبول می کنه تا اونو معرفی کنیم؟

ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2291 نمایش پست ها
    سلام بر همه ی دوستان

من الان ترم 9 دکتری هستم در خارج از ایران و این ترم انشالله سابمیت و دفاع میکنم.
    همین الان تازه وارد اینجا شدم.هیچ اصلاعاتی از این طرح ندارم و دوستان ایرانی هم که از این شرایط بخوان استفاده کنن نمیشناسم. لطفا راهنمایی کنید که
    1-از کجا شروع کنم تا متوجه بشم امتیاز بندی ها به چه صورت هست. و کلا مراحل کار چیه؟ اگر کامنت مناسبی میشناسید لطفا لینک بدین تعداد صفحات خیلی بالاست. همه ی دوستان با یک سری اصلاعات قبلی با هم تبادل نظر میکنن که نمیدونم منبعش کجاست.
    2-ایا بهتر هست من قبل از فارغ التحصیلی اقدام کنم یا بعد از اون؟
    3-نیاز به مراجعه به ایران دارم؟
    4-اگر مدت تحصیلم خدای ناکرده از 10 ترم بیشتر بشه در دکتری مشکلی پیش میاد؟
    5- من قبلا آموزشی و یک ماه خدمت رو گذروندم. (جمعا سه ماه) آیا شامل شرایط خاصی میشم؟

پیشاپیش ممنون از راهنمایی
    پرونده دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه های تراز اول خارج از کشور از مسیری کاملا متفاوت با دانشگاه های داخل کشور پیگیری میشه که میتونید شرایط رو از وبسایت «سامانه همکاری با متخصصان و دانشمندان برجسته ایرانی غیرمقیم» مطالعه کنید:

http://international.bmn.ir

Junior Member

سلام. بالأخره نامه ما رو به ستاد کل فرستادن. گفتن ۷ روز بعد،باشماره نامه مراجعه کنیم. نمیشه زودتر مراجعه کرد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

نقل قول نوشته اصلی توسط elyartab نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای طرح جایگزین خدمت حتما باید در محل حضور داشته باشی؟
    کسی که شهرستانی هست. کدوم سازمان به صورت غیر حضوری قبول می کنه تا اونو معرفی کنیم؟

ممنونم
    بستگی به سازمان داره، بعضی ها یا ساید اکثرشون فقط کافیه ماهی یا دوماه یبار بری گزارش بدی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_wise نمایش پست ها
    سلام. بالأخره نامه ما رو به ستاد کل فرستادن. گفتن ۷ روز بعد،باشماره نامه مراجعه کنیم. نمیشه زودتر مراجعه کرد؟
    سلام. اگر تهران هستید زودتر برید سر بزنید ولی اگه نیستید همان 7 روز صبر کنید
    چون وقتی برین اونجا میگه شماره نامه تون چند است و بعد داخل یک سری از برگه ها می گرده تا برگه شما رو پیدا کنه و اگر زودتر برید امکان داره اون نامه هنوز به دست شون نرسیده باشه و مجبور بشین دوباره یک روز دیگه سر بزنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_wise نمایش پست ها
    سلام، قبلا گفته میشد ۳ روز بعد از ارسال نامه بنیاد ملی نخبگان به نیروهای مسلح مراجعه کنیم. الان میشه همون روز ارسال نامه مراجعه کرد؟ سوال دوم اینه که، چند روز بعد از دریافت نامه ازنیروهای مسلح ترخیص میشیم؟ من سربازم!ممنون
    سلام. سوال های آقا حامد دقیقا سوال های من هم هست. ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره پاسخ بده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)